בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משולשליטה, בעד או נגד?

A mental
לפני 11 שנים • 27 ביוני 2012

משולשליטה, בעד או נגד?

A mental • 27 ביוני 2012
היו לי בחיי כמה וכמה בחורות נשלטות והיה מאוד כייף, לפעמים בקשרים קצרים ולפעמים מערכות יחסים, אבל מעולם לא היו לי 2 נשלטות יחד.
כשהייתי בזוגיות עם נשלטות היתה מעורבות רגשית גדולה וזה לא מומש, למרות ששנינו דיברנו על זה, הרגשתי שכשיש מעורבות רגשית גדולה זה עלול להיות בעייתי.
עכשיו כשאני רווק יש כמה אופציות לממש את הפנטזיה הנ"ל.
מה דעתכם? בעד? נגד? זה לא משהו שהייתי רוצה לחסוך מעצמי אבל לא בטוח מה הדרך הנכונה לממש את זה.
Brave girl
Brave girl • 27 ביוני 2012
צריך לדעת איך לעשות את זה בצורה חכמה ורגישה שלא תיפגע באף אחת מהבנות.
אני חושבת שהכלל הראשון לזה שזה יצליח זה תקשורת ושיתוף של הצד השולט, ולתת בעצם לנשלטת את המקום לבוא ולדבר על הדברים כשקשה לה.

בא נהיה כנים עם עצמינו ברור לשני הצדדים שלצרף עוד בחורה לקשר זה תהליך מורכב שיכול לפעמים לגרום להרבה קינאה, ורגשות של "אולי אני כבר לא טובה ולכן הוא צירף מישהי..."

הצד השולט צריך לדעת להכיל ולהסביר ולנקות את התחושות האלה.

אין לי בעיה עם פוליגמיה..
למדתי לקבל אותה...

אבל.... שוב... צריך לדעת איך...
ובתכלס לא כל שולט מסוגל לעשות את זה כמו שצריך.
A mental
A mental • 27 ביוני 2012
בובה yל חוט כתב/ה:
אני חושבת שהכלל הראשון לזה שזה יצליח זה תקשורת ושיתוף של הצד השולט, ולתת בעצם לנשלטת את המקום לבוא ולדבר על הדברים כשקשה לה.

בא נהיה כנים עם עצמינו ברור לשני הצדדים שלצרף עוד בחורה לקשר זה תהליך מורכב שיכול לפעמים לגרום להרבה קינאה, ורגשות של "אולי אני כבר לא טובה ולכן הוא צירף מישהי..."

למדתי לקבל אותה...

דווקא ממקום של מערכת יחסים אני פחות מתחבר לזה,
מצד אחד זה הרבה יותר נוח ופשוט לתפעול, אבל תמיד העדפתי לא לגרום משקעים רגשיים שעלולים להופיע. עכשיו אני לא בזוגיות וזו פחות התלבטות.
שאלה שעולה לי היא האם עדיף שהנשלטות יכירו אחת את השניה, תהיה בינהן משיכה ואמון, או שעדיף להמנע מזה... שוב, בזה אני חסר נסיון.
Brave girl
Brave girl • 27 ביוני 2012
A mental כתב/ה:
בובה yל חוט כתב/ה:

למדתי לקבל אותה...

מצד אחד זה הרבה יותר נוח ופשוט לתפעול, אבל תמיד העדפתי לא לגרום משקעים רגשיים שעלולים להופיע. עכשיו אני לא בזוגיות וזו פחות התלבטות.
שאלה שעולה לי היא האם עדיף שהנשלטות יכירו אחת את השניה, תהיה בינהן משיכה ואמון, או שעדיף להמנע מזה... שוב, בזה אני חסר נסיון.

אם אתה מתכוון לעשות סשן משותף או סקס משותף לדעתי רצוי לשבת קודם לכוס קפה רגועה.. קצת לצחוק, קצת להכיר יותר לעומק..
כדי ששני הבחורות לא יחשבו שמהצד השני יש מפלצת.
במידה ואתה הולך לעשות סשנים נפרדים אז לדעתי רק אולי כדאי לציין לבחורה השניה שהחלטת לצרף עוד מישהי.. כדי שהיא לא תשמע את זה מגורם שלישי (וזה קורה במקום כזה שאנשים רצים ומספרים)

זאת דעתי.
A mental
A mental • 27 ביוני 2012
בובה yל חוט כתב/ה:
A mental כתב/ה:
בובה yל חוט כתב/ה:

למדתי לקבל אותה...

אם אתה מתכוון לעשות סשן משותף או סקס משותף לדעתי רצוי לשבת קודם לכוס קפה רגועה.. קצת לצחוק, קצת להכיר יותר לעומק..
כדי ששני הבחורות לא יחשבו שמהצד השני יש מפלצת.
במידה ואתה הולך לעשות סשנים נפרדים אז לדעתי רק אולי כדאי לציין לבחורה השניה שהחלטת לצרף עוד מישהי.. כדי שהיא לא תשמע את זה מגורם שלישי (וזה קורה במקום כזה שאנשים רצים ומספרים)

זאת דעתי.

סאשן משותף, בו שתי הנשלטות דו מיניות.
ברור שנשתה קודם ונכיר
השאלה האם יש העדפה שהשתיים תגענה יחד או בנפרד..
לילית חדשה

מה אתה בעצם מחפש?

לילית חדשה • 27 ביוני 2012
האם אתה מחפש להחזיק בשתי נשלטות במקביל, ולנהל עם שתיהן קשר שליטה בצורה נפרדת אחת מהשנייה?

או האם אתה מתכנן שלפחות חלק מהסשנים יהיו משותפים לשלושתיכם? ולשלב את הקשר למערכת אחת גדולה?

בשתי האפשרויות אתה צריך לדבר על כך עם הבנות לראות שזה בסדר מצידן-
פוליגמיה היא לא דבר מובן מאליו גם כשהקשר הוא שליטה נטו.
צריך להיות מסוגל להכיל את שתיהן- להיות מסוגל להסביר שזה לא כי הראשונה כבר לא טובה מספיק.
וצריך להיות מסוגל לומר את האמת- אם הנשלטת שלך לא בעד פוליגמיה ויש כאלו- לא לשקר לה.
לעשות את הבחירה שלך, לעמוד מאחוריה ולומר את האמת.
אל תאמר לה שאתה מוותר על הרעיון של נשלטת שנייה ומאחורי הגב שלה תיפגש עם מישהי אחרת.

אם זו האפשרות השנייה
לא ישר קופצים לסשן יש מקום להכיר אחת את השנייה וכן יש מקום לראות שאחת מקובלת על השנייה.
קודם צריך להכיר ורק אז לסשן.

והכי חשוב- תהיה קשוב אל תביא את אחת מהן למצב בו היא עוצרת את הכל או עושה משהו באמת כנגד רצונה כי לא היית מספיק שם בשבילה ולא ראית שהיא לא באמת רוצה.
יש דברים שלא עושים רק כי האדון רצה
A mental

Re: מה אתה בעצם מחפש?

A mental • 27 ביוני 2012
לילית חדשה כתב/ה:
האם אתה מחפש להחזיק בשתי נשלטות במקביל, ולנהל עם שתיהן קשר שליטה בצורה נפרדת אחת מהשנייה?

או האם אתה מתכנן שלפחות חלק מהסשנים יהיו משותפים לשלושתיכם? ולשלב את הקשר למערכת אחת גדולה?

בשתי האפשרויות אתה צריך לדבר על כך עם הבנות לראות שזה בסדר מצידן-
פוליגמיה היא לא דבר מובן מאליו גם כשהקשר הוא שליטה נטו.
צריך להיות מסוגל להכיל את שתיהן- להיות מסוגל להסביר שזה לא כי הראשונה כבר לא טובה מספיק.
וצריך להיות מסוגל לומר את האמת- אם הנשלטת שלך לא בעד פוליגמיה ויש כאלו- לא לשקר לה.
לעשות את הבחירה שלך, לעמוד מאחוריה ולומר את האמת.
אל תאמר לה שאתה מוותר על הרעיון של נשלטת שנייה ומאחורי הגב שלה תיפגש עם מישהי אחרת.

אם זו האפשרות השנייה
לא ישר קופצים לסשן יש מקום להכיר אחת את השנייה וכן יש מקום לראות שאחת מקובלת על השנייה.
קודם צריך להכיר ורק אז לסשן.

והכי חשוב- תהיה קשוב אל תביא את אחת מהן למצב בו היא עוצרת את הכל או עושה משהו באמת כנגד רצונה כי לא היית מספיק שם בשבילה ולא ראית שהיא לא באמת רוצה.
יש דברים שלא עושים רק כי האדון רצה

אני רוצה לקיים סשן שליטה עם שתי נשלטות במקביל,
אם יהיה לשלושתינו ממש כייף, נחזור על זה שוב.
כמובן שהכל חייב להיות מבוסס על כנות, פתיחות ומשיכה הדדית ומשולשת.
אני לא מתכוון לנהל קשר פוליגמי.
והפנטזיה הזו צריכה להיות משותפת גם לשתי הנשלטות.
MasterKey​(שולט)
לפני 11 שנים • 28 ביוני 2012

צרתה

MasterKey​(שולט) • 28 ביוני 2012
תגיד, חסרות לך בעיות בחיים?

ניסית פעם להכניס שתי נשים לאותו חדר מבלי שימדדו למי יש ציצי יותר יפה, מי יותר כוסית ו"למה היא נראית יותר טוב ממני"?
ניסית פעם להבין את התיסכול של "למה הוא מעדיף שהיא תמצוץ לו ולא אני?" ניסית פעם לדמיין במוח הגברי, שהוענק לנו, את היקפו האין סופי של המושג "קינאת נשים"?
ניסית פעם לעשות אפטרקייר למניפולציה נשית? ניסית פעם לעשות אפטרקייר לשתי מניפולציות נשיות מתחרות על תשומת לבך באותו חדר?

בקיצור - לך על זה!
    התגובה האהובה בשרשור
A mental

Re: צרתה

A mental • 28 ביוני 2012
MasterKey כתב/ה:

ניסית פעם להכניס שתי נשים לאותו חדר מבלי שימדדו למי יש ציצי יותר יפה, מי יותר כוסית ו"למה היא נראית יותר טוב ממני"?
ניסית פעם להבין את התיסכול של "למה הוא מעדיף שהיא תמצוץ לו ולא אני?" ניסית פעם לדמיין במוח הגברי, שהוענק לנו, את היקפו האין סופי של המושג "קינאת נשים"?
ניסית פעם לעשות אפטרקייר למניפולציה נשית? ניסית פעם לעשות אפטרקייר לשתי מניפולציות נשיות מתחרות על תשומת לבך באותו חדר?

בקיצור - לך על זה!

אני אוהב אתגרים.
אם אני מכניס שתי נשים לאותו חדר והן מתחילות למדוד למי יש ציצי יותר יפה, אני תמיד שמח לשפוט (:

לגבי תסכול המציצה, יש דרך בה שתיהן יכולות למצוץ יחד וככה כולנו מרוויחים.

קנאת נשים יכולה להיות בעייתית אם מדובר בנשים קנאיות במיוחד וצרות עין, כאלה פחות מתאימות לי גם אם הן מגיעות לבד.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: צרתה

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביוני 2012
A mental כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:

בקיצור - לך על זה!

אני אוהב אתגרים.
אם אני מכניס שתי נשים לאותו חדר והן מתחילות למדוד למי יש ציצי יותר יפה, אני תמיד שמח לשפוט (:

לגבי תסכול המציצה, יש דרך בה שתיהן יכולות למצוץ יחד וככה כולנו מרוויחים.

קנאת נשים יכולה להיות בעייתית אם מדובר בנשים קנאיות במיוחד וצרות עין, כאלה פחות מתאימות לי גם אם הן מגיעות לבד.

הממ. נראה לי שאתה די מכניס אותן לתוך סיטואציה שתהווה טריגר לכל אשה להפוך לחסרת בטחון במעמדה..ולפיכך גם קנאית במידת מה...