ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

עבודת מאסטר{lori}
לפני 11 שנים • 2 בפבר׳ 2013
עבודת מאסטר{lori} • 2 בפבר׳ 2013
אני שונא את ההתעסקות בפילוסופיה של זה. את השאלות (שלפעמים הן מצוצות מהאצבע) סביב מה זה, ואיך זה, ואיך צריך לחוות את זה, ואם זה נכון או לא נכון, ואם יש בזה דברים שאני אוהב, או שונא, או רק מחבב, ואם אני מסוכן או נשלט מלמטה או אלף ואחת הגדרות אחרות.
משפט שאמר חכם סיני עתיק שעבד במפעל של נעלי NIKE:

JUST DO IT.
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

וואלה יצא לי נאום ... (סורי)

מאלף סוררות​(שולט) • 3 בפבר׳ 2013
לא שונא אבל אני לגמרי לא מבין אנשים שהבדס"מ הוא מהות חייהם. כאילו מה אנחנו שפני סלע? זיונים וזהו? אין עבודה? הנאה? תרבות? טיולים? מה שביניהם? איזה סרט טוב? ארוחה? בקיצור לא מבקר אף אחד ובטח לא שונא אבל גם לא מבין את האנשים האלה.

שתיים, אני כן שונא את כמה שקשה, סליחה לא קשה, בלתי אפשרי להכיר בחורה טובה ואמיתית כאן בכלוב. אני המון זמן כאן ונתקלתי בכל מיני בננות אבל לא הגיוני שאין כאן יפייפיה שאוהבת קצת באלאגן במיטה ובמקביל מסוגלת להכיל גם מציאות יותר מורכבת מזין וסטירה בעת ובעונה אחת. אני קורא למהפיכה ! J

שלוש, וזה גם חשוב. שולט לא חייב להיות שילוב של ארנולד שוורצנגר עם אחמד יאסין, טבול כולו ברוע ובשחור וברגשות זעם, נקם ותאוות הענשה לכלל המין האנושי. שולט יכול להיות סתם בנאדם נחמד שבמיטה מסתובב לו הבורג למקום שבו הנשלטת מבסוטה. אה כן, וגם מותר לשולט להראות טוב. מותר לו. הוא לא חייב להיות ילד שמנמן ומחוצ'קן שלבוש בטי שירט של איי סי די סי. . .

ארבעה, יש חיים אחרי גיל ארבעים. הן במחשבה והן בביצועים. בנות הוזהרתן. המלצות במערכת...

חמש, אני מבקש להוסיף הומור כתכונת חובה בפרופילים של כל הנשלטות שמחפשות חבר. ורמז, מישהו מצחיק לא חייב להיות דומה לוודי אלן...

שש, אני הייתי כאן. נעמתם לי מאוד, ושאף אחד לא ישתנה !
icon_smile.gif
lori{ע_מ}
לפני 11 שנים • 3 בפבר׳ 2013

Re: וואלה יצא לי נאום ... (סורי)

lori{ע_מ} • 3 בפבר׳ 2013
מאלף סוררות כתב/ה:
לא שונא אבל אני לגמרי לא מבין אנשים שהבדס"מ הוא מהות חייהם. כאילו מה אנחנו שפני סלע? זיונים וזהו? אין עבודה? הנאה? תרבות? טיולים? מה שביניהם? איזה סרט טוב? ארוחה? בקיצור לא מבקר אף אחד ובטח לא שונא אבל גם לא מבין את האנשים האלה.

על זה יש לי דבר אחד להגיד -
יש אנשים שלא הכל אצלם קשור במיניות וגם bdsm.
bdsm יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים שהן לא מיניות ולא מחרמנות, אלא מספקות צרכים אחרים.
ואז זה משתלב גם בעבודה וגם בתרבות וטיולים והנאות וסרטים וחיבוקים ואהבה וארוחות אצל ההורים. (וזה יכול אפילו לא לחרמן, אלא פשוט לספק צורך מסוים)
🙂
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 5 בפבר׳ 2013
את הקטע הזה שהפיטמה ממשיכה לכאוב איזה יומיים אחר כך, והיא תמיד הכי כואבת כשאתה בישיבה ומנסה להתרכז ולא יכול/ה ללטף אותה ברחמים עצמיים.
kakleta​(לא בעסק)

לא שונאת שום דבר ואף אחד

kakleta​(לא בעסק) • 5 בפבר׳ 2013
אבל
לא אוהבת כשחוסר מוסר וטעם טוב הופכים לחוסר גבולות ומשוויצים בכך
לא סובלת כששמים את החרמנות במקום הראשון
לא אוהבת כשניגשים לבדס"מ כאל נישה של ניצול מיני וחומרני
לא סובלת שמילים כמו "שרמוטה" נכנסו לסלאנג בסשנים
לא אוהבת שהכל נעשה כל כך נגיש והמוני
לא סובלת כשפוגעים בזולת וקוראים לזה "עונש" או "חינוך"

כואב לי ממש שנגרר לתחום הבדס"מ דור שלם של ילדים צעירים הלא מעוצבים, המנוצלים על יד חרמנים זקנים מנוסים, עושים הכל עם כולם, לא מנסים להסתיר כלום. בעוד עשור יהיה אחוז גדול של פגועי נפש באוכלוסיה?

לא אוהבת חוסר טעם, מוסר ואיכות.

ולא מתכננת להתחבר לכך.
walking dead
walking dead • 5 בפבר׳ 2013
שונאת את המדריכים הרוחניים, אלו שהבדס"מ זורח להם מהתחת והם באו להפיץ את תורתם הקדושה והנאורה (שלרוב נכתבה על ידי מישהו אחר) ומתרעמים כשמסרבים לקבל את דבריהם כדברי האל עצמו.

בהמשך למדריכים-רוחניים-מזויפים, לא אוהבת את אלו שעבורם בדס"מ הוא משחק בלגו - מפרקים ומרכיבים בני אדם.

שונאת את הנסיון להכניס הכל לתוך הגדרות שבלוניות ואת אלו שהדרך שלהם להתמודד עם אנשים שלא מוכנים להיות שבלונה היא הטחות בנוסח: את לא באמת נשלטת, אתה לא שולט אמיתי, את לא מתמסרת כמוני.

שונאת כשהתמסרות הופכת להיות המטרה ולא עוד דרך לממש אהבה. כשמרוב השימוש בה היא מאבדת את המשמעות.

ובעיקר, שונאת את הצביעות הרבה שיש כאן, במסווה של נאורות וחופש ביטוי.
hrgiger
hrgiger • 5 בפבר׳ 2013
אני שונאת (טוב, אולי לא שונאת אלא סתם לא מבינה) את אלה שיודעים יותר טוב מכולם למה הסטייה שלי היא נוראית ואילו שלהם בסדר.
כל אותם אלה שזועקים עד השמיים כשמשהו נורא קורה. סתם כי הם לא אוהבים את האקט/גישה.
bbqueen​(מתחלפת)

אני לא אוהבת..

bbqueen​(מתחלפת) • 5 בפבר׳ 2013
את כל השקרים,
ויש יותר מידיי כאלה

אני כן אוהבת אנשים שמקפיצים שירשורים ישנים icon_smile.gif
מלכת הלבבות72

בול

מלכת הלבבות72 • 5 בפבר׳ 2013
Uranus כתב/ה:
אני שונא את העובדה שבדס"מ נהיה מקום נוח לאפסים להתחבא מאחוריו.
בל{SK}
לפני 11 שנים • 9 בפבר׳ 2013

Re: בול

בל{SK} • 9 בפבר׳ 2013
מלכת הלבבות72 כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
אני שונא את העובדה שבדס"מ נהיה מקום נוח לאפסים להתחבא מאחוריו.

ממש שכחתי כמה הקהילה הזאת מתנשאת.

whip.gif

לא נורא, תמשיכו