ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 4 ביוני 2012
Lakshmi​(נשלטת) • 4 ביוני 2012
טיפשים, אנשים טיפשים!

זה לא ספציפית בבדס"מ אבל פה משום מה יש הצטברות של אנשים כאלו
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
אני מתחילה ממש להינות מזה, זה שחרור קיטור נהדר:

אני גם שונאת את אלה שמתארים בפרופיל את הפנטזיות שלהם, מבלי להבין שהם לוקחים תסריט של סרט פורנו ומלבישים אותו על בן אדם. למשל: "מחפש מישהי שביום-יום היא עכברית כזאת, הולכת עם ראש מורכן, נראית בתולה, אפילו דוסית, ואז אתה מגלה שהיא חתיכת נימפומנית שמאוננת עשר פעמים ביום ולא יכולה לעבור את היום בלי זיון אחד לפחות בתחת, רצוי עם אננס". בהצלחה בלמצוא אותה...

(לא ציטוט אמיתי).
באהלפההרבה​(אחרת)
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:
אני, האמת, תוהה מה כן בשבילי בתחום הזה. אני לא אוהבת כאב, לא אוהבת "לזכור את מקומי" הקטן והמסכן, לא אוהבת כשמצפים ממני לקבל את כל סיפוקי מלספק את האדם שמולי, מבלי לדרוש לעצמי שום דבר פרט לפריווילגיה לספק את הוד מלכותו. לא אוהבת סגידה, לא אוהבת השפלה, לא אוהבת תמונות של נשים קשורות בכל מני זוויות ביזאריות, מצבטי פטמות, מחטים בכוס, סימנים כחולים על התחת. לא אוהבת 24-7, לא אוהבת להיות של מישהו במקום עם מישהו, לא אוהבת "אז מה חשבת, שזה יהיה שוויוני?", לא אוהבת לתהות אם אני בכלל וונילית. יש מצב, אגב.

(אם כי הנסיון שלי בכל העסק מועט מאוד).

[אבל אני כן אוהבת את הקהילה עצמה]

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

מציצנות זה גם סוג של פטיש ולא טעית בלהיות במקום שמרכז פטישים, לכן אין באמת נכון או לא נכון, יש מי מתאים לך.

לא יודעת אם מציצנות, כשאני צופה בהצלפות אני מתכווצת מכאבי הזדהות. גם פורנו בדסמי לא עושה לי את זה. אני צריכה לחשוב מה כן עושה לי את זה. רצוי כשאני עומדת על הראש ותקוע לי חציל בתחת. אולי זה יתן לי השראה...

אוקיי

האמת, עכשיו היתה לי הארה (ידעתי שהחציל יעזור!): אולי אני נמשכת לאנשים. זאת אומרת, לא לסיטואציות אלא לאנשים ספציפיים, ששולתתתתים בעיניי. וזה מוביל אותי למשהו שאני שונאת:

"דום מנוסה, חמש שנות נסיון בארץ, שבע שנות נסיון בחו"ל, דוקטורט בקשירות, שלושה תארים בהצלפות, המלצות ממאות לקוחות שניסו וביקשו עוד, סטודיו מלא בציוד שעלה מיליוני דולרים (פלוס כליה). אם בא לך להיות נשלטת #87786756757, הצטרפי כבר היום!"

ברגע שמישהו מציג את עצמו רק כשולט, כאילו זו כל מהותו ואין אדם מאחורי זה, זה די טרן-אוף (גם אם הוא מוסיף לזה "קודם כל אדם").

אגב, הנה משהו מגניב להחריד ששלחה לי רפונזל (ואישרה לי לפרסם פה):
http://www.humansexmap.com/
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 4 ביוני 2012
1. נשים שמנצלות גברים בשביל כסף ומשתמשות בבדס"מ כתירוץ לזה.
2. דברים שנכנסים לתוך איבר המין (הזכרי)
DomMale4fem
DomMale4fem • 4 ביוני 2012
פרלין כתב/ה:
בניגוד לשמועות, לנשים אין באמת נרתיק ודגדגן בגרון.

אלו לא שמועות! היה סרט שלם על זה! במו עיני ראיתי אותו (כולל הזיקוקים בסוף)!

icon_wink.gif
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
באהלפההרבה כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:
אני, האמת, תוהה מה כן בשבילי בתחום הזה. אני לא אוהבת כאב, לא אוהבת "לזכור את מקומי" הקטן והמסכן, לא אוהבת כשמצפים ממני לקבל את כל סיפוקי מלספק את האדם שמולי, מבלי לדרוש לעצמי שום דבר פרט לפריווילגיה לספק את הוד מלכותו. לא אוהבת סגידה, לא אוהבת השפלה, לא אוהבת תמונות של נשים קשורות בכל מני זוויות ביזאריות, מצבטי פטמות, מחטים בכוס, סימנים כחולים על התחת. לא אוהבת 24-7, לא אוהבת להיות של מישהו במקום עם מישהו, לא אוהבת "אז מה חשבת, שזה יהיה שוויוני?", לא אוהבת לתהות אם אני בכלל וונילית. יש מצב, אגב.

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

מציצנות זה גם סוג של פטיש ולא טעית בלהיות במקום שמרכז פטישים, לכן אין באמת נכון או לא נכון, יש מי מתאים לך.

לא יודעת אם מציצנות, כשאני צופה בהצלפות אני מתכווצת מכאבי הזדהות. גם פורנו בדסמי לא עושה לי את זה. אני צריכה לחשוב מה כן עושה לי את זה. רצוי כשאני עומדת על הראש ותקוע לי חציל בתחת. אולי זה יתן לי השראה...

אוקיי
באהלפההרבה​(אחרת)
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

hybrid

אני שונאת

hybrid • 4 ביוני 2012
את זה שאני אוהבת את זה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2012
אני שונאת (שנאתי, מניחה שעדיין), גברים שכל עיסוקם בבדסמ מתמצה בהזדמנות לקבל מציצה מושקעת במקום לזיין כמו בן אדם. כאילו, בן אדם! עם כל הכבוד להוד מגניבותך וכל זה, בניגוד לשמועות, לנשים אין באמת נרתיק ודגדגן בגרון.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
באהלפההרבה כתב/ה:

{ומסיבות}

<וסוגריים>.