ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה מודעה 'מחפשת תומך"

צ'שייר
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
צ'שייר • 5 בספט׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
צ'שייר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?

ממש לא משנה לאיזו מכבסת מילים פרשנית תכניסי את "מחפשת תומך", בתום הספין תפלט החוצה רק מילה קצרה אחת.

אז?
יש לזה פואנטה?

כן, יש פואנטה, אפילו שתיים.
שהזמנה מוחצנת ליחסי מין בתשלום אינה חלק מתצרף יחסים רומנטי קסום.
והפואנטה השניה, ובעיני החשובה יותר, שאין בכוחן של אריזות מילוליות בכדי לשנות את תוכן החבילה גם כאשר התיאור המדוייק של המוצר מייצר אנטגוניזם.
Uranus
Uranus • 5 בספט׳ 2012
כוחי בובה,

אני מסכים איתך שיש כאן איזשהו עליהום כללי ושיפוטי על המילה "זונה" בזמן האחרון ויכול מאד להיות שזו מלאכתם של טרולים משועממים, הביקורת עד כאן במקום.
אני מסכים שההסתכלות על מקצוע הזנות לוקה בהמון דיעה משוחדת ולא תמיד יש להסתכל עליו בעין מגנה ואפילו אני בעד לפתוח את הנושא (לא פה כמובן) לבחינה מחדש ונקיה ללא פילטרים של מוסר צבוע או כפייה חברתית.

בלי קשר לכל זה, יש סוגים של זונות אשר מגיעות למקצוע הזה מכיוונים שונים ורקעים שונים, רצונות לעומת מצוקות ומה לא.

בין סוגי הזונות נמצאות גם "מחפשות התמיכה". וסוג זה של זונות עושות הכי הרבה רע למקצוע הזנות.

ד"א בואו לא ניתמם, אמנם אנחנו לא "אטרף" או "סקס-אדיר" או כל מיני אתרים דוחים שכאלה -
אבל כשבחורה כותבת שהיא מחפשת תומך, חד משמעית ובאופן בלתי משתמע לשני פנים - היא זונה באבו אבו הזונה. וכמו שכתבתי קודם - זונה מהסוג המגעיל ביותר שמוציאה שם רע לזנות.

נ.ב. חשוב ביותר:
אין בכל האמור לעיל לגרוע או להתעלם מהעובדה שהלקוח המנצל זונה באמצעות "תמיכה" - הוא גם יצור דוחה. ועוד יותר דוחה ממנו הוא האדם או ה"לקוח" הראשון שהדיח את הבחורה לכך.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 5 בספט׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
"
תודה על המחמאה.
אתה מזליג, כמו כולנו, מערכת תפישות עצמית, ובה זונה היא שונאת סקס ושונאת גברים. אני חושבת שזו הכללה בעייתית לכל הפחות. נוסף על כך אתה מתיימר לדעת מה כותבת המודעה רוצה וצריכה, וגם זה קצת מתיימר בעיני. בכל מקרה אני לא מבינה מה רע בהסכמות בין צדדים, גם אם מדובר בכסף תמורת סקס, או כוס כהגדרתך. "

אין כאן מאומה שהוא "תפיסה עצמית" . כל מחקר שנערך אי פעם בנושא הגיע למסקנות האלו שאינן שלי, אך מקובלות עלי.
קל מאד לדעת מה כותבת המודעה רוצה, נסי פעם להגיב למודעה כזאת כגבר ותדעי גם את.
לא אמרתי שיש בזה טוב או רע, תקראי היטב ותמצאי את זה, אבל יש לקרוא לילד בשמו. זאת מודעה עיסקית לכל דבר, וככזאת יש להתייחס אליה

למעלה אוהב/ת?

"כל מחקר"? אשמח אם תפנה אותי בבקשה למחקרים הרלוונטים שקובעים זאת. בעניין השני, מדובר בנשים רבות, וכל אחת מהן היא - מה לעשות- עולם ומלואו, עם סיבות שונות וצרכים שונים, כך שגם את זה אתה לא יכול להגיד.

מעבר לכך שאני חולקת על כך שמודעה כזו היא בהכרח מודעה עסקית, מה הבעיה בכך? למה צריך לקטלג את זה תחת כותרת בעלת מטען שלילי, ואז להגיד: "לא אמרתי שזה משהו רע, היא פשוט זונה, שידוע כבר שהן נצלניות, שונאות מין ושונאות גברים."?

הגיע הזמן שנפרגן לאנשים בוגרים(לפחות) איזה קשר שבא להם, כל עוד הוא ללא כפיה.
בכוח המוח{Aion}
צ'שייר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
צ'שייר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
מעולם לא חיפשתי תומכים, ומי שמכיר אותי יודע שבעניינים הכלכליים יש לי לפעמים גינונים גבריים אפילו.
למה? זה נעים לי, לפעמים זה אפילו מגרה אותי. מנגד אני נהנית גם מהצד השני, ופינוק זו לא מילה גסה.
יחד עם זאת די נמאס מהדרך בה שופטים כאן, ודי נמאס שמקטלגים נשים שהפן החומרי בקשר חשוב להן כזונות. מהבחינה הזו, רובנו זונות בפוטנציה.

אלמנט כלכלי במערכת יחסים לא מעיד על כך שהקשר הוא פרופר כלכלי, אלא שזה אחד מהנדבכים שלו. כל קשר כזה יכול להתמלא באינסוף פרמטרים נוספים, כולל חיבה, הבנה, אהבה וריגוש. מה כל כך רע?
והדבר הנוסף, די נשבר לראות איך למילה זונה עוד מוצמדת חשיבה שיפוטית ופוריטנית ב-2012.

אני מניחה שמי שלא מתאים לו, לא נכנס פנימה לקשר כזה. מי שכן, יש לו את שיקוליו, ואני חושבת שהגישה הזו יוצרת זילות של שני הצדדים. אנחנו כבר יכולים להתבגר, לא?

ממש לא משנה לאיזו מכבסת מילים פרשנית תכניסי את "מחפשת תומך", בתום הספין תפלט החוצה רק מילה קצרה אחת.

אז?
יש לזה פואנטה?

כן, יש פואנטה, אפילו שתיים.
שהזמנה מוחצנת ליחסי מין בתשלום אינה חלק מתצרף יחסים רומנטי קסום.
והפואנטה השניה, ובעיני החשובה יותר, שאין בכוחן של אריזות מילוליות בכדי לשנות את תוכן החבילה גם כאשר התיאור המדוייק של המוצר מייצר אנטגוניזם.

א. מי אמר שיחסי מין בתשלום לא יכולים להיות חלק מיחסים רומנטים, או להתפתח לשם? על מה אתה סומך יתדותיך? מדובר בחיבור בין אנשים, וככזה הוא נזיל עד מאוד.
ב. מי אמר שכולם מחפשים מערכת רומנטית כאן?
ג. מי אמר שזו תמיד הזמנה ליחסי מין בתשלום ולא הזמנה למערכת יחסים הכוללת פן כלכלי?
ד. למה זה מייצר אנטגוניזם בעצם?
ו. למה זה אמור לעניין מישהו שזה מייצר אנטגוניזם אצל מישהו, או: למה זה בכלל עניינך למה מסכימים או לא מסכימים בינהם אנשים אחרים?

תנו לנשום.
בכוח המוח{Aion}
Uranus כתב/ה:
כוחי בובה,

אני מסכים איתך שיש כאן איזשהו עליהום כללי ושיפוטי על המילה "זונה" בזמן האחרון ויכול מאד להיות שזו מלאכתם של טרולים משועממים, הביקורת עד כאן במקום.
אני מסכים שההסתכלות על מקצוע הזנות לוקה בהמון דיעה משוחדת ולא תמיד יש להסתכל עליו בעין מגנה ואפילו אני בעד לפתוח את הנושא (לא פה כמובן) לבחינה מחדש ונקיה ללא פילטרים של מוסר צבוע או כפייה חברתית.

בלי קשר לכל זה, יש סוגים של זונות אשר מגיעות למקצוע הזה מכיוונים שונים ורקעים שונים, רצונות לעומת מצוקות ומה לא.

בין סוגי הזונות נמצאות גם "מחפשות התמיכה". וסוג זה של זונות עושות הכי הרבה רע למקצוע הזנות.

ד"א בואו לא ניתמם, אמנם אנחנו לא "אטרף" או "סקס-אדיר" או כל מיני אתרים דוחים שכאלה -
אבל כשבחורה כותבת שהיא מחפשת תומך, חד משמעית ובאופן בלתי משתמע לשני פנים - היא זונה באבו אבו הזונה. וכמו שכתבתי קודם - זונה מהסוג המגעיל ביותר שמוציאה שם רע לזנות.

נ.ב. חשוב ביותר:
אין בכל האמור לעיל לגרוע או להתעלם מהעובדה שהלקוח המנצל זונה באמצעות "תמיכה" - הוא גם יצור דוחה. ועוד יותר דוחה ממנו הוא האדם או ה"לקוח" הראשון שהדיח את הבחורה לכך.

אוראנוס עיניים שלי,
אני חושבת שעניתי גם לך בתגובות הקודמות. (:
נוריתE
נוריתE • 5 בספט׳ 2012
יותר גרוע
הן מודעת והודעות
מחפש/ת תומכ/ת
משולטים /שולטות

ויותר גרוע
הם אילו מהללו שפשוט לוקחים/דורשים/סוחטים " תמיכה"

נוסח אולי תקני/ה לי מתנה קטנה???
"אבל רק אם את יכולה להרשות לעצמך"
או
"עקב עגמת נפש שגרמת לי"
או
"בתור עונש...."
או
"אני לא משלם בשביל סשנים" (המיקום וקצת עזרה לפעמים במונית? אולי
אחרי חצות שאת נישלחת הביתה לא מאופסת?)

תאמינו לי

והכי גרוע
הו אלגלות שאדם שסמכת עליו והכנסת אלייך הביתה
"לווה" כסף מהמגירה או הארנק

אז תרדו מלרדת ולעוף על נישלטות
נוריתE
נוריתE • 5 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
כוחי בובה,

נ.ב. חשוב ביותר:

גם גברים הם זונות לפעמים
והכי גרועים הם אילו שלא מודים בזה
Uranus
Uranus • 5 בספט׳ 2012
את צודקת.
רק שזה לא הנושא כאן.
בכלל אם עושים זום אאוט מהנושא הספציפי ולוקחים את הדיון לרמות גבוהות ברומו של עולם ופילוסופיה אז כולנו זונות בצורה כזו או אחרת, רק שגם זה לא הנושא כאן.

אז שוב את צודקת רק שזה די stating the obvious...
נוריתE
נוריתE • 5 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
את צודקת.
רק שזה לא הנושא כאן.
בכלל אם עושים זום אאוט מהנושא הספציפי ולוקחים את הדיון לרמות גבוהות ברומו של עולם ופילוסופיה אז כולנו זונות בצורה כזו או אחרת, רק שגם זה לא הנושא כאן.

אז שוב את צודקת רק שזה די stating the obvious...

זהו ש
בכל הטראנד החדש הזה של "זונה או לא זונה"
מתייחסים אך ורק לנשים וזה,לא בסדר!! וזה גם לא נכון
ואז תמיד יוצא אישה=זונה
ולא משנה מה מתי איך ולמה. וזה כבר יוצר מגמה ואג'נדה מכוונת.

זנות ,נשית או של גייז,ככלל
היא מוסד גברי
יש דרישה יש היצא.

ולמה לא? להגיע לרמות דיון קצת יותר גבוהות מעבר ל "כל הנשים זונות מכל נקודת מבט" ?

ומה גם שרוב השירשורים בנושא ה זונה אישה
עוברים אט אט לבנים בנות ,משום מה
וזה מוציא בהשלכה את הנשלטות כזונות
לעיני ,אציין ,יש בזה טעם לפגם.

++++++++++++++++++++++++++++
ורקֿ
כי משעמם לי
אני אמשיך את המגמה שנוצרת כאן
אחרי
"שחקניות פורנו הן זונות"
"מורה לזימרה, היא ,זונה"
ועוד פנינים מבית היוצר של לא ידועת מי הם

"אם אני שוכב עם המזכירה שלי, שאני משלם לה משכורת,היא,זונה"?
ואם? הבחורה בפצוציה נתנה לי מציצה,אחרי שקניתי ממנה סיגריות,היא? זונה?
והשכנה מהוועד ביית? זיינתי אותה ישר אחרי ששילמתי דמי ועד לשנה, אז היא, בטח,זונה.
ההה,והוקופאית בסופר אחרי שנתתי ויזה,הסכימה לצאת איתי לדייט...האם היא?...
והחברה בקורס באוניברסיטה, שילמתי לה על כרטיס להופעה בפרק ואז דפקתי אותה...זונה אימ 'אימשלה.. ,לא?
שלא לדבר על הברמנית במועדון שנתתי לה טיפ וזינתי אותה מאחורי הפחי זבל..

להמשיך???

ייאללה
בייי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 05, 2012 9:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Uranus
Uranus • 5 בספט׳ 2012
כוחי אכן ראיתי שענית בתגובות, ודי נעלבתי שלא הקדשת לי תגובה בשבילי...

אבל אני עדיין חושב שאת קצת מיתממת במיוחד ברשימת הטיעונים מא' עד ה' שם.
וכמו שהעירו לך גם בעיני זו קצת מכבסת מילים וניסיון להמנע מלקרוא לילד בשמו.

באינטרנט זה מאד ברור וחד-משמעי - כשבחורה, או בחור או טרני או מי שלא יהיה, כותב את צמד המילים: מחפש תומך - מדובר בזנות, ולדעתי מדובר בזנות הגרועה ביותר כי לא מדובר במכירת סקס תמורת כסף אלא מדובר במכירת מערכת יחסים תמורת כסף. והמחשבה שזו יכולה להיות מערכת יחסים לכל דבר היא היתממות בדיוק כמו הפנטזיה של גבר שיושב במועדון סטריפטיז וחושב שתמורת 20 שקל החשפנית מנהלת איתו רומן של חמש דקות. היא לא, וסביר להניח שהיא נגעלת ממנו אבל היא עושה את זה בשביל 20 השקלים. ברגע שבחורה נתמכת כלכלית על ידי גבר תמורת יחסי מין או מערכת יחסים שבה המניע שלה הוא כספי ולא ממקום של משיכה או אינטימיות - זו זנות.
יותר מכך, גם בחורה שמחליטה שבא לה שנה לחיות את החיים הטובים ויוצאת עם איזה עשיר רק בגלל הכסף שלו ומזדיינת איתו בלי להמשך אליו אבל הוא לוקח אותה לחו"ל ולמסעדות שוות ומעניק לה מתנות ויהלומים וזה שווה לה - היא גם סוג של זונה בעיני. היא נותנת כוס תמורת זוהר.

ולצערי, אם יש קונוטציה שלילית למילה זנות היום (וברור שיש וזה חבל) זה בעיקר בגלל כאלה בחורות.

והסיבה שזו זנות מהסוג הגרוע ביותר היא בגלל שזה ממשיך לתת גם לגברים את הלגיטימציה להתייחס לנשים כאל רכוש, כאל אובייקט (ולא במובנים שאנחנו אוהבים פה), שבחורות לא צריכות אינטימיות וכמו שאפשר לקנות אותן אפשר לזרוק ולהשליך אותן וכמו שאפשר להשליך אותן אפשר גם להתעמר ולהיות אלימים כלפיהן.