בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ח"כ ניסים זאב מציע: "לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים&

רז78{מלאך שחור}
לפני 11 שנים • 21 במאי 2012

ח"כ ניסים זאב מציע: "לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים&

רז78{מלאך שחור} • 21 במאי 2012
לבכות או לצחוק ?! icon_smile.gif

ח"כ ניסים זאב מציע: "לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים - יש כאן הפקרות"
שוב הצעת חוק של ניסים זאב מש"ס מעוררת סערה: הפעם, בתגובה להצעת החוק על העלאת הגיל המינימלי לחתונה, מתכוון חבר הכנסת להציע על איסור קיום יחסי מין לפני החתונה. "זה מכת מדינה, יש כאן הפקרות של נערים ונערות שעושים הפלות", הצהיר
גלובס | חדשות 2 | פורסם 21/05/12 18:04

ח"כ ניסים זאב, ש"ס (צילום: ערוץ 7)
ח"כ ניסים זאב, ש"ס
צילום׃ ערוץ 7
במקביל להצעת החוק של זהבה גלאון להעלאת הגיל המינימלי לנישואים מ-17 ל-18, מתכוון ח"כ ניסים זאב מש"ס להעלות הצעת חוק נגדית - שתאסור על קיום יחסי מין מחוץ לנישואים.

"חוסר האחריות של נערים ונערות בישראל שמקיימים יחסי מין מחוץ לנישואים, נכנסים להיריון ומבצעים הפלה - זו בעיה רצינית בישראל. אני מתכוון להעלות הצעת חוק בכנסת לאסור קיום יחסי מין מחוץ לנישואים", כך אמר לאתר "גלובס" ח"כ זאב, שהביע התנגדות להצעת החוק של גלאון.

לדבריו, "אם רוצים להגביל את הדתיים להינשא רק בגיל 18, צריך להגביל גם מהצד השני. מתחוללת הפקרות בכל רחבי הארץ שצעירים מקיימים זה עם זה יחסי מין שלא בנישואים, וצריך להפסיק עם זה. יש אלפי הפלות של צעירות בישראל, וזה הפך למכת מדינה", לדבריו.

זאב הוסיף שבכוונתו להעלות הצעת חוק שתגביל את יחסי המין מחוץ לנישואים, או לכל הפחות להכניס תיקון בהצעת החוק של גלאון, כשזו תגיע לקריאה שנייה ושלישית בכנסת.

http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-ce3ec1247df6731018.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=55227376

דיי ברור שההצעה לא תעבור,,, ועדיין.
daniel222
daniel222 • 21 במאי 2012
אני בעד.
ההפקרות פשוט חוגגת.
4X4​(אחר)

Re: ח"כ ניסים זאב מציע: "לאסור יחסי מין מחוץ לנישו

4X4​(אחר) • 21 במאי 2012
רז78 כתב/ה:
לבכות או לצחוק ?! icon_smile.gif

ח"כ ניסים זאב מציע: "לאסור יחסי מין מחוץ לנישואים - יש כאן הפקרות"
שוב הצעת חוק של ניסים זאב מש"ס מעוררת סערה: הפעם, בתגובה להצעת החוק על העלאת הגיל המינימלי לחתונה, מתכוון חבר הכנסת להציע על איסור קיום יחסי מין לפני החתונה. "זה מכת מדינה, יש כאן הפקרות של נערים ונערות שעושים הפלות", הצהיר
גלובס | חדשות 2 | פורסם 21/05/12 18:04

ח"כ ניסים זאב, ש"ס (צילום: ערוץ 7)
ח"כ ניסים זאב, ש"ס
צילום׃ ערוץ 7
במקביל להצעת החוק של זהבה גלאון להעלאת הגיל המינימלי לנישואים מ-17 ל-18, מתכוון ח"כ ניסים זאב מש"ס להעלות הצעת חוק נגדית - שתאסור על קיום יחסי מין מחוץ לנישואים.

בדיוק! - ועדיין...

"חוסר האחריות של נערים ונערות בישראל שמקיימים יחסי מין מחוץ לנישואים, נכנסים להיריון ומבצעים הפלה - זו בעיה רצינית בישראל. אני מתכוון להעלות הצעת חוק בכנסת לאסור קיום יחסי מין מחוץ לנישואים", כך אמר לאתר "גלובס" ח"כ זאב, שהביע התנגדות להצעת החוק של גלאון.

לדבריו, "אם רוצים להגביל את הדתיים להינשא רק בגיל 18, צריך להגביל גם מהצד השני. מתחוללת הפקרות בכל רחבי הארץ שצעירים מקיימים זה עם זה יחסי מין שלא בנישואים, וצריך להפסיק עם זה. יש אלפי הפלות של צעירות בישראל, וזה הפך למכת מדינה", לדבריו.

זאב הוסיף שבכוונתו להעלות הצעת חוק שתגביל את יחסי המין מחוץ לנישואים, או לכל הפחות להכניס תיקון בהצעת החוק של גלאון, כשזו תגיע לקריאה שנייה ושלישית בכנסת.

http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-ce3ec1247df6731018.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=55227376

דיי ברור שההצעה לא תעבור,,, ועדיין.
Lithia​(נשלטת)
Lithia​(נשלטת) • 21 במאי 2012
זאת אומרת שאם אני מקיימת יחסי מין מחוץ לנישואים יבוא שוטר, ישים לי אזיקים ויעשה עלי חיפוש גופני לסטיות נוספות?

*ליתיה הולכת להצביע ש"ס*
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אוי, איזו בדיחה. בני נוער נכנסים להריון לא רצוי, ולכן נוציא יחסי מין מחוץ לחוק! חחחחחח
זה הולך להיות הצלחה מסחררת. נוכל לאסור את זה על אותם בני נוער שלא שותים אלכוהול icon_smile.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 21 במאי 2012
בינתיים כבר מתארגנת מחאת פייסבוק מהירה: "100 אלף איש מקיימים יחסי מין לפני הנישואין". שזה מהמם, רק שלא ברור לי למה המיקום של האיוונט הוא בכיכר רבין.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 במאי 2012
הרי ברור לך שהסיכוי שהצעת חוק כזו תעבור שואף להרבה פחות מאפס, נכון?
Efrati​(שולטת)

האמת.

Efrati​(שולטת) • 21 במאי 2012
לא היה מזיק לנוער שלנו קצת משטר
אבל ברור שאין מצב שמישהו יאכוף חוק כזה
וברור שחוק כזה הוא לא מציאותי
אבל כאמא אני באמת דואגת....

כלום כבר לא מפחיד את הנוער
מין מאוד מוקדם
אלכוהול
סמים

אלימות בטירוף

אז ...
Madame T​(שולטת)

איראן זה כאן!

Madame T​(שולטת) • 21 במאי 2012
What will they think of next icon_rolleyes.gif

ואיזה 'אח גדול' בדיוק יאכוף את החוק הזה?