בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עצה מבעלי ניסיון רב משלי.

Wolf Cub​(נשלטת){LE}
לפני 11 שנים • 31 באוג׳ 2012

בקשת עצה מבעלי ניסיון רב משלי.

Wolf Cub​(נשלטת){LE} • 31 באוג׳ 2012
יש לי בן זוג, שאותו אני אוהבת אהבה עיוורת, ומבחינתי, למרות שמעולם לא ביקש זאת, אני שלו לחלוטין.
אותו בן זוג הינו וונילי ברובו.
הוא מודע לעולם הזה, אפילו יותר ממני, אך הוא אינו מתחבר אליו באותה מידה כמוני. אפשר לקרוא לו "שולט לייט".
בגלל ההבדל בין גישתנו לנושא נראה שכאשר כן קורה משהו שטיפה מתקרב למה שהייתי רוצה לחוות זה מרגיש נורא מאולץ ומרומה, הוא עושה זאת למעני וזה לא בא לו בטבעיות.

השאלה היא האם להמשיך לנסות ולמשוך אותו לזה למרות שזה לא חלק ממנו או שאולי להניח לנושא כליל ולהבין שלפעמים אהבה חזקה יותר מנטיות מיניות.
כמובן שאם יש לכם עצה יותר טובה מהאפשרויות שאני רואה לפני עיניי אשמח לשמוע וללמוד.
מלכתא
מלכתא • 31 באוג׳ 2012
כשאני הייתי במצב דומה פשוט מצאתי סוג של "פשרה", דברים שיהיו מקובלים על שני הצדדים.
לדעתי חבל לוותר על אהבה גדולה ומצד שני האהבה לא תגדל אם שניכם תהיו מתוסכלים.
המון בהצלחה icon_smile.gif
Wolf Cub​(נשלטת){LE}
תודה לך על תגובתך ועצתך.
אני יכולה לראות איך זה עבד לך כאשר את נמצאת בעמדה היוזמת והיוצרת, יותר קל לזרום עם דברים כשאתה זה שמארגן אותם וכל מה שצריך להדאיג אותך זה איך לרכך אותם עבור הצד השני על מנת שזה יתאים גם לו.
אך אני נמצאת בצד המקבל, בצד שמחפש את היוזמה מהכיוון השני.
איך אפשר למצא את האמצע כאשר הצד השני לא נוטה ליזום וליצור?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 31 באוג׳ 2012
את אינטליגנטית להפליא
ואני משוכנע שאת יודעת יותר טוב מכולם מה הכי נכון לך
שום דבר לא יכול להחליף אהבה, וגם את זה את וודאי יודעת
ובגלל שהתרשמתי מתבונתך, במקום תשובה אתן לך שיר מאד עתיק, תקראי בתשומת לב:

"יען כל דבר ודבר צופן בו סגולת ערך שונה
אל תאמר אשריך מת, אם חלומך עיצבו אחרת
חלום המחר, חדווה הוא, אך חדוות המחר, פנים אחרות לה
ובמאום לא ידמה זה אושרינו, לחלום שחלמנו על זו החדווה
יען כל דבר ודבר צופן בו סגולת ערך שונה"
kaly
kaly • 31 באוג׳ 2012
קודם כל,הכי חשוב לדעתי זה שאת מבינה שכשבן זוגך כבר מתרצה,את חשה את האילוץ וזה פוגם לך בהנאה.הגיוני.

מכאן יש לך כמה אפשרויות

הראשונה,להניח לעניין עם בן זוגך הנוכחי.

השנייה,לנסות לדבר איתו על האפשרות שיכנס צד ג' כמסשן כדי לספק לך צורך ייחודי שאין לו את היכולת לתת לך.

השלישית,לבגוד בו.

מה שלא יקרה,בהצלחה icon_biggrin.gif
Wolf Cub​(נשלטת){LE}
איש אחר - תודה על תגובתך והמחמאות, אני עוד מנסה לרדת לעומק כוונתך בשיר, אשמח לרמז icon_smile.gif

קאלי - אני מודה גם לך על עצתך, לשמחתי או לצערי (הכל תלוי בנקודת מבטו של המתבונן) אני מאמינה במונוגמיה מוחלטת, ואני לא מסוגלת אפילו לחשוב על כך שמישהו אחר ייגע בי מלבדו. לכן האופציה של של מסשן נוסף או בגידה אינם באים בחשבון.

בנוגע ללהניח לנושא כליל, כרגע זו אכן מסתמנת כאופציה היחידה האפשרית.
אבל האופטימית שבתוכי עוד מחכה לנס שיבוא מבעל ניסיון חכם ממני ואולי ייתן לי את מתכון הפלא להצלחה בנושא שתתאים לשנינו.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 31 באוג׳ 2012
כאילו אני כתבתי את הדברים הללו לפני 6 שנים.
בעצם אכן כתבתי והיום הוא יותר בקטע ממני...

מה זה בעצם משנה אם הוא עושה זאת בשבילו או בשבילך? רוצה סוד קטן?
כולם משחקים. כולם מעמידים פנים בשביל ההנאה.
רוצה עוד סוד? עומד לו? זה כבר טוב...

תאמיני לי שהייתי שם והפיתויים ענקיים ולא שווים את זה.
ההתלהבות הראשונית היא גדולה אבל מתפוגגת עם הזמן.

אני ערה לכך שלא ישנה מה אומר לך, אם זה בוער בך, אם את לא מרגישה שזה "אמיתי" איתו את תמשיכי להתלבט ולכאוב.
רק תזכרי שאין דבר כזה בדס"מ "אמיתי".
    התגובה האהובה בשרשור
up u rs​(אחרת)

"אהבה יותר חזקה מניה מינית"

up u rs​(אחרת) • 31 באוג׳ 2012
נהדר.
משפט מעולה להתחיל איתו את סוף השבוע.
תודה לך- כבר התחלתי להרגיש פריקית לגמרי בכך שאני מאמינה שקודם כל אהבה ואח"כ כל השאר.

תחושת המלאכותיות שלך כשהוא "שולט" בך- יכולה לנבוע גם מרמת הציפיות שלך ותמונה שיש לך בראש לגבי "איך זה אמור להיות"- אם החלטת לתת לו שלוט- אז לכי עם מה שהוא מביא.
אם יש לך ביקורת עליו, גם אם את לא מביעה אותה בקול- בהנחה שיש לך בן זוג אינטלגנטי- הוא מרגיש אותה, בשפת הגוף, בהתנהגות שלך...
לכי איתו בלי ציפיות מוקדמות ובלי ביקורת וככל שאת תהיה פתוחה יותר- גם הוא יפתח
up u rs​(אחרת)

"נטיה" כלומר...

up u rs​(אחרת) • 31 באוג׳ 2012
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה שסיגורני אמרה. וגם:
עברתי משהו דומה עם בן הזוג שלי. כמובן שאם את מנסה להשפיע עליו זה חייב להיות תלוי באיך שאת מכירה אותו ולא בכלל שתקף לכל גבר, אבל - מה שהכי עבד אצלנו זה כשעזרתי לו להפנים שהוא באמת יכול להשתמש בי. שאני יכולה להיות כלי להגשמת פנטזיה. שהוא לא חייב להתייחס אלי כמו שהחברה לימדה אותו להתייחס לנשים, אלא שאת כל הדחפים שלו הוא יכול פשוט להוציא עלי בלי לחשוב יותר מידי, ורק לסמוך עלי שאני כבר אגיד אם משהו יהיה יותר מידי בשבילי. לא עבד כשניסיתי לבקש ממנו פעולות ספציפיות, אבל כן עבד כשהזכרתי לו שוב ושוב, עד שהוא הפנים - לא לשאול את עצמו שבע פעמים אם מותר לו, לא לסגת מכל דבר שטיפה מרגיש לו חריג, לא להסס כשבא לו משהו מוזר. גברים מבלים את כל החיים שלהם בנסיון להדחיק את הדחפים שלהם - כי זה מה שמלמדים אותם שנכון לעשות. אם פתאום נותנים להם רשות וחופש - דברים נפלאים יוצאים. לוקח זמן להפנים אבל זה קורה.

לימדתי אותו לפתוח את הראש, אבל הייתי צריכה גם בעצמי לפתוח את הראש ולא להיות נעולה על תסריט מסויים.

עזר גם ששילבתי ביומיום כל מיני דברים קטנים, כמו להגיד לו "כן מאסטר" על כל מיני שטויות, לשבת לרגליו במקום מולו, למצוץ לו בזמן שהוא רואה כדורגל... ובאופן כללי, אני מתייחסת אליו כמו למלך. אחרי כמה זמן גם הוא התחיל להאמין שהוא מלך icon_smile.gif

אבל הדבר הכי חשוב הוא שהוא האושר שלו והעונג שלו יהיו יותר חשובים לך מלדחוף אותו למקום שהיית רוצה. כשזאת נקודת המוצא שלך, ואת קשובה לצרכים שלו, את יכולה להוביל אותו לכל מקום שרק תרצי - גם למקום שבו כבר לא תרגישי צורך להוביל אותו.