לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה מודעה 'מחפשת תומך"

Uranus
לפני 11 שנים • 2 בספט׳ 2012
Uranus • 2 בספט׳ 2012
היא זונה.
ALFA SV

תגלו חמלה

ALFA SV • 2 בספט׳ 2012
היא מחפשת תומך , אז תגלו חמלה .
רצסיבי​(נשלט)

Re: מה זה מודעה 'מחפשת תומך"

רצסיבי​(נשלט) • 2 בספט׳ 2012
hotel california כתב/ה:
היא רוצה להכיר או שהיא בתשלום?
אפפעם לא הבנתי את זה..

היא רוצה ללכת עם (תומך) ולהרגיש בלי (התואר הלא מלבב).

או שהיא סתם צולעת.
(ובמקרה כזה, לא יפה לצחוק על נכים)
בכוח המוח{Aion}
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
בכוח המוח{Aion} • 5 בספט׳ 2012
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?
    התגובה האהובה בשרשור
צ'שייר
צ'שייר • 5 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?

ממש לא משנה לאיזו מכבסת מילים פרשנית תכניסי את "מחפשת תומך", בתום הספין תפלט החוצה רק מילה קצרה אחת.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 5 בספט׳ 2012
צ'שייר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא משנה לאיזו מכבסת מילים פרשנית תכניסי את "מחפשת תומך", בתום הספין תפלט החוצה רק מילה קצרה אחת.

אז?
יש לזה פואנטה?
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 5 בספט׳ 2012
צ'שייר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

היא גם שאלה למה אתה חייב להיות כל כך שיפוטי בקשר למילה הזאת. אתה רוצה אולי לספר לנו, רק שנדע, מה אתה עושה בשביל כסף, לעומת הזונות. מה אתה מוכר כדי להתפרנס, מי נהנה מזה, ואיך אתה תורם לכולנו בפרט ולאנושות בכלל בעבודתך היומיומית ?
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 5 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:

זו שאלה נכבדה, שמעצם נכבדותה לא מתאימה לשרשורי כלוב, שבהם כל נושא, גם נושא מרתק, הופך לביצת השמצות טובענית.
אבל בכל זאת, אני אטבול במים.

סוד גלוי הוא שמערכת בדמ"סית יכולה להתקיים על בסיס של ניצול.
אחד אוהב לנצל, השני להיות מנוצל, והנה לנו סימביוזה.
וכאן נכנס האלמנט הכספי ומערער את האידיליה.
אדם שנמצא במערכת בשביל הכסף, לעולם יעורר בי ספק שהוא לא במערכת בשביל הסיפוק הנפשי-רגשי של ניצול כספי (= ניצול לגיטימי), אלא רק מתאוות בצע (=ניצול בעייתי, לפחות בעיניי).
אולי זה לא חשוב לכל אחד, אבל לי, כפרט, חשוב מאוד לדעת שמי שמולי נמצא בעסק מתוך אהבת העניין, ולא מתוך רצון להרוויח כסף, ואם זה לא כך, אני ממש אתחלחל מהמחשבה שאני שותף לזה.

לכן, את צודקת שיכול להיות שמישהו ישאף למערכת בדס"מית שיש בה מרכיב כלכלי, למרות שהקשר הוא לא "פרופר כלכלי", ואם אכן זה המצב, אין בזה שום פסול בעיניי, אבל הבעיה במצב הזה היא בעייה ראייתית. איך אני אדע שזה כך?
אם לא נשמר קו ברור של "כסף מחוץ לעסק", אין לדעת שאותו ניצול כספי, שמתחזה להיות הטפל שנספח לעיקר, הוא אל בעצם העיקר בתחפושת.

[[ כמובן שבמערכת בין שני אנשים שלמדו להכיר זה את זה, מתקיים אמון ויש בטחון האחד בשני, ומתן מתנות או כספים על ידי צד אחד באופן מובחן, הוא לא בעייתי בעליל, אבל לא למערכת שכזו התכוונתי, שכן במערכת עם אמון הכל אפשרי ומותר ולגיטימי. ]]
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 5 בספט׳ 2012
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

זו שאלה נכבדה, שמעצם נכבדותה לא מתאימה לשרשורי כלוב, שבהם כל נושא, גם נושא מרתק, הופך לביצת השמצות טובענית.
אבל בכל זאת, אני אטבול במים.

סוד גלוי הוא שמערכת בדמ"סית יכולה להתקיים על בסיס של ניצול.
אחד אוהב לנצל, השני להיות מנוצל, והנה לנו סימביוזה.
וכאן נכנס האלמנט הכספי ומערער את האידיליה.
אדם שנמצא במערכת בשביל הכסף, לעולם יעורר בי ספק שהוא לא במערכת בשביל הסיפוק הנפשי-רגשי של ניצול כספי (= ניצול לגיטימי), אלא רק מתאוות בצע (=ניצול בעייתי, לפחות בעיניי).
אולי זה לא חשוב לכל אחד, אבל לי, כפרט, חשוב מאוד לדעת שמי שמולי נמצא בעסק מתוך אהבת העניין, ולא מתוך רצון להרוויח כסף, ואם זה לא כך, אני ממש אתחלחל מהמחשבה שאני שותף לזה.

לכן, את צודקת שיכול להיות שמישהו ישאף למערכת בדס"מית שיש בה מרכיב כלכלי, למרות שהקשר הוא לא "פרופר כלכלי", ואם אכן זה המצב, אין בזה שום פסול בעיניי, אבל הבעיה במצב הזה היא בעייה ראייתית. איך אני אדע שזה כך?
אם לא נשמר קו ברור של "כסף מחוץ לעסק", אין לדעת שאותו ניצול כספי, שמתחזה להיות הטפל שנספח לעיקר, הוא אל בעצם העיקר בתחפושת.

[[ כמובן שבמערכת בין שני אנשים שלמדו להכיר זה את זה, מתקיים אמון ויש בטחון האחד בשני, ומתן מתנות או כספים על ידי צד אחד באופן מובחן, הוא לא בעייתי בעליל, אבל לא למערכת שכזו התכוונתי, שכן במערכת עם אמון הכל אפשרי ומותר ולגיטימי. ]]

אם מישהו מוכן לתמוך כספית במישהי שמחפשת תמיכה כזאת ( או במישהו. יש היום גם הרבה נערי ליווי בחברה ההומוסקסואלית ), אז הם ימצאו אחד את השני, ואין בכך כל פסול. אולי יהיו בקשר עוד מרכיבים חוץ מהמרכיב המיני ואולי לא. אתה לא תוכל למצוא את עצמך בקשר כזה, מהסיבות שציינת, למשל כי זה מערער לך את "האידיליה" של קשר נטול כל אינטרסים מלבד הנאה הדדית, וזה בסדר. אבל אי אפשר לנצל כספית מישהו שלא מעוניין בכך.