צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בכל אחת יש נשלטת?

ארוס​(שולט)
לפני 12 שנים • 10 במאי 2012

האם בכל אחת יש נשלטת?

ארוס​(שולט) • 10 במאי 2012
דבר ראשון, לפני שכל השולטות נובחות עלי, אני מדבר על הרוב ולא על החריג.

בכל מערכות היחסים שהיו לי הצלחתי להכניס את מוטיב השליטה למיטה, זה אמנם לא היה אקסטרימי אך הייתה שליטה באופן כלשהו.
האם אתן חושבים שכל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה ולתת את המפתחות ובעצם ההבדל היחיד שבאתר הן יותר קיצוניות?
פסיכו מנייאק

Re: האם בכל אחת יש נשלטת?

פסיכו מנייאק • 10 במאי 2012
ארוס כתב/ה:

בכל מערכות היחסים שהיו לי הצלחתי להכניס את מוטיב השליטה למיטה, זה אמנם לא היה אקסטרימי אך הייתה שליטה באופן כלשהו.
האם אתן חושבים שכל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה ולתת את המפתחות ובעצם ההבדל היחיד שבאתר הן יותר קיצוניות?

אסכם לך את זה כך-

לא בכל אישה יש נשלטת.אבל בכל אישה יש זונה.

ואידך זיל וגמור.
Winner​(מתחלפת)

Winner​(מתחלפת) • 10 במאי 2012
ארוס כתב/ה:

לא יודעת אם ״כל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה״ אבל מה שאני יודעת שקשה מאוד להיות שולטת כשמזיינים אותך בתחת.
שלגי

שלגי • 10 במאי 2012
ארוס כתב/ה:

בארור!!!
פסיכו מנייאק

פסיכו מנייאק • 10 במאי 2012
the winner takes it all כתב/ה:
ארוס כתב/ה:

לא יודעת אם ״כל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה״ אבל מה שאני יודעת שקשה מאוד להיות שולטת כשמזיינים אותך בתחת.

יש בזה היגיון.כי איך שהוא מה שהאישה לא תבין דרך הלב היא תבין רק דרך התחת.
ואל תשאלי מה היא אמורה להבין.שכן נפלאות הן דרכי הרקטום.
אולי אני צריך לשדרג את המסה על החור השלישי.
רפאל
רפאל • 10 במאי 2012
חשוב מאוד לשמור על הפאסון בבדס"מ. ואתה לא יכול לצפות משולטות להקריב את הפאסון שלהן בשביל שרשור אחד בכלוב.

אני חושב שהנטייה להישלט היא נטייה הרבה יותר טבעית והרבה יותר בסיסית מאשר הנטייה לשלוט. אם זה נכון שלכולנו מדגדג איפשהו הרצון האינפנטילי לחזור ולהיות ילדים, לצד דמות הורית אוהבת וסמכותית, הרי שלכולנו מדגדג הרצון להישלט, ובאקלים הנכון רבים יממשו את הרצון הזה (זה לא רק תלוי בך, זה תלוי גם במה שבן הזוג מוציא ממך).

שליטה היא עסק הרבה יותר מורכב. לא שאין שולטים שנהנים משליטה, רק שיש שם משהו הרבה יותר מסובך שאני לא מוצא כרגע את המילים בשביל להגדירו.
    התגובה האהובה בשרשור
ארוס​(שולט)
ארוס​(שולט) • 10 במאי 2012
בטי בום כתב/ה:
הנה דוגמה לturn off
הסטטוס של ארוס ופסיכי זה turn off עצבני.

ידעתי שאחת שולטות תתחיל לנבוח...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 11 במאי 2012
ארוס כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
הנה דוגמה לturn off
הסטטוס של ארוס ופסיכי זה turn off עצבני.

ידעתי שאחת שולטות תתחיל לנבוח...

עכשיו שחושבים על זה, הייתכן ופשוט יצא מקרה וכל הנשים שהגיעו אתך למיטה, היו כאלה שאוהבות שמשפילים אותן? ממש במקרה? סתם תהיה.