לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עצה מבעלי ניסיון רב משלי.

the rain song
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
the rain song • 5 בספט׳ 2012
DOM Perignon כתב/ה:
את מה שאני רוצה להציע לך מאד קשה להסביר במילים, אני סומך על התבונה הרגשית שלך שתכוון אותך למקום שאליו אני מכוון.
אני רוצה להציע לך להתמסר לו. לא לצפות ולא לרצות ממנו כלום, לא לבקש לעצמך דבר. פשוט להיות שלו, להרגיש שלו, להיות שם בשבילו.
זה אתגר מנטאלי לא קל שככל שתעמדי בו יותר לעומק כך תרגישי יותר מסופקת.

כשהייתי ילד שמעתי בדיחה שלא ממש הבנתי: "המזוכיסט מבקש מהסאדיסט תכה אותי, תכאיב לי... בבקשה... והסאדיסט מסתכל בו בחיוך ועונה - לא!" תני את עצמך במלאות ללא פשרות דווקא במקומות בהם הכי חסרה לך השליטה שלו. דווקא שם אמרי לו (בלב, לא צריך בקול רם) כן אדוני. מתוך קבלה מלאה של העובדה שהוא ישלוט בך בדרך שהוא בוחר בה ואת בוחרת מרצונך ומאהבתך ללכת בדרך שהוא מתווה לך.

אני לא בטוחה שהבנתי נכון את מה שכתבת כאן אבל אם כן אז אצל וונילים התנהלות כזאת מתפרשת לא פעם כתלותיות, נידיות, סוג של סמרטוטיות וחוסר עמוד שדרה אן בקיצור - קרציה.

היה לי בן זוג כזה פעם. בניגוד למה שיולי מספרת שאותה זה הדליק, אותי זה בעיקר עיצבן.

אני בעד לדבר.

בכלל, בכל השרשורים שנפתחים בעניין בן זוג וונילי לעומת הבדסמיות אני בעד לשוחח. לא לרמוז ולא לנסות דברים קטנים ולראות איך מגיבים. פשוט לדבר.
אנשים שנמצאים במערכות יחסים עם אהבה אמורים להיות מסוגלים לשוחח ביניהם. לא נראה לי שדווקא הנושא הזה יגרום לבן/בת הזוג לברוח כל עוד נפשו בו.

במקרה הזה, בן הזוג מודע לבדסמ, יש בו קצת משיכה. שיחה בעניין הזה לא תהיה רעידת אדמה בשבילו. אז למה לא לשוחח בכנות?

ולפעמים עושים דברים למען בן הזוג גם כשהם מאולצים קצת.
לרצות לגרום לבן הזוג אושר ושמחה, עונג וסיפוק איננה תכונה בדסמית. זו תכונה אנושית בעיני, חלק בלתי נפרד מהאהבה.
up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
up u rs​(אחרת) • 5 בספט׳ 2012
[quote="the rain song"]
DOM Perignon כתב/ה:

לרצות לגרום לבן הזוג אושר ושמחה, עונג וסיפוק איננה תכונה בדסמית. זו תכונה אנושית בעיני, חלק בלתי נפרד מהאהבה.

אני מאוהבת בשירשור הזה!!!
עוד כמה משפטים כאלו ואני אהיה בטוחה שמתתי והגעתי לגן עדן.
Assassin jones​(שולט)
לפני 11 שנים • 6 בספט׳ 2012

הדברים מסתדרים מעצמם

Assassin jones​(שולט) • 6 בספט׳ 2012
בדברים הללו אין תשובות בית ספר.
אין מה נכון או לא נכון וכל מה שתבחרי לעשות יכול להתברר כנכון או כלא נכון.
פשוט תחיי ותעשי בכל רגע נתון מה שמרגיש לך נכון
והחיים כבר יקרו מעצמם הם לא יחכו שתחליטי
בהצלחה
Frodo​(שולט)
לפני 11 שנים • 7 בספט׳ 2012

ליולי

Frodo​(שולט) • 7 בספט׳ 2012
יולי, למסגר את התגובה שלך ולתלות בסלון, או בחדר שינה...
את פשוט אלופה.
Cards
לפני 11 שנים • 22 באוק׳ 2012
Cards • 22 באוק׳ 2012
אפשרות נוספת, דברי איתו, תבדקי מה הגבולות שלו, למה הוא מוכן להיפתח מחשבתית ולא רק מעשית,
אם זה בכלל משהו שמבחינתו התפיסתית והריגשית זה אפשרי, פשוט תעבדי איתו על זה לאט לאט, להכניס כל פעם אלמנט קטן אחר.

בנוסף, יש הרבה דברים שאנחנו עושים שלא מדליקים אותנו לכשעצמם, אלא בזה שאנחנו מפנקים את הפרטנר/ית שלנו, עצם הגירוי שלה, מדליק אותנו מאותו אקט.

ושלוש, כמו הרבה דברים בחיים, תמיד אפשר ללכת על שיטת "Fake It Till You Make It"

בהצלחה!