סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים, הקפידו שיציגו לכם תעודת מלכת BDSM מוסמכת

איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 2 בספט׳ 2012
איש אחר​(אחר) • 2 בספט׳ 2012
מכבסת מילים לזנות מהצד הנמוך ביותר ,ותיכף אקבל תגובה כמו "אין שם סקס", שזה מעיד גם על טיפשות אינסופית וניצול.
lucifer-666

ועל זה נאמר פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lucifer-666 • 2 בספט׳ 2012
לפחות עכשיו אנחנו יודעים איפה נמצא ספר ה BDSM
שטויות במיץ חבל על העיתון שמעיז לפרסם שטות כזו
BDSM לומדים בחיים ולא בבית ספר
רק פה מנסים לעשות כסף קל על כל דבר
Tormenta​(שולטת)

לדעתי...........

Tormenta​(שולטת) • 2 בספט׳ 2012
מצד אחד זה באמת מצחיק, בית ספר לבדס"מ.
כמו שאמר ההוא מעלי, זה משהו שלומדים בחיים ולא צריך תעודה בשבילו.
מצד שני - כל כך קל להסב נזק מתוך חוסר ידיעה וכל כך הרבה פעמים שמעתי על דברים מהסוג הזה שקרו, שאין לי ספק שיש לא מעט שולטות (ואגב, גם שולטים) שיכולים ללמוד שם דבר או שניים.
נדמה לי שאם לא היה מדובר במשהו שמציג את עצמו כבית ספר רישמי, אלא בותיקי התחום שמתנדבים לחנוך ולהדריך חדשים, היחס שלנו לזה היה שונה.

* זוכרת סדנאות קשירה של teacher שעל מקום בהן התחרו שולטים ושולטות רבים, לא חששו לשלם במיטב כספם ויצאו נשכרים.
kaly

Re: לדעתי...........

kaly • 2 בספט׳ 2012
Tormenta כתב/ה:
מצד אחד זה באמת מצחיק, בית ספר לבדס"מ.
כמו שאמר ההוא מעלי, זה משהו שלומדים בחיים ולא צריך תעודה בשבילו.
מצד שני - כל כך קל להסב נזק מתוך חוסר ידיעה וכל כך הרבה פעמים שמעתי על דברים מהסוג הזה שקרו, שאין לי ספק שיש לא מעט שולטות (ואגב, גם שולטים) שיכולים ללמוד שם דבר או שניים.
נדמה לי שאם לא היה מדובר במשהו שמציג את עצמו כבית ספר רישמי, אלא בותיקי התחום שמתנדבים לחנוך ולהדריך חדשים, היחס שלנו לזה היה שונה.

* זוכרת סדנאות קשירה של teacher שעל מקום בהן התחרו שולטים ושולטות רבים, לא חששו לשלם במיטב כספם ויצאו נשכרים.

כל מילה בסלע
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 2 בספט׳ 2012
טיצ'ר יש רק אחד.
    התגובה האהובה בשרשור
Bent

רבותיי, צר לי אבל זו השתלחות חסרת טעם ברעיון חביב

Bent • 2 בספט׳ 2012
בעולם מועברים בתחום ובנושא אין סוף שיעורים וקורסים, חלקם בידי אנשי מקצוע, חלק מבעלי ניסיון, חלקם מחובבים, אבל לפחות נערכת בנושא למידה קבוצתית.

נושאים נחקרים וניסיון עובר מאדם אחד לשני.

ראו :

http://www.kinkykollege.com/

שלושה ימים מרוכזים של לימודים בכול תחום קינקי שכמעט קיים.

או :

http://www.shibaricon.com/index2.html

שחקקה על הדגל של, ללמוד, לחוות ולשתף.

טיצר הפסיק ללמד, ועוד רבים אחרים אחריו ולפניו, וזה לא מקרה, הגישה המתנשאת הזו בארץ מוציא מהכלים.

בין השאר בגלל חכמים שלומדים רק מהחיים, אז לא נעים לי להגיד אבל ללמוד הכול לבד זו דרך מטופשת לעשות טעויות על גב של אחרים.

הרעיון של קורס בדס"ם כזה או אחר, השתלמויות,מפגש חברה, או כול דרך אחרת להעברת ידע הוא מבורך, וכולנו ללא יוצא מין הכלל יכולים ללמוד משהו.

-------------------

דבר שני,

לגבי הראיון, תגדלו רבותי, זה ראיון בעיתון , אני לא מכיר את ממתקית, אני לא יודע מה הביא אותה באמת לייצור את הקורס, אני רק יוצא מנקודת הנחה שהעיתונאי שכתב את הכתבה, השתמש בדבריה שלה כדי לייצור את ההד הכי גדול, הכי מגעיל , הכי מסולף שיתן לו הכי הרבה נקודות.

צהוב מוכר, כך שבחייכם, תקראו, תגחכו ותשאלו פעם את הממתקית מה היא באמת אמרה.

את הצהוב תשארו לעיתונות.

וזאת באמת בלי לברוח מהנקודות שאפשר להעלות כאן שהם לטעמי, האם הקהילה (הלא קיימת) צריכה לתמוך בקיום קורס להכשרת מלכות בלבד?

איך נכנסה לאגנדה של קןרס כזה הראיון של הכשרה פורמלית כדי לקבל כסף על הנושא.

עוד דבר שמרתק אותי ואף אחד לא שואל הוא רבותיי, מי מעביר את הקורס באמת? מי הרופא? העורך דין? והקושר? הפסיכולוג? לא בשמו האמיתי אלא בניק. האם את שיעור הקשירות מעביר אדם מיומן? האם רופא באמת ילמד חניקה בטוחה?

בקיצור יוזמה ברוכה, כתבה צהובה.
בלוסום​(לא בעסק)

ואולי כדאי לבדוק

בלוסום​(לא בעסק) • 2 בספט׳ 2012
קצת יותר רקע על ה"גברת"... שולטת היא בטוח לא.
אישה חסרת שקול דעת וכל אכפתיות לזולת ולדיסקרטיות שלו - זה כבר מתחיל להראות יותר נכון.