סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם לא מתחרטים על מה שאתם?

Grey / Green
לפני 19 שנים • 24 במאי 2004
Grey / Green • 24 במאי 2004
אתם לא מתחרטים שאתם רוצים סקס?
בנות ארצנו אטומות לאללה, כאילו כזה, וברגע שהם שומעות שכל מה שאני רוצה לעשות זה לקרוע להן את האימ-אימא הן נבעתות, מתכנסות, ננעלות ונאטמות הרמטית כמו בוטני קאשיו במפעל של גת. למה זה? למה, מה, מה הן רוצות בכלל? חבל שאני צריך סקס. רוצה סירוס כימי וזהו.

יש איזה דיבורים ששמעתי עליהן, אלו, שהן רוצות כל מיני דברים קודם כמו, אנא עארף, לא יודע, להכיר אותי ולראות איזה בנאדם אני, וכאלה, ולראות אם מתאים להם, וזבל שמאלני כזה כמו "אהבה", אבל יאללה, מה זה אוניברסיטה עם דרישות קדם? מה בשביל זיון אני צריך 80 בספרות? שיילכו להזדיין.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 25 במאי 2004
אמממממממממ

שמתם לב שהשרשור הזה הינו מינואר 2004 ודום 31 החליט פתאום
אאוט אוף דה בלו להקפיץ אותו למעלה?

מקווה שאותו סלייב אפס עוד מסתובב באיזור על מנת להקשיב לעיצות.

וסתם עיצה לכל אלו שאוהבים להקפיץ שרשורים למעלה- תבדקו אם זה
אכן רלוונטי כלל לפני שאתם מקפיצים.

רחפנית-הדומית המרחפת.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 25 במאי 2004
ירוקָפור - אתה מ ו ת ק !
icon_profilekiss.gif
Grey / Green
Grey / Green • 25 במאי 2004
[מסמיק]
בין שתיים לארבע​(נשלט){דולי}

טוב גם אני אגיב...

לא יודע אם אתה קורא בלוגים אבל בבלוג שלי כתבתי קטע לא מזמן שנקרא " לרדוף אחר החלום " והוא עוסק בדיוק בנושא שאתה נגעת בו.

נכון אם לא היינו עוסקים בבדס"מ אז חיינו היו קלים יותר ואני מתכוון לקטע של מציאת אהבה, אך ללא ספק אתה זה מה שאתה ואין טעם שתנסה לחדול מכך. יותר גרוע יהיה אם תחיה את חייך בשקר תמידי לגבי עצמך או כלפי זוגתך הונילית לעתיד שלעולם לא תדע מי באמת הגבר לו נישאה.

תשמח על כך שאתה עבד. גם אני פעם שנאתי את עצמי בגלל זה אבל התחוור לי שזו היתה טעות. היום אני חושב שזו אחת המתנות הכי גדולות שנתנו לי בחיים כי אני להבדיל מהרבה גברים אחרים קיבלתי את היכולת לאהוב אישה בצורה שדי נדיר למצוא. לא הרבה גברים יעשו אפילו חצי ממה שאנחנו מסוגלים אז תראה בזה משהו טוב ולא דווקא רע.

חוץ מזה תלמד לא לוותר ולא להתפשר במיוחד לא בדברים כל כך חשובים בחייך כמו למשל בחירת בת הזוג. תאמין בכל ליבך שהאישה עליה אתה חולם קיימת והיא שם מחכה לך שתמצא אותה ( או היא אותך ). אין טעם להתייאש ולהרים ידיים. ככה בטוח לא תזכה להגשים את חלומך.

אני מאחל לך כל טוב בהמשך החיפוש כי אני יודע שאכן תמשיך בו ואני מקווה מאד לשמוע שמצאת את זו שליבך באמת חפץ בה.

2-4
Morin
לפני 19 שנים • 26 במאי 2004

Re: ועם זאת

Morin • 26 במאי 2004
שבירה כתב/ה:
ושאלה לכל מי שכתב כאן - מי מכם הצליח לנתב בן זוג ונילי לבדסמ? מי מכם הצליח להפוך בן זוג ונילי לדומיננטי?

אני מציעה שתשאלי מתישהו את ארטמיס ודום-קרוז בנוגע לנושא, אני בטוחה שהם ישמחו להאיר את עינייך.

לי יש כמה הצלחות בנושא בעברי, אבל לא באותו קנה מידה.
עובד אלילה​(נשלט)
לפני 19 שנים • 28 במאי 2004

אני הייתי מוותר על התענוג

עובד אלילה​(נשלט) • 28 במאי 2004
היחס המספרי בין מלכות לעבדים הופך את המציאות לבלתי אפשרית. יש מעט מאוד זוגות שמצליחים לשמר מערכת יחסים בדס"מית לאורך זמן. כבר נכתב כאן על כך שזו אש המכלה את עצמה במהירות.
לך ידידי הצעיר הייתי ממליץ ללמוד להינות מיחסים וניליים ולחפש את אהבתך ואושרך במחוזות אחרים, כאן לכל היותר תוכל למצוא הרפתקה מזדמנת. קשה להסתגל למחשבה המעציבה שאין שלמות בחיים והיא לעולם לא תושג, אבל אם נגזר עליך לחיות בחסר, מוטב בלי סאדו מאשר בלי אהבה.
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 28 במאי 2004

Re: ועם זאת

kamor​(נשלט) • 28 במאי 2004
שבירה כתב/ה:

ושאלה לכל מי שכתב כאן - מי מכם הצליח לנתב בן זוג ונילי לבדסמ? מי מכם הצליח להפוך בן זוג ונילי לדומיננטי?

גאה ומאושר להכריז בקול רם : אני !!!!!!

ברור שלא כל ונילי יהפך לדומיננטי , מניח שהרבה מאד לא , אבל המצב אכן אפשרי .

.
דום31​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004

רחפנית

דום31​(שולט) • 30 במאי 2004
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
אמממממממממ

רחפנית-הדומית המרחפת.

אחרי ההקפצה שלי עוד אנשים הצטרפו. כנראה שהנושא עודנו אקטואלי. לזכותו של כלובי יצויין שהוא דאג למנגנון הקפצה אוטומתי לפי התגובה האחרונה או משהו כזה. לא ידעתי כשהגבתי שאזכה להעלות את שאלתו של סלייב אפס למרום השיח באתר אבל טוב שיצא ככה.
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004
ניקי666 niki • 30 במאי 2004
[quote="רחפנית-הדומית המרחפת"]אמממממממממ

רחפנית-הדומית המרחפת.
[/quote
לדעתי סלייב כבר השלים אם העדפותיו וחווה חוויות להנאתו ולתפארת הקהילה... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif