אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על רומנטיקה ונעורים

Ofan
לפני 11 שנים • 12 ביולי 2012

על רומנטיקה ונעורים

Ofan • 12 ביולי 2012
העיסקה היתה מאוד פשוטה .

היא היתה צריכה לתת לפחות הערת ביקורת אחת. אני בתגובה הייתי מתנצל בכנות, משפיל מבט ומנקה את הכתם בחדר השירותים כדי שיהיה מצוחצח ומושלם. כמובן שניסיתי למתוח את הצד שלי בעיסקה, כך שבית השימוש יהיה נקי ומצוחצח ללא רבב, ולה יהיה לה אתגר בלמצוא רבב. אבל היא היתה חייבת למצוא רבב . עיסקה או לא?

עם השנים השתפרתי מאוד בניקוי, והאתגר היה קשה להן יותר ויותר. אכן, מכל אישה למדתי שיטות ודגשים חשובים בניקוי חדר השירותים (הקשוחות ביותר היו מדגימות לי בעצמן). למה הייתי עובר לאישה אחרת בכל פעם? זו היתה הזכות היחידה שלי , וההבדל היחידי ביני לבין עבד, שאינו יכול לעזוב את גבירתו ללא רשות. עזבתי לעיתים כאשר כבר לא התרגשתי ולא התלהבתי יותר לשרת. למעשה, בדרך כלל עזבתי מהסיבה ההפוכה, כאשר הייתי נקשר , או כאשר האישה היתה מתחילה להיקשר אלי.

אינני גאה בכך שאני בוגד, באישתי החוקית. היא היצור היפה ביותר עלי אדמות, ואני מאוהב באישה החוקית שלי עד מעל לאוזניים. אני מעריץ אותה, ובמשך השנים למדנו לקיים יחסי מין כל כך מהנים ומספקים, כאלה שלא היו לי עם אף אישה אחרת מעולם, וגם לא יהיו. הקשרים שאני מקיים עם המלכות של התחילו עוד הרבה לפני שהיכרתי את אישתי. בכל פעם שהחלטתי לסיים קשר שכזה, המלכה תמיד מצאה עבורי מלכה חדשה, מבין החברות שלה, שהיתה מעוניינת בעיסקה כזאת. כמו שרברב מעולה, השירותים שלי עוברים מפה מהמם עם ליפסטיק לאוזן חמודה.

אני מגיע בשעה קבועה, פעמיים בשבוע, ומשתמש בחומרי הניקוי שהאישה שאותה אני משרת דואגת לקנות. יחד עם זאת, תמיד אני דואג גם להביא גם מתנה קטנה כלשהי, בושם לחדר השירותים, סבון חמוד, או פסלון ורדרד שיתאים לחדר שירותים של דירת בנות. זה עוזר ליצור את האוירה המתאימה, שהיא מאוד חשובה. לקח לי הרבה זמן להבין בהתחלה כמה קשה לבחורה להיפתח כדי לתת לגבר זר לנקות את חדר השירותים שלה. אורח לרגע רואה כל פגע, וכאן מדובר בשירות קבוע, כזה שלא מתאפרים ומסתרקים ומסדרים את הכיור כל פעם לפני שאני מגיע. רמה כזאת של היפתחות כמעט תמיד קשורה לפתיחות מלאה, כמו משפחה. ואכן בהרבה מקרים הייתי שותף לדרמות, לדמעות, לעירום חלקי. זה כמובן לא שינה את התנאים הבסיסיים של העסקה: אני מנקה, ומקבל ביקורת, ומנקה.

בדרך כלל האתגר למצוא רבב היה קל מאוד עבור האישה בפעמים הראשונות, אבל קשה יותר עבורה מפעם לפעם. זה לא שינה את התנאים, חובה עליה למצוא משהו לא נקי בשבילי. פעם אחת , כאשר היא לא הצליחה למצוא שום פינה לא נקיה היא פשוט הסתובבה, הרימה רגל אחת והשתינה לתוך האסלה, הביטה בעיני ויצאה. ואני נשארתי לנקות.

לעולם לא אשכח את המבט שלה באותו הרגע. זהו אותו מבט של ניצחון שהופיע כל פעם ברגע ששולטת מוצאת את נקודת הביקורת שלה. אלא שבאותה פעם זה היה הניצחון הכי מפואר שלה, וההפסד הכי מתוק שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
נילי ונילי
לפני 11 שנים • 12 ביולי 2012
נילי ונילי • 12 ביולי 2012
מוצלח