אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות

הרמאפרודיטה
לפני 12 שנים • 27 במאי 2012

חגורת צניעות

הרמאפרודיטה • 27 במאי 2012
אני בטוחה שהיו על זה מיליארד שרשורים קודמים, ובכל זאת -

אז נגיד ואני שוקלת לנעול מישהו... והייתי רוצה להבין את החוויה. לאן אני נכנסת.

הייתי רוצה לשמוע חוויות של גברים שננעלו -
איך הגעתם לזה?
כמה זמן הייתם קשורים ?
איך התחושה פיזית - סבל, כאבים ?
איך זה עובד בכלל ?
יש פרק זמן שנחשב מוגזם ?
זה היגייני ? ישנים עם זה ? עובדים עם זה ? זה לא בולט ?

בקיצור ספרו מה שבא ...
רב בריח​(נשלט)
לפני 12 שנים • 27 במאי 2012

חגורת צניעות

רב בריח​(נשלט) • 27 במאי 2012
קודם כל אכן מדובר בחוויה. לשניכם.
השאלה מאיפה זה הגיע? ממנו או ממך? אם זה מהצד שלו סימן שיש לו סוג של פנטזיה כזו שהוא מחפש לממש. חשוב שתבינו שעל מנת שהדבר הזה יצליח צריכים שני הצדדים להיות מסופקים.
אם הוא יהיה נעול לנצח בלי אפשרות לפורקן זה יביא לתסכול ואובדן הכיף. אם הוא יהיה נעול ואת לא תרוויחי מזה משהו תהיה זו את שחווה תסכול.
השאלה איך מגיעים לזה היא שוב פנטזיה. כנראה רצון בסוג של אישה כוחנית שמסוגלת אפילו להגיע למצב שהיא שולטת באופן מוחלט באחת מההנאות הגדולות של החיים ( פיזיולוגית הכוונה ).
שהיא עצמה לא מזיז לה כמה ולמה אתה תהיה נעול. היא מרגישה עוצמתית מהאפסיות של הנשלט שלה שאפילו מינית לא ראוי לספק אותה. הפנטזיה הזו הולכת לרוב די טוב עם פנטזיית הקוקהולד.
לרוב הנשלטים שרוצים להיות נעולים מאד עושה את זה שהם נעולים והיא יכולה לאונן או לשכב עם מישהו אחר בלי הגבלה ומבלי לחשוב כמה הוא מתוסכל. מאד עושה להם שהם נדרשים לספק אותה מינית כמובן בדרך שהם לא יכולים להשיג סיפוק מיני . אם זה על ידי גירוי אוראלי או על ידי דילדו שאיתו הם נאלצים לחדור אליה. תחשבי על ההשפלה שחווה גבר שרואה את איברו נעול בעוד זוגתו מלבישה עליו דילדו ומבקשת שיחדור אליה ככה.

פרק הזמן להיות נעול תלוי במשתתפים. תלוי בניסיון של זה שהולך להיות נעול. תלוי בקרבה שלהם.
נגיד אם אתם גרים רחוק זה לא יהיה נבון לנעול אותו מבלי היכולת להשתחררבמקרה שמשהו לא בסדר. בכלל למתחילים מומלץ להינעל עם מנעול הפלסטיק ולא המנעול הרציני מהברזל. את הפלסטיק קל מאד לקרוע במקרה הצורך וגם אין חשש להיכנס איתו לקניון כי הוא לא יצפצף.
בהתחלה עדיף להינעל במהלך סוף השבוע. כשלא עובדים ויש נטיה להיות בבית או בקרבת בגדים נוחים יותר ולא צמודים. תחשבו על להיות נעולים במהלך יום עבודה ( במיוחד אםהעבודה היא פיזית ) מבלי היכולת להשתחרר כשאתם לא מרגישים עדיין בנוח עם החגורה. בכל זאת זה לא משהו טבעי ופתאום כשמשהו יושב על האשכים שלך וזה לא בצורה שאתה רגיל זה יכול להיות לא נעים.

החגורות לרוב מתוכננות לזמן ממושך אך חשוב לפתוח מידי פעם כדי לנקות ולחטא את המקום. ניתן להתקלח ולעשות את הצרכים ( לרוב זה בישיבה ). אני למשל הייתי נעול פעם למשך 45 יום והכל היה בסדר. יש כאלה שננעלו לתקופות יותר ארוכות.
התחושה הפיזית היא לפעמים קשה. במיוחד כשאתה מנסה להשיג זקפה בתוך החגורה . התחושה המנטאלית קשה אף יותר כי אתה מרגיש ממש כמו מישהו שנלקחה ממנו הגבריות. אתה רואה נשים מושכות ברחוב ואתה מתחיל לפנטז בראש ואז נזכר שיש מישהו ששולט בך ואין לך יכולת אפילו לחשוב על זה. הכי קשה כשאתה ממש רוצה לשחרר ואתה לא יכול. אתה לא יכול לאונן ולא שום דבר. אפילו לגעת בו מאד קשה. מדהים כמה שרמת הצייתנות עולה פלאים ואתה מרגיש כמו סמרטוט רצפה ותעשה כל דבר שיגידו לך העיקר שיתנו לך לשחרר ולהתפרק.

בקיצור זו חוויה מאד כיפית לשני הצדדים אבל הכי חשוב זה לזכור שזה רק משחק ואם שניים לא נהנים זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
badabing1616
לפני 12 שנים • 28 במאי 2012

Re: חגורת צניעות

badabing1616 • 28 במאי 2012
אני הייתי נעול 60 יום...
הסירוס המנטאלי היה קטע חזק. לראות אותה ערומה מבלי לפעול, לראות אותה עם מישהו אחר בזיון סוער ולהרגיש כל כך מושפל ומסורס...
היו כל מיני השפלות בדרך:
פעם היא נסעה לשבוע והפקידה אותי אצל חברה שלה שבאה כל ערב עם המפתח, הייתי משתחרר מולה, מתקלח מולה כדי שהיא תראה שאני לא מאונן ואז ננעל בחזרה. פעם אחת היא באה עם שתי חברות שלה...

הסוף היה הכי משפיל. אחרי חודשיים בלי זקפה היא הזמינה כמה חברות שלה ושחררה אותי ואמרה שמותר לי לאונן, מרוב שהייתי חרמו אוננתי מול כולן...