שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חתולים וחתולות, נא להתפקד!

באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 28 באפר׳ 2012

חתולים וחתולות, נא להתפקד!

באהלפההרבה​(אחרת) • 28 באפר׳ 2012
אחת ולתמיד, אני רוצה לדעת לכמה אנשים פה יש את המילה "חתול" בניק, על כל הטיותיה האפשריות, בכל שפה שהיא. המקום הזה הומה-חתולים! לא שזה רע, חלילה icon_smile.gif
(יהיה גם מעניין לדון במשמעות הניקים. החתול אינו צייתן כמו הכלב, הוא לרוב גם אלים ממנו).
    התגובה האהובה בשרשור
קנטור​(שולט){חתולהלה}
http://thecage.co.il/memberlist.php?memberlist_concept=filter&UserID=&Password=&user_session_time=&user_session_page=&LastLogin=&Date=&user_level=&user_posts=&user_timezone=&user_style=&user_lang=&user_dateformat=&user_dateformat=&user_new_privmsg=&user_unread_privmsg=&user_last_privmsg=&user_emailtime=&user_viewemail=&user_allowhtml=&user_allowbbcode=&user_allowsmile=&user_allowavatar=&user_allow_pm=&user_allow_viewonline=&user_notify_pm=&user_popup_pm=&user_rank=&user_avatar=&user_avatar_type=&Email=&user_website=&user_birth_date=&user_from=&user_sig=&user_attachsig=&user_sig_bbcode_uid=&user_aim=&user_yim=&user_msnm=&user_occ=&user_interests=&user_actkey=&user_newpasswd=&user_notify=&user_collar=&user_status=&Credit=&Publish=&SoundAlert=&ChatSoundAlert=&display_chat_timestamp=&membership=&user_birth_date=&UserName=%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9C&user_zone=0&from_age=0&to_age=0
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

אז זה הזמן לומר שוב

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 28 באפר׳ 2012
שהניק הישן שלי היה "חתולה קטנה" icon_smile.gif
חתולה, בגלל שזאת החיה שאני אוהבת.
יש בחיה הזאת (כך חשבתי בעבר לפחות) התגוננות מסויימת וקסם מסויים שלא ראיתי בחיות אחרות.
לגבי הקטנה, זאת הייתה מילה חלופית ל"ילדה" עבורי.
וזהו icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בתור חברה לשעבר במועדון,

בלוסום​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2012
אני יכולה לומר שאני מאוד אוהבת את החיה הזו במציאות, סולדת מכלבים במציאות ובבדסמ,
אבל בבדס"מ גיליתי שאני לא מתחברת יותר לאף חיה.
המזוכיזם שלי, הכניעות שלי, ההתמסרות שלי - מגיעים ממקום אנושי, לא חייתי.
philia
philia • 28 באפר׳ 2012
בהזדמנות חגיגית זו. ולמי שיש כח לקרוא. הנה משו שאולי שווה.
ו//או שלא,

צריך לצערי לפתוח חלון חדש : (
כי אחרת יש את המייל שלי וזה לא רעיון טוב ממש ...

haaretz.co.il מגזין

ושם: איך החתול שלכם יכול לשגע לכם את המוח

.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 13 במאי 2012

אולי

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 13 במאי 2012
אולי המסזרים אוהבים אתזה כי זו א. חיה חמודה ב. היא הרבה יותר מפונקת ופחות אצמעית מכלב אז זה יותר מתאים להם.. אין לי ממש ג..
מקווה שעזרתי
OverCat
לפני 11 שנים • 15 במאי 2012
OverCat • 15 במאי 2012

וגם הכל כלול. . .