צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצה ממורה פרטית

מעורבב​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 4 בספט׳ 2012

מציצה ממורה פרטית

מעורבב​(מתחלף) • 4 בספט׳ 2012
האם זה הופך אותה לזונה?
הרי היא מקבלת כסף על השיעור...
Red Leaf

Re: מציצה ממורה פרטית

Red Leaf • 4 בספט׳ 2012
מעורבב כתב/ה:
האם זה הופך אותה לזונה?
הרי היא מקבלת כסף על השיעור...

ואם המורה העמידה אותך בפינה, אז היא מלכה בתשלום?
    התגובה האהובה בשרשור
מלח הארץ​(אחר)

אם זה במסגרת

מלח הארץ​(אחר) • 4 בספט׳ 2012
שיעורי הבית או החומר הנלמד אז ברור שלא .
אחרת , זונה בת זונה ( פרוסטיטוציה )

(אגב אתה יכול להעביר לי את הטלפון שלה , ככה בקטנה )
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 בספט׳ 2012
זה כבר השרשור הארבעים ומשהו שיש באתר הזה בחודש האחרון שבו חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות. "מה נחשב זונה", "מהי זונה", "שחקנית פורנו- זונה או לא זונה", "פיתיתי את המורה שלי- זונה או בת זונה" וכן הלאה. נורא שנונים ומצחיקים, כולכם.

אני לא מוצאת שום דבר מצחיק בזנות או בנשים שנמצאות במצבי זנות. לא מקור לשעשוע ובטח לא לשרשורי חוכא ואיטלולא בפורומים פה.

תמצאו נושא אחר לתרגל בו את השנינות שלכם.
נילי ונילי

Re: אם זה במסגרת

מלח הארץ כתב/ה:
(אגב אתה יכול להעביר לי את הטלפון שלה , ככה בקטנה )

לא, הוא לא יכול.

מלבד העובדה שהאתר הזה לא מאפשר סרסור של נשים, פרסום מודעות של מין בתשלום וכן הלאה- ההודעה שלך פשוט מחליאה. אם אתה מחפש מין בתשלום- אנא התכבד ומצא אותו בכוחות עצמך. אף אחד פה הוא לא הסרסור שלך.

הודעה דוחה. אכן, מלח הארץ.
Mary Jane
Mary Jane • 4 בספט׳ 2012
[quote="נילי ונילי"]זה כבר השרשור הארבעים ומשהו שיש באתר הזה בחודש האחרון שבו חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות. "מה נחשב זונה", "מהי זונה", "שחקנית פורנו- זונה או לא זונה", "פיתיתי את המורה שלי- זונה או בת זונה" וכן הלאה. נורא שנונים ומצחיקים, כולכם.

אני לא מוצאת שום דבר מצחיק בזנות או בנשים שנמצאות במצבי זנות. לא מקור לשעשוע ובטח לא לשרשורי חוכא ואיטלולא בפורומים פה.

[/quote

מי יודע, זה אולי משלים להם חסכים בתחושת הגבריות החסרה, ללעוג לאנשים/נשים במצבים הללו. בבחינת 'היא רפש ומוצר צריכה זול ואני לא'. סוג של שמחה לאיד אפילו, אפשר לומר, במסווה של התפלפלות בשאלה 'מיהי זונה'. כאילו העולם לא יסתובב על ציריו כהלכה עד שלא יבררו עד תום האם אישה במצב איקס, וואי, זד והלאה, היא זונה או לאו.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בספט׳ 2012
[quote="Mary Jane"]
נילי ונילי כתב/ה:
זה כבר השרשור הארבעים ומשהו שיש באתר הזה בחודש האחרון שבו חבורת מילואימניקים מריצה בדיחות על זנות. "מה נחשב זונה", "מהי זונה", "שחקנית פורנו- זונה או לא זונה", "פיתיתי את המורה שלי- זונה או בת זונה" וכן הלאה. נורא שנונים ומצחיקים, כולכם.

[/quote

מי יודע, זה אולי משלים להם חסכים בתחושת הגבריות החסרה, ללעוג לאנשים/נשים במצבים הללו. בבחינת 'היא רפש ומוצר צריכה זול ואני לא'. סוג של שמחה לאיד אפילו, אפשר לומר, במסווה של התפלפלות בשאלה 'מיהי זונה'. כאילו העולם לא יסתובב על ציריו כהלכה עד שלא יבררו עד תום האם אישה במצב איקס, וואי, זד והלאה, היא זונה או לאו.

איזו כבדות על הבוקר : )
ואולי סתם יש הבדל בין אנשים וחוש ההומור שלהם. לפעמים זין הוא רק סיגר.
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 4 בספט׳ 2012
[quote="פסיכולוג בספת עור"]
Mary Jane כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

[/quote

איזו כבדות על הבוקר : )
ואולי סתם יש הבדל בין אנשים וחוש ההומור שלהם. לפעמים זין הוא רק סיגר.

צודק לגמרי. די כבר קרצייה, תפסיקי לסתום פיות, ולחנך את כולם, ולהגיד לכולם איך לחשוב וואיך מותר לדבר ומה להרגיש. צדק מי שכתב בשרשור הקודם על הניוש שהכי טוב לא להתייחס אליה. בחורה כזאת רדופה . "חדת לשון" אולי, אבל לא העיפרון הכי חד בקלמר. בכלל לא. רדופה. סירסור זאת עבירה על החוק. הוא רק שאל שאלה מצחיקה
DomMale4fem

בלי קשר (או עם?)

DomMale4fem • 4 בספט׳ 2012
החיים מזמנים דוגמאות למקרים שמעמידים במבחן את הדעות המקובעות, כאלה שאינם קיצוניים ו"קלים" כמו זונה בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב שהיא אמא חד הורית מכורה לסמים שנאנסה בילדותה על ידי אביה ודודה.

הנה, רק הבוקר שמענו על דוגמנית-שחקנית-"נערת זוהר" ישראלית שניהלה "רומן"/מערכת יחסים של כשש שנים (כפי שפורסם) עם בנו של שליט ערבי שהודח והומת, העומד כיום לדין במולדתו, ושיוצאת כיום בקריאה לחוס על חייו.

אהבה? כמעט נישואין? גם אם נזרקו לחלל האוויר רמיזות או אמירות בכיוון, סביר הרבה יותר להניח שמדובר במשהו בסגנון ה"high class glamour (call?) girl", מה שפעם (מקצוע עתיק או לא?) היו מכנים "נערת זוהר (ליווי?) של חוג הסילון", גם אם באופן חובבני ולא "מקצועני".

(אמרתם שגם בר רפאלי היא "נערת זוהר בינלאומית"? אולי גם, מבחינת העקרון המונח בבסיס, עם כל ההבדלים שקיימים.)

ורוב הסיכויים שזה לגמרי מבחירה, שכן גם אם ה"קריירה" (אם אי פעם היתה כזו, ולא, שידורים חוזרים של "שמש" לא ממש נחשבים) דעכה מזמן, הגיל כבר לא צעיר כשהיה וכוח המשיכה (במובן "סקס אפיל") פוחת ומצד שני נותן את אותותיו מבחינת זקיפות החזה, לא נראה שמצוקה כלכלית או קשיי חיים הביאו אותה ל"עיסוק" הזה.

אז קיבלה ממנו מתנות יקרות ערך, בילויים וכו', או לא, האם אישה-צעירה משוחררת מינית וחסרת עכבות יכולה להתעלם מ"מה יגידו" ולעשות ככל העולה על רוחה וגופה או לא? והאם זה רק אנו, הקרתניים, שמצקצקים ובעולם הגדול והנאור לא היו עושים מזה עניין כלל?

אני לא קובע עמדה - אבל יש מקום לתהיות ולהעלאת שאלות על מין, מוסר, מוסר מיני, גם בשאלת הזנות, ודיון בהן, וזה לא תמיד בבחינת "דאחקות של מילואימניקים".
נילי ונילי

Re: בלי קשר (או עם?)

DomMale4fem כתב/ה:
החיים מזמנים דוגמאות למקרים שמעמידים במבחן את הדעות המקובעות, כאלה שאינם קיצוניים ו"קלים" כמו זונה בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב שהיא אמא חד הורית מכורה לסמים שנאנסה בילדותה על ידי אביה ודודה.

הנה, רק הבוקר שמענו על דוגמנית-שחקנית-"נערת זוהר" ישראלית שניהלה "רומן"/מערכת יחסים של כשש שנים (כפי שפורסם) עם בנו של שליט ערבי שהודח והומת, העומד כיום לדין במולדתו, ושיוצאת כיום בקריאה לחוס על חייו.

אהבה? כמעט נישואין? גם אם נזרקו לחלל האוויר רמיזות או אמירות בכיוון, סביר הרבה יותר להניח שמדובר במשהו בסגנון ה"high class glamour (call?) girl", מה שפעם (מקצוע עתיק או לא?) היו מכנים "נערת זוהר (ליווי?) של חוג הסילון", גם אם באופן חובבני ולא "מקצועני".

(אמרתם שגם בר רפאלי היא "נערת זוהר בינלאומית"? אולי גם, מבחינת העקרון המונח בבסיס, עם כל ההבדלים שקיימים.)

ורוב הסיכויים שזה לגמרי מבחירה, שכן גם אם ה"קריירה" (אם אי פעם היתה כזו, ולא, שידורים חוזרים של "שמש" לא ממש נחשבים) דעכה מזמן, הגיל כבר לא צעיר כשהיה וכוח המשיכה (במובן "סקס אפיל") פוחת ומצד שני נותן את אותותיו מבחינת זקיפות החזה, לא נראה שמצוקה כלכלית או קשיי חיים הביאו אותה ל"עיסוק" הזה.

אז קיבלה ממנו מתנות יקרות ערך, בילויים וכו', או לא, האם אישה-צעירה משוחררת מינית וחסרת עכבות יכולה להתעלם מ"מה יגידו" ולעשות ככל העולה על רוחה וגופה או לא? והאם זה רק אנו, הקרתניים, שמצקצקים ובעולם הגדול והנאור לא היו עושים מזה עניין כלל?

אני לא קובע עמדה - אבל יש מקום לתהיות ולהעלאת שאלות על מין, מוסר, מוסר מיני, גם בשאלת הזנות, ודיון בהן, וזה לא תמיד בבחינת "דאחקות של מילואימניקים".

"נערת זוהר", למיטב הבנתי, היא אשת בוהמה, "סלב" בלשון ימינו. דוגמנית, שחקנית, זמרת או משהו בסגנון הזה שהיתה מפורסמת.

העובדת ש"נערת זוהר" מיטשטשת לך לתוך "נערת ליווי"... בחיי... אין לי מושג מאיפה להתחיל בכלל. זה נראה כמו סרט אימה פמיניסטי. ההערה שלך על בר רפאלי מטרידה. מדוע אתה מזכיר דוגמנית-על בהקשר של דיון על זנות? מה ה"עקרון המונח בבסיס" שעליו אתה רומז שהוא זהה בשני המקרים?