לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשה שמזדיינת מהצד היא...

kaly
לפני 11 שנים • 16 בספט׳ 2012
kaly • 16 בספט׳ 2012
אני מסוקרנת לדעת....

האם כל בעלי הדעות המתונות ו"הפחות שיפוטיות" כאן....

חשו את טעם הבגידה?צורב בעורם ושובר את ליבם??

אני לא מצליחה להגדיל ולהדגיש משום מה,אבל תחשבו שהצלחתי!!!
the rain song
the rain song • 16 בספט׳ 2012
kaly כתב/ה:
אני מסוקרנת לדעת....

האם כל בעלי הדעות המתונות ו"הפחות שיפוטיות" כאן....

חשו את טעם הבגידה?צורב בעורם ושובר את ליבם?

אני לא מצליחה להגדיל ולהדגיש משום מה,אבל תחשבו שהצלחתי!!!

בי בגדו, לפני המון שנים.
אין מילים ומיותר לנסות בכלל להסביר את הכאב
ועדיין, הגבול האדום והחד משמעי שלי בזוגיות (ובכלל) הוא אלימות ולא בגידות.
לא, אני לא סלחנית
ואני ועוד איך שופטת. גברים ונשים - אין הבדל בעיני

אבל כפי שאמרתי קודם - לעולם לא אתערב לאנשים אחרים בחיים שלהם.

ואני יודעת שלעולם, אבל לעולם, לא אוכל באמת להבין מה קורה אצל אחרים בחיים, מה מניע אותם למעשה כזה או אחר.
וכמובן, מה שטוב ונכון לי, לא בהכרח טוב ונכון לאנשים אחרים.
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}

אני

אני רק להגיד שרוב ההודעות שאני מקבלת כאן
מתחילות באני נשוי וראיתי שגם את.
כאילו הינה יש לנו מכנה משותף מנצח.

יאללה תיתקדמו.
מרבית הגברים כאן בוגדים ומחפשים מהצד.

אני בדרך כלל משתדלת לא לשפוט אף אחד.

אבל.
אותי זה מגעיל.

אפשר גם אחרת.
האמינו לי.
בדוק.
kaly
kaly • 16 בספט׳ 2012
הגבירה שלי,שנים!

icon_razz.gif

חבל שאני לא יכולה לתקשר איתך בהודעות פרטיות icon_sad.gif
up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 17 בספט׳ 2012

מעולם לא נבגדתי, קאלי

up u rs​(אחרת) • 17 בספט׳ 2012
מה שלא מפריע לי לנהל את חיי ע"פ מערכת ערכים שגורסת שבזוגיות טובה אין מקום לבגידות ושקרים.
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: אשה שמזדיינת מהצד היא...

MasterGS כתב/ה:
kaly כתב/ה:
MasterGS כתב/ה:
בדסמית עם בעל ונילי
מתוסכלת אז אין לה ברירה
מחפשת דרך כדי לא להתגרש ולשמור על שלמות המשפחה
שובבה וקולית כזאת...
סקסית ומחפשת לבטא את המיניות שלה

גבר שמזדיין מהצד הוא
סתם מנייק חרמן ולא מוסרי
--------------------------------------------
תודו שאתם חושבים ככה...

מהצד,מהאמצע למטה או למעלה.זו בגידה,קונטציה לבגידה במדינה? יופי.אין הבדל.

בוא נדבר על מה זו בגידה. יש כאלה שצפיה בערוץ אגו יכולה התפרש עבורם כבגידה.

כל מי שמשקר ומסתיר את האמת הוא לא מוסרי וחרמן מנייק ולא משנה הסיבות.הן לא מעניינות אותי לפני שאני אחליט שהוא סתם זבל שבזבלים.

----נכתב בזכר אך מופנה לשני המינים-----

לא במקרה פתחתי את הדיון הזה בפורום 40 פלוס. עם השנים אתה לומד שלא הכל שחור או לבן. אתה הופך פחות קיצוני. אתה לומד להסתכל על כל הצדדים ולהיות קצת פחות שיפוטי.
מה שכתבת מאוד מתאים לגיל שלך וזה בסדר גמור. אבל בואי נדבר עוד 15 שנה. את תראי את הדברים אחרת.
אני יכול להגדי לך שבאופן אישי אני לא אבגוד אף פעם. אם לא יהיה לי טוב אני אנסה לשפר ואם זה לא יצליח אני פשוט אלך. ויש לי קבלות. היה לי רע והלכתי, למרות שידעתי שאני אשלם מחיר. ושלמתי...
אבל, אני לא שופט אשה או גבר שנשואים עם ילדים, משכנתא, חובות לבנק, מלחמה עם החיים... ובאמת שקשה מאוד להתגרש. ומצד שני מאוד מתוסכלים מהזוגיות ומחיי המין שלהם. מצב לא פשוט.
אם תהיי פעם במקום הזה אולי תראי את הדברים אחרת...

לגיל אולי יש משמעות אבל גם לערכים שהולכים ומתעצבים עם הזמן ולאו דווקא מתגמשים. אנחנו "מעגלים" דברים לאו דווקא בגלל הגיל אלא כי נוח/מתאים/רצוי לנו. ועם השנים אנחנו יותר מיומנים בזה. בעיני, זה סוג של מנגנון הגנה כדי להצדיק מעשים לא ראויים.

ותאמין לי, הייתי שם אבל החלטתי לא להיות שם יותר.

חג שמח
נולי
נולי • 17 בספט׳ 2012
המלט כתב/ה:
נולי כתב/ה:
אישה או גבר שמזדיינים מהצד סימן שאין להם סיפוק במערכת היחסים וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי.

N

ממה שאת אומרת נובע שלרוב בני האדם אין סיפוק במערכות היחסים שלהם וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי. זו נראית לי מסקנה מרחיקת לכת.

לא היתי שופטת את העולם על פי הנהוג באתר זה.ואולי אני סתם תמימה, אבל, אין לאדם מה לחפש במקום שלא טוב לו. אם זה אומר לבטל את כל הקשרים הזוגיים-אז תבטל אותם. ככה יהיו יותר אנשים מאושרים בעולם. פחות ממורמרים ואולי פחות מלחמות.....לחיי עולם מאושר ותמים יותר.
N
Eniggma​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 18 בספט׳ 2012
Eniggma​(מתחלפת) • 18 בספט׳ 2012
[align=right][אופס...
אחדד מי יודע? אחד אני יודע.......
עשרהה מי יודע? עשרה אני יודע- עשרה דיבריא, תיהי-שעה ירחי לידה, שששהמונה ימי מילה .......
זה ראש השנה או פסח?
(ע"ע כבודו האחרון 😃 בנימוקי פסק דינו בדבר אישה שאם היא ככה וככה, וככה וככה, אצטרה)

א-גיטע יועהר, שנה-טובה.
Mooooon

Re: אשה שמזדיינת מהצד ...

Mooooon • 18 בספט׳ 2012
צריכה אטמי אוזניים כדי לא להיכנס להריון
המלט
המלט • 18 בספט׳ 2012
נולי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נולי כתב/ה:
אישה או גבר שמזדיינים מהצד סימן שאין להם סיפוק במערכת היחסים וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי.

N

ממה שאת אומרת נובע שלרוב בני האדם אין סיפוק במערכות היחסים שלהם וכדאי שיפרדו מבני הזוג הנוכחים שלהם בהקדם האפשרי. זו נראית לי מסקנה מרחיקת לכת.

לא היתי שופטת את העולם על פי הנהוג באתר זה.ואולי אני סתם תמימה, אבל, אין לאדם מה לחפש במקום שלא טוב לו. אם זה אומר לבטל את כל הקשרים הזוגיים-אז תבטל אותם. ככה יהיו יותר אנשים מאושרים בעולם. פחות ממורמרים ואולי פחות מלחמות.....לחיי עולם מאושר ותמים יותר.
N

כן, לבטל את כל הקשרים הזוגיים זה מאד הגיוני. הגישה שלך אכן נאיבית, לעניותה המרודה של דעתי. אנשים מזדיינים לא רק משום שלא טוב להם. אנשים מזדיינים כי זה נעים להזדיין. כי זה מרגש, מסעיר. כי להזדיין עם אדם אחד בלבד במשך ארבעים שנה מנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר להבין אותו מעיון תיאורטי בלבד, ובוודאי שמנוגד לטבע האנושי כפי שאפשר לראות מהצצה אמפירית חטופה. ההזדיינות עם אחרים איננה בהכרח סימפטום של זוגיות לא טובה, ומפליא אותי לראות איך אנשים (למשל, סיגורני), קושרים זוגיות טובה עם בלעדיות בחיי המין, כאילו שאחד הוא תנאי הכרחי למשנהו. מערכות יחסים מורכבות מעט יותר מאשר בלעדיותו של הקשר המיני, וזה תמיד נראה לי מצחיק איך אנשים ממשיכים לאחוז במנטרות של משטר חברתי שנכפה עליהם על ידי איזשהו ממסד (דתי בדרך כלל, והם אפילו לא יודעים את זה) שמנסה לנהל לאנשים את חיי המין שלהם.