סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתגייסת לצבא הגנה לאדוני

כלבה000
לפני 11 שנים • 8 בספט׳ 2012

מתגייסת לצבא הגנה לאדוני

כלבה000 • 8 בספט׳ 2012
צבא הגנה לאדוני

"מתגעגעת אלי" שאל אותי בן זוגי היקר, אדוני, בשיחת טלפון מהמילואים אי שם.
"מאוד", עניתי לו, "וכל כך חרמנית".
"תתאפקי עוד קצת" אמר ונימה של הנאה נשמעה.
יום לפני שחזר מהמילואים, כבר כמעט התפוצצתי, בקושי הצלחתי לישון, אבל למחרת בבוקר, כבר כל הבית הבריק והריח מניקיון. השעון בקושי זז ובינתיים התבשלה לה ארוחת צהריים מפנקת (פאסטה ברוטב שמנת עם פיטריות, כרובית מצופה בפירורי לחם ובקבוק יין שהוכן מבעוד מועד).
סוף סוף נשמע סיבוב המפתח בדלת, החייל שלי חזר, עם מדים מאובקים, תיק גדול וחיוך עייף.
כל כך רציתי לרוץ ולנשק אותו, אבל הוא סימן לי לא לעשות זאת, זרק את תיקו בצד הסלון והתיישב על הכורסא ובקול שקט קרא לי אליו, לחלוץ את נעליו ולעסות אותן.
אחר כך הוא ליטף את הלחי שלי והרים אותי לנשיקה שכל כך חיכיתי לה, כל כך התגעגעתי לחום הזה, אליו.
המשכנו למקלחת, קילחתי אותו, סיבנתי ועיסיתי את גבו.

אחרי המקלחת ישבנו לאכול את ארוחת הצהריים, דיברנו המון, על החוויות מהמילואים, על החבר'ה, על הבוס שלו שהתקשר מהעבודה, אני סיפרתי על המפגש עם החברים, על חיפוש העבודה והגעגועים אליו שלא הרפו. "תהני מהסופ"ש, כי בראשון בבוקר, את נכנסת למשטר צבאי", אמר ואני הבטתי בו לא מבינה.
"השמלה השחורה הצמודה היא המדים שלך, שיער אסוף בקוקו גבוה, העקבים האדומים, זה הלבוש. בבוקר תעשי להנאתי אימון קצר, קפיצות, כפיפות בטן כדי לשמור על הגזרה, בזמן שאני בעבודה הבית יוברק, יירשם דו"ח מפורט ויום יומי לגבי התקדמות חיפוש העבודה וכשאני חוזר מסדר המפקד" הסביר וחייך את החיוך הממזרי שלו, שאומר שאסור לי לפשל כאן.
"אבל זה רק מראשון, בינתיים" אמר כשליטף את פניי, לקח את ידי והלך איתי אל עבר הספה, ישבנו מחובקים וראינו סרט רומנטי, ככה ערב רק שלנו, בלי חברים, בלי מסיבות, רק הוא ואני – וואי, כמה אני אוהבת אותך.

עכשיו הוא במשחק כדורסל ואני בהוראתו, כותבת כאן את מה שהיה מאז שחזר ואת מה שעוד יהיה ממחר בבוקר, אני מתגייסת לצבא הגנה לאדוני.
    התגובה האהובה בשרשור
סירופ​(נשלטת)
סירופ​(נשלטת) • 8 בספט׳ 2012
בהצלחה כלבה, מרגש לקרא, אהבתי את התנועה בין ווניל לשוקולד
TradeMark​(שולט)

הפרדת רשויות

TradeMark​(שולט) • 8 בספט׳ 2012
בדיוק בשביל זה יש בלוגים.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
מאלף, אתה חדש יחסית בפורום - מאז שאני כאן וזה די הרבה זמן משתפים סיפורים כאלה (הכוונה אישיים) בפורום.
נושא הפרסום עצמו מתאים לפורום הספציפי ולא כולם מעוניינים לכתוב בלוג.
כמו כן הפרסום בפורום נותן סוג אחר של חשיפה.

לדעתי האישית הפרסום הספציפי מאיר נקודה בזוגיות מיילדומית, כן, קיימים דברים כאלה פה באתר,
לא כולם נשואים מתחזים שמחפשים מהצד, רווקים מחפשי סטוצים וכו'. הידד לנו!

כלבה, שפשוף קל ונעים.
במדי חדרנית, אגב? icon_cool.gif
אני ממליצה על מדי קומנדו((:
אירוס​(נשלטת)

אני עם שיר רעב

אירוס​(נשלטת) • 8 בספט׳ 2012
מה פתאום הפרדת רשויות וסידורי תנועה, וחוקים מיותרים?
גם פה זה המקום, לגמרי.
שלגי
שלגי • 8 בספט׳ 2012
נשמע חביב ביותר.

תעשו חיים (-:
מלכתא
מלכתא • 8 בספט׳ 2012
איזה יופי icon_smile.gif))
העובדה שאתם גם זוג פשוט מוסיפה המון נפח!!
barnit

Re: מתגייסת לצבא הגנה לאדוני

barnit • 8 בספט׳ 2012
הייתי שמחה לקרוא עוד. מעבר לכך שאני מתחברת מאוד לקונטקסט, הכתיבה שלך ממש מרתקת. icon_smile.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 8 בספט׳ 2012
בימים בהם כל מילואימניק ראוי להערכה, פעמיים כי טוב לאדונך, שגם יוצר עניין אגב כך.
בהצלחה ולא לשכוח, קשה באימונים קל במיטה.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 8 בספט׳ 2012
[quote="שיר רעב"]מאלף, אתה חדש יחסית בפורום - מאז שאני כאן וזה די הרבה זמן משתפים סיפורים כאלה (הכוונה אישיים) בפורום.
quote]
ואלי הוא לא כזה חדש ורק הניק חדש icon_lol.gif

אני אהבתי את הצבא, כל פעם שאחת המפקדות שלי ראתה אותי, היא טחנה לי את התחת והריצה אותי בכל מחנה שמונים.