שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הלילה בערוץ יס 3 - "המזכירה".

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004
לא להגזים בתשבוחות...
הסרט חמוד ומציג אמנם יחסי שליטה בגוון בדס"מי לייט,
אבל אל תשכחו שבחיפושים היא נתקלת באנשים שמבקשים ממנה לזרוק עליהם עגבניות בעודם קשורים לגריל...
מה גם שלדעתי היה עדיף לעצור אחרי האבט שהוא עושה לה ולא להציג את הזוגיות של אחרי...
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004
סאב-לימינל • 25 בינו׳ 2004
טוב מובר כאן על הצגת הנושא לונילים ולא לחברי הקהילה,מן הראוי שהסרט יהיה לא כבד וקל יחסית לעיקול,כלומר צעד אחר צעד עד שזה יהיה דבר טיבעי לחלוטין ולא מפלצת כמו שרוב הונילים חושבים.
Grey / Green
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004
Grey / Green • 26 בינו׳ 2004
ביפ.
לסטיבן שיינברג לא הייתה שום כוונה להציג לעולם את הבדסמ, ובטח ובטח לא לשווק את אורח החיים הזה לקהל הונילי. המטרה והדגשים של הסרט הזה נחים בעולם רחוק מאוד משלנו. למעשה, "המזכירה" הוא נסיון להראות את הקומדיה הרומנטית באור אחר, אפל וקיצוני יותר, ואולי על ידי כך לחשוף את הצד החולני והנזקק של הרומנטיקה המיינסטרימית. שיינברג משתמש בבדסמ כדי ליצור רומן אפל, מוזר ורחוק מקהל הצופים שלו, ולא יוצר רומן אפל כדי לפרסם את הבדסמ.
ביפ.
Master GI​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 בינו׳ 2004

הגיגים לסרט

Master GI​(שולט) • 28 בינו׳ 2004
אז בואו נשים את הכעס/עליבות על השולחן ונדבר חופשי .
הסרט שהוצג בבתי הקולנוע בארץ והסרט שהוצג בערוץ 3 (חברת יס) לצערי הם מצונזרים להפליא , העלילה האמיתית לא הוצגה מחשש לפסילה גורפת של הסרט על ידיי המועצה לסרטים וא"אומנות " ולבסוף הותרה גירסה שהיתה מתאפשרת הצגה גם במטוסי אלעל שהם על רוב החרדים הטסים בה . אז נשאר סרט לייט אפילו בהגדרה של פורנו ונילי
לעניין זה סרט איטי להחריד כאשר "האדון" הוא מפחד ממה שיגלה מעבר לתיבה שהוא פתח אבל "הסאבית" אשר עד היותה "מזכירה " נהנתה מיחסי מאזו עם עצמה ואפילו אושפזה עקב זה .
לצערי החיתוכים הגסים פוגעים במהלך הסרט וכן היותו איטי להחריד גורמים לו להיות בלשון המעטה גועל נפש וינילי ולא בר צפיה .

הסרט המקורי הוא איטי (מדובר בסרט שהלך לפסטיבל סנדאנסולא לתחרות בנושא BDSM ) להחריד מבחינת עלילה אבל ניתן לצפיה אם אתה/את מורעלים על הנושא . אבל סרט נחמד ולא יותר , בארה"ב ,גרמניה ואנגליה יוצאים סרטי BDSM אומנותיים וברי צפיה פי אלף יותר טובים מהסרט הנ"ל ,
השחקנים הם טובים אבל לא מוצו בסרט הנ"ל .
אז להגנב על הסרט זאת לדעתי הפרעה אישית .
אבל סרטים טובים בנושא לא יובאו היות ונושא ה BDSM בארץ הקודש הם טאבו מוחלט עדיין .
זיקית
לפני 20 שנים • 28 בינו׳ 2004

הפרעה אישית ?!

זיקית • 28 בינו׳ 2004
הפרעה אישית ?!

להכנס בדריסת רגל גסה תוך התיימרות לאינטלקטואליזם ולהיות "יודע כל" זו ההפרעה האישית !

מי שמך מאיר שניצר של סרטי בדסמ ושל הקהילה ?

זיקית עצבנית.

icon_evil.gif
Master GI​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 בינו׳ 2004

ומי את ...........

Master GI​(שולט) • 30 בינו׳ 2004
מי את שתכתיבי לי את דעותי ??
האם בכלל טרחת לצפות בסרט המקורי ?? אבל מה לעשות הבינוניות בהתגלומתה ,
כנראה לא סתם בחרת בכינוי זיקית וזה אומר הרבה .....
אז את יכולה לאהוב/לשנוא את הסרט אוליי את אוהבת שת סצינות המזו שיש בסרט הנ"ל כי חוץ מזה אין שום דבר נרכש שם .
זיקית

מה גורם לך לחשוב

זיקית • 30 בינו׳ 2004
שהכתבתי לך איזושהיא דיעה ? מה שאמרתי הוא שהביקורת שלך היא לא עניינית.

מעבר לזאת, הפוסל במומו פוסל..ומאחר שאתה לא מכיר אותי, הקביעה שאני שטחית, וירידה רדודה על הכינוי שבחרתי מעידה רק עליך ולא עלי.."מאסטר".

אין לי ענין לפצוח בויכוח מיותר על נושא כל כך טריביאלי, ולכן לא אגיב בהמשך להשתלחות שלך שבודאי תגיע.
tch​(נשלט)

מי את?

tch​(נשלט) • 30 בינו׳ 2004
ומי אתה?
זיקית שטחית?אתה לא מכיר אותה ואותי,ומי שפוגע בה פוגע בי.
שקול מילים.
דיר בלאק.
Master GI​(שולט)

אני יודע שיש כאן מופרעים

Master GI​(שולט) • 30 בינו׳ 2004
אבל tch האם אתה יוצא באיום מפורש ?? רק כדי להבהיר עמדות תאמין לי שאני יודע להרגיע כלבלבים מהסוג שלך

לזיקית אי צרוך להשתלך בך , אני נגד התעללות בבעלי חיים שבטח את שייכת לזן הנפסד הזה .
תרגעי ותרגיעי כי זה הרי לא יאות לא לך ולא לכלבלב שלך .

מצידי שתמרחי על הסרט הזה אם זה עושה לך את היום icon_twisted.gif
Tame
Tame • 30 בינו׳ 2004
Here we go again...

icon_cry.gif