סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישה דברים שמעולם לא רציתם לדעת, ואף פעם לא העזתם לשאול

פרודו​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004
פרודו​(מתחלף) • 27 בינו׳ 2004
גם אני... גם אני... גם אני...

icon_eek.gif הרבה כבר כתבו כאן על הרגלי הקפה (כבר אפשר לפתוח ת'רד חדש לסקר) אז אוסיף את שלי: אני משתעמם רצח בזמן שהמים בקומקום מנסים להגיע לרתיחה על הבוקר וגם ככה אני לא מתפקד. אז אני סופר (בערך) את גרגרי הקפה שאני שם בקפה. הקפה המושלם שייצא לי הכיל בערך 1100-1200 גרגרים.

icon_eek.gif מכור להורדות מהאינטרנט. מה אני מוריד? אין לי מושג כבר. אני חושב שכל האינטרנט אצלי על המחשב. חייב כל כמה דקות לבדוק את קצב ההורדה.

icon_eek.gif אצלי להרגע זה לצפות בסרטי AXN. כל סרטי הפעולה סוג ג' שלא צריך לחשוב בהם, רק לבהות במסך וראות פיצוצים לא הגיוניים, אנשים עפים, מכות שלא פוגעות. זה מרוקן לי את המח בצורה המושלמת.

icon_eek.gif פלין, אני איתך! הקישקע של החמין זו המצאה גאונית! מאיזו עדה זה הגיע?

icon_eek.gif מכור למראות ולהשתקפויות בכלל. אני לא יכול לעבור ליד חפץ, חלון, זכוכית, כוס, מראה או כל חפץ אחר שמשקף בלי להציץ על עצמי. אני פשוט חייב לבדוק אם החולצה לא מסודרת או שאני הולך טיפה עקום או שיצא לי איזה מפלץ על המצח או שאולי מתחילה לי נשירה או... זה לא האגו או נרקסיזם.

5 יספיקו בינתיים
eyal__​(אחר)
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004
eyal__​(אחר) • 27 בינו׳ 2004
1. אני מסוגל לנעול את האוטו לדעת שנעלתי אותו להגיע למעלית להסתובב לחזור לאוטו ולראות אם באמת נעלתי אותו וזה קורה לי פעם אחר פעם גם עם הדלת של הבית

2. הצורה היחידה שבה אני מוכן יכול ורוצה לאכול שוקולד זה רק בקוביות!!!! לא בעוגות לא בגלידה לא בכדורים רק רק בקוביות טבעיות ויפות של שוקולד

3.שלום אני אייל ואני שופקוהוליק נכון אני יודע שאני גבר אבל זו מחלה אצלי אני יכול שעות להסתובב בחנויות גם שהחברים שלי כבר נגררים אחרי וכל מה שהם מסוגלים לחשוב עליו זה איך לרצוח אותי ולתלות אותי עם המכנס הזה שאני מראה להם שוב ושוב

4.אוהב מתוק כמה שיותר מתוק יותר טוב עד לא מזמן הייתי שותה קפה עם ארבע כפיות סוכר ואני מדבר על כוס פלסטיק חד פעמית יותר נכון הייתי שותה סוכר עם קפה אבל מאז ניגמלתי קצת וירדתי לשלוש

5. אני וסימני פיסוק לא הולכים ואף פעם לא הלכנו יחד אבל בטח כבר שמתם לב לזה לקבל מכתב ממני זה כמו לקבל משפט אחד ארוך ארוך ארוך
CaveM
לפני 20 שנים • 28 בינו׳ 2004

Re: עוד קצת..

CaveM • 28 בינו׳ 2004
זיקית כתב/ה:
אני אוהבת מוסיקה איזוטרית שאפחד לא מכיר (כמעט אפחד..הא יאיר_20 ?).
icon_twisted.gif

יפה יש עוד מישהו סוטה כמוני
loren

חחחחחחחחח

loren • 28 בינו׳ 2004
tom. כתב/ה:
פייה כתב/ה:
אף פעם לא ראיתי סרט כחול. icon_eek.gif

הנה
עכשיו ראית

הגשמתי לך פנטזיה icon_cool.gif

ועכשיו גילית גם כמה דברים שימושיים:

* לעולם לא אפגש עם לוטוס כשאני לובש חולצה עם פסים,וגם לא אופיע בפניה כשאני מחופש לליצן.
* לא להגיד לזאלופון: "הטלפון מצלצל"
* אזכור להאכיל את יערה בכל מיני מאכלים שונים ומוזרים (הרי היא אוכלת הכל)
* אם ארצה לשחד פעם את אפרוח,במקום נזיד עדשים אתן לו אפונה.
* להדליק דברים ליד לורן (היא אוהבת את הריח...)
* אפשר להוריד את אינפי על ארבע ע"י פיתוי שוקולד
* להציע לפייה לראות איתי סרט כחול ביחד(היא הרי לא ראתה)
* לא לדבר עם בטי לפני הקפה
* לבקש ממיו שתעשה את סשן השניצלים שלה עם היצור שוב,הפעם בנוכחותי
* לא להציע ליצור במבה
* להזכיר ליערה את עניין המציצה בסקס כדי להרטיב אותה כל פעם מחדש...
* להציע ליערה עבד ניקיון כדי שלא תחוש רגשי אשם שהיא לא מספיקה לנקות לפני צאתה לעבודה.
* זיקית...חשבתי לכתוב משהו על עניין הדייסה אבל...אני עדיין מנסה לעכל את זה icon_smile.gif

תום- החוש הומור שלך משגע.
תגיד- יש לך אח? icon_wink.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
זאלופון כתב/ה:

5) (אזהרה: זה באמת מזעזע)
אחרי לילות פרועים ורוויי זימה וסשנים בדאנג'ן (וגם סתם פה ושם), לוטוס ואני חוזרים אליי ומרדימים את עצמנו באמצעות קלטות של "הפוני הקטן שלי" שספריית הוידאו הביתית שלי מתפארת בהן. ואני גם זוכר את השירים בעל פה.

ואני יודעת לחקות אותם : את שריק שרק, דובדבני, פוני צל ועוד- קטעים איתנו , תבואו...
יהיה פוני קטן icon_razz.gif
זיקית

חתיכת סוטים שכמותכם..

זיקית • 28 בינו׳ 2004
האם מדובר בסדרת הפוני הקטן המצויירת ? הפונים החמודים עם הזנבות והקישוטים של כוכבים וכאלה על הצד של הטוסיק ? החיקוי לדובוני איכפת לי ?

אחחח נוסטלגיה.

icon_twisted.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 28 בינו׳ 2004
1. המחשב שלי מקולקל. התקינו לי איזה דרעק בינתיים במקום הווינדווז.

2. אני לא אוכלת מרק, עד לפני שנה לא אכלתי גם סלט ירקות היום אני לפעמים מוכנה להתגמש.

3. בלי חסה בהמבורגר שלי ובלי שמיר בתוך הקציצות, זה נראה כמו שערות!

4. בלי ג'וקים של הים למיניהם - יש להם ריח של דגים.

5. בלי דגים.

6. אני לא נוהגת לתוך תל אביב. המועדון לא נחשב כי אני כבר יודעת את הדרך ובסוף יש חניה אז זה לא בתל אביב.

7. יש לי פחד ממדרגות אני יורדת אבל לאט לאט, ואני מתעכבת גם שניה או שתיים לפני מדרגות נעות, ביחוד כאלה שיורדות.
CaveM
לפני 20 שנים • 29 בינו׳ 2004
CaveM • 29 בינו׳ 2004
לא לחלב רתוח

לג'לי של הגפילטע פיש אסור בככל לראות דבר כזה

ריח של דגים עושה לי רע

קפה רק בכוס זכוכית בלי ידית (כוסות של קפה)

אוהב וירוסים של מחשב זה דבר טוב
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 29 בינו׳ 2004
טוב... תורי...

1. שותה חם רק בחורף (כנ"ל מרקים) ומעדיפה שוקו ותה צמחים. קפה זה רק פעם ב.... ולא אכפת לי מאיזה כוס כל עוד זה לא קלקר!!!

2. מתה על דברים אינפנטילים וקיטשים כמו מחזות זמר ותוכניות ילדים של החינוכית של פעם, כנ"ל לגבי ספרי ילדים ונוער.

3. לא נוגעת בג'חנון - ושונאת בכלל דברים נוטפי שמן.

4. מכניסה בשר לפה רק כשהוא חי ונהנה מזה (וגם אני) icon_rolleyes.gif

5. יש לי בילבול מטורף בכיוונים וחוש התמצאות שואף למינוס. אם אתם רוצים לדעת איך להגיע לאנשהו - לא לשאול אותי (אלא אם אני גרה שם כבר חצי שנה אז אולי אני אצליח להסביר בערך)

6. הייתי בלגניסטית ברמות של חיריה עד גיל 12, זה התחלף לאובססיה לסדר ונקיון ומתחיל להתאזן רק לאחרונה.

בטח יש עוד אבל אני צריכה ללכת...

בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בינו׳ 2004
ימי, אובססית הנקיון שלך מתחברת עם התכונה שלי להיתפשט בשלבים בבית....
יש את ים שתאסוף....

עוד כמה ששכחתי:
לא הורגת גוקים מוציאה אתם ביד החוצה (אטום לא יהרוג אותם אז אני ? )
לכל הויברטורים שלי קראו יאיר (כן ,על שם יאיר לפיד)
בתור ילדה היתי היפראקטיבית אז היו טובלים לי את המצוצץ בוודקה ואז היתי נרגעת (וודקה -הריטלין הנוזלי)
הכי מרגיע אותי זה לדחוף את הראש בתוך השער של הילדה שלי.... רק אותה זה מעצבן.