צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפליקציה לקהילה

הנשלטוב​(נשלט)
לפני 11 שנים • 12 באוג׳ 2012

אפליקציה לקהילה

הנשלטוב​(נשלט) • 12 באוג׳ 2012
שלום,
קיימת אפליקציה במגזר ההומו-לסבי, לפיה אתם יכולים בכל זמן נתון לדעת אם יש הומו/ לסבי בסביבתכם
כל אחד שמוריד את האפליקציה ומפעיל אותה נראה ויכול לראות את מי ההומו/ לסבי שנמצא בסביבתו

משהו יכול להרים את הכפפה ולבנות אפליקציה כזאת עבור הקהילה ?

תחשבו אילו יתרונות היא מגלמת בתוכה
    התגובה האהובה בשרשור
שונרתא
לפני 11 שנים • 12 באוג׳ 2012
שונרתא • 12 באוג׳ 2012
ומה עם האפליקציה שעושה רילוקיישן לתודעה של אנשים(לתוך תחת של בבון, למשל)?
הנשלטוב​(נשלט)
לפני 11 שנים • 14 באוג׳ 2012

אפליקציה לקהילה

הנשלטוב​(נשלט) • 14 באוג׳ 2012
אין כדאיות כלכלית מאחר והיא תהיה רלוונטית לאדם אחד...
מידאס'
לפני 11 שנים • 17 באוג׳ 2012

Re: אפליקציה לקהילה

מידאס' • 17 באוג׳ 2012
שםזמני כתב/ה:
שלום,
קיימת אפליקציה במגזר ההומו-לסבי, לפיה אתם יכולים בכל זמן נתון לדעת אם יש הומו/ לסבי בסביבתכם
כל אחד שמוריד את האפליקציה ומפעיל אותה נראה ויכול לראות את מי ההומו/ לסבי שנמצא בסביבתו

משהו יכול להרים את הכפפה ולבנות אפליקציה כזאת עבור הקהילה ?

תחשבו אילו יתרונות היא מגלמת בתוכה

תראה, בוקר, מוקדם אז בוא נדבר קצת אוויר. נניח ואכן שוקלים ברצינות לבנות אפליקציה כזאת, מי קהל היעד שלה?

האם אלו אנשים רווקים / רווקות מהקהילה?
האם אלו חברים / קבוצות מתוך הקהילה?
האם אלו מציצנים מחוץ לקהילה?
אולי עיתונאים מזדמנים?

נניח אופציה א' - במקרה כזה, אנשים עושים פה ימים כלילות בשביל להיפטר ממטרידים באתר. האם אתה חושב שהם ירצו לתת להם כלים לעקוב אחריהם בעולם האמיתי? האם אתה חושב שמי שהוא מהקהילה רוצה שבכל רגע נתון, 24 שעות ביממה יפנו אליהם בשאלה "האם אפשר להיות עבד שלך?"

נניח אופציה ב' - השימושיות כאן נדמית לי פחותה, מכיוון שבמפגשים כולם יודעים איפה כל אחד נמצא ובמקרים אחרים הסיכוי להיתקל אחד בשני הוא קלוש. אנשים לא ירצו להתקין אפליקציה שתשמש אותם אחת לשנה לאפיק פעולה צר.

נניח אופציה ג' - ????????

נניח אופציה ד' - ראה סעיף ג.1.

אם כך, מי יעשה עם האפליקציה הזאת שימוש לטובה? למי היא תביא תועלת? הדבר היחידי שאני מסוגל לחשוב עליו הוא תיירים, שהם בקטע ומגיעים למדינה אחרת. אלו ככל הנראה ישמחו לפגוש מקומיים בקטע אולם בשביל זה (יש מסיבות), (חסר מפגשים).

יחד עם זאת מה שעשית כאן הוא להעלות רעיון חדש, וזה מעולה. זה הצעד הראשון ליזמות וזה מצביע על רוח עשייה ועל רצון לחדש.
אז עצתי לך היא כזאת: Ignore Everybody. אם אתה חושב שזה רעיון טוב, אל תקשיב למי שאומר לך שזה לא אפשרי. שים עליהם פס ולך תעשה את זה.

יש ספר מעולה שדן בנושא, מומלץ http://goo.gl/6RgwU
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 17 באוג׳ 2012
שונרתא כתב/ה:
ומה עם האפליקציה שעושה רילוקיישן לתודעה של אנשים(לתוך תחת של בבון, למשל)?

אני בדיוק עובדת על משהו כזה. אבל ששש, זה עדיין בשלבי פיתוח.

לגבי אפליקציית כלוב - הרבה לקוחות לא יהיו לזה, כי כמה חברי כלוב כבר רוצים שאפשר יהיה למצוא אותם? הרוב עושים כמיטב יכלתם דווקא להתחבא. אפליקציית הגיידאר מושכת הרבה משתמשים כי הומואים הם הקבוצה שצורכת הכי הרבה מין אקראי. ומעבר לסטוצים אין הרבה שימוש לאיתורן כזה. אבל היי, אם מישהו רוצה כזה, למה לא? נשמע לי רעיון מצויין. למעשה, אני אהיה מופתעת אם אין כבר משהו כזה, שמזהה את מי ש"בקטע". לא משהו ישראלי, אבל בטוח יש משהו.
הנשלטוב​(נשלט)
לפני 11 שנים • 18 באוג׳ 2012
הנשלטוב​(נשלט) • 18 באוג׳ 2012
1. האפליקציה כבר עובדת בקהילה אחרת (ההומואים והלסביות)

תתארו סיטואציה , אתם הולכים ברחוב פתאום רואים שולטת עוברת על פניכם,
תוכלו לפנות אליה / תוכלו שלא .. הכל בידכם

מי שלא רוצה שיראו אותו כלל שלא ישים את האפליקציה על מצב פעיל
היד מכוונת והרשות נתונה