שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פיר חבלים בדסמי - 3/5/12

Red Leaf
לפני 12 שנים • 28 באפר׳ 2012

פיר חבלים בדסמי - 3/5/12

Red Leaf • 28 באפר׳ 2012
שלום לכולם,

מספר אנשים פנו אלי ורצו לדעת מהיכן ניתן להתחיל ללמוד על קשירות. ולכן, אחרי התייעצות עם אייר, הגענו למסקנה שעדיף לעשות את המפגש במסגרת מבוקרת, שתציע מקום מרווח ונוח, שבו נוכל לתקשר באווירה רגועה וללמוד האחד מהשני.

בין היתר נדבר על בטיחות, תקשורת נכונה, הבנה, תכנון, בחירת סוג החבל - ולמה, קשירת גפה אחת, שניים, רתמת חזה בסיסית ונראה משם לאן נגיע icon_smile.gif

המטרה העיקרית היא לשתף ידע בצורה חברותית, תומכת ורגועה.ולכן, חשוב לציין שזה לא המקום לעשות פוזות, להתלהב מול אחרים עם כישוריכם, או לנסות דברים מורכבים ומסוכנים. באנו ללמוד, באנו ללמד - באנו להנות.

לכן, רוב הסיכויים שלא תראו קשירת אצבעות, תליות, קשירת פיטמות ודברים מסובכים/מסוכנים אחרים. מטרת המפגש הינה להקנות את הבסיס הנכון, שממנו כל אחד יוכל להתפתח לדרכו, באופן בטוח יותר, מועיל יותר ומהנה יותר.

עוד דבר שחשוב לי לציין - אני לא אוטוריטה ולא אורים ותומים, במיוחד בתחום השיבארי. אני סתם עוד סוטה כמוכם, שאוהב ואת זה, נהנה מזה ושמח ללמוד כשמתאפשר לי. על כן, מטרתי, בין היתר, ללמוד, ולנסות לפתח קהילה של חובבי קשירות, שיוכלו להחליף ידע, להתייעץ ולשתף, בין אם הצליחו או לא(גם מטעויות לומדים).
אשמח מאוד עם גם אחרים יסבירו, ילמדו, יתקנו ויעשו את הכל באווירה חברתית - ובגובה העיניים.

תודה רבה,
מקווה לראותכם שם

RED LEAF icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Red Leaf
Red Leaf • 28 באפר׳ 2012
עוד דבר - שכל אחד יביא את החבלים שלו. אני לא יודע אם למקום יש חבלים לספק, וגם אם כן, אני בספק אם יהיו מספיק חבלים לכולם.

icon_smile.gif
צלילה
צלילה • 28 באפר׳ 2012
יוזמה נהדרת icon_smile.gif
תותהנחהמון
לפני 12 שנים • 29 באפר׳ 2012

איפה זה?

תותהנחהמון • 29 באפר׳ 2012
והאם יהיה ניתן לקנות חבלים במקום? (ואם אפשר לדעת מחירים?)

תודה רבה!
Arya​(אחרת)
לפני 12 שנים • 30 באפר׳ 2012
Arya​(אחרת) • 30 באפר׳ 2012
האם צריך להירשם לפיר והאם יש דרסקוד במידה ולא נשארים למסיבה אחרכך?
Red Leaf
Red Leaf • 30 באפר׳ 2012
לגבי החבלים: בעקרון, תמיד ישנה עדיפות לחבלים טבעיים, המפ או ג'וטה(על זה נדבר). אבל למי שאין ברשותו(ולכן שואל), שישתמש בתור התחלה בחבלי MFP 6ממ, שאותם ניתן לקנות כמעט בכל מקום, חנות ציוד, ירושלמי חבלים וכדומה. אם לא תמצאו, תבואו עם חבלי כביסה, לא קשים מדי, של 6ממ, ננסה להסתדר עם זה.

פלאפי: תאלצי להשקיע רגע אחד מזמנך, ולהרשם לאירוע. בנוסף, אם תרצי להשאר למסיבה, תאלצי או לבוא לבושה בהתאם או להחליף בגדים. ודי לחכימא ברמיזא icon_smile.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 30 באפר׳ 2012
Red Leaf כתב/ה:
לגבי החבלים: בעקרון, תמיד ישנה עדיפות לחבלים טבעיים, המפ או ג'וטה(על זה נדבר). אבל למי שאין ברשותו(ולכן שואל), שישתמש בתור התחלה בחבלי MFP 6ממ, שאותם ניתן לקנות כמעט בכל מקום, חנות ציוד, ירושלמי חבלים וכדומה. אם לא תמצאו, תבואו עם חבלי כביסה, לא קשים מדי, של 6ממ, ננסה להסתדר עם זה.

פלאפי: תאלצי להשקיע רגע אחד מזמנך, ולהרשם לאירוע. בנוסף, אם תרצי להשאר למסיבה, תאלצי או לבוא לבושה בהתאם או להחליף בגדים. ודי לחכימא ברמיזא icon_smile.gif

ראיתי גם חבלים בטמבור
תותהנחהמון

היי

תותהנחהמון • 30 באפר׳ 2012
אני קצת קשה קליטה נראה לי, אפשר לדעת איפה ובאיזה שעה זה מתחיל? (כמו שהניק מציע, צריך לראות אם אני יכול להספיק להגיע מחיפה icon_smile.gif)

תודה!!
AIR​(נשלט)
לפני 12 שנים • 2 במאי 2012

Re: היי

AIR​(נשלט) • 2 במאי 2012
חיפאי מחיפה כתב/ה:
אני קצת קשה קליטה נראה לי, אפשר לדעת איפה ובאיזה שעה זה מתחיל? (כמו שהניק מציע, צריך לראות אם אני יכול להספיק להגיע מחיפה icon_smile.gif)

תודה!!

יום חמישי הקרוב יש לכם הזדמנות לעוד מפגש PEER ,במועדון המוסד ,שעה 22:00 עד 12:30 .
כניסה עולה 30 ש"ח והיא מאפשרת לכם גם כניסה להמשך המסיבה של ה - SPxxx
המפגש יערך בתוך הפליי רום הגדול .
נא להירשם מראש
}{
אדון על עקבים
לפני 12 שנים • 2 במאי 2012

Re: היי

אדון על עקבים • 2 במאי 2012
Air כתב/ה:
חיפאי מחיפה כתב/ה:

תודה!!

יום חמישי הקרוב יש לכם הזדמנות לעוד מפגש PEER ,במועדון המוסד ,שעה 22:00 עד 12:30 .
כניסה עולה 30 ש"ח והיא מאפשרת לכם גם כניסה להמשך המסיבה של ה - SPxxx
המפגש יערך בתוך הפליי רום הגדול .
נא להירשם מראש
}{

22:00 עד 12:30???
14 שעות של פיר???

תרשמו אותי, תרשמו, זה משהו כמו 2.5שקל לשעה!
ללא ספק עסקה שווה.