צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי בנות..

הרמאפרודיטה
לפני 12 שנים • 21 באוג׳ 2012
הרמאפרודיטה • 21 באוג׳ 2012
אם אתה גם ככה שוקל לקנות ממישהו, למה לא לקנות מחנות וזהו ?
הרמאפרודיטה
מה אתה מתבייש לקנות ?
שפוט מסטול​(נשלט)

..

שפוט מסטול​(נשלט) • 21 באוג׳ 2012
וזה לא שאני מחפש להשקיע לקנות בחנות יוקרתית או משהו, לא אכפת לי אפילו מהשוק לקנות אבל נגיד אני מבקש בגד גוף, טייץ ואיזה גופיה..ושואלים אותי לגבי מידות, לא יודע איך זה הולך כאילן...בא לך לעזור לי?
הרמאפרודיטה
זה לא היה - "מה, אתה מתבייש לקנות ?", אלא - מה (אלו פריטים) אתה מתבייש לקנות. טייץ וגופיות הכי פשוט.

חבר טוב שלי הוא ג'נדרקוויר ביישן מדי. קשה לו לקנות לעצמו בגדי קרנבל, אז לפעמים אני מצטרפת אליו לסיבוב ורודה בו בחנות שישים זין וימדוד מול המוכרת הערסית שלא עושה יותר מדי בלגאן, כי היא מפחדת שלו תפלוט היא הערה אחת לא במקום, הקוקסינלית המגודלת והצעקנית הזו תופסת אותה מהשיער ומעיפה אותה מהחנות. ויש סיבה שהמוניטין שלנו הוא כזה, אנחנו לא שמות זין ! וגם אתה לא צריך. תחשוב שאתה גוש של כסף מהלך בחנות, והם כולם צריכים לנשק לך את האחוריים, כי הם עובדים אצלך עכשיו עד שאתה מגיע לקופה.
נכון שזה מביך יותר בהרבה אם אתה לבד. אם אין לך דמות וולגרית בחייך (לאו דווקא טרנסית, גם פות קולני עושה את העבודה), תמציא סיפורי הופעות ודראג, וזו העבודה שלך, ואתה מופיע ואתה אמן ואתה שקרכלשהו תבואי לראות אותי מופיע בדיווה. ולא התכוונתי לבדסמ...
או שפשוט תחפש מתנה למישהי.

תקנה קודם כל ברשתות זולות (מחסני אופנה והאנגרים למיניהם). שם לרוב המידות ממוספרות כ...S,M,L או ב...1,2,3,4. תחפש טייץ אחד וגופיה אחת, שלדעתך יתאימו. תקנה אותם בלי למדוד, ותבדוק בבית.
אתה לא צריך להתייחס רק למידה שכתובה בתווית, אלא גם למימדי הבגד בפועל.
תשווה את מימדי הגוף שלך לאלו של בחורה ממוצעת: גובה, רוחב (בית החזה!!) ומשקל.
האם אתה בחורה מעט גדולה מהממוצע? האם אתה בחורה ענקית?
כמה אתה גבוהה (בתור בחורה)?

סביר להניח שהצורה שלך בתור בחורה הפוכה מהנורמל - חלק עליון רחב מהממוצע ולא ממלא מחשוף, וחלק תחתון צר מהממוצע. בהנחה שאתה גבר בגובה ומבנה גברי ממוצע לפחות (לא קוקיצה קטנה) -
החלק העליון יהיה של בחורה שמנה וגבוהה - ארוך (לא מבחינת שרוול, אלא אורך החולצה מהמחשוף לשוליים התחתונים) כי חולצות נשים (ובעיקר גופיות צמודות) לרוב קצרות על חלק עליון זכרי ונוטות לכסות עד אזור הפופיק, ולמרות שאין שדיים הן בכל זאת ילחצו בהיקף החזה. תרים את החולצה ותסתכל עליה באוויר. אם היא נראית לך כמו בדיחה על חולצה פיצפונת - זה אכן המצב. שים לב שהבד יהיה נמתח, ובשום מקרה לא קשיח מדי! אמנם ככל שאתה חסון/שרירי יותר היקף החזה לוחץ יותר ומצריך מידה גדולה יותר, אבל גם אם אתה ממוצע לגמרי - החולצה תמיד תהיה הדוקה בבית החזה. אם אתה רוצה בגד צמוד עד צמוד יחסית, אז סביר להניח בגודל של L/3 ומעלה (לבחור רזה רגיל, לא שדוף. תשווה לעצמך). שרוולים עשויים ללחוץ על זרוע גברית בכל מקרה.
אם אתה רזה, החלק התחתון יהיה כמו של בחורה קטנה יותר מהבחורה שאתה בחלק העליון - תתחיל בM/2 ותבדוק, בתקווה שזה לא יהיה קצר באורך הרגליים.
לפעמים יש מבצעים של 1+1, תנסה לקחת שתי מידות שנראות לך הגיוניות לגוף כשאתה מסתכל על הבגד. אם אתה קרוב למימדים ממוצעים - קו מותן של מכנס שמקיף את הצוואר במדויק יתאים לך ללבישה.

תראה בבית איך המידה עליך, אם צריך יותר או פחות.
    התגובה האהובה בשרשור
שפוט מסטול​(נשלט)
לפני 12 שנים • 22 באוג׳ 2012

קודם כל תודה רבה

שפוט מסטול​(נשלט) • 22 באוג׳ 2012
ואני מטר 84 שוקל 80 בערך, אני חושב שהכי קל ללכת לשוק, לבחור לפי טביעת עין כמה פריטים וזהו, לא מפריע לי שזה יהיה צמוד להיהפך..אדאג לעדכן אותך ותודה רבה שוב.
שפוט מסטול​(נשלט)
לפני 12 שנים • 22 באוג׳ 2012

..

שפוט מסטול​(נשלט) • 22 באוג׳ 2012
אני אאזור אומץ ואפעיל קצת את כישורי המשחק שלי, זה עזר לי במקרים הרבה יותר חשובים אז יעזור גם פה אני מאמין..