סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם...

שרלוק​(שולט)
לפני 11 שנים • 1 בספט׳ 2012

מה דעתכם...

שרלוק​(שולט) • 1 בספט׳ 2012
אני רוצה לתאר לכם סיטואציה, בה, יש בחורה שמזדיינת עם מספר גברים, כאשר לדבריה אין לה רגשות כלפי אף אחד מהם, חלקם מאתגרים אותה ברבדים מסויימים, חלקם לא, חלקם עבורה רק לצורך מיני.
מצד שני יש בחור שמחפש קשר רציני ומשמעותי.
הם מדברים ביניהם, הוא טוען שלכאורה קיום אינטראקציה מינית מחייבת רגש כלשהו ובעיניו העובדה שהיא בקשר מיני עם מספר גברים נראית לו כאילו שהיא אינה רצינית בכוונותיה לגבי קשר משמעותי והסיטואציה הזאת בה הוא מחזר אחרי מי שמזדיינת באותו זמן עם מספר גברים גורמת לו לתחושת אי נוחות.
היא טוענת, שברגע שתמצא את המתאים היא תנתק כל קשר, שהיא נאמנה והיא מוקיעה בגידות, אבל אין סיבה שהיא תשאר לא מסופקת בזמן שהיא מכירה מישהו חדש.
נתון נוסף הוא שבאותה נקודת זמן בה הם מדברים על קשר רציני ולטענתה זה מה שהיא מחפשת, היא לא רק מזדיינת עם מספר גברים אחרים, היא גם ממשיכה להתנהל ולדבר עם גברים חדשים.
אני לא מבקש שתשפטו או שתביעו את דעתכם לגבי מי צודק כי אני חושב שכל אחת מהתחושות סוביקטיבית לוגיטימית.
מה שאני שואל עם איזו תחושה אתם יותר מזדהים, עם זו שלו או עם זו שלה.
Wolf Cub​(נשלטת){LE}
Wolf Cub​(נשלטת){LE} • 1 בספט׳ 2012
למען האמת אני יכולה להזדהות עם שני הצדדים, זה נורא תלוי אפה אתה עומד במשוואה.

אני יכולה להבין אותה, שעד שהיא לא בטוחה שמה שאותו בחור מציע הוא אמיתי וכנה ויש לה בשביל מה להשקיע היא אינה מוכנה לוותר על סגנון חייה העכשווי. אני יכולה להבין ולקבל שהיא תשתנה כאשר יהיה לה משהו שווה להשתנות עבורו ולא לפני כן.

ואני יכולה להבין אותו, זה בהחלט לא נעים לנסות לפתח קשר עם בחורה כאשר התחושה היא "אחד מני רבים". כולנו רוצים בסופו של דבר להרגיש מיוחדים מול האדם שאנו מפתחים עמו קשר וריבוי פרטנרים מסביב מונע את התחושה הזאת.

במקרה הזה אני יכולה אולי להציע שאותו בחור יכבד את דרכה של אותה בחורה. הוא הרי כבר יכול לסמוך על המילה שלה כי היא אינה מחביאה מפניו את הדברים ומציגה בפניו את תפישת עולמה בלי לייפות אותה.
אם הוא יהיה מסוגל להחזיק מעמד ולתת לה צ'אנס למרות הקושי, אולי כאשר הקשר יתפתח והיא תראה שהוא שווה את השינוי - זה כבר יבוא ממנה.

אגב מניסיוני האישי, אני ובן זוגי התחלנו במערכת יחסים פוליאמורית שבאה מכיוונו (אני מונוגמית מושבעת), לאחר תקופה של חצי שנה ככה, לבסוף לא יכולתי יותר והכרזתי שזו או אני או כל השאר. הוא בחר בי. לפעמים שווה לחכות ולתת לאדם ממול להכיר אותך כדיי שיבין שאתה שווה יותר מכל מה שהוא יכול למצא בחוץ.

מקווה שעזרתי, ובכל מקרה בהצלחה.
Episode​(לא בעסק)

חסרות לי פיסות מידע, עליו

Episode​(לא בעסק) • 1 בספט׳ 2012
* הוא פנוי? לחלוטין פנוי? בלי חברה, נשלטת, אשה מהצד. ואם כן, היא מודעת לעובדה הזאת?

* הם נפגשו? או שמדובר עד כה רק בשיחות וירטואליות - טלפון, מסנג'ר, סקייפ וכו'
בלוסום​(לא בעסק)

אז מה,

בלוסום​(לא בעסק) • 1 בספט׳ 2012
לנשים אסור ולגברים מותר?

למען הסר ספק לא מדובר בי - אבל החשבונאות הפומבית הזו לא מוסיפה לך בלשן המעטה.
שחורה​(שולטת)
שחורה​(שולטת) • 1 בספט׳ 2012
אין פה מותר-אסור, שואלים עם מי אתם מזדהים. סחטיין עליה אבל אני מזדהה איתך.
barnit

Re: מה דעתכם...

barnit • 1 בספט׳ 2012
דבר ראשון אני מסכימה איתה ומזדהה כי לאישה בשלב הדייטים יש בדיוק את אותה הזכות
לברור בין האופציות, כמו שאתם מדלגים בין בחורות וכולם מקבלים את זה בהבנה,
מעבר לכך,
אתה רוצה שתהיה רק איתך ותחתוך מהאחרים?
תתאמץ יותר, תשאל להרגשתה, תבהיר לה כוונות, תבין מה היא רוצה
ואם היא לא ממש בקטע שלך
וזה פוגע בך
עדיף מוקדם ממאוחר
פשוט תחתוך ותחפש אחרת שכן רוצה רק אותך

יש לי הרגשה שיש פה מניע סמוי שגורם לך להמשיך להזדחל אחריה
וזה כל עניין הביטצ'יות
שהיא סוג של קשה להשגה ואתגר עבורך
אבל אם באמת מראש אתה מקוון לקשר רציני
אני חושבת שראוי להתגבר על התחושות הילדותיות האלה
ולחפש אחת שמפגינה כלפיך תכונות אמיתיות ובעלות ערך
כבוד, חיבה, אכפתיות, חום, דאגה וכמובן בלעדיות.
הרי בשביל המשחקים של הגנון אני חושבת שכבר עברת את הגיל...
שרלוק​(שולט)

אתם ממש מרתקים... אבל... רובכם...

כותבים דברים שלא ממש קשורים למה שנשאלתם ואם המקום הזה מאפשר לכם לפרוק דברים לא קשורים... לבריאות!
barnit, על מה את מדברת לכל הרוחות?
מי רודף אחרי מי?
מי אמר שזה בסדר שגברים שמצהירים על רצונם בקשר רציני מחזרים אחרי בחורות ובו בזמן מזדיינים עם כמה אחרות?
את בכלל קראת לפני שהגבת?
ולמען הפרוטוקול, במקרה הזה, הגבר אמר לבחורה, שהוא לא מעוניין להמשיך איתה בקשר בשלב הזה, שהוא מכבד את הצורך שלה להזדיין עם כמה גברים והוא רואה בזה משהו לגיטימי בדיוק כמו שהתחושה שלו שאומרת שהתנהלות כזאת מלמדת על חוסר רצינות ומאחר והוא מחפש קשר רציני הוא חושב שזה לא יתאים, לגיטימית ולכן הוא מסיים איתה את הקשר בשלב הזה.
אז יש למישהו צורך לרדוף... ואת כבר מאבחנת, הביצ'יות שמושכת...
על מה את מדברת? שאלתי מה התחושה האינסטינקטיבית איתה הקוראים מזדהים...
היה לי חשק לתת לך כמה מחמאות אבל אני אוותר!
והפוסט הזה נכתב על מנת לראות עם מי אנשים מזדהים יותר, כי היה בין הצדדים ויכוח על זה.
נולי
נולי • 1 בספט׳ 2012
אני לא מזדהה עם אף אחד מהצדדים מסיבה פשוטה: כשאני מתחילה קשר שעושה רושם רציני אני דורשת מונוגמיות חד משמעית ובלתי מתפשרת משנינו.
במידה שווה אני דורשת כנות - וזה משהו שמאוד בא לידי ביטוי במה שתארת.

הדבר היחיד שיש לי לאמר על קשר כזה - שהגבר(?) שמחזר אחרי אותה בחורה יוכיח לה ש-שווה לה שהוא יהיה היחדי עבורה . שיספק כל צרכיה ואז מעצמה היא תתנתק מכל השאר. אם היא עדין ממשיכה לחפש קשרים חדשים אז או שהיא לא מזסוגלת להיונת מונוגמית או שעדין לא מצאה את ה|"אחד"
שרלוק​(שולט)
נולי כתב/ה:
אני לא מזדהה עם אף אחד מהצדדים מסיבה פשוטה: כשאני מתחילה קשר שעושה רושם רציני אני דורשת מונוגמיות חד משמעית ובלתי מתפשרת משנינו.
במידה שווה אני דורשת כנות - וזה משהו שמאוד בא לידי ביטוי במה שתארת.

הדבר היחיד שיש לי לאמר על קשר כזה - שהגבר(?) שמחזר אחרי אותה בחורה יוכיח לה ש-שווה לה שהוא יהיה היחדי עבורה . שיספק כל צרכיה ואז מעצמה היא תתנתק מכל השאר. אם היא עדין ממשיכה לחפש קשרים חדשים אז או שהיא לא מזסוגלת להיונת מונוגמית או שעדין לא מצאה את ה|"אחד"

היית מתחילה קשר, כשאת מחפשת קשר רציני, עם מישהו שאומר לך באופן ברור, כרגע אני מזדיין עם כמה בחורות וכשאני מדבר איתך וירטואלית אני מדבר עם עוד בחורות חדשות אבל אני גם מחפש קשר רציני, אז בואי נדבר ונראה מה יהיה?
מלכתא
מלכתא • 1 בספט׳ 2012
לדעתי האישית כל עוד לא תהיה רצינות (משמע מונוגמיות) מצד כל אחד מהצדדים, אף אחד מהצדדים גם לא ידע אם זה רציני.
כלומר, בשביל לדעת האם מדובר ב"אחד" הבחורה תצטרך לוותר על המענגים המיניים שלה בשביל להראות רצינות כלפי הבחור.
זה נראה לי ממש לא רציני גם להיות בהתחלה של קשר עם מישהו וגם להינות מהיתרונות של עולם הפנויים.