שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמו נשק

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 30 באוג׳ 2012

כמו נשק

בלוסום​(לא בעסק) • 30 באוג׳ 2012
לפי הוראותיו היא השאירה את הדלת לא נעולה אך סגורה, והיא על ברכיה בגבה לדלת, ערומה עם כסוי עינים שהשאיר אותה נטולת ראיה ונטולת נשימה. לפי הוראתו המוזיקה הודלקה בקול רם מאד מה שהסב את תשומת לבה מצליל הדלת הנפתחת ונסגרת בכבדות רבה.
היא היתה שקועה במחשבותיה ובתוככה, היד שאחזה בה בכוח בשערה הפתיעה אותה ושלחה גל קור בגבה.
הוא לקח אותה בשערותיה, ובלי שום שהיות מיותרות הצמיד אותה למכנסיו. לא היה שום ספק בענין - הוא כבר היה כולו זקוף לחלוטין. בלי שום שהיות הורה לה להפשיט אותו, ובשניה שהתחתונים ירדו מהזין שלו - הוא קבר אותו בפה שלה. החום של הפה הזה, הרכות של הלשון והשפתיים - מטח זרע ראשון ועצום נזל ישר לתוך פיה בסילון, בעודו מחזיק אותה בערפה שלא תסוג ושתשתה את כל המטען.
לאחר מכן, הוא גרר אותה בשערותיה, השכיב אותה על השולחן, על בטנה, את ידיה קשר לרגלי השולחן שעל יד רגליה, ואת רגליה לרגלי השולחן שעל יד ידיה, וכך פער ופישק אותה כשני חורים לשימושו. הוא החל להצליף בה ברמת כאב אכזרית במיוחד ישירות לתוך הכוס שלה ועל ישבנה. הדבר גרם לה לצעוק ולהאנח רבות, מה שהעמיד לו שוב את הזין עד כאב. מכיוון שהכלבונת היתה במחזור, היא קיבלה בכוס ויברטור אותו קשר אליה, ואז התפנה להתעלל בה מינית להנאתו. הוא עלה על השולחן ונשכב עליה, משך בשיערה והחדיר את הזין שלו לפי הטבעת שלה. הקונדום לא עזר.. זה עדיין כאב. הרבה זמן לא עשתה עם החור הזה כלום.
הוא החל לדפוק אותה כך, לרכב עליה, ובשלב מסויים אחרי מספר דקות ספורות, שאל אותה האם ניתן להגביר את הקצב
לתדהמתו התשובה שלה היתה בצורת מלמול די לא ברור אבל עדיין - "כ כןן אדוני.. בבקשה אדוני זיין חזק יותר את הכלבונת שלך"
בשלב הזה, הוא הגביר את הקצב - גם של הויבי וגם של החדירות לישבן, ורכב עליה בקצב אימתני, ובשלב זה היא התחילה להתחנן לגמור. הוא משך זאת עוד מעט ואז אישר לה ושניהם התפוצצו באורגזמה קולנית, ובעוד היא מגיעה מיד לבאה אחריה, הוא החל גומר על גבה וישבנה ומשפריץ את זרעו עליה, פורק מתח מיני של חודש.
    התגובה האהובה בשרשור
מצקצקת
מצקצקת • 30 באוג׳ 2012
קטע כזה גרוע, לא קראתי הרבה מאוד שנים. אין ספק שזה כמו נשק שכוון ישירות לרקה שלי.
תדאגי שהמאסטר שלך ישלח אותך לקורס כתיבה יוצרת.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 30 באוג׳ 2012
קרמיט את פיגי כתב/ה:
קטע כזה גרוע, לא קראתי הרבה מאוד שנים. אין ספק שזה כמו נשק שכוון ישירות לרקה שלי.
תדאגי שהמאסטר שלך ישלח אותך לקורס כתיבה יוצרת.

eat.gif jealous much, ay?...
סירופ​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 31 באוג׳ 2012
סירופ​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2012
רפו, תיארת התמסרות יפה , אשרי הדום שיש לו כזאת שפחה.

ונראה שמישהו המציא ניק במיוחד בשבילך ובמיוחד כדי לדקור ברשעות,

אכן, כנראה- קנאה

יחד עם שפלות רוח.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 31 באוג׳ 2012
סירופ כתב/ה:
רפו, תיארת התמסרות יפה , אשרי הדום שיש לו כזאת שפחה.

ונראה שמישהו המציא ניק במיוחד בשבילך ובמיוחד כדי לדקור ברשעות,

אכן, כנראה- קנאה

יחד עם שפלות רוח.

סירופ יקרה icon_smile.gif זכותו של כל אדם לדעתו, אחרת איך נדע ממי להתרחק?... icon_wink.gif
aka BODYGUARD

סיפור לשבת...

aka BODYGUARD • 31 באוג׳ 2012

אני לא מבקר ספרותי...
בטח לא בועדת תרבות וקישוט.
לא מבין בכתיבה כלל.

מה שאהבתי היה השלב בו הוא שאל אם אפשר להגביר את הקצב !

אני בעד שולטים מתחשבים ונוחים..

סופ''ש מקסים סוטות וצדיקים!