צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תובנות על החור השלישי.

עלומה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 12 במאי 2012

Re: תובנות על החור השלישי.

עלומה​(אחרת) • 12 במאי 2012
נילי ונילי כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
למה לשאול שאלה שאתה יכול לענות עליה בעצמך?
אתה יכול לשתף מבלי לשאול, זה הרי לא סוד שאתה אוהב להתכופף

אני דווקא לא בעד לשתף פעולה עם התפישה לפיה מין אנאלי הוא אקט משפיל.

כשאת עונה לו בצורה הזו את מקבעת ומאשררת את נקודת המוצא שלו- שזיון בתחת הוא תמיד דבר כפוי, שהוא אף פעם לא רצוי ובטח ובטח שלא נחשק, שהוא לא גורם עונג, שהוא תמיד משפיל ולנצח מסמן נחיתות. הנחת היסוד שלו היא שזיון בתחת היא חוויה טראומטית, כואבת, משנת חיים (ספרו לי בנות איך נראו חייכן לפני ואחרי") ואת משתפת עם זה פעולה. כשאת מסמנת אותו כ"מתכופף" את מנסה להפנות אליו בחזרה את ההשפלה, אבל בעצם מנציחה את העובדה שאכן יש פה השפלה במקום לערער על עצם הנחת היסוד.

תגובה אפשרית אחרת תהיה: "כולה מין אנאלי. ואם אתה עושה כזה ביג דיל ממנו- סימן שאתה לא מקבל מספיק".

אני כן חושבת שיש בזה אלמנט של השפלה, אם לא היה, אז הרוב פה לא היו עושים את זה מלכתחילה, זה לא כל הרעיון פה?- לפני הרגע שהרקטום מתרגל ונהנה מזה?..

בלי קשר, אין לי בעיה לשתף פעולה עם פסיכי, הרי הוא לא יפסיק, בין אם נגיב לו ובין אם לא, אז למה לא להנות מזה?, למה אתם חייבים להתלהם מכל שטות, בעיני זה משעשע, לא צריך להיות קיצוני עם כל דבר, גם לא עם פמניזם.

עלו והצליחו.
רפאל

רפאל • 12 במאי 2012
נילי ונילי כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
עלומה כתב/ה:

כשאת עונה לו בצורה הזו את מקבעת ומאשררת את נקודת המוצא שלו- שזיון בתחת הוא תמיד דבר כפוי, שהוא אף פעם לא רצוי ובטח ובטח שלא נחשק, שהוא לא גורם עונג, שהוא תמיד משפיל ולנצח מסמן נחיתות. הנחת היסוד שלו היא שזיון בתחת היא חוויה טראומטית, כואבת, משנת חיים (ספרו לי בנות איך נראו חייכן לפני ואחרי") ואת משתפת עם זה פעולה. כשאת מסמנת אותו כ"מתכופף" את מנסה להפנות אליו בחזרה את ההשפלה, אבל בעצם מנציחה את העובדה שאכן יש פה השפלה במקום לערער על עצם הנחת היסוד.

תגובה אפשרית אחרת תהיה: "כולה מין אנאלי. ואם אתה עושה כזה ביג דיל ממנו- סימן שאתה לא מקבל מספיק".

באמת, אין בזה אלמנט של השפלה?
יש מצב שאת מקבלת מזה יותר מדי?

לך, לך ממני. אל תרדוף אחריי משרשור לשרשור בשביל לקבל יחס.

בסדר נילי ונילי, אני אפסיק לרדוף אחריך משרשור לשרשור ולבקש יחס.
אני מקווה שלא הפרעתי לך לרדוף אחר פסיכו מנייאק משרשור לשרשור ולבקש ממנו יחס.
kaly
kaly • 12 במאי 2012
כמעט כל אקט יכול להיות משפיל מספיק אם יש מספיק יצירתיות להפוך אותו לכזה.

icon_biggrin.gif
פסיכו מנייאק

פסיכו מנייאק • 12 במאי 2012
רפאל כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
עלומה כתב/ה:

באמת, אין בזה אלמנט של השפלה?
יש מצב שאת מקבלת מזה יותר מדי?

לך, לך ממני. אל תרדוף אחריי משרשור לשרשור בשביל לקבל יחס.

בסדר נילי ונילי, אני אפסיק לרדוף אחריך משרשור לשרשור ולבקש יחס.
אני מקווה שלא הפרעתי לך לרדוף אחר פסיכו מנייאק משרשור לשרשור ולבקש ממנו יחס.

רפאל,אתה ממש לא מפריע לה.
בלאוו הכי היא תעשה זאת-. תבין, היא סוג מתקדם של סכיזופרנית פמיניזי פארנואידי כרונית.
וגם לגבי נילי.אין לי ספק שחייה של נילי האנטי אנאנלית השתנו ללא היכר מהיום שבו היא גילתה את חדוות השושנה הוזהרת.

כבר אין היגיון נו ..
פסיכו מנייאק

Re: זה פשוט

פסיכו מנייאק • 12 במאי 2012
חניבעל כתב/ה:
מדהים כמה אדם שמתיימר להיות אינטיליגנט עושה מאמצי על כדי להיות אידיוט וטיפש במידה כזאת שאני שוקל להקים מפלגה שתוציא להורג את הטיפשים.

והנה שוב פעם תקבל את אותם תשובות ארסיות ואת אותם לייקים משוב אותם זורקי נסורת ואיצטרובלים למדורה.

וזה מדהים כמה נשים ממשיכות לאכול פה את להטוטי ה'רני רהב' שלך על כל הגילישמילישוילי ושות'.

בגרמניה של שנות התשעים נפגשו פעם שני גברים ובהסכמה מלאה אכלו את איבר מינו של אחד מהם.
לאחר מכן אחד מהם (זה שנשאר עם האיבר כמובן) אכל את האדם השני.

אם כך אני פשוט מציע לך לזיין בתחת גופה. מכמה סיבות.
1. זה הכי גופה שאי פעם רצית. ללא שכל. ללא דעה. היא אולי תהיה קצת קרה אבל היי...גם יונית.
2. אם תצליח להכניס לה תוכל לשבץ את עצמך ברשימת בעל האיבר. אם לא הכי גדול אז לפחות הכי עומד.
3. תוכל לתקוע לה בפה את השבב של הכבשה שושנה שתדקלם לך את אותיות הא' ב'. היא גם תפזם לך משהו של נעמי שמר. הרי במילא זה רמת האינטיליגנציה שאתה דורש פה בפוסטים.

והסיבה הכי טובה:
אם מצאת לעצמך גופה כזאת, היא לפחות זכתה בתואר המטומטמת הראויה ביותר וחסכה אולי מכולנו את הפוסטים הבנאליים האלה.

ואם עדיין משעמם לך תסע לגרמניה. הקניבל ההוא השתחרר לפני שבועיים.

ואגב...אתה בעצמך יכול לענות על השאלה ששאלת.
בכינויים הקודמים שלך לפחות היית מקורי.

מדהים כמה "שולט" שבועל סוסות ייאור וחי בלהלנד אמיתי טרח כה רבות להגיב לפסיכו.
חניבעל,סע סע,כל מה שיש לך זה רק ניק.וחצי נקניק ועוד כמה גרושים בתחת בהנחה והם עוד נותרו.

אגב,השאלה הזו הופנתה לנקבות.
אז אני מסיק שבא לך לקבל בתחת מותק ? רק תבקש ותקבל.
kaly
kaly • 12 במאי 2012
אחרי כמה שנים שלא הייתי כאן ולא הגבתי,התובנה פשוטה...כלום לא השתנה

icon_eek.gif

אל תיתנו לי להפריע ,תמשיכו.
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 12 שנים • 13 במאי 2012

תגובה רצינית אחת....

shaydav​(שולט){TomahDav} • 13 במאי 2012
א. הנשלטות (או שמא המין הנשי) הן אלו שקבעו את מעמד האנאלי כמשפיל (מאחר והן אלו שמנסות להתחמק (ברובן) מקיום האקט, בעוד אם הן היו מקבלות זאת כמשהו מן השגרה (כמו אוראלי) כן זה לא נעים בהתחלה, כן זה דורש הכנות מיוחדות, אך אם הייתן באות מוכנות לכך (כפי שאני דורש מכל שפחותי), ההשפלה שבכך היתה נעלמת והיה נשאר האקט שתסכימו איתי נחמד לכשעצמו אם מתעלמים מהסובב שהוזכר לעיל.

ב. השאלה שהואלתה פה היא שאלה רצינית ולגיטימית גם אם ניסוחה לוקה בחסר בכל כך הרבה מובנים, למה לא להתייחס לכך במקום להגיב בצורה נרשעת וחסרת כבוד שמבזה בסופו של דבר את המקום ואת המתארחים בו (אותנו), זוהי בדיוק רוח הדברים שגרמה לי להתרחק מפה כל כך הרבה זמן....
ג. אם לא בא לכם על דמות כלשהי או על פוסט כלשהו, תעשו מה שאני עושה. Ignore ומדלג על הפוסט הנ"ל, הרי מי שבא לעשות צרות סופר את מספר התגובות והצפיות ולא את התוכן, אך מי שמעלה שאלה אמיתית, בסופו של דבר יתייאש ויתחיל להתנהג כטרול (כי ברומא התנהג כרומני icon_wink.gif )
נוריתE

Re: תגובה רצינית אחת....

נוריתE • 13 במאי 2012
shaydav כתב/ה:
א. הנשלטות (או שמא המין הנשי) הן אלו שקבעו את מעמד האנאלי כמשפיל (מאחר והן אלו שמנסות להתחמק (ברובן) מקיום האקט, בעוד אם הן היו מקבלות זאת כמשהו מן השגרה (כמו אוראלי) כן זה לא נעים בהתחלה, כן זה דורש הכנות מיוחדות, אך אם הייתן באות מוכנות לכך (כפי שאני דורש מכל שפחותי), ההשפלה שבכך היתה נעלמת והיה נשאר האקט שתסכימו איתי נחמד לכשעצמו אם מתעלמים מהסובב שהוזכר לעיל.

ב. השאלה שהואלתה פה היא שאלה רצינית ולגיטימית גם אם ניסוחה לוקה בחסר בכל כך הרבה מובנים, למה לא להתייחס לכך במקום להגיב בצורה נרשעת וחסרת כבוד שמבזה בסופו של דבר את המקום ואת המתארחים בו (אותנו), זוהי בדיוק רוח הדברים שגרמה לי להתרחק מפה כל כך הרבה זמן....) )

ואני רוצה להוסיף לזה
שאישית
אני לא רואה בזה "אקט משפיל" ואני לא חושבת שככה זה צריך להיות
בהכנה מתאימה וגישה מתאימה, זה יכול להיות אחד הדברים הכי אינטימיים וטובים שיש בסשן.
בדיוק כמו ששידאב אמר פה ומעבר לזה ,כל דבר שנעשה אצלנו במיסגרת סשן יכולות להיות לו שתי פנים, האחת טובה, השניה ,"משפילה" זה הכל רק עיניין של גישה ונכונות
אבל יש לי פה הסתייגות אחת קטנה, אני לא חושבת שנישלטות הן ש"קבעו" שזה אקט "משפיל" אני פשוט חושבת שישנם גברים שחושבים על זה ככה ואולי זה גם ככה וגם ככה.
כל דבר שנעשה ברצון מהסכמה לא אמור לעשות רע ולא "להשפיל".
פרחונית​(לא בעסק)

פרחונית​(לא בעסק) • 13 במאי 2012
shaydav כתב/ה:

איזה "כיף" שמתייחסים אלינו כמו אל עדר icon_rolleyes.gif

הנשלטות קבעו
הייתה הצבעה על הנושא ופיספסתי ?
kaly

kaly • 13 במאי 2012
shaydav כתב/ה:

)

אני חושבת שאתה טועה.
אנאלי נחשב בזוי כי ככה החברה החליטה,כשאני אומרת "חברה",אני למעשה מכוונת לאנשי דת ובעלי השפעה
להרבה אנשים יש בעייה עם מיניות,ככל שהיא הולכת ונהיית מורכבת-צצות הבעיות,רובן בראש ובמה שניסו לחלחל בנו מילדות.

אתן לך דוגמא נוספת מלבד האנאלי: אתה תבחר להקים בית עם הבחורה שמזדיינת בחופשיות,מעשנת ושותה על הבר וזורמת איתך לשירותים?
מעבר לסטיות,כולנו בפנים יודעים את התשובה..

זה בעצם מקור ה"השפלה" כי ככה חינכו אותנו.