סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הטעם או: למה לסבול כשאפשר לא.

TradeMark​(שולט)
לפני 11 שנים • 24 בספט׳ 2012

מה הטעם או: למה לסבול כשאפשר לא.

TradeMark​(שולט) • 24 בספט׳ 2012
כן כן, סבל מחרמן וכל הג'אז הזה, אני יודע, אבל יצא לי לעלות על כמה פוסטים וכמה שרשורים שלא הצלחתי להבין או להתחבר אליהם. קראתי פוסט על שולט שלקח מהאישה שלו את הכסף והכרטיס אשראי, משאיר אותה חסרת עצמאות לחלוטין, וללא זמן מוגבל. קראתי פוסט על שולט שהעביר את הנשלטת שלו סדנת טירונות, בו היא במשך שבוע ישנה על שק שינה על הרצפה, לא רואה טלוויזיה ושאר קשקושים.

ואני שואל מה הרעיון מאחורי כל זה ?

אז את ההתפלספות הבדס"מית מאחורי העניין קראתי, אבל בטח לא שוכנעתי שנשלטת צריכה לישון על שק שינה בשביל להעריך מיטה. להעריך מיטה ? what the what. ואם אתה רוצה שליטה על ההוצאות של השפחה שלך, בכבוד. אבל אם אתה לא מסוגל שהיא תציית למגבלות שלך בלי להחזיק אותה ברצועה של: "אין לך כסף, אין לך אשראי, רק דרכי." כמה שליטה באמת יש לך עליה ?.

זכויות בסיסיות של אדם כאדם בחיים האמיתיים, גם אם היא נשלטת-שפחה שלך, לא צריכים תזכורת וגם אם כן זה בהחלט רק במקרי קיצון. אז כיף לשחק, וזה העולם שלי את יודעת, את רק חיה בו, אבל לי זה נתפס כשרירותי. לדעתי לא לומדים פה כלום, ואם זו התעללות לשם ההנאה אני לא פוסל את זה, אבל בטח לא צריך להעמיס על זה פרקטיקה ריקנית ולעשות מזה מנטלי או אינטיליגנטי.

סתם מחשבות של בוקר...
I'm God
I'm God • 24 בספט׳ 2012
יש דברים שעושים כי פשוט אפשר , מה רע ?
לא צריך תאוריה שלמה להסביר כל דבר , לפעמים עושים משהו כי אפשר וגם זה יכול להיות נהדר
בלוסום​(לא בעסק)

מה שבשביל אחד

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2012
הוא סבל צרוף - בשביל האחר הוא הנאה צרופה.

ומי יחליט על המשמעות לכל אחד?...
TradeMark​(שולט)
קאלי כתב/ה:
לא צריך תאוריה שלמה להסביר כל דבר , לפעמים עושים משהו כי אפשר וגם זה יכול להיות נהדר

אני מסכים, לגמרי. רק שהפוסטים של הנשלטות או השולטים נתנו לכל הפעילות הזו איזו משמעות חבויה, משמעות כל כך חבויה, שהיא גלויה רק להם כנראה...
TradeMark​(שולט)

Re: מה שבשביל אחד

rapunzel כתב/ה:

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.
Brave girl

ממממ..

Brave girl • 24 בספט׳ 2012
תראה, אני חושבת שהכל עניין של כמה אתה מוכן לתת את עצמך למישו
כשאוהבים מישהו ויודעים שמה שהוא עושה לך הוא מתוך דאגה (כמו לקחת תאשראי כדי למנוע בזבוזים מיותרים) אז אתה לומד לסמוך עליו ופשוט נותן את עצמך

זאת אהבה אמיתית ללא תנאים.

השולט שלי מעולם לא עשה לי משהו כדי שאסבול
גם בסשן הכי קשה המטרה לא הייתה להתעלל בי או לגרום לי לסבול
המטרה הייתה שאתחזק מזה שאלמד מזה שאבין שאני מסוגלת להתמודד עם דברים שקשים לי ולהתמודד מול השדים הכי מפחידים.

והנה עובדה
היום אני פי מיליון יותר חזקה פי מיליון יותר שלמה עם עצמי.

בסופו של דבר..
צריך לדעת לבחור את השולט שלא עושה לך משו סתם כי בא לו לשבור אותך ולפרק אותה לחתיכות.

החוכמה היא להיות עם מישו שידע לחבר אותך מחדש
שידע לתת לך כלים להתמוודד ולהתחזק.

אני מצאתי מלאך כזה icon_smile.gif
וכן, אני אלך אחרין באש ומים.

אז לשאלתך
אני ממש לא בקטע של סתם לסבול.
ממש לא.
באנו לכאן כדי להנות כדי להתחזק כדי ללמוד להתמודד...
וכדי לתת את עצמינו באמת לא כמשחק (אני לפחות)

זאת תשובתי
נוריתE
נוריתE • 24 בספט׳ 2012
מי שסובלים בסאדו.
צריכים לחשוב מה הם
עושים פה
בלוסום​(לא בעסק)

Re: מה שבשביל אחד

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

רפו, טהרנות בדס"מית זה נחמד, זה אפילו כיף למי שבא לו. אבל אני מדבר על המה שחלול ומוצג כמלא. על מה שרדוד ומוצג כעמוק, על מה שגופני ומוצג כנפשי. על מה שהוא פאן, ומוצג כאיזה חלק מתהליך למידה. זה הכל.

מה שלמדתי על בשרי הוא, שרק אותם שני בני זוג יכולים לדעת מה הולך בתוך מערכת היחסים שלהם, ואת הדינמיקות העדינות של מה שיש ביניהם, ואף אחד מבחוץ לא יוכל לראות זאת.

אני בגישת הבדסמ של RACK - RISK AWARE CONSENSUAL KINK - בניגוד ל SSC שדוגלת בעשיית דברים "שפויים", ראאק מדברת על ללכת לקצה. אני חושבת שהדוגמאות שהבאת הן של זוגות שדוגלים באותה הגישה כמו שלי. מודעים לסיכונים ועדיין עושים אותם. ובסופו של יום - רק אותו זוג יכול לדעת האם זה ממלא אותם או שלא... ועוד אוסיף ואומר, שאני, רוב הפעמים, אוהבת לעשות דברים להנאת השולט, והנאתי שואבת משלו בעיקר. אני חושבת שגם זה עוד מאפיין של הדוגמאות שנתת..
I'm God
I'm God • 24 בספט׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
קאלי כתב/ה:

אני מסכים, לגמרי. רק שהפוסטים של הנשלטות או השולטים נתנו לכל הפעילות הזו איזו משמעות חבויה, משמעות כל כך חבויה, שהיא גלויה רק להם כנראה...

הדבר העיקרי שבולט בהם הוא שיש לאנשים סיבה לדבר עליהם , על הפוסטים עצמם ועל הניקים שכתבו אותם , אולי זאת הסיבה ואולי לא , בת'כלס ....למישהו באמת איכפת מזה ?????
TradeMark​(שולט)
קאלי כתב/ה:
המאלף TM כתב/ה:
קאלי כתב/ה:

הדבר העיקרי שבולט בהם הוא שיש לאנשים סיבה לדבר עליהם , על הפוסטים עצמם ועל הניקים שכתבו אותם , אולי זאת הסיבה ואולי לא , בת'כלס ....למישהו באמת איכפת מזה ?????

למישהו באמת אכפת ממה ?
לך הרי מספיק אכפת לכתוב בלוג, לקרוא בלוגים של אחרים ולהגיב פה בפורום. או שזו פאטה מורגנה מה שאני רואה מולי?