לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתה סומך עלי?

Uranus
לפני 11 שנים • 20 ביוני 2012
Uranus • 20 ביוני 2012
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
אולי הוא קורא יחד איתה ובהזמנתה כי זה בידור לא נורמלי לקרוא את ההודעות המפגרות של יעני שולטים שמנסים לעשות רושם דרך הודעות פרטיות או רודפים בעליבות אחרי מישהי בשביל פסיק של תשומת לב ממנה.

icon_smile.gif

אממ,
להתבדר מזה זה גם קצת עלוב נראה לי

אז בוא אני אדהים אותך בעליבותי,
גם אתה מבדר אותי.

אממ
אל הקיסר
אל הקיסר • 20 ביוני 2012
Uranus כתב/ה:
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
אולי הוא קורא יחד איתה ובהזמנתה כי זה בידור לא נורמלי לקרוא את ההודעות המפגרות של יעני שולטים שמנסים לעשות רושם דרך הודעות פרטיות או רודפים בעליבות אחרי מישהי בשביל פסיק של תשומת לב ממנה.

icon_smile.gif

אממ,

אז בוא אני אדהים אותך בעליבותי,
גם אתה מבדר אותי.

אממ

לא הדהמת, מבדר זה השם האמצעי שלי,
אך כל כולי מלא בגיל ושמחה שאני מבדר אף אותך.
אל הקיסר
אל הקיסר • 20 ביוני 2012
שיר כאב כתב/ה:
בואו נסכים שהכל עלוב. או מבדר.
או שניהם.
או ההפך
icon_cool.gif

ההפך
רפאל
רפאל • 20 ביוני 2012
amy כתב/ה:
אולי הוא סומך עליה, אבל זה פשוט חלק מהמשחק שלהם?
אני יכולה לראות איך זה עשוי להיות מאוד מהנה.

אני עם איימי. הרי גם קשירות על פי רוב לא נעשות כי לא סומכים על מישהי ורוצים לוודא שהיא לא תברח.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 20 ביוני 2012
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:

icon_smile.gif

אממ,

מעניין אותי לדעת, לא ממקום של התקפה
איך אתה היית מתנהל בנושא?
בהנחה שההודעות הן יומיומיות (ולא מדובר על הודעה אחת ביום)
אל הקיסר
אל הקיסר • 20 ביוני 2012
diamante en bruto כתב/ה:
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:

icon_smile.gif

אממ,

אם זה היה עושה לי את זה מבחינת "שליטה מנטאלית" שלנשלטת שלי אין שום זכות לשום דבר,
אז מן הסתם הייתי שולט גם בתיבת ההודעות שלה, אבל זה לא עושה לי את זה,
עוד לא היתה לי מישהי שהייתי צריך לדאוג או לחשוד בה, תמיד סמכתי על מי שהיתה איתי, השליטה שלי באהלידי ביטוי בצורות אחרות, אם יש לה ידידים שנחשפים בפניה, אני מכבד את זה ואת אלא שפונים בכל מיני הצעות שונות ומשונות היא מנפנפת לא רע לגמרי, אבל גם הם בני אדם ואם יש להם בעייה זו בעייה שלהם לא שלי.
הכל מתחיל מזה שאני שאני לא מזלזל באחרים, מאד קל לעשות את זה, זה לא מעצים אותי להתנשא ולדבר על עליבותם של אחרים, הפוסל, במומו פוסל.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 20 ביוני 2012
אל הקיסר כתב/ה:
diamante en bruto כתב/ה:
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:

icon_smile.gif

אממ,

אם זה היה עושה לי את זה מבחינת "שליטה מנטאלית" שלנשלטת שלי אין שום זכות לשום דבר,
עוד לא היתה לי מישהי שהייתי צריך לדאוג או לחשוד בה, תמיד סמכתי על מי שהיתה איתי, השליטה שלי באהלידי ביטוי בצורות אחרות, אם יש לה ידידים שנחשפים בפניה, אני מכבד את זה ואת אלא שפונים בכל מיני הצעות שונות ומשונות היא מנפנפת לא רע לגמרי, אבל גם הם בני אדם ואם יש להם בעייה זו בעייה שלהם לא שלי.
הכל מתחיל מזה שאני שאני לא מזלזל באחרים, מאד קל לעשות את זה, זה לא מעצים אותי להתנשא ולדבר על עליבותם של אחרים, הפוסל, במומו פוסל.

שאלתי משהו אחד וענית לי על משהו אחר לחלוטין....
אני לא מדברת כרגע בכלל על שליטה.
אני מתייחסת למצב נתון פשוט: יש לך נשלטת, אתם במחוייבות שכוללת את זה שלה אין בני זוג נוספים ואתם לא מעוניינים במשהו נוסף.
בכל זאת, בת הזוג שלך מקבלת בין 5- 10 הודעות ביום (אדומות או בצ'ט), איך היית מתנהל עם זה?
וזאת בהנחה שבת הזוג שלך גם פונה אליך כבר ממקום "תלונתי" של: "וואלה, הם לא יודעים לקרוא את הפרופיל שלי ששם כתוב שאני משוייכת לך???"

ועם כל הכבוד, בנוגע ללזלזל, כמשמישהו קורא את הפרופיל שלי (אחרי שהפנתי אותו אליו בהודעה השניה) ואז כותב לי: "אז מה? את בכל זאת כאן, לא? אז רדי על ארבע כלבה ותסתמי", זה "קצת" מזלזל בעיניי. ההתמודדות האישית שלי היא לצחוק על זה.
זה שאני נשלטת, לא אומר שלא מגיע לי כבוד של בת אדם.
אל הקיסר
אל הקיסר • 20 ביוני 2012
diamante en bruto כתב/ה:
אל הקיסר כתב/ה:
diamante en bruto כתב/ה:
אל הקיסר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:

icon_smile.gif

אממ,

שאלתי משהו אחד וענית לי על משהו אחר לחלוטין....
אני לא מדברת כרגע בכלל על שליטה.
אני מתייחסת למצב נתון פשוט: יש לך נשלטת, אתם במחוייבות שכוללת את זה שלה אין בני זוג נוספים ואתם לא מעוניינים במשהו נוסף.
בכל זאת, בת הזוג שלך מקבלת בין 5- 10 הודעות ביום (אדומות או בצ'ט), איך היית מתנהל עם זה?
וזאת בהנחה שבת הזוג שלך גם פונה אליך כבר ממקום "תלונתי" של: "וואלה, הם לא יודעים לקרוא את הפרופיל שלי ששם כתוב שאני משוייכת לך???"

ועם כל הכבוד, בנוגע ללזלזל, כמשמישהו קורא את הפרופיל שלי (אחרי שהפנתי אותו אליו בהודעה השניה) ואז כותב לי: "אז מה? את בכל זאת כאן, לא? אז רדי על ארבע כלבה ותסתמי", זה "קצת" מזלזל בעיניי. ההתמודדות האישית שלי היא לצחוק על זה.
זה שאני נשלטת, לא אומר שלא מגיע לי כבוד של בת אדם.

אני חושב שכן עניתי לשאלתך, לנפנף כולל גם פשוט לחסום את אלה שאין להם גבול כמו בדוגמא שהבאת, אם יש כאלה שאת סתם נהנית לשוחח איתם והגבולות מטעם זה שאת בזוגיות ברורים אז בעיניי אין עם זה בעייה, כמובן אם אתם בוטחים אחד בשני, בשורה התחתונה אם מישהו פונה בצורה אידיוטית אז כן, מגיע לו גם אם תצחקו, אבל לראות את כל ההודעות גם את אלה "הנורמטיביים" שרק משוחחים איתך, נראה לי לא לעניין.
כל אחד שיעשה מה שמתאים לו.