ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצה ממורה פרטית

Kate McCannon
לפני 11 שנים • 4 בספט׳ 2012
Kate McCannon • 4 בספט׳ 2012
אני פצועה, אני מצולקת, אני דחויה, אני שנואה.
כי גם אני צוחקת על זונות, כמו שאני מספרת בדיחות בהקשר לשואה ולילדים נכים.
אני בטוחה שהזונות מסוגלות להגן על עצמן היטב, בטוח הרבה יותר טוב ממה שכל אחד אחר יכול, לרבות מיני פמניסטיות שמעולם לא התנסו בסקס עם גבר - לא כל שכן בתשלום.
לא מבינה את הקטע. אם לא היית מגיבה, נילי, הפוסט הזה היה עובר לידי כמו זבוב ביום קיץ חם.
מעורבב​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 5 בספט׳ 2012
מעורבב​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
נילי- הכינוי 'חבורת מילואימניקים' ממש אבל ממש לא לעניין

צר עולמי האסוציאטיבי כעולם נמלה, אמנם, אבל אני מוכנה לקבל את ההערה שלך ולנסות לחשוב על כינוי אחר שמתאים לסיטואציה.

הממממ.... בואי נראה....

אז יש לנו בחור בן 23 שמישהי עשתה את טעות חייה ומצצה לו, ואז הוא רץ לספר לחבר'ה ופותח על זה שרשור התפארות בפורום. למען נדע שלא רק שהיא מצצה לו, אלא היא גם המורה הפרטית שלו או משהו כזה. ואז מגיב לו גבר בן 47 (גרוש) ומפליא בפלפולים, פרפראות, חידוד ושנינה. ולסיום, "ככה בקטנה", הוא גם מבקש מהאפס בן העשרים ושלוש שיעביר את מספר הטלפון של האומללה הנדונה הלאה. אולי כדי שיוכל להמשיך לנתח איתה האם היא נחשבת זונה או לא. בירור מעמיק שיש לעשותו.

עכשיו, אני מוכנה לקבל ש"שיח מילואימניקים" הוא כנראה לא התיאור הנכון של מה שקורה פה. איך "שיח של חבורת גברים פצועים, מצולקים, דחויים ושונאי נשים" נשמע לך?

לחילופין, אם את רוצה, אני מוכנה ללכת על "מלח הארץ".

דבר ראשון, לא אמרתי שזה באמת קרה, רק תהיתי,
עכשיו אני גם רואה שהיה בסינפלד פרק דומה על עוזרת בית,
אז גם גרי סיינפלד שכותב את הסדרה הוא פצוע, מצולק, דחוי ושונא נשים?

כמות השנאה שאת מוציאה בהודעות שלך הרבה יותר גרועה מכל מה שכתבתי, תעשי בדק בית לפני שאת באה בטענות לאחרים.