בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה בעבודה:בעיה?

Godot
לפני 11 שנים • 17 ביולי 2012

יחסי שליטה בעבודה:בעיה?

Godot • 17 ביולי 2012
טוב אז כפי שבטח שמת לב אנני מרבה לכתוב בפורומים אבל בשבועיים האחרונים אני נתקל בבעיה קשה ואני די נואש לעצות, אז הסיפור הוא כזה; אני עובד כאחמ"ש בסוג של דוכן מזון מהיר שלרוב מעסיק סטודנטים לפעמים גם חברה לפני צבא אבל בקיץ בגלל עומס העבודה, מעסיקים גם תיכוניסטים וכך לפני כחודש הגיע אלינו ילדה בקושי בת 16,לצורך העניין נקרא לה ב'. באמת ילדה יפיפייה אבל לא ממש הסתכלתי עליה בצורה מינית; ראשית בגלל העובדה שאני המנהל שלה, אבל בעיקר בגלל הפרש הגילאים(אני בן 26,פקינג 10 שנים).באופן כללי אנני מסתיר בעבודה את המשיכה שלי לבדס"ם ויש הרבה חברה בעבודה שיודעים על זה שאני יוצא למסיבות של הקהילה וכאילו ואפילו כמה פעמים הבאתי כמה מהם איתי, אבל מעולם לא קיימתי מערכת יחסים בדס"מית עם מישהי מעבודה.הסיפור התחיל בערך לפני כשבועיים כשב' שלחה לי בקשת חברות בפייסבוק אז אישרתי אותה (ע"מ לא ליצור רושם שאני מתנסה ותכלס כי לא היתה לי סיבה שלא לאשר אותה) בפייסבוק אני בין היתר חבר בכמה קבוצות בדס"מיות ומאשר הגעה לאיוונטית של הקהילה.כנראה שהיא ראתה את זה אולי גם מישהו מהחברה בעבודה סיפר לה אבל יומיים אחרי שאישרתי אותה בפייסבוק היא שאלה אותי בעבודה כאילו בתמימות מה זה בדס"ם ומה בדיוק אני עושה במסיבות האילו...בדרך כלל אני עונה על שאלות כאילו ומסביר אבל בגלל שהיא ילדה ואני בקושי מכיר אותה אמרתי לה שזה לא לגילה ואני לא מתכוון לדבר איתה על זה.באותו היום היא ניסתה שוב ושאלה אותי אם זה אומר שהיא יכולה לעשות מהגבר שפוט שלה...גם הפעם לא עניתי לה(אגב אני בעיקרון מתחלף אבל עם נטיה מאוד חזקה לצד השולט בכלל)למחרת לא עבדתי אחרי יומיים שוב עבדתי איתה וכשביקשתי ממנה לעשות משהו היא ענתה לי "זאת לא אני שאמורה לתת לך פקודות"שאלתי אותי למה?אז היא ענתה לי"זה היעוד של גברים להיות עבדים" שוב לא עניתי לה ופשוט המשכתי בעבודה.באותו היום כשהתכופפתי לעשות משהו היא הופיע משהו מקום ופשוט נתנה לי פליק בתחת...עשיתי כאילו אני מתעצבן והזהרתי אותה לא לעשות את זה שוב".למחרת כשכרעתי ברך ע"מ לסדר את אחד המקררים שהתקלקל היא שוב הגיע והתיישבה לי על הגב...שוב עשיתי את עצמי מתעצבן והיא ענתה לי"אל תשקר נהנתה מזה" לא עניתי אבל היא צדקה נהנתי.אחרי עוד כמה ימים שבהם היא לא עבדה היום היא שוב עבדה, במשמרת הכל היה כאילו רגיל(שאני בעיקר מנסה לשדר עסקים כרגיל ולהימנע ממנה כמה שיותר)אבל בסוף המשמרת לפני שהיא הלכה הביתה היא החליפה בגדים ושמה מכנסונים וכפכפי אצבע,כשעברתי מולה לא התאפקתי והגנבתי מבט אל כפות הרגליים שלה(שאגב גם הן לא איכזבו,מתופחחות מאוד לק אדום...בדיוק כמו שאני אוהב) כמובן שהיא קלטה את המבט שלי ואמרה "היתה רוצה ללקק אותן" תוך כדי שהיא מורידה מבט על עבר הרצפה כמו סוג של נותנת לי הוראה לרדת על הברכיים...עשיתי את עצמי כאילו לא שמעתי את זה והמשכתי ללכת.השיא הגיע לפני כמה שעות היא כתבה לי את ההודעה הבאה בפייסבוק "ההורים שלי באילת ובא לי שמישהו יבלש לי תאמת גם מה זה כואבות לי הרגליים מהעבודה לא יזיק מישהו שיעשה להן מסג'"(אגב אני חובב בישול ומעלה מדי פעם תמונות בפייסבוק)לא עניתי והתנתקתי מהפייסבוק...עכשיו בטח חלק יגידו לי "פרייאר למה לא ניצלתה את ההזדמנות" האמת כשמסתכלים על זה כפנטזיה זה סבבה הבעיה שהכל אמיתי ויש לא מעט דילמות.הקשה שבינהן העובדה שהיא בת 16 וכל מגע מיני איתה עלול להסתיים מבחינתי בכלא,מעבר לזה העובדה שאני המנהל שלה וכנראה שמערכת יחסים בדס"ם שבה אני הנשלט לא ממש תועיל ליחסי עבודה בינינו.השאלה היא מה אני עושה והאם להענות לרמזים המאוד עבים שלה או להפעיל שיקול דעת ולא לתת לזה להתגלגל למשהו יותר גדול.
אז יש את הצד החרמן שצועק "תקפוץ על ההזדמנו" מצד שני יש את ההגיון שצועק "אתה לא רוצה לגמור בכלא". ברור שלילדה "יש את זה" והיא שולטת מלידה אבל גם שאלתי את העצמי מאיפה יש לילדה בת 16 את האומץ והביטחון העצמי לעשות משהו שהוא בבחינת הטרדה מיני של המנהל שלה(כמובן שאני לא הולך להתלונן על הטרדה מינית או משהו כזה. כי זה מגרה אותי יותר ממה שזה מגרה אותה) נראה לי שמבחינתה זה סוג של משחק, סוג של בדיקת גבולות שלי ויותר שלה עצמה חקירת המיניות של גיל ההתבגרות...ואחרי כל הסיפור הארוך הזה אשמח לעזרתכם
תודה ואחלה יום
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 17 ביולי 2012
עצתי לך - מעבר לעובדה שהנערה רק בת 16 - מוטב לא לערבב עבודה עם בילויים מכל סוג שהוא. מה שנקרא - לא לערבב BUSINESS עם PLEASURE. לא מומלץ ולא רצוי, גם בשל גילה הצעיר של הנערה וגם מתוקף כך שאתה הבוס שלה.

עוד יהיו הזדמנויות אחרות...
Red Leaf
Red Leaf • 17 ביולי 2012
יש פה מספר כיווני הסתכלות, לדעתי.
הראשון שבהם, הוא על היותה "שולטת". ובכן, היא לא שולטת - אלא, כיאה לגיל,פרובוקטורית בגרוש. ככה זה בגיל הזה, אתה לא זוכר את מרד הנעורים? כשאומרים לך משהו ואתה חייב לעשות את ההיפך(כמו שהיא עשתה כשביקשת ממנה להפסיק, או כשלא רצית לספק לה מידע על כך).תזכור את הגיל שלה, תזכור גם את העובדה שגם אם תרצה וגם אם לא - בגיל הזה, היא לא כל כך יציבה - מאחר שזה הגיל שבו לומדים, חוקרים ובונים את האישיות, לרבות סמממנים בדסמיים כאלו ואחרים. לעניות דעתי, מאחר והיא לא יציבה, ומאחר והיא כל הזמן מותחת את הגבולות - יכול להיות שהיא מחפשת מישהו שישים לה מעצור, ולדעתי זה הרבה יותר יגרה אותה, מאחר ולפי צורת ההתנהגות שאתה מתאר, אין לה הרבה חסמים, רק חוצפה מתפרצת. בכל מקרה, היא לא לא "שולטת", לדעתי, כמו שהיא לא "שולטת". היא עדיין לא יודעת מה היא, וכל תגובה, ולו הקלה ביותר מהסביבה, עשויה לשנות את תפיסתה.. לכן..
יש להתייחס לעניין הגיל בכובד ראש, היא בת 16. לו הייתה מבוגרת יותר, אולי יכולת לזמבר אותה ולהפוך קצת את עולמה, אבל מפאת הפרשי הגיל - הכי הרבה שאתה יכול לעשות זה להוריד אותה על הברכיים, אבל במסגרת העבודה, כלומר לשים לה גבולות, ולטפל בה בהתאם כשהיא תפשל. אבל תזכור שכל דבר שתעשה, ישפיע עליה מאוד - אם לא תשים לה גבולות, היא תתרגל להתנהג כמו פוסטמה מפונקת, כי היא תחשוב שבדסמ זה תירוץ להתנהגות מגעילה(לפי מה שאתה מתאר, היחס השתנה ברגע שהיא שמעה מה זה בדסמ - והיא משתמשת בזה כתירוץ להתנהגות מגעילה ומזלזלת). לראייתי, אנשים שמשתמשים בבדסמ כתירוץ להתנהגות מזלזלת ופוגענית כלפי פרטים אחרים בחברה, שלא בהקשר בדסמי בהסכמה, הם אנשים טיפשים, קטנים ומגעילים(ואני לא מדבר על ילדה בת 16, אלא על מבוגרים שכבר "קבעו" את השקפת עולמם).
מעבר לכך, זכור שמדובר גם בסביבת עבודה, דבר שיחמיר את הענישה אם תפשל וזה יתגלה. יש לך יתרון ענק על פניה, מאחר ואתה המעביד שלה. לכן, על אף האמור דלעיל, אתה יכול לקחת ולסובב את המצב לפי ראייתך, כלומר - אם תרצה "לשלוט בה", תוכל תמיד לנזוף ולהעניש אותה על כל שטות, ואם זה יעשה באופן חכם, אולי גם תסב לה סוג של הנאה מכך. מנגד, אם תרצה להשלט על ידה, תוכל תמיד לצ'פר אותה, "להנות" מהשפלות מילוליות, ואולי מכך שעובדת שלך, בדרגה נמוכה ממך, למעשה משפיטה אותך ואומרת לך מה לעשות ולמעשה "שולטת בך מלמעלה".

אה, ויש עוד דבר קטן נוסף שעליו תצטרך לחשוב - בנות 16 לא כל כך יודעות לסתום את הפה, על פי רוב icon_smile.gif

בכל מקרה, אם כך המצב, אז בהצלחה לך, אתה במצב מאוד משעשע icon_smile.gif
DanaDomme​(שולטת)

נו באמת....

DanaDomme​(שולטת) • 17 ביולי 2012
אגדה אורבנית.
החיים הם לא סרט פורנו.
לא מאמינה למילה ממה שנכתב.
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 17 ביולי 2012
מותק תתרחק כמו מאש
בגלל הגיל , בגלל התפקיד ובגלל שאתה בחור מאד חכם שיש לו המון מה להפסיד בסיפור.
תן לה להרגיש שזה מאד מחמיא אבל אתה לא יכול להיות בסיטואציה הזאת.
לילית חדשה

Re: יחסי שליטה בעבודה:בעיה?

לילית חדשה • 17 ביולי 2012
Godot כתב/ה:

אז יש את הצד החרמן שצועק "תקפוץ על ההזדמנו" מצד שני יש את ההגיון שצועק "אתה לא רוצה לגמור בכלא". ברור שלילדה "יש את זה" והיא שולטת מלידה אבל גם שאלתי את העצמי מאיפה יש לילדה בת 16 את האומץ והביטחון העצמי לעשות משהו שהוא בבחינת הטרדה מיני של המנהל שלה(כמובן שאני לא הולך להתלונן על הטרדה מינית או משהו כזה. כי זה מגרה אותי יותר ממה שזה מגרה אותה) נראה לי שמבחינתה זה סוג של משחק, סוג של בדיקת גבולות שלי ויותר שלה עצמה חקירת המיניות של גיל ההתבגרות...ואחרי כל הסיפור הארוך הזה אשמח לעזרתכם
תודה ואחלה יום

תראה בסיטואציה הזו לך יש הרבה יותר מה להפסיד ממנה לא רק בגלל ההפרש ביניכם אלא בגלל שזה מצב של יחסי מרות. זה א ממש משנה אם היא זו שמשפיטה אותך.

אני לא חושבת שהיא שולטת מלידה אם כבר כמו שנאמר לפני שהיא קצת חצופה( למרות שאני לא חושבת שהיא עד כדי כבר בעלת חוצפה מתפרצת)
צדקת כשאמרת שזה משחק עבורה היא בודקת גבולות לראות עד לאן היא יכולה להגיע בלי שיעשו לה כלום.
אני הייתי מציעה לך להציב לה גבולות, כי אתה תהיה זה שיפגע.
כרגע מה שאתה משדר לה זה שהיא יכולה לעשות לך מה שהיא רוצה ולא יהיו לכך תוצאות וזה מה שהיא תלמד לעתיד שזה בלי קשר לא טוב.

ד"א אם תבחר לשתף איתה פעולה בקלות היא יכולה לסובב את המצב לכיוון ההפוך- אתה זה שמטריד אותה- ולפגוע בך

תציב לה את הגבולות שאמורים להיות שם ותעצור את זה פה
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 17 ביולי 2012
לדעתי העניין פשוט...מאד פשוט,
תגיד לה תשמעי, נכון שאני אוהב את כל עניין הבידיאס אמ וכד',
אבל לא איתך ובהחלט לא כאן, לו היית מעל גיל 18 ולא הייתי המעסיק שלך אז היה מצב, כרגע אין סיכוי, בבקשה תפסיקי להטריד אותי בעניין ותתעסקי עם ילדים בני גילך.

כשהייתי צעיר יותר (בשנות ה- 20 לחיי) ניהלתי חברת סטארט טפ עם מספר חברים ולי אישית היתה מזכירה כזאת...
לא בקטע בידיאסאמי אבל בקטע מיני אגרסיבי, הבחורה אפילו היתה משאירה חוברות פליי בי מידי פעם על השולחן (בנוסף לעיתון הבוקר)
בזמנו היא לא השאירה לי שום אפשרות אחרת חוץ מלחפש סיבות לפטר אותה (והיא פוטרה) כדי שלא אכשל ביחסי מרות או לחילופין שלא אשחק ליידים שלה.

(באחת מהחברות הגדולות בארץ, חברה המעסיקה מאות טכנאי מחשבים ואנשי רשתות תקשורת (אחת מספקיות האווטסורסינג) מנהל כח האדם שוכב עם אחת המזכירות בחברה באופן קבוע...(למרות שהוא נשוי) יש לך מושג איזו שליטה יש לה עליו? בקיצור מטומטם, מסוכן ומיותר)

אתה בהחלט לא רוצה להסתבך עם עובדת שלך ועל אחת כמה וכמה עם עובדת קטינה שיכולה לסבך אותך מאד בקלות.
בהצלחה.
up u rs​(אחרת)

במידה והסיפור הזה נכון

up u rs​(אחרת) • 17 ביולי 2012
לתת לבוס שלך פליק על התחת זאת הטרדה מינית במקום העבודה. נקודה. גם אם את בת 16. - אישית, לו הייתי בוסית של היצורה הזאת- הייתי מפטרת אותה.
ולכל מי שקופץ עכשיו. תנסו לדמיין מצב הפוך- במקום אחמ"ש יש אחמש"ית ובמקום שולטת פעוטה בשקל תשעים- מדובר בעובד ממין זכר.
יש חוק נגד הטרדות מיניות במקומות עבודה (והוא לא נודע רק ליחסי מרות ,אלא גם להתנהגות כוללת בין עובדים) ואסור לתת לאף אחד לעבור עליו ולו בפסיק ולו רק כדי לא לצור תקדימים- אולי במקרה הזה אתה נהנה מהפלירטוט- אבל אם תיתן לה להמשיך לעבוד שם אחרי התנהגות כזאת, היא עשויה לפרש את זה כאישור להתנהגות שלה ולעשות את זה לעובדים נוספים.

גם בדאנג'ן, לתת פליק בתחת רק כי בא לך בלי להבהיר את היחסים ביניכם וההסכמה מראש- תביא להעפת המפליק מהמקום.
וגם ,אם תסתכל על זה בהגיון, זה פוגע בעבודה שלך-אתה מנסה להמנע ממנה וככה- איך אתה יכול לנהל אותה?
קודם כל, תמחק אותה מהפייסבוק. אם היא תבוא בשאלות למה עשית זאת- תוכל להגיד לה שהיא עברה את הגבול ונצלה לרעה את הפתח שנתת לה ומרגע זה- אתה האחראי והיא עובדת. נקודה. במידה ויש לה קצת שכל - זה ישים אותה במקומה וימנע אי נעימויות בעתיד.
Inside your head

Re: נו באמת....

Inside your head • 17 ביולי 2012
DanaDomme כתב/ה:
אגדה אורבנית.
החיים הם לא סרט פורנו.
לא מאמינה למילה ממה שנכתב.

אין לי שום רצון לחנך אותך או להקנות לך כללים ל״התנהלות הוגנת במרחב הוירטואלי״
גם אין כללים כאלה, לא כתובים ולא בע״פ.

התגובה שלך היא דוגמה קלאסית לתגובה מיותרת שלא באמת תורמת לנושא או גורעת מתוכן הדברים שנכתבו, אלא פוגעת באופן מאוד ישיר באדם שהחליט לפתוח את הנושא הזה.

חבל.
ומיותר להפליא.

צהרים מצוינים.