סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים אנאליים, או מה הקשר בין מנגו לבדסמ

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 11 שנים • 24 באוג׳ 2012

מנגו

מנגו - זה פרי שאני לא אוהב. הטעם, המרקם, העץ שמזיל ריר שיוצר תגובה אלרגית אצל אנשים מסוימים ( לא יודע אם יש לי אבל לא בא לי לבדוק )
מנגו זה גם שם של דמות מהתוכנית "סאטרדיי נייט לייב" האגדית שבו כריס קטן, שחקן נהדר לדעתי, גילם דמות של סופר כוכב שגברים נלחמים כדי להגיע אל חדר ההלבשה שלו ולפגוש בו פנים אל פנים. מנגו היה תמיד לבוש במכנסונים בצבע זהב או בגד חושפני אחר, והגברים שנמשכו אליו כמו עשים למנורת לילה נראו כסטרייטים גמורים ולא היה ידוע מה סיבת המשיכה שלהם אליו. מעין אניגמה סקסואלית/ אולטרה מודרנית.
האם הכוונה שלך לזה ?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 באוג׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
[יש מלא סטרייטים שאני מכירה שסוגדים לזין, מעריצים זין וגומרים מלהסתכל על זין משפריץ. גם אם הוא שייך למישהו אחר. [/color]

זה כל כך חמוד שאת עדיין רואה בהם כ"סטרייטים"
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אני עבדתי בבננות שנה אחת בתיכון, במסגרת "חינוך לעבודה" בקיבוץ ואחר כך שלוש שנים עד אחרי הצבא באבוקדו. 400 דונם של אבוקדו. כל יום, כל עץ, צעיר, ותיק, עם פרי, בלי פרי, עוד שורה ועוד שורה... להיות חקלאי זה קשה, שנחמיה שטרסלר לא ימכור לכם לוקשים.
היה לנו מנגו אבל האקלים עצלנו הרבה יותר חם ויבש מאשר בצפון הכנרת, שם מגדלים מנגו.
ואם כבר גידול שיש כאלה שאוהבים שתוקעים להם בתחת - ג'ינג'ר. "פיגינג" בעגה המקצועית. שורף עד צורב במגע עם הריקמה הרירית של פי הטבעת וחלק חשוב מהמשחק האנאלי אצל אנשים מסוימים.
Ocean​(נשלט)
לפני 11 שנים • 25 באוג׳ 2012
Ocean​(נשלט) • 25 באוג׳ 2012
קשקוש מלא דיעות קדומות והומופוביה.
יש מלא סטרייטים שאני מכירה שסוגדים לזין, מעריצים זין וגומרים מלהסתכל על זין משפריץ. גם אם הוא שייך למישהו אחר. לא לחינם אין סרט פורנו שלם ללא סצינת הקאם-שוט הבלתי נמנעת: זין משפריץ, או זין בועל הוא לגמרי פנטזיה גברית סטרייטית, אל תשלה את עצמך.

פמיניסטיות קוראות לזה "חברה מינית פאלוצנטרית". אתה יכול להסתפק ב"כולכם חולי זין".
[/quote]

נולי,
ראשית, משום מה אני פוגש תגובות תוקפניות שלך כלפי גם בהודעות אחרות. ניחא.
המקום נועד כדי לקיים דיון. למה את קובעת שאני "מקשקש" רק כי דיעותינו שונות? לא מצאת טיעון מבוסס יותר אז החלטת לעשות קיצור דרך ולהאשים אותי בהומופוביה, כי זו הטענה הכי מוצלחת שיכולה לבטל את דברי? את יודעת בכלל מה הפוביות (אם בכלל) שלי שאת קובעת אבחנות כאלה בפסקנות? הגם שקביעתך חסרת בסיס, איפה קראת משהו שיכול להעיד על הומופוביה? איפה ראית דיעות קדומות? פשוט דמגוגיה.

והחרצן שבדובדבן מבחינתי-
על מה מבוססות הטענות שלך לפיהן "זין משפריץ הוא פנטזיה גברית נפוצה"? הדברים תלושים מהמציאות. אם הדברים הם אכן כך לתפיסתך, אז תרשי לי לומר שבעולמך שלך, המונח "סטרייט" מתחוור כעקום למדי.
לסיכום, גם כשדיעה אינה מקובלת/אהודה עלייך, נסי לבחור דרכים פחות משתלחות ומוכיחות לומר את דעתך שלך.
Ocean​(נשלט)
טרנסקסית כתב/ה:
Ocean כתב/ה:
בוא נתחיל מזה שאתה לא סטרייט. "סטרייט" במובן המעשי של המילה.

לגבי התשוקות שלך, לטעמי יש הבדל משמעותי בין העבודה שהיית רוצה להיחדר אנאלית, לבין העובדה שאתה רוצה להרגיש אישה.

התיאור "להרגיש את הזין ממלא אותי", זו טרמינולוגיה נשית כמו גם התיאור "זין מגומי שחור", דיי מבלבלים. היה מצופה שאם אכן היית נמשך לרעיון שאישה תחדור אליך, היית מתמקד בסוג האישה, בחוויה או בתחושה.

לא שיש בזה כל פסול, אבל לא כל מי שרוצה להיחדר ע"י אישה, רוצה להיראות או להרגיש כמו אישה, או שיש לו צורך שמשהו ימלא אותו. ההתמגקות שלך באיבר הגברי ובפנטזיה שלך להיות אישה, לא קשורות לדעתי קשר ישיר להיותך נשלט להנאה שלך מעצם העובדה שאתה נטול שליטה, מתמסר ומוחלת עליך נשיות כוחנית.

אני חושב שיש בך רובד עיקרי והוא הצורך שלך לחוות את החוויה כאישה יותר מזו של גבר שרוצה שאישה תחדור אליו, מעצם הצורך להיות מושא למיניות נשית כוחנית ומכניעה. יתכן שהיית נהנה ונמשך לרעיון שאיבר גומי יהיה תקוע לך בישבן גם ללא נוכחות אישה כלל. זה לא מאפיין מובהק של רוב הנשלטים לדעתי, אבל זה עדיין לגיטימי לחלוטין וכל הכבוד על הפתיחות שבה תיארת מה אתה מרגיש.

אין מובן "מעשי" או "לא מעשי" למילה "סטרייט". זה כמו לומר "קוקסינל". זו אפילו לא הגדרה של שום דבר, אלא סלנג.

הטרוסקסואליות היא נטייה מינית, המצביעה על משיכה מינית לנשים, לדמויות נשיות, תכונות נשיות וכו'. על פי התיאור של הכותב, לזין השחור שהוא מפנטז עליו מחוברת נסיכה ממין נקבה, ולא גבר כושי מגודל.

אקטים "שוללי גבריות", כמו ניוש או היפוך התפקידים המגדריים במיטה (גבר נחדר), קשורים יותר לזהות המגדרית של הבחור כגבר, ולא בהכרח לנטייה המינית שלו כהומו/הטרוסקסואל.
גבר נחדר עשוי להיות הטרוסקסואל מוחלט, אך הוא בהכרח בעל זהות מגדרית שאיננה גברית מוחלטת, ומשויכת לקשת הטרנסג'נדרית. זו יכולה להיות זהות המתבטאת ויזואלית בקרוסדרסינג וניוש, אך לאו דווקא. זו יכולה גם להיות זהות ג'נדרקווירית כלשהי, ללא שום סממן מגדרי ויזואלי, אשר מתבטאת בצורך של הבחור לחוות סיטואציות מסוימות בלבד (נסיכה מאוד מיוחדת אשר לכבודה...) בתור גבר משולל גבריות (להלן - אפס), ולאו דווקא בתור אישה.

וסייג אחד לתורה - הגירוי מהזין בתור אובייקט בפני עצמו הוא בהחלט פחות הטרוסקסואלי. אך יש הבדל גדול בין השימוש באישה בתור תירוץ למשיכה אל הזין במסגרת הומוסקסואליות מודחקת, לבין משיכה (אפילו משמעותית מאוד) לזין כחלק ממכלול מסוים באישה מושכת.

כשאמרתי "במובן המעשי", התכוונתי למשמעות של המילה "ישר" (שכיח, נורמלי, נפוץ), פשוטו כמשמעו. העובדה ש"סטרייט" היא סלנג, היא לא רלוונטית ולא מבטלת את משמעותה. בתוך הקונטקסט של עולם השליטה, אמרתי דבר פשוט- הפנטזיה והצורך שלו להרגיש אישה, הגם שהם לגיטימיים, הם לא קשורים במובהק להיותו גם נשלט, אלא הם נדבך נוסף בעיני על גבי הצורך שלו להשלט. עובדה, הוא עצמו מרגיש שהדחפים שלו מעוררים אצלו סימני שאלה גם כנשלט.

לא טענתי או רמזתי במשהו שהוא הומו. טענתי שהוא נמשך יותר לזין ולצורך שלו להרגיש אישה, יותר מהצורך שלו לחוות נשיות דומיננטית כגבר, באמצעות זין מגומי. ההבדל הוא שבמקרה השני, הזין הוא לא הנושא, אלא האינטראקציה בינו לבין האישה, באמצעות הזין המלאכותי שמשמש בעיני ככלי (שצורתו, צבעו, גודלו ומבנהו, לא ממש רלוונטיים) ולא כעיקר.
למרות זאת אוסיף שאני לא משוכנע שאין או שלא יהיו לו פנטזיות בהן גבר יחדור אליו. לא כהומו, אלא כדי לממש את הצורך שלו "להרגיש אישה" באופן אבסולוטי מול "גבר אבסולוטי". אבל זה לא דיון.
נכון, גבר נשלט יכול להיות הטרוסקסואל מוחלט (לרוב), אבל זו בדיוק הנקודה. העובדה שהוא לא הטרוסקסואל, לא אומרת שהוא הומו. יחד עם זאת, הגם שזה לא נאמר כדי לצייר אותו באופן פוגע אף לרגע, אני כן חושב שהוא נוטה הרבה יותר לצד הטרנג'נדרי מאשר לצד ההטרוסקסואלי.
ומי שיגיב על הדברים האלה בתבונה מתונה ויאמר שאני הומופוב, הרי הוא עצמו זה שפוגע בלגיטימיות שבלהקרא או להיות טרנסג'נדר (אם יש לכותב נטיה כזו ואם לאו), כאילו זו מילת גנאי.
נילי ונילי
נילי ונילי • 25 באוג׳ 2012
אושן, ההודעות שלך מצמצמות את טווח ההתנהגות המינית הקבילה שמותרת לגברים הטרוסקסואלים. אני לא מבינה איך אין יותר גברים שעונים לך ואומרים שאתה טמבל, בחיי.

לשיטתך, גבר הטרוסקסואל הוא לעולם חודר, אף פעם לא נחדר, לנצח כובש (אולי לעיתים נכבש אם מדובר בנשלט וגם אז בגבולות מוגדרים שאתה מסכים להתיר). זה כל כך שבלוני וקלישאתי שזה נקרא כמעט כמו טקסט ימי-בינימי נוצרי על משגל קתולי "ראוי".

אני מסרבת לקבל שמנעד המיניות האנושית (הסטרייטית!) הוא כל כך מצומצם ומוגבל. אולי הרפרטואר המיני *שלך* מוגבל כל כך, אבל תאמין לי שהגברים הסטרייטים (כן, טרנסקסית, הסטרייטים) שהכרתי הם טיפה יותר מעניינים.
נילי ונילי
נילי ונילי • 25 באוג׳ 2012
ואתה יודע מה, הנה עוד הערה. בעקבות האבחון המבריק הבא:
Ocean כתב/ה:
אני כן חושב שהוא נוטה הרבה יותר לצד הטרנג'נדרי מאשר לצד ההטרוסקסואלי.

גברים נוטים לחשוב ש"מגדר" זו מחלה שרק נשים סובלות ממנה אך לא כן הוא. דיכוי מגדרי על גברים עובד בדיוק ככה: בלפקפק בעצם המגדר של גבר שמעיז להתנהג בצורה שחורגת מהנורמה הראויה.

גבר שרוצה להיחדר, עצם חווית המגדר שלו מועלית בשאלה וכבר יימצא המאבחן המהולל שיפסוק "טרנסג'נדר! לא בגבר עסקינן!". כך, מישטור של מיניות עובד לא רק על נשים אלא גם על גברים, על מנת לוודא ששום חריגה לא תתאפשר לה. וכמה קל להעלות את עצם חווית המגדר של האינוורטר הפרוע בספק, כמה פשוט וכמה הרסני. הכלי האולטימטיבי לשמירת הסדר ולאיום על חיי הפרט.

אלו היו שישים שניות על דיכוי מגדרי שסובלים ממנו גברים. זאלופון, אני מקווה שאתה שומע.
Ocean​(נשלט)
נילי ונילי כתב/ה:
אושן, ההודעות שלך מצמצמות את טווח ההתנהגות המינית הקבילה שמותרת לגברים הטרוסקסואלים. אני לא מבינה איך אין יותר גברים שעונים לך ואומרים שאתה טמבל, בחיי.

לשיטתך, גבר הטרוסקסואל הוא לעולם חודר, אף פעם לא נחדר, לנצח כובש (אולי לעיתים נכבש אם מדובר בנשלט וגם אז בגבולות מוגדרים שאתה מסכים להתיר). זה כל כך שבלוני וקלישאתי שזה נקרא כמעט כמו טקסט ימי-בינימי נוצרי על משגל קתולי "ראוי".

אני מסרבת לקבל שמנעד המיניות האנושית (הסטרייטית!) הוא כל כך מצומצם ומוגבל. אולי הרפרטואר המיני *שלך* מוגבל כל כך, אבל תאמין לי שהגברים הסטרייטים (כן, טרנסקסית, הסטרייטים) שהכרתי הם טיפה יותר מעניינים.

נילי, המטריד הוא שאת ממשיכה ומתעקשת להתייחס למה שאת רוצה לראות ולא למה שאני כותב, למרות שאני עומד על הדקויות ומסביר את עצמי באריכות. את מדקלמת את אותם משפטים והאשמות דמגוגיים, כשבפועל לא כתבתי בשום מקום שגבר שמוכן להיחדר ע"י אישה הוא פחות גבר. אבל את יודעת, גם אם נאמר הייתי כותב, או שהבנת איכשהו שזה מה שכתבתי-על מה כל התוקפנות והשימוש בביטויים מיותרים? אגב, אם את רוצה לקרוא לי טמבל בהתקף של זעם, אני אעריך ישירות הרבה יותר מאשר משפט כמו "אני לא מבינה איך אין ("עוד"?) גברים שכותבים לך שאתה טמבל". את באמת חושבת שמעניין אותי מה את או אותם גברים שאת מנסה לגייס חושבים על היכולת השכלית שלי או הניסיון המיני שלי? את מכירה אותי בכלל?

קחי דברים בפרופורציות. אני לא נציג הגברים ואת לא נציגת הנשים החודרות. הדברים שלי לא מעצבים דעת קהל, לא מסיתים ואין בלומר את דעתי, גם אם היא חריגה בעינייך, לגיטימיות פחותה מלהיות טרנג'נדר, הומו, או קישוא. תמוה בעיני שאותה סובלנות לכאורה שאת דוגלת בה במיליטנטיות, נעלמת כלא היתה ברגע שאת נתקלת בדיעות שונות. זה בסך הכל דיון והכל לגיטימי שיאמר פה, כל עוד זה לא פוגע באיש. נסי לשלוט יותר בשימוש שלך במילות גנאי ובתוקפנות. גם אני אאבד בשלב מסויים את סבלנותי לתוקפנותך. שבת שלום.