בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה שלי

michael​(שולט)
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004

בעיה שלי

michael​(שולט) • 25 בינו׳ 2004
[size=18]שלום לכם אנשי הקהילה. אני בעצם לא התכוונתי להטריד אותכם אבל בזמן אחרון אני מרגיש שכל התלהבות שלי והרצון שלי של כמה שנים טובות להיות נשלט ע"י אישה מתחילים להגמר וכאילו אני מרגיש כאדם אחרי שהיה שיכור אני מרגיש שאני מתפקח וכאילו הייתה לי הרגשה שכל הזמן הזה ישנתי ורק עכשיו התעוררתי כל חלומותי על השליטה נשית לא זכו למציאות כי קשרים כאלה
היו מאוד קצרים. לא הייתי מסתדר עם בחורות שתלטניות. לא הלך ביננו. גם שליטה מהצד שלי על הבחורה שהייתה איתי לא הייתה. כי לא הייתי מרשה לעצמי להכאיב לאדם אחר כי בעצמי חוויתי פגיעות מאנשים ולמדתי מזה. רציתי להגיד לכם טוב שיש במקום הזה חופש ביטוי לכל אחד. בכל מקרה רציתי להגיד לכם אנשים שאני כנראה לא שולט ולא נשלט. מצאתי גם בתנ"ך האפוקריפי
APOCRYPHA האמירה כזאת שאומרת כך (אני מצטט) בושה וחרפה וכלימה על הבעל אשר נשלט באישה. אז אנשים תהיו מי שאתם רוצים להיות אבל כנראה אני לא בעסק....................................
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 28 בינו׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 28 בינו׳ 2004
אני קורא את זה שוב ושוב ושוב ושוב ולא מצליח פשוט לא מצליח לא חשוב כמה אני מנסה אני פשוט לא מצליח להבין, לא חשוב כמה אני מנסה..

אבל כמו שאמרת, זאת כנראה בעיה שלך icon_wink.gif

מאיר פניג'ל, היום הבעלים של בית"ר ירושלים בכדורגל ומולטי מיליונר בריבוע, היה 16 שנה נהג אוטובוס של דן... אתה קולט ? 16 שנה.. כן כן... נהג אוטובוס של דן...

רק אחרי שנשבר לו כל הזין והוא החליט להגר לסטייטס הוא פתח שם רשת חנויות שנהיתה בומבה כלכלית ועכשיו הוא מכר שם את הרוב וחזר עם הג'ובות לארץ.

מה הקשר ? בירה נשר
מה המסר ? שאתה אף פעם לא יודע מה מחכה לך מאחוריי הסיבוב.

אל תתיאש, אם יש לך משהו שאתה רוצה להגשים, כל עוד לא תאבד את הרצון, לא תאבד את הסיכוי להגשים...

בהצלחה!
michael​(שולט)
michael​(שולט) • 28 בינו׳ 2004
שלום קריס.
אתה אומר שלא הבנתה. לא נורא. אני אסביר את זה פשוט מאוד:
א. אני לאחרונה הבנתי שאני לא נשלט ולא שולט.
ב. המשפט שלקוח מתנ"ך אומר כך: בושה וחרפה וכלימה לאדם אשר אישה שלו שולטת עליו
ואני מרגיש כי אכן ככה זה.
ג. הכרתה פעם מצב שבא אחורי שהיית שיכור? זה השלב ההתפקחות בו אתה רואה דברים כמו שהם אז כל החלום שלי בדס"מי נעלם כלא היה - זה העניין קריס.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 28 בינו׳ 2004
אז להיות עצוב או שמח בשבילך ?
כלובי
כלובי • 28 בינו׳ 2004
לא צריך בכח .. לא צריך להגיד "אני נשלט" ולחפש להיות עם "אשה שולטת" ולהתמודד עם הסיטואציה של להיות נשלט תמידית או לאמץ איזה אורח חיים ש"אושיות הקהילה" כותבים שירים בשבחיו יומם וליל.

הלוואי שהעניינים היו כל כך פשוטים.

בסך הכל אני לא חושב שיש הרבה "שולטים" ו"נשלטים" שזה מה שהם רוצים לעשות מבוקר ועד ליל, בסך הכל זאת נטיה מינית מעיקרה שכמו הרצון אצל ואנילים לעשות סקס לפעמים שם ולפעמים לא. בפנטזיה כולנו גרים בכלובים או שולטים על עבדים שגרים בכלוב.
אבל פנטזיה היא לא אורח חיים.

מיכאל אם אתה מרגיש ככה, זה רק סימן טוב, כי חווית, התנסית, בדקת ולמדת את הצרכים האמיתיים שלך תוך שמירה על ראש פתוח.
אולי אתה מרגיש היום יותר טוב ויותר בטוח בעצמך, ומחפש את מה שאתה באמת צריך מתוך ראיה יותר מפוקחת.

אבל לא מן הנמנע וזה גם לא סותר שתמצא את עצמך שוב מפנטז על שליטה, תציב לפנטזיה את גבולות המימוש איך שאתה רוצה.

אל תתכחש לזה שאתה נורמלי.
ואל תתכחש לפנטזיות עם שליטה אם וכאשר יבואו.
אין סתירה בין הדברים.
בהצלחה

כלובי
michael​(שולט)
ערב טוב לך כלובי!
תודה לך על התגובתך.
רוצה להוסיף לכך שההסבר שלך ממש נכון לגבי אותם חוויות שאני עובר.
נ.ב לא חשבתה פעם ללכת ללמוד פסיכולוגיה? זה היה ממש מתאים לך.
michael​(שולט)
ערב טוב לך קריס.
תהיה בשבילי שמח כי דבר טוב קורה כשאנשים מתחילים לראות את המציאות כמו שהיא באמת.
אתמול הייתי שיכור וטיפש והיום יום חדש למדתי משהו ונפקחו לי העיניים.
תודה לך על הרצון הטוב שלך.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 29 בינו׳ 2004

Re: בעיה שלי

מיכאל,
אני שמחה שיצא לנו לשוחח כל עוד היית פה, אני מקווה ששינוי הסטטוס לא מעיד על פרישה מוחלטת אלא על הגדרת מצב חדש מבחינתך.

michael כתב/ה:
לא הייתי מסתדר עם בחורות שתלטניות. לא הלך ביננו. גם שליטה מהצד שלי על הבחורה שהייתה איתי לא הייתה. כי לא הייתי מרשה לעצמי להכאיב לאדם אחר כי בעצמי חוויתי פגיעות מאנשים ולמדתי מזה.

אנשים מגיעים לבדס"מ מהמון סיבות וחלק מהן הן לא בהכרח הנכונות.
אני מתנצלת מראש אם אני מפרשת את דבריך לא נכון , אך אם הגעת לכאן כדי לחפש את הליטוף שאחרי המכה, ולא את המכה והליטוף כאחד, אז אולי הסיבה היא לא נכונה.

מאחלת לך למצוא את האהבה שתעשה לך טוב, את הקשר שיתן לך את שאתה צריך.
העולם הזה לא מתאים לכולם, אני גאה בך על שהיה לך האומץ לנסות, לבחון את העובדות ולהחליט.

מקווה שלפחות תבקר אותנו , ותזכור שאני ואתה עוד אמורים לתאם פגישה בדנג'ן יחד... icon_wink.gif
Demi
Demi • 29 בינו׳ 2004
קודם בהצלחה בכל אשר תלך
מעבר לזה - בדסמ זה עולם רחב מאוד ואם יש לך איזה שהוא קשר איתו אז יש לך וחבל להדחיק את זה
השאלה היא איזה דברים מתוך האפשרויות שהבדסמ מציע מעניינים אותך, ואותם אתה יכול לקחת לכל קשר שהוא
אם אותם דברים הם חלק ממבנה האישיות שלך אז אין לך בעצם ברירה ואם תדחיק אותם אתה הוא זה שלא יהיה מאושר
לעומת זאת אם זה לא חלק ממבנה האישיות שלך זה משהוא אחר, אבל את זה רק אתה יכול לדעת (או תוכל לדעת מתי שהוא)

ובהצלחה
michael​(שולט)
michael​(שולט) • 29 בינו׳ 2004
ערב טוב לכם
תודה לך על תגובתך לוטוס ותודה לך דמי על תגובתך.
ברצוני להביר כמה דברים:
א. אני לא עוזב אותכם אני רק הודעתי על שינוי סטטוס.
ב. תודה על התייחסות שלכם לנושא ורצון טוב לעזור.
ג. לוטוס אני אקיים את הבטחתי.
ד. דמי אני אתקן אותך העולם הוא רחב ובדס"מ הוא רק אחד ממיליון הדרכים אשר מצאתה.
ה. היה לי חשוב לדעת מה אנשים חושבים על הנושא שהעלתי.
ו. שאלה לי לאנשים הנחמדים מהו לדעתכם מושג האושר? מה זה? איך תגדירו זאת?
תודה לכם.
מיכאל.