סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפיתוי - קטע מרומן הנמצא כרגע בכתובים

הפולניה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004

הפיתוי - קטע מרומן הנמצא כרגע בכתובים

הפולניה​(אחרת) • 25 בינו׳ 2004
הוא חזר הביתה קצת מתנדנד ומצא את בני יושב בתחתונים על הספה בסלון, צופה בכדור רגל. "איפה גברת גלי ?" שאל והתישב לצידו, מקפיד לא לגעת ברגליו הערומות של בני
"זרקה אותי מהמיטה," גיחך בני בחוסר אכפתיות "זה הזמן הזה של החודש כנראה. יש לך איזה שמיכת פיקה בשבילי ? אני אשן כאן על הספה, או לפחות אנסה."
"יש ספה למעלה בחדר הפנוי," הזכיר לו דימה, אוסר על עצמו להתרגש יותר מידי.
"היא מסריחה, נדמה לי שהשתין עליה חתול מיוחם." רטן בני "וחוץ מזה אני לא מצליח לפתוח אותה. בן אדם בגודל שלי לא יכול לישון על דבר כזה צר והמשענת נדחפת לי לגב כל הזמן. בפעם הקודמת שישנתי שם קמתי גם עם כאב גב וגם עם כאב ראש."
אל תגיד כלום פקד דימה על עצמו, זה לא עניינך מתי הוא ישן שם ולמה. פשוט תשתוק. תזכור מה שמארק לימד אותך - תעשה סקס רק עם קונדום ואל תתאהב בסטרייטים.
"אולי אני אשן על השטיח ?" אמר בני אחרי שניסה להשתרע על הספה, מעביר את רגליו מעל ברכיו של דימה. "למה כל כך נוח לשבת עליה, אבל לא לישון עליה ? זו קונספירציה של יצרני הספות, אני בטוח בזה." הכריז וצחק.
דימה צחק אליו חזרה ומיהר לקום ולברוח משם בטרם יגלה בני את הזקפה שלחצה על רוכסן מכנסיו. כל מגע של בני בגופו גרם לו לזקפה ענקית ולא עזר כמה פעמים הוא עמד במקלחת עם יד מסובנת, מנסה להקל על הלחץ.
בני כיבה את הטלויזיה והשתרך בעקבותיו. דימה התיישב על המיטה הנוחה שלו ושאל את נפשו למות. בני התיישב לצידו "מה קרה ? שתית יותר מידי ? ערבבת משקאות ?"
בני שתה מעט מאוד והצליח להשתכר מחצי פחית בירה. גלי לא נגעה בכלל במשקה חריף ושניהם היו מלאי התפעלות מכושר השתיה של דימה שנחשב לבינוני למדי במולדביה.
"מה קרה דימיצ'קה ?" שאל בני בחביבות "למה אתה כזה עצוב ולמה אתה שוב אוכל ציפורנים ?" הם ניסו למנוע ממנו לכרסם את ציפורניו. גלי הייתה מכה על פרק ידו כל פעם שדחף אותה לפיו, ואילו בני היה לופת את ידו ומושך אותה הצידה בנזיפה עדינה, בלי להבין שרק המחשבה על מגעו גורמת לדימה לרצות לכרסם את ציפורניו עד למרפק ולעבור משם לציפורני רגליו.
פתאום, במין קפריזה פתאומית שהיה נתקף בה לפעמים כשהיה שיכור, הוא החליט שדי כבר, שנמאס. הוא חייב לעשות מעשה אחרת יתפוצץ.
"אתה רוצה לדעת מה קרה ? אתה באמת רוצה לדעת ?" התנפל בזעף על בני "זה מה שקרה ?"
הוא הידק את כפו החמה של בני אל הזין הזקוף שלו, מניח לצעיר המופתע לחוש את זקפתו. "הנה, זה מה שקורה איתי ! והכל בגללך !" ולרגע מטורף אחד הוא ממש כעס על בני המתוק והתמים שפער עליו עיניים כהות ותמהות מתחת לגבותיו היפות המשולשות שדימה חלם ללטף אותן באצבעותיו ובלשונו.
השתררה שתיקה של כמה שניות. הם נותרו יושבים דוממים זה לצד זה על המיטה. גופו של בני צמוד אליו, נשימתו החמה מלטפת את לחיו, וידו עדיין מונחת על חלציו, בדיוק במקום שהוא הניח אותה. דימה הרגיש כאילו הוא שוב חולם את אחד החלומות הללו שהיה מתעורר מהם רטוב מזרע ומזיעה, אומלל ומבוייש ומתגעגע עד דמעות.
זה מגוחך חשב בני, כמה זמן נשב ככה ? והוא החל להניע בעדינות את אצבעות ידו הימנית שהיו מונחות על בליטה קשה ונאה במכנסי הג'ינס של דימה. דקה אחר כך הם החלו מתנשקים, נשיקות קשות ובוערות, נושכים אחד את שפתי השני, נאבקים זה בזה על המיטה, משמיעים את הקולות שמשמיעים גברים בשעות כאלו.
"בני, רק רגע," אמר דימה שהבין סוף סוף מה התקלה ולמה הם לא מתקדמים, "תרגע בבקשה, אי אפשר ששנינו … היית פעם במיטה עם גבר ?"
בני נשכב על גבו וניסה להרגע "לא!" אמר בזעף "אני לא הומו !"
דימה כבש חיוך "בסדר, אז תשכב בשקט ותן לי …. פשוט תרגע, בסדר ?"
הוא משך מעל בני את תחתוניו – תחתוני דלתא, מאה אחוז כותנה לבנה, מידה לארג'. "אל תזוז !" פקד עליו, והחל לנשק את בטנו השטוחה והחלקה, מתענג על המגע בעור הקטיפתי. שיער ערוותו של בני היה שחור ומסולסל ודימה טמן בו את אפו ושאף מלוא ריאותיו את ריחו. הוא בחן בהתפעלות את אברו של בני, מלקק בחמדה את כלי הדם הסגולים כהים ששרטטו מפה בולטת על העור הכהה של האיבר הזקוף. בני גנח ורעד אך ציית לפקודתו של דימה ולא זז. רק כשניסה דימה להפכו על בטנו הוא התנגד.
"אל תדאג, אני לא אעשה כלום." פיתה אותו דימה, "זה יהיה נעים," בני התהפך, מציץ בו בחשדנות מעבר לכתפו ופלט צעקת עונג כשחש את לשונו של דימה עוברת לאורך חוט השדרה שלו, מחליקה מטה מטה עד לחריץ הישבן, מתעכבת על פי הטבעת.
"אני לא מוכן שתזיין אותי בתחת !" אמר בתוקף "אני לא הומו !" חזר שוב על המנטרה שלו והתרגז כשראה את חיוכו של דימה. הוא התהפך שוב על גבו, אבל הניח לדימה לפתות אותו לאט ובסבלנות עד שמצא את עצמו, בלי להבין מתי בדיוק זה קרה, רגליו מונחות על כתפיו של דימה, ואברו של דימה מתקדם בנחישות תקיפה אך עדינה בתוך גופו, מענג אותו בצורה שאף בחורה מעולם לא הצליחה ולא תצליח לעשות. הוא גמר מהר, מתיז את זרעו על הסדין בלי שום יכולת לשלוט בעצמו. תמיד התגאה בשליטתו העצמית. מעולם לא נתקל בבעיה של שפיכה מוקדמת כשהיה במיטה עם אישה, אבל ברגע שראה את שיער ערוותו של דימה, לוהט באדום כנגד עורו הלבן, וחש את אברו נדחק אל פי הטבעת שלו נדמה היה לו שהפך להיות שוב נער מתבגר החולם חלומות מטרידים על חבריו לכיתה.
רק אחר כך הבחין שדימה המנוסה יותר ממנו הספיק לשים קונדום על אברו וגם למרוח אותו במשחה שהקלה על מה שבינו לבין עצמו כינה ביתוק בתוליו.
הפקק הקטן והלבן של שפופרת המשחה דקר את גבו. הוא החזיר אותו לדימה והפך אליו את גבו. דימה ליקק בעדינות את העור הרגיש בין שכמותיו וניסה לברר בעדינות אם הכל בסדר ואם לא הכאיב לו.
בני משך כתפיים ושתק. עיניו דמעו, חלק ממנו רצה לברוח משם ולהסתתר, בעוד שהחלק השני השתוקק להתמסר לליטופים העדינים שהרעיף עליו דימה. מעולם לא חש תחושה כזו, הוא היה בעת ובעונה אחת מאושר אך חרד, מסופק אבל מאוכזב. הוא היה בטוח שאיש לא חש מעולם רגשות כל כך סותרים ומבלבלים. לא מודע לכך שהרבה נערות, שאבדו את בתוליהן ברגע פזיז אחד של קלות דעת, חוו בדיוק את אותה החויה של אושר ואובדן בלולים יחדיו בתערובת אחת בלתי אפשרית.
הוא החל לשקול נסיגה זהירה, אבל ידו של דימה התגנבה ונגעה שוב באברו. הליטוף הקליל והנשיקות העדינות הרגיעו את רוחו. הוא הסתובב והניח לעצמו להסחף שוב. הפעם דימה שם את הקונדום על אברו של בני, מחמיא לו על גודלו של אברו, ועזר לו לחדור לגופו, מרסן אותו בעדינות כדי שלא יכאיב לו.
כשהוא מאבד בשנית את השליטה על עצמו בני גמר שוב, מרגיש כאילו הוא מתפוצץ מעונג חריף ומרוכז. אחר כך התפלא למצוא את עצמו בוכה בזרועותיו של דימה שליקק את דמעותיו והשמיע מילות חיבה רכות בשפה לא מובנת.
הם שכבו בשקט, מלטפים זה את זה בעדינות ושתקו עד שדימה לא יכול היה להתאפק. "רציתי לעשות את זה מהרגע הראשון שראיתי אותך," הודה באזני חברו שגנח באומללות והתרומם לישיבה.
"תראה דימה, כמו שכבר אמרתי לך אני לא … אני לא יכול להיות הומו, אני פשוט לא מסוגל, אסור לי. אתה מבין ? מה שקרה כאן זה רק … זה סתם … פשוט תשכח את זה, בסדר ?"
דימה חש כאילו הוטח בפרצופו דלי של מים קרים.
"לא ! !" אמר בזעם והפך את גבו אל בני "עוף מכאן !"
בני קם על רגליו. חש חולשה וסחרחורת קלה נסחב למקלחת ובחן את פניו בראי. אני נראה כמו קודם, חשב לעצמו בפליאה וזרק את הקונדום המשומש לאסלה. הוא התקלח וצחצח את שיניו במברשת של דימה, מתפלא למה זה לא מפריע לו. מעולם לא עלה בדעתו לצחצח את שיניו במברשת של אדם אחר, ופתאום זה נעשה טבעי לגמרי.
דימה נכנס למקלחת ברגע שבני יצא, גופותיהם הערומים הברישו זה את זה קלילות כשנדחקו שניהם לעבור בדלת הצרה, אבל הם השפילו את עיניהם ושתקו. בעוד דימה מתקלח עמד בני ליד הדלת והתלבט. לרגע כמעט שיצא, אבל חזר בו והטיל את עצמו על המיטה. חריקת קפיצי המיטה נשמעה מבעד לזרם המים, ודימה עצם את עיניו ונאנח אנחת רווחה. כשהתנגב במהירות הבחין שבני השתמש במברשת השיניים שלו, וחייך.
גופותיהם השתלבו זה בזה בטבעיות כאילו השתייכו אחד לשני מאז ומעולם. לפתע הרעיון לישון לבד נראה לבני בלתי מתקבל על הדעת. הוא הניח את ראשו על כתפו של דימה, מלטף את התלתלים האדמוניים על בטנו שיצרו שביל ישר מוביל עד לסבך הלוהט של ערוותו.
"ביום שישי אתה מוזמן לבוא עם איגור לארוחת יום שישי אצל הורי," אמר "ואז תבין. אני חייב להיות נשוי ולהביא ילדים. אין שום אפשרות שאני אגיד להם … זה פשוט לא בא בחשבון. אני אשבור להם את הלב … לך אין הורים אז אולי אתה לא מבין, אבל …"
"אתה חושב שאני לא פוחד מה סטס אחי יגיד ? לפעמים אני כל כך דואג בגלל זה שאני לא ישן בלילה ?" מחה דימה.
"ומה עם גלי ?" המשיך בני לשטוח את טיעוניו "הבטחתי ליוני שאני אדאג לה. אני חייב. אחרי שיוני מת החיים שלה נעשו כל כך …. יש לי אחריות כלפיה."
"אהבת את יוני ?"
בני נאנח שוב "כן, אבל זה לא היה ככה. הוא לא היה כזה… היינו ילדים, לא הבנתי … לילה אחד לא הופך אותי להומו, נכון ?"
"תלוי איזה לילה." גיחך דימה "הרגשת ככה עם איזה בחורה ?"
בני משך בכתפיו "אין לי כל כך הרבה נסיון עם בחורות. קודם היו הלימודים, ואחר כך הצבא, ועכשיו שוב לימודים ועבודה. גלי היא הבחורה הראשונה שאני חי אתה, וזה … זה לא פשוט." הוא נאנח והשתתק ואז המשיך בשיחה "ואתה דימה, שכבת עם בחורות ?"
"כמעט שלא. רובן סתומות ואתה חייב להתאמץ כל כך הרבה בשביל כל כך מעט. חבל על המאמץ. כשאני הולך למועדון שלנו זה הרבה יותר פשוט. אתה מסתכל על מישהו שמוצא חן בעיניך, הולך איתו לצד, עושה מה שעושה, ואחר כך סוגר את החנות ושוכח ממנו. בלי שיחות הכרות, בלי נדנודים וחיזורים. ישר ולעניין."
בני הזעיף את פניו. המחשבה על דימה עם גברים אחרים הייתה שנואה עליו.
"בוא נישן." אמר בזעף "לילה טוב." הוא התהפך על צידו, מפנה אל דימה את גבו העירום.
"לילה טוב." ענה דימה רכות וחיבק אותו מאחור. הם שכבו בשתיקה כמה דקות.
"אתה ישן בני ?"
"כן."
"אתה לא כמו הבחורים ההם במועדון. אתך זה אחרת, אם תרצה …"
"אני לא רוצה, וגם אם הייתי רוצה אני לא יכול. עכשיו שתוק כבר !" הוא הסתובב ואימץ אליו את גופו של דימה. שניהם הזיעו וגופותיהם היו חלקלקים מזיעה. במקום לסלוד מהתחושה של העור הלח על גופו הוא נהנה ממנה. "זה כאילו שאנחנו נמסים אחד לתוך השני," אמר.
דימה גיחך "גם אני אוהב אותך." אמר ברוסית. בני לא העז לבקש תרגום. הוא הידק את ידיו סביב גופו החלק של דימה וסוף סוף גברה עליהם העייפות והם נרדמו.
ממקומה על הספה הבינה גלי שהפעילות להיום נגמרה. היא המתינה עוד מספר דקות ואחר כך התגנבה לחדרה. אחרי זמן רב נרדמה סוף סוף וישנה שינה טרופה רצופה חלומות זוועה.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 25 בינו׳ 2004
ספור יפה ומגרה לכשעצמו,
אבל לא רואה קשר בינו לבין מהות הפורום הזה.
הפורום הזה מהותו בדסמ = שליטה/כניעה בין גברים...