שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יושב לי בלב וחבל שככה ...

נגהnoga​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 6 ביולי 2012

יושב לי בלב וחבל שככה ...

נגהnoga​(נשלטת) • 6 ביולי 2012
הייי , סופש מדהים לכולן .
מממ יושב לי משהו על הלב שאני ממש רוצה לשתף אותכן .
אני רק מנסה לנסח את זה בצורה שלא תפגע באף אחת חס וחלילה זאת ממש לא הכוונה שלי.
לפני שבוע עברתי לב"ש אני גרה אצל החברה הכי טובה והכי מדהימה בעולם שלי ביחד עם החבר המדהים שלה וזה בגלל שהמשפחה שלי החליטה לנתק איתי כל קשר וגרמה לי להרגיש כאילו רצחתי מישהו ועכשיו אני עומדת למשפט ואני הולכת להיכנס לכלא לכל החיים .
טוב זה פחות קשור לנושא שאליו אני מכוונת אבל זאת הקדמה שהייתה חייבת להגיע .
אז עברתי לב"ש כדי להתחיל לחיות כמו שאני רוצה וכמו שאני צריכה לחיות עם אנשים שכן אוהבים ותומכים הלוואי על כולן תמיכה כזאת .
אז פתחתי פייס (פייסבוק) חדש והכרתי שם מישהי שנראה כאילו היא מאחדת את כל הקהילה הטראנסג'נדרית ופועלת בשביל הקהילה שלנו שלא לדבר שהיא אחת מאיתנו .
ורק בגללה ידעתי שיש את מצעד הגאווה אתמול ,בכל מקרה החלטתי ללכת בפעם הראשונה למצעד הגאווה בכל זאת גרתי בצפון ולא ממש יצאתי עם זה לעולם העדפתי להסתתר כמה שיותר ורק בתקופה האחרנוה אני ממש מתחילה לפרוח .
קצת על עצמי אני התחלתי תהליך השינוי אני אומנם בהתחלה אבל צריך להתחיל ממשהו ,בכל מקרה קבעתי עם אותה אישיות מפורסמת בקהילה שניפגש במצעד אף פעם לא נפגשנו וגם לא ראינו אחת את השנייה אף פעם .
ברור שבלילה לפני לא ישנתי כל הלילה לא בגללה אלא בגלל המצעד וגם לא ידעתי מה ללבוש ,ואז באותו יום החלטתי לא להתלבש כמו שאני באמת הייתי רוצה אבל גם לא להסתתר אז לבשתי סקיני עשיתי מחליק גם עשיתי צבע (טוב זה היה לפני שבוע ) והחלטתי שאני שמה רק מק אפ ואתם יודעים שוב פעם ראשונה עיר חדשה קצת חששות .
כמובן שחברה שלי והחבר שלה באו איתי למצעד וכל פעם שהרגשתי קצת חששות הם פשוט נתנו לי ביטחון , וחיפשנו את אותה אישיות במשך איזה שעה ולבסוף החלטנו לשאול את מי שהיתה עם דגל של הקהילה ועשיו אני אצטט :
אני : " היי אולי אתן מכירות את xxx ?"
היא : " זאת אני "
אני :הייי xxx,זאת אני נגה "
היא: פרצוף שבוחן אותי מכפות הרגליים ועד לשערה האחרונה על הראש ,אחרי זה היא עוברת לבחון את החברה שלי שבנינו היא היא אחת המושלמות בעניי ועוברת לחבר שלה .
אני :"מצטערת שאיחרנו יצאנו קצת מאוחר מהבית "
היא " חיוך מאולץ "
הבנתי שאין עם מי לדבר כל כך ואז ..
היא:: " מסתובבת לי ומתחילה לדבר עם חברות שלה " ("חברות שלה ")
באותו רגע הבנתי שממנה אין למה לצפות , אחרי שהיא הסתובבה לי הרגשתי ממש רע לא הבנתי מה לא בסדר בי כאילו מה אני לא כמוך אז נכון שלא באתי לבושה כמו שרציתי (ואם כן הייתי באה כמו שהייתי רוצה לבוא תאמינו לי שהייתי עושה מממנה קציצות )ולא זה לא שאני חושבת שאני מתחרה עם מישהי אבל זאת ההרגשה שהיא נתנה לי להרגיש .
אני אנסה להסביר את ההרגשה שקיבלתי ממנה ולא רק אני גם חברה שלי שבאה איתי הרגשיה ככה למרות שהיא בכלל אישה ביולוגית ,וזאת ההרגשה : אה את עדיין לא עברת את מה שאני עברתי אין לך חזה את לא לבושה כמוני בחצאית (ודרך אגב ממש לא מחמיא לה חצאית ממש לא !! ) אז את לא כמוני אניכבר אחרי השינוי אז אין לנו על מה לדבר .
ודווקא ממנה לא ציפיתי לקבל כזאת הרגשה כאילו , מה את לא עברת את מה שנאי עוברת עכשיו מה את לא הרגשת כמוני בתחילת דרכך מה את נולדת מושלמת (והיא לא !!!!)אז הבנתי משהו שאני מקווה שהתובנה הזאת היא תובנה מוטעת והיא תשתנה אצלי - אם את עוד לא שם(כלומר אחרי השינוי או לחילופין רואים עלייך בברור שאת עוברת תהליך ) אז את לא חלק מאיתנו .אני באמת מקווה שאני טועה בחלק הזה ממש ממש כאילו כי אם אני צודקת בתובנה הזאת אז אני ממש מתביישת בבנות שמתנהגות כמוה ממש מתביישת וכדאי שגם הן יתביישו בעצמן !!! ועוד ביום של מצעד הגאווה שאת אמורה להרגיש שווה בין שווים ושוות.
אז באמת אחרי שהיא הסתובבה הרגשתי ממש ממש רע זה קצת גרם להיות עצובה שדווקא ממנה זה היחס שקיבלתי ...אבל למזלי באתי עם אנשים מדהימים וממש תוך זמן קצר שמתי את זה בצד והתחלתי להנות וגם קיבלתי מחמאות מכמה אנשים אז בכלל המצב רוח שלי היה בעננים .
אז למה אני מספרת לכן על זה ,בגלל כמה דברים .
1.שאף אחת לא תרגיש שהיא פחות מושלמת כל אחת ואחת מכן מלכה בפני עצמה גם אם עברתן כבר את השינוי וגם אם אתן רק בהתחלה וגם אם אתן לא מתכוונות לעבור שום שינוי .
2.כדי שתדעו שמבחינתי לפחות האפליה נמצאת גם בתוך הקהילה עצמה ,ואני מתביישת בזה
3. כי אם יש פה בנות שבאמת מתנהגות ככה (כמו אותה אישיות) שתדעו לכן שאני פשוט חושבת שאתן עושת את זה מקנאה ומבחינתי כל הקנאיות יכולות למות .
4.ולבנות שכן הרגישו פעם את אותה הרגשה שאני מדברתי עליה שתעו לכן אף אחת לא שווה יותר ממכן ואתן מושלמות ואל תתנו לאף אחת להוריד אותכן .

טוב כמה משפטים אחרונים חחח היה קצת ארוך אני יודעת icon_lol.gif

אז לסיכום בנות אל תספרו אף אחת ואף אחד אתן גדולות מהחיים ואין עלינו ולבנות שחשות את עצמן קצת יותר מדי אני אומרת לכו תחפשו .

שיהיה לכולן סופש מקסים
אוהבת אותכן .
ביי ביייי

.
    התגובה האהובה בשרשור
נגהnoga​(נשלטת)

שירררררררר

שירווושש ...
תודה על החיזוקים ..מתה עלייך
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 ביולי 2012
היי נגה,

קודם כל, כל הכבוד על האומץ לעזוב את הבית ולעבור לעיר אחרת כדי להתחיל חיים חדשים. אני בטוחה שלא קל היה לקבל את ההחלטה הזו ולהתחיל תהליכי שינוי כל כך רבים, בכל כך הרבה היבטים בחיים. ניכר שאת חזקה ואמיצה מול כל השיט שהעולם מזמן לך.

אני מצטערת שעברת את החוויה הזו, ובמיוחד באירועי הגאווה בב"ש. השפלה חברתית היא אף פעם לא כיפית, אבל היא במיוחד לא כיפית כשהיא קורית בטריטוריה הפרטית שלנו, באירועי הגאווה. הלוואי שהייתי יכולה להגיד לך שהקהילה שלנו לא סובלת מהיררכיות חברתיות, סולמות פופולאריות, גזענות, טרנספוביה וגם דיכוי פנימי, אבל האמת המרה היא שגם אנחנו סובלים מאותן רעות חולות. באסה שהיית צריכה לחוות את אחת מהן על בשרך.

מה שהייתי מציעה לך זה ללמוד מהאירוע הזה ולהפיק ממנו מסקנות. הניתוח שלך את האירוע אומר שהבחורה ההיא זלזלה בך כיוון שאת עדיין לא "עוברת" מספיק, וכיוון שבשלב הנוכחי של התהליך שלך את עדיין לא מגיעה לרמה משביעת רצון מספיק עבורה. מה את לומדת מהניתוח הזה? מה את לוקחת איתך הלאה? בעוד עשר שנים, כשאת תהיי במקום אחר לגמרי בתהליך שלך, ואולי כבר תיראי אחרת, ותפגשי מישהי חדשה שעדיין לא עוברת, האם תיישמי את הלקחים שאת לומדת פה?

גראוצ'ו מרקס אמר פעם שהוא לא היה רוצה להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותו. בואי נניח שכן היית נראית כמו שהבחורה הזו ציפתה שתיראי, והיא כן היתה מקבלת אותך בסבר פנים יפות, האם היית מוכנה להכנס למועדון החברות האקסלוסיבי? אולי עדיף שגילית את האופי האמיתי שלה כבר עכשיו?

ומילה אחת לסיום,

שווה לקיים עם הבחורה הזו שיחה רק כדי לוודא שהניתוח שלך את הסיטואציה אכן היה מה שהיא התכוונה לשדר. מהניסיון האישי שלי, מצעדי גאווה הם מקום להרבה מאוד לחץ והמולה. באופן אישי, אני בקושי שומעת מה אומרים לי מעל כל הרעש מסביב, ולכן לפעמים אני לא עונה. מעבר לכך, יש כל כך הרבה אנשים מסביב וכל כך הרבה התרחשויות שמצריכות תשומת לב, שלפעמים אני טרודה במשהו ולא פנויה מספיק להסביר פנים לאנשים שאומרים לי שלום. לא בגלל שהם לא חשובים לי, אלא פשוט כי יש משהו אחר שמצריך התייחסות באותו רגע ממש.
הייתי מציעה לנסות לתת לה ליהנות מהספק לעוד חמש דקות ולכתוב לה מייל או הודעה בפייסבוק שאומרת שנורא נעלבת מההתנהגות שלה, ושעל אף שתשמחי לשלוח אותה לאלף עזאזל, את עדיין מעוניינת לדון כל אדם לכף זכות ולתת לה הזדמנות להסביר את עצמה. לכי תדעי מה זה עשוי להביא.

אני מקווה שהתקרית הזו לא תגרום לך להדיר את עצמך מאירועי גאווה עתידיים.

בהצלחה בבאר שבע!
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אפרופו, אחת הטעויות הנפוצות באינטראקציות בין אישיות היא להסיק מסקנות על בסיס תצפית התנהגותית שאין מאחוריה הכרות.
אנחנו בני אדם ונוטים לפעמים להשליך את הפחדים שלנו על אחרים
יש בזה גם נקודה אגוצנטרית זעירה. אולי בדיוק זרק אותה מישהו ולא היה לה מצב רוח?
כמו שנילי כתבה חשוב מאד לא להסיק מסקנות רק על בסיס הפרשנות האישית שלך.

אוף טופיק ואולי לא: מי יסביר לי למה טרנסג׳נדריות MTF בשלב מתקדם מסתכלות בחשדנות לעיתים על מתלבשות/קרנבל?
סתם תחושה שקיבלתי ואולי היא מוטעית. ואולי לא חשדנות בדיוק. הן sneering

שבת שלום לכולנו, נוגה, תתרכזי באנשים שאוהבים ומקבלים אותך. }{
מלכתא
מלכתא • 6 ביולי 2012
המצעד אתמול היה מדהים,
והיו שם כל כך הרבה אנשים טובים ומיוחדים,
שבגלל "אישיות" בקרב עשרה אנשים -לא היית צריכה להרוס לעצמך את הערב.

תיהי מאושרת ממי שאת ואיך שאת,
ואל תפגעי מקנאיות מפגרות.
נגהnoga​(נשלטת)

שירוווש וניליייי

הייי נילי ונילי ושירווששש ..
אני יתחיל עם נילי ..קודם כל נילי אני שמחה שקראת את מה שרשמתי והגבת ואני ממש מודה לך על החיזוקים ..זה כיף וזה עוזר לי מאוד .
מה שלמדתי מכל מה שקרה זה שלא כולן שם כמו שציפיתי ואלי כגודל הציפיות כך גם גודל האכזבה באמת שהייתי מאוכזבת ממנה אבל שוב אני נמצאת עם אנשים כל כך מדהימים ואתן מדהימות ואם היא לא רוצה לדבר איתי או שהיא לא רוצה לקבל אותי זאת זכותה אבל אני לא חושבת שאני הייתי מסוגלת להתנהג כמוה אני לא כזאת באופי שלי ...וכן מאוד הייתי רוצה להיות "במועדון האקסלוסיבי " אבל אני לא חושבת שאני יכולה לפגוע במישהי או במישהו וגם אם כן אני יודעת לבקש סליחה ויש פה אנשים שיעידו שלא פעם בקשתי סליחה והתנצלתי על דברים שאמרתי גם אם ההרגשה שלי הייתה שאין לי על מה להתנצל אף פעם לא עבדתי מתוך אגו ואני גם לא יתחיל לעשות את זה עכשיו כי זאת לא אני .ואני בהחלט לא מתכוונת לא להגיע למצעדים או כל פעילות אחרת ככה שאני עוד הולכת לראות אותה עוד הרבה והיא תצטרך להתמודד עם זה אם היא רוצה וגם אם לא !!
אבל נילי אני שמחה מאוד שהגבת לי ותודה על החיזוקים שוב זה גורם להרגיש ממש טוב.

ושירוווששש אני מתה עלייך ואת צודקת אני באמת צריכה להתרכז באנשים שאוהבים אותי ויש המון סביבי כולל פה בצאט .
ושירוש אני שמחה מאוד שיצא ללי להכיר אותך .
boots
לפני 11 שנים • 8 ביולי 2012
boots • 8 ביולי 2012
היי נגה.

כנראה שאנשים מגעילים יש בכל מקום ללא קשר לזהותם המינית.
אל תיקחי את זה קשה.... את יודעת מי את ומה את שווה ואיזה אחלה בן אדם את, ומי שבוחן ככה אנשים הוא פשוט טיפש וזה הפסד לגמרי שלו.

מקווה שתתרכזי באנשים הטובים שסביבך ולא באלה שלא.
barnit
לפני 11 שנים • 8 ביולי 2012

נגה, יש לי רק דבר אחד לאמר לך

barnit • 8 ביולי 2012
אני חולה עלייך, את אישה מדהימה ואני לא רואה אותך באף צורה אחרת
את מבין האנשים שאני הכי אוהבת פה
ותמשיכי להיות מי שאת ושכל השאר יקפצו!

וסתם שתדעי סוד קטן, מי שמרגישה צורך להתנשאות ולחוש מעצמה,
היא הפחדנית עם הדימוי העצמי הנמוך והחוסר ביטחון לגבי מי שהיא.
תהיה בטוחה עם עצמך, שאפעם לא תתני שיורידו לך את הבטחון העצמי!
תדעי שאת חזקה מאוד,
ומהמעט שאני כבר מכירה אותך אין מקסימה כמוך, באמת
אוהבת אותך המון icon_chickkiss.gif iloveu.gif
קארין הכוסית
לפני 11 שנים • 10 בנוב׳ 2012

לצערנו יש המון גועל התוך הקהילה

קארין הכוסית • 10 בנוב׳ 2012
במקום שנתמוך אחד בשני קורה ההיפך