סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישה דברים שמעולם לא רציתם לדעת, ואף פעם לא העזתם לשאול

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 23 בינו׳ 2004

חמישה דברים שמעולם לא רציתם לדעת, ואף פעם לא העזתם לשאול

מצאתי את הפעילות הזאת מסתובבת בפורומים פה ושם... מדובר בחמישה דברים שאף אחד לא יודע עליכם, חמש שריטות/נאורוזות/הפרעות קשות וכ' icon_lol.gif אני מתנדבת להתחיל, אז ככה :

icon_rolleyes.gif אין לי חוש התמצאות במיל. אני יכולה ללכת לאיבוד (והלכתי) 2 רחובות ליד הבית, שלא לדבר על כבישים, רחובות זרים, ציוני דרך ושאר המצאות שטניות. כתוצאה מכך, כשמישהו מנסה להסביר לי איך להגיע למקום מסויים, מבט מעורפל מזגג במיידי את עיניי, ואני פשוט רושמת את זה בידי הרועדת, ומעבירה את הכדור לכלובי, בעל חוש ההתמצאות המושלם. כתוצאה מכך 2, אחד הפחדים הכי גדולים שלי, הוא שמבקשים ממני רחמנא ליצלן הוראות נסיעה/הגעה. אנשים, פשוט אל תעשו את זה- לעצמכם ולי.

icon_cool.gif אני לא מסוגלת לעבור יום בלי לסדר גבות. לדוגמא, אם השעה 10 בבוקר כבר הגיעה והפינצטה לא נשלפה, אני מרגישה שיא הג'יפה, כאילו מי יודע איזה ג'ונגל טרופי כבר צמח לו שם. אם הכל הולך כשורה, הבוס שלי כבר רגיל למצוא אותי ב-8 יושבת בנוחות עם הפינצטה ביד (הוא מציץ, נבוך ונעלם). אם משום מה אני לא מספיקה, קשה לי להסתכל לאנשים בעיניים.

icon_evil.gif אני שונאת שמוכרות עוזרות לי. לדעתי אני אחד האנשים הבודדים שהצליח להדוף אפילו דיילת יופי בסופר-פארם (!), למרות שזה הצריך כ-4 הדיפות-עזרה מקצועניות וחסרות-רחמים. למען הגילוי הנאות עלי לציין שהיא הייתה דיילת יופי קשישה, קשוחה, זעירה, ומזן עקשני במיוחד, אבל גם אני לא נולדתי אתמול.

icon_eek.gif אני שונאת פורנו. מכל סוג. הסטייה שלי היא שתמיד אני מתחילה לחשוב בשניה הראשונה על הילדות העשוקה והחיים הנוראיים של ה"שחקנים" (נקרא לזה ככה), ובעוד שעל המסך כפות רגליים מתלקקות להן ואיברים משתמנים להם, אני שוקעת לי בסרט פרטי על סבלות המין האנושי. לא סקסי.

icon_razz.gif אני חולת טראש, חייב להיות אמריקאי. תנו לי סרטים כמו SHOW GIRLS או BOUND, ויש לכם מלכה אחת מרוצה עד הגג. בקטגוריה הזאת נכללות גם תוכניות ריאליטי טי.וי. – הרווק/ה לדורותיו/ה, מלון פארדייז וכ', ואפילו ריקי לייק, ברגעים הקשים באמת. פשוט חולה על זה.

icon_redface.gif ונזכרתי בעוד אחת לסיום- אני חייבת לקרוא כל הודעה שלי בפורומים כמות פשוט מביכה של פעמים...
המלכה לירז​(שולטת){כ}

תודה :) לאהוב זה טוב...

אבל מה עם לחשוף את כל הסודות המלוכלכים, הא רחפנית icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

עכשיו זה הזמן והמקום icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

icon_lol.gif

whip.gif
אליאס​(אחרת)

תראי, החמישי הכי מבעית.

אליאס​(אחרת) • 23 בינו׳ 2004
אני שונאת טראש, זה משעמם אותי ומוציא את המכוער, המציצן והכפייתי באדם. דוחה לחלוטין. וריקי לייק זו האשה שהכי הרבה פעמים (יותר מאופרה ווינפרי) שחקה ברזיתי-שמנתי על גבי המרקע. מה שהעין מסוגלת לראות, יאק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בינו׳ 2004
ציטוט: אני שונאת שמוכרות עוזרות לי

כל כך מזדהה! מספיק שמוכר (או מוכרת) ישאל אותי: "צריך עזרה?" וכבר מתעורר בי רצון לעזור לו להדבק לרצפה עם הפנים קודם. אם אני אצטרך אתכם, אני אפנה אליכם! תנו להסתכל בשקט ואל תטרידו.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 בינו׳ 2004
[color=orange]טוב לירז ,מרימה את הכפפה,
1.יש לי בעית התארגנות קשה אני לא מאורגנת ברמות זועתיות
אני לא זוכרת איפה שמתי את הדברים למשל אני פעם שמתי כלים מלוכלכים בתוך המקרר
(וזו דוגמה יחסית נורמאלית שלא התביישתי לספר)
2. אני לא בן אדם של בוקר ,מוכנה ליסבול רק את מי שאני ילדתי לפני הקפה
3.שותה קפה רק בכוסות זכוכית
4. לא נוגעת בחומוס נראה לי כאילו מישהוא כבר אכל את זה פעם אפילו לא טעמתי מעולם.
נגעלת מזיתים אבוקדו אננס קישואים אפרסמון ורוב מוצרי החלב
אבל הכי הכי מגעיל אותי זה מלון אסור להיתקרב אלי עם הריח הזה!
5. בעיניני אוכל אז השריטה הכי קשה שלי היא שאני אוכלת מרק עוף עם......קטשופ.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

מרימה את הכפפה.......

אז ככה כמה דברים שמומלץ לדעת עלי-ולא מומלצים לבעלי לב חלש!!!!

1. אני הופכת ממש למסוכנת בחברת טיפשים-כן, משהו בטיפשות הופך את הביצ'יות שבי ממש למלאך ומוציא את השטן בענק!

2. אני שונאת, אבל ממש שונאת את הירוקת במרק, כלומר: כל מיני עלים ירקרקים שצפים לי שם וכל העולם ואישתו טוענים שהם מוסיפים טעם למרק, אז לידיעה כללית:לא פטרוזילייה לא שמיר לא סלרי -זה ממש אבל ממש לא כוס המרק שלי!!!

3. אני מכורה לקפה אבל רק קפה מגורען איכותי, ממכונה ורק בכוס זכוכית-שונאת נס קפה!

4. גויאבה עושה לי בחילה וכאבי ראש-מתכון מומלץ למי שרוצה להרוג אותי ולא ברכות.

5. ריחות רעים ככלל ובבני אדם בפרט-יכולים לגרום לי להתקפת בחילה קשה, וריצת אמוק מחוץ לאיזורם, אנשים, מקלחת זו לא הצעה לפריט החודש, זו חובה!!!!

זהו לבינתיים. icon_wink.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
Miu​(מתחלפת){היצור}
Miu​(מתחלפת){היצור} • 23 בינו׳ 2004
לאוהבי סרטי הטראש - confessions of a trick baby של וינסנט גאלו. גדול, מצחיק בטירוף.

אני אישית לא יכולה לאכול גבינה צהובה - אפילו לא על פיצה. חוץ מזה אני גם נגעלת מאוכל שמנוני או מטוגן.
היצור פעם הכריח אותי להכין שניצלים ולאכול אותם איתו בסשן, כשהייתי סאבית.

אני אוכלת קרמבו עם כפית - רק את הקצף, בלי העוגיה או הציפוי.

עד השעה 12-13 אין מה לדבר איתי ואם כן - לא להתרגש מהאנטיפטיות.

אני חייבת לטעום ביס מכל מה שהיצור אוכל. חייבת. זה משגע אותו.

אמרתי למישהו בפנים שכל פעם שאני רואה אותו אני מתפללת שהוא ימות, אבל זה היה בוקר אז יש לי נסיבות מקילות.

icon_rolleyes.gif
blackfeline

ooooooooh! i want i want!

blackfeline • 23 בינו׳ 2004
אוקיי אז ככה...

1. אני לא מסוגלת לאכול ביצה אם היא לא עשויה ממש ממש טוב(לבן קשה, צהוב רך).
אם החלבון טיפהההה רך, אני לא אוכלת, זה עושה לי בחילה. כך אם כמעט כל מאכל שיש בו דברים "מדלדלים" או שומניים מאוד.

2. אני מאוד אוהבת תמונות של דברים מזעזעים במיוחד כמו אנשים אחרי תאונות דרכים או עם מחלות מזעזעות...

3. כמו רחפנית, אם אני בקרבת אנשים טפשים, אני נהיית די מגעילה כלפיהם. בד"כ הם לא שמים לב כי הם ממש טפשיםicon_smile.gif

4. אני אוהבת חמין... במיוחד את הקישקע!!!!!! נו מה אני אעשה שזה טעים לי נורא...?icon_smile.gif

5. אני כמעט תמיד הולכת עם גרביים שלא מתאימות אחת לשנייה... לאו דווקא מבחינת צבע. הן יכולות להיות באותו צבע אבל באורכים שונים.

ועוד משהו קטן...
מרק עם קטשופ?!?!?!?!?!?!?!?! איכססססססססססססססס!!!!!!!!!! icon_lol.gif

אוהבת אותך מותקicon_smile.gif
פייה{O}

מעולמן הקסום של הפיות

פייה{O} • 23 בינו׳ 2004
icon_twisted.gif אני אוהבת לאכול עם הידיים. כמה שרק אפשר. ואם אי אפשר - עדיף עם כף. מזלגות מעצבנים אותי.
icon_twisted.gif אני מכורה לגזירת פיצולים בשיער. יכולה לבלות ככה שעות.
icon_twisted.gif אין לי יכולת דחיית סיפוקים בגרוש. כבר מספר פעמים מצאתי את עצמי מכתת רגלי בשלוש בלילה לסופרמרקט שפתוח כל הזמן רק בשביל כף גלידה.
icon_twisted.gif אני שונאת לבקש חשבון במסעדות. ממש גרועה ועלובה בזה.
icon_twisted.gif אני מכורה לציוד משרדי. יכולה לבלות שעות באופיס דיפו ולבחון מרקרים.