בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיוון יזדי

הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 7 באוג׳ 2012
הדורבנים​(נשלט) • 7 באוג׳ 2012
1) בשל עברי המפוקפק באתר זה, אני במקומכם הייתי נוטה לקבל את דעת הטוקבקסטיים דווקא: אני לא המטריד, אני סיוון יזדי עצמה, וזה תרגיל מבריק ביחסי ציבור!

2) אתם לא שמים לב לצד החיובי: עכשיו אנחנו *בטוחים* שהיא קוראת את מה שאנחנו כותבים! איזה כיף.

סיון, קבלי התנצלותינו. חלקנו כאן אנשים נורמטיבים לחלוטין, שרק אוהבים אותך ו..טוב, נו, עפים עלייך קצת. מותר, לא?
בשבילנו תמיד תהיי המנצחת האמיתית.
המלט
המלט • 7 באוג׳ 2012
fog כתב/ה:
1) בשל עברי המפוקפק באתר זה, אני במקומכם הייתי נוטה לקבל את דעת הטוקבקסטיים דווקא: אני לא המטריד, אני סיוון יזדי עצמה, וזה תרגיל מבריק ביחסי ציבור!

2) אתם לא שמים לב לצד החיובי: עכשיו אנחנו *בטוחים* שהיא קוראת את מה שאנחנו כותבים! איזה כיף.

סיון, קבלי התנצלותינו. חלקנו כאן אנשים נורמטיבים לחלוטין, שרק אוהבים אותך ו..טוב, נו, עפים עלייך קצת. מותר, לא?
בשבילנו תמיד תהיי המנצחת האמיתית.

1) תרגיל מבריק, כן. מבריק כמו צינור חלוד בצהרי היום במדבר ליד ירוחם, אחרי שבדואי עבר שם והשתין עליו. ככה מבריק.

2) לא תמיד יש צד חיובי, פוג.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 באוג׳ 2012
עזוב, לא תצליח לקחת ממני את 15 דקות התהילה והפרסום שלי,

אבל אני יכול לנחם אותך שזה רק 15 דקות.
סמרטי
לפני 11 שנים • 8 באוג׳ 2012

לגבי אותה סיון..

סמרטי • 8 באוג׳ 2012
ככה זה כשמעריצים פלקט..האפקט נחלש כשמתברר שהפלקט חכם יותר כשהוא לא מדבר icon_smile.gif

סליחה , אך ברצינות שאני מתקשה להבין הערצה למישהי שבוחרת להשתתף בפורמט שמציג אותה כיפה ותו לא - אם אישה תופסת עצמה רק כיפה , לעולם לא אוכל לראות בה כשולטת... שולטת זו איכות מעל איכויות חיצוניות ,זה עולם תוכן עמוק ורחב יותר מכך שמישהי תשפיל מישהו בגלל ש "הוא חנון ויעשה כל מה שאני רוצה בגלל שאני *וסית "
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 8 באוג׳ 2012
מילה של רצינות:
שפוט, אני לחלוטין לא מסכים איתך. אני אישית מעריץ ממש את הפורמט של ה"יפה והחנון", בשונה מכל ריאליטי אחר. יש פה ניסיון כן להבין תהליך לעומק, מהרבה צדדים. אז נכון שהרבה פעמים ההפקה מתערבת ב"סיפור" כדי לעשות אותו יותר נוצץ, אבל עדיין רואים שהתהליך שהמתמודדים עוברים שם הוא אמיתי. דיברתי עם אחד מהם לא מזמן, והוא הסכים איתי בגדול.

בנוגע לסיון עצמה - בעיניי, בניגוד לכמה אחרות, היא הייתה שם ממש ההיפך מפלקט. כלומר, אני לא מכיר אותה (וגם אתה לא), אבל בתכנית עצמה ראו כמה היא מופתעת מעצמה ולוקחת ללב את ההתנהגות שלה כלפיו, עד כדי בכי פעם אחת, ("אתה מוציא ממני כלכך הרבה רוע!"). ראו כמה היא מתחבטת בזה, וכמה אח"כ היא שמחה שויקטור, היחיד, קיבל אותה כמו שהיא.

ובלי כוונה להעליב אותך חלילה, כי אני לא מכיר אותך, ואני מניח מראש שאתה בטח סבבה (:. אבל אם אפשר לדבר באופן כללי: אני חושב שהרצון של אנשים להפוך אותה ל"פלקט" הוא איזשהו אינרציה. כל יפה בטלוויזיה = פלקט, בלי לשים לב לפרטים. *זאת* ההתנהגות הפלקטית והקלישאתית בעיניי. והיא לא מגניבה בעליל.
אז לא אגיד "אל תבקרו אותה" ואני גם לא חושב ככה,, כי היא הרי העמידה עצמה לביקורת ציבורית בזה שהיא השתתפה בתכנית. אבל תזכרו שיש שם בן אדם, בסוף, אפשר?
Inside your head
Inside your head • 8 באוג׳ 2012
למה לנסות למצוא עומק ורבדים איכותיים במקום שלעולם לא תמצא בו מאלה, גם אם תנסה לנבור בזה עוד עשרות שנים?
זו תכנית ריאלטי, זה צהוב, זה בידור.
וזה בסדר לאהוב את זה.
רק תגיד שאתה אוהב את זה כפי שזה באמת, מבלי לנסות להקנות לזבל הטלוויזיוני איכויות שאין לו.

(פרט לסער סקלי מהאח הגדול)
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 8 באוג׳ 2012
מה לעשות, דעתינו שונות. אני לא חושב שהיפה והחנון זה זבל. אני חושב שזו תוכנית רגישה וחכמה שמשלבת בצורה נורא יפה בין בידור וצחוק לבין מעקב אחר תהליך רגשי אמיתי שעובר על המתמודדים והמתמודדות, כשמוציאים אותם מהעולם הרגיל שלהם ושלהן.

בואפן כללי אני רגיש מאוד לשווק של רגשות אמיתיים של בני אדם כבידור זול. אני לא מסוגל לצפות באח הגדול, לא בכוכב נולד וגם השרדות מאוד מעצבנת אותי לרוב. היפה והחנון שונה מאוד מתכניות אלו, בעיניי.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 8 באוג׳ 2012
פוג

הרגש שמועבר שם הוא כמו בין אישה(להלן "היפה") לחיית המחמד שלה (להלן "החנון").

ו"הרגש" מוצג לכאורה כל עוד יש התעניינות סביב אותה אחת.
תכלס בשביל זה החנון שם. בשביל להקפיץ אותה בעולם השואו ביזנס.

אם היא לא תהיה איתו ביחסים טובים ב"זוגיות" אז היא לא תוכל להתקדם הלאה.
אל מה שהיא באמת רוצה (והיא לא רוצה להיתקע איתו)
סמרטי

פוג ידידי היקר - הבהרה חשובה

סמרטי • 8 באוג׳ 2012
אתה בהחלט צודק שעלינו להימנע מלבקר אנשים אף אם הם מופיעים בטלויזיה.
כעת במבט לאחור , אני מניח שכנראה מקומם אותי ( שים לב זה בלשון הווה / זה עדיין icon_smile.gif שהיא ו/או מפיקי התוכנית משפילים אדם אחר - כפנטזיה זה נפלא, כאדם שרוב הציבור רואה אותו - זה סיוט.

ו... אני לא רואה כלל טלויזיה , כך שדעתי עליה שהיא כביכול ״ פלקט ״ נבעה מבוז לפורמט שהיא בחרה להשתתף בו . מכאיב לי לראות אנשים תמימים שרוצים להתפרסם , נשבים בקסמו המתעתע של הפרסום וגורמים לעצמם נזקים נפשיים- חברתיים שבעתיד קשה לי להאמין שימצא צדיק אחד בסדום שיבדוק או יתייחס לאותם פגועי ריאליטי.