צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני והבוצ'ות

loricpl​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 12 בספט׳ 2012

אני והבוצ'ות

loricpl​(מתחלפת) • 12 בספט׳ 2012
עוד נסיעת עסקים משמימה לסן-פרנסיסקו. שוב פגישות עקרות עם קרנות הון סיכון אמרקאיות. כולם נשמעים אותו דבר ושם עסקה לא ממש מתקדמת. אני נאלצת לבלות שוב את הסופ"ש לבד במלון.
שבת בבוקר אני מחליטה על טיול קצר בעיר ובלי ממש להתכוון מגיע ל-castro, הרובע הגאה של העיר.
בתי קפה ציבעונים, אוירה של אביב, מעט שמש חמימה ואני קולטת באחת הפינות בית קפה חמוד עם גינה מאחור- הכל מלאכותי, מקושט מידי, קיטשי אמרקאי של לורה אשלי, אבל כולן שם נשים. בית קפה מיגדרי.
אני זקוקה כרגיל לביקור בשירותים, ככה זה שיש שלפוחית בגודל גרגיר אפונה, אני מטיילת משירותים לשירותים ברחבי העולם, אז למה לא להתנחל מעט, ולתת לרגלי הדואבות מעט מנוחה וזו גם הזדמנות לפרוק את כל שקיות השופינג הפראי שהצלחתי לבצע בשעתיים (אני ממש מוכשרת בזה).
אני מתיישבת בשולחן פינתי רחוק מכל המולת בית הקפה, מזמינה הפוך ענק וסודה ונהנית מקרני השמש שחודרות מבעד לעץ שמעלי.
לידי שולחן של בוצ'ות בוגרות ורועשות, הן 4 בנות עבות בשר עם מאפיינים ברורים של "גבריות" לאחת מהן זרועות חשופות מתחת לחולצת טריקו הדוקה וקעקועים של חרבות וגולגלות. ממש מתאימה לסטריאוטיפ.
אני מביטה מחייכת, בחיוך של "היי" וחושבת שבזה זה נגמר, אל משום מקום הן מסתובבות כגוש אחד אלי ולכולן יוצא "היי" אמרקאי עם מבטא דרומי כבד. בתוך כמה דקות מתפתחת שיחה קלילה עם החלפת מידע בסיסי, מאיפה את (ישראל- א- איפה שכולם נלחמים), מה את עושה כאן (כולם כאן בהי-טק), נשואה? (כמה זמן?) בת- 40, ממש לא רואים עליך (אני כבר ספרתי קמטים!!), יש לך גוף של ילדונת, (אני לא ממש בטוחה שהן התכוונו להחמיא לי),. מתברר שהן באו לחתונה של זוג חברות שלהן והן נהנות מהאוירה החופשית של העיר לעומת טקסס, המקום שהן באות ממנו.
אנחנו ממשיכות לקשקש, על העיר ומזג האויר ועל זכיות של גאים גאות ונשואים חד מינים ואני שוב מתה להשתין אחרי הקפה והסודה, אני מבקשת מהן להשגיח למספר דקות על הדברים שלי, ואני צועדת לשירותים. אני יוצאת מהתא אחרי שהתרוקנתי וסאלי, בעלת הקעקועים עומדת ליד הכיור. אני מחייכת ואומרת בבדיחות מבוכתית "את עוקבת אחרי" בחיוך והיא פשוט עונה כן!. אני די בהלם מהישירות הכל כך לא אמרקאית ושואלת למה?
ואז משום מקום וללא שום הכנה זה מגיע " אני מקווה שלא תתחרפני לי אבל, בא לך לבלות איתנו, אנחנו מחפשים FEME להשתעשע איתה"
היא ממשיכה, את נראית לי מעוניינת. אני לא ממש חושבת על זה לעומק, אני מרגישה איך האוזניים שלי בוערות, מעט זיעה קרה ליד העין, ואני אומרת "אני מוכנה לנסות". סאלי מחייכת, נותנת לי יד וגוררת אותי איתה שוב לתא השירותים. היא מצמידה אותי אליה, נועלת את התא ואנחנו לכודות בנשיקה שלא נגמרת. אני מתחילה להרגיש את הידים החזקות שלה על גופי, אני מרגישה שהיא ממש שרירית, הפיטמות שלי מזדקרות, וחום נעים מציף אותי. ואז משהו מוזר, היא דוחפת את האגן שלה ונלחצת אלי ואני מבינה שיש שם משהו נוסף....
היא הדפת אותי טיפה אחורה, פותחת לאט את הג'ינס, מפשילה אותו לגובה הברכיים ושולפת דילדו, בצבע גוף מלטקס, עבה, (יותר גדול ממשה שעד אז היה אי פעם בתוכי חי או מפלסטיק) שמחובר אליה בריתמה. היא מחייכת וקורנת, מושכת אותי אליה שוב ולוחשת "בואי זונה", היא מפשילה את השמלה שלי ובאותה יד היא מסיטה את התחתונים שלי הצידה ואצבע חודרת אלי ללא כל הכנה. הנשימה נעצרת, ואני מתמכרת לתחושה.
אני רטובה, אני נזכרת שאני לא ממש מסודרת למטה, לא ממש גילחתי לאחרונה ולא ממש תכננתי על סקס בנסיעה הזאת.
אנחנו שוב מתנשקות ועוד אצבע חודרת אלי, אני מרגישה איך הדגדגן מתמלא בדם וגדל. הנשימות של שתינו נעשות כבדות. היא שוב הודפת אותי, היא מסובבת אותי במקום, אני עם הגב אליה נשענת עם הידים על מכסה האסלה, היא מסיטה שוב את התחתונים ואז אני מרגישה איך הראש של הדילדו מפלס את דרכו פנימה, התחושה מחשמלת, מעולם לא הרגשתי כזה גירוי עוצמתי...., התחושה שזה ממלא את כל הרוחב, זה פשוט תחושה אני מלאה ונמתחת.
אנחנו מתנשמות בכבדות, ואני מרגישה שאני מתקרבת............, היא שולחת יד לפנים וצובתת את הפיטמה שלי, וגונחת בקול, זה מטריף אותי ואני מתחילה לשפשף את הדגדגן, ואז משום מקום זה עוטף אותי ללא כל הכנה, גלים, גלים של אנרגיה מטפסים ושוטפים אותי והברכים פשוט קורסות ואני נשמטת..........
סאלי מחייכת, מושיטה לי יד ועוזרת לי לקום. מתקרבת ומנשקת אותי בעדינות, ולוחשת לי באוזן, "בואי זונה, נלך לחדר שלי במלון, את הולכת להיות הזונה של כולנו היום, עוד לא התחלנו אפילו"

(המשך בקרוב)
    התגובה האהובה בשרשור
פיני​(נשלט)
לפני 11 שנים • 17 בספט׳ 2012
פיני​(נשלט) • 17 בספט׳ 2012
אהבתי מצפה להמשך icon_lol.gif
שוסי
לפני 11 שנים • 20 בספט׳ 2012
שוסי • 20 בספט׳ 2012
בוצ'ות icon_redface.gif
דייקיות icon_redface.gif
פמיות icon_redface.gif
לסביזם icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
בכוח המוח{Aion}
לפני 11 שנים • 21 בספט׳ 2012
בכוח המוח{Aion} • 21 בספט׳ 2012
כתוב יפה, רק שזו לא כתיבה נשית לדעתי.
מצד שני היה כבר את הפולניה שהיתה כותבת בבנים על הבנים את הסיפורים הכי טובים שיש על גיי..

גם אני מחכה לעוד (:
וונאבי​(אחר)
לפני 11 שנים • 1 באוק׳ 2012
וונאבי​(אחר) • 1 באוק׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
מצד שני היה כבר את הפולניה שהיתה כותבת בבנים על הבנים את הסיפורים הכי טובים שיש על גיי..

גם אני מחכה לעוד (:

בוודאי שזאת כתיבה נשית. יש סצנה שלמה של בוצ'-פם בקהילה הלסבית. לא כל כך בארץ, אבל בארצות הברית ובעיקר בסן פרנסיסקו זאת סצנה ידועה וותיקה. חפשי את The Harder She Comes, ספר שכולו סיפורים ארוטיים על הסצנה הזאת.
אופק בהיר{לא}
לפני 11 שנים • 2 באוק׳ 2012

מחכה להמשך...

אופק בהיר{לא} • 2 באוק׳ 2012
...מחכה להמשך.... יש לך את זה...
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
האמת שבוצ'ה ממש גברית היא הדבר היחיד שיכול למשוך אותי מינית, ובלבד שתהיה גבר מושך, כמובן.
יופי של סיפור
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 2 באוק׳ 2012
וונאבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

גם אני מחכה לעוד (:

בוודאי שזאת כתיבה נשית. יש סצנה שלמה של בוצ'-פם בקהילה הלסבית. לא כל כך בארץ, אבל בארצות הברית ובעיקר בסן פרנסיסקו זאת סצנה ידועה וותיקה. חפשי את The Harder She Comes, ספר שכולו סיפורים ארוטיים על הסצנה הזאת.

מה זאת אומרת? אני לא מדברת על זרם כתיבה. אני מדברת על זה שמי שכתב את זה הוא גבר.