אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה מודעה 'מחפשת תומך"

איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
איש אחר​(אחר) • 5 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?

את תמיד כותבת בתבונה רבה הראויה להערכה
הפעם כתבת ממקום אחר, לא מקום מדייק,לא מקום של השפע שניחנת בו, אלא תגובה כלשהי למשהו עלום ולא ברור
הדבר הוא הרבה יותר פשוט ממה שתיארת כאן, מי שמפרסמת חיפוש אחר תומך, היא זונה במובן הירוד של המילה, שזו בחירה במממן ובתמורה היא נותנת כוס, לא פחות, לא יותר.
כל מה שתיארת למעלה, אינו זנות, קורזה יותר דומה לנישואין מוצלחים . זנות מבוססת על שינאת גברים ושינאת סקס לעומת אהבת כסף או איתוצים כאלה ואחרים.
אין בזה טוב, אין בזה רע, יש בזה מודעה עיסקית נטו, נטולת כל פן מיני, ומקומה במדור חיפוש עבודה.
שגיאות הקלדה לא ניתנות לתיקון, ואתכם הסליחה
Episode​(לא בעסק)

מחפשת תומך -

Episode​(לא בעסק) • 5 בספט׳ 2012
תשמע, מר X היקר, תומך עתידי ועני שלי, שכנראה גר אצל ההורים,
אני אדם נורא צנוע.
תכשיטים אני לא עונדת,
אוכל אני בקושי אוכלת,
אלכוהול אני לא שותה,
גם לא עושה סמים - סיגריות לא נחשב.
אני לא מתה על קניות ושופינג, חוסר הסבלנות שלי דופק אותי ברוב המקרים.
יש לי המון מוצרי טיפוח, שבקושי אני משתמשת בהם - עור מתוח, חלק, לבן, של בת 21 (עופי על עצמך עוד קצת)

מה כבר נשאר? תפתיע אותי.
רמז - טיול יקר עד מאוד באירופה.

בתודה,
זונתך העתידית.

עכשיו שימו מעלית, ודפדפו הלאה. אתם משעממים עם השרשורים הממוחזרים האלה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הגהינום קפא, חזירים עפים באוויר ואני חושבת כמו נילי ונילי
סתם נו, רק קריאת "גברים, עברו לשרשורי נקרופיליה, בחייאת"
פתוח וסקסי

Re: מחפשת תומך -

פתוח וסקסי • 5 בספט׳ 2012
Allias כתב/ה:
אני אדם נורא צנוע.
תכשיטים אני לא עונדת,
אוכל אני בקושי אוכלת,
אלכוהול אני לא שותה,
יש לי המון מוצרי טיפוח, שבקושי אני משתמשת בהם - עור מתוח, חלק, לבן, של בת 21 (עופי על עצמך עוד קצת)

מה כבר נשאר? תפתיע אותי.

בתודה,
זונתך העתידית.

תקשיבי. אחרי שעיינתי בפרופיל שלך, עיון שחשבתי שיהיה קצר רק שהפרופיל שלך הוא בלתי נגמר והוא רצף אחד ארוך של לואים ושלילות, אם כי די משעשע למען האמת, אני מוכרח להגיד לך שלמרות הרשימה של התכונות הנהדרות שרשמת עכשיו, ספק אם תמצאי תומך בזמן הקרוב, כי הם מחפשים מישהי קצת יותר זורמת, יציבה, וקלילה וצפויה ( הם גם מוכנים לשלם על זה ), ולכן נראה שתהיי חייבת למצוא דרך החוצה מבית הורייך בכוחות עצמך, בעבודה קשה בשכר מינימום
Episode​(לא בעסק)

Episode​(לא בעסק) • 5 בספט׳ 2012
פתוח וסקסי כתב/ה:
Allias כתב/ה:
אני אדם נורא צנוע.
תכשיטים אני לא עונדת,
אוכל אני בקושי אוכלת,
אלכוהול אני לא שותה,

מה כבר נשאר? תפתיע אותי.

בתודה,
זונתך העתידית.

תקשיבי. אחרי שעיינתי בפרופיל שלך, עיון שחשבתי שיהיה קצר רק שהפרופיל שלך הוא בלתי נגמר והוא רצף אחד ארוך של לואים ושלילות, אם כי די משעשע למען האמת, אני מוכרח להגיד לך שלמרות הרשימה של התכונות הנהדרות שרשמת עכשיו, ספק אם תמצאי תומך בזמן הקרוב, כי הם מחפשים מישהי קצת יותר זורמת, יציבה, וקלילה וצפויה ( הם גם מוכנים לשלם על זה ), ולכן נראה שתהיי חייבת למצוא דרך החוצה מבית הורייך בכוחות עצמך, בעבודה קשה בשכר מינימום

פתוח סקסי ועמה.
אל הקיסר

אל הקיסר • 5 בספט׳ 2012
Allias כתב/ה:
אני אדם נורא צנוע.
תכשיטים אני לא עונדת,
אוכל אני בקושי אוכלת,
אלכוהול אני לא שותה,

מה כבר נשאר? תפתיע אותי.

בתודה,
זונתך העתידית.

נקווה שברוב המקרים הוא דופק כמו שצריך
החוסר סבלנות שלך
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 5 בספט׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?

את תמיד כותבת בתבונה רבה הראויה להערכה
הפעם כתבת ממקום אחר, לא מקום מדייק,לא מקום של השפע שניחנת בו, אלא תגובה כלשהי למשהו עלום ולא ברור
הדבר הוא הרבה יותר פשוט ממה שתיארת כאן, מי שמפרסמת חיפוש אחר תומך, היא זונה במובן הירוד של המילה, שזו בחירה במממן ובתמורה היא נותנת כוס, לא פחות, לא יותר.
כל מה שתיארת למעלה, אינו זנות, קורזה יותר דומה לנישואין מוצלחים . זנות מבוססת על שינאת גברים ושינאת סקס לעומת אהבת כסף או איתוצים כאלה ואחרים.
אין בזה טוב, אין בזה רע, יש בזה מודעה עיסקית נטו, נטולת כל פן מיני, ומקומה במדור חיפוש עבודה.
שגיאות הקלדה לא ניתנות לתיקון, ואתכם הסליחה

תודה על המחמאה.
אתה מזליג, כמו כולנו, מערכת תפישות עצמית, ובה זונה היא שונאת סקס ושונאת גברים. אני חושבת שזו הכללה בעייתית לכל הפחות. נוסף על כך אתה מתיימר לדעת מה כותבת המודעה רוצה וצריכה, וגם זה קצת מתיימר בעיני. בכל מקרה אני לא מבינה מה רע בהסכמות בין צדדים, גם אם מדובר בכסף תמורת סקס, או כוס כהגדרתך.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 5 בספט׳ 2012
"
תודה על המחמאה.
אתה מזליג, כמו כולנו, מערכת תפישות עצמית, ובה זונה היא שונאת סקס ושונאת גברים. אני חושבת שזו הכללה בעייתית לכל הפחות. נוסף על כך אתה מתיימר לדעת מה כותבת המודעה רוצה וצריכה, וגם זה קצת מתיימר בעיני. בכל מקרה אני לא מבינה מה רע בהסכמות בין צדדים, גם אם מדובר בכסף תמורת סקס, או כוס כהגדרתך. "

אין כאן מאומה שהוא "תפיסה עצמית" . כל מחקר שנערך אי פעם בנושא הגיע למסקנות האלו שאינן שלי, אך מקובלות עלי.
קל מאד לדעת מה כותבת המודעה רוצה, נסי פעם להגיב למודעה כזאת כגבר ותדעי גם את.
לא אמרתי שיש בזה טוב או רע, תקראי היטב ותמצאי את זה, אבל יש לקרוא לילד בשמו. זאת מודעה עיסקית לכל דבר, וככזאת יש להתייחס אליה

למעלה אוהב/ת?
פתוח וסקסי
איש אחר כתב/ה:
"
תודה על המחמאה.
אתה מזליג, כמו כולנו, מערכת תפישות עצמית, ובה זונה היא שונאת סקס ושונאת גברים. אני חושבת שזו הכללה בעייתית לכל הפחות. נוסף על כך אתה מתיימר לדעת מה כותבת המודעה רוצה וצריכה, וגם זה קצת מתיימר בעיני. בכל מקרה אני לא מבינה מה רע בהסכמות בין צדדים, גם אם מדובר בכסף תמורת סקס, או כוס כהגדרתך. "

אין כאן מאומה שהוא "תפיסה עצמית" . כל מחקר שנערך אי פעם בנושא הגיע למסקנות האלו שאינן שלי, אך מקובלות עלי.
קל מאד לדעת מה כותבת המודעה רוצה, נסי פעם להגיב למודעה כזאת כגבר ותדעי גם את.
לא אמרתי שיש בזה טוב או רע, תקראי היטב ותמצאי את זה, אבל יש לקרוא לילד בשמו. זאת מודעה עיסקית לכל דבר, וככזאת יש להתייחס אליה

למעלה אוהב/ת?

אתה כתבת : " יש בזה מודעה עיסקית נטו, נטולת כל פן מיני". נטולת כל פן מיני ? זו הרי עיסקה מינית לחלוטין : מין בעד כסף. כלומר בתור התחלה, כל פן בעיסקה הזאת הוא מיני - כל פן. ואם היא לא תספק את התומך מבחינה מינית ( בעיסקה שלפי דעתך היא " נטולת כל פן מיני" ) הוא לא יתמוך בה, בדיוק כפי שלקוח לא יחזור לזונה שלא תספקר אותו מינית. אבל לך אין לך בעיה עם סתירות עצמיות בתוך השפע שיורד עליך מהשמיים. ולגבי התפישות העצמיות שלך, חבל להרחיב עליהם את הדיבור, הם לא מגובים בשום מחקר. זונות עוסקות בזנות כי הו שונאות סקס? למה שלא תראה אסמתכא לטענה המופרכת הזאת ?
פתוח וסקסי
"שונאות סקס וגם "שונאות גברים", לא פחות.