סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שק איגרוף - שאלה

lori{ע_מ}
לפני 11 שנים • 29 בספט׳ 2012

שק איגרוף - שאלה

lori{ע_מ} • 29 בספט׳ 2012
תהיה שעולה בי הרבה לאחרונה..

אדוני הוא אחד האנשים הכי "מאוזנים רגשית" שאני מכירה.
מאוד מחושב, מאוד שקול, נדיר מאוד שהוא מרים את הקול, עוד יותר נדיר לשמוע אותו צועק.
זה לא אדם שקל להוציא אותו מהכלים.
ולמה אני כותבת את זה?
כי לפעמים, ממש בא לי שיחזור הביתה עצבני בטירוף בגלל משהו שקרה בעבודה או במהלך היום, שיתעצבן ממש על משהו או מישהו ויבוא להוציא את זה עליי.
כמו לשמש לו שק איגרוף. לספוג את הכעס שלו שלא קשור אליי, אלא כי פשוט היה לו יום נוראי.
אני לא מדברת על כעס שעולה בו על דברים מהיומיום אלא על ממש עצבים, זעם.

כדי למנוע מראש עליהום, זה משהו שהוא יושב בראש בגדר פנטזיה בלבד, או סוג של רצון להיות מסוגלת להיות "נותנת" במצבים כאלה, זה משהו שסביר מאוד להניח שלא יתממש, בגלל סוג האדם שהוא וגם בגלל שאני לא חושבת שאני מסוגלת בכלל לעמוד בזה. הבהלה פשוט תבריח אותי..

האם יש כאן עוד בנות שחוות את הצורך הזה לפעמים?
kore
kore • 29 בספט׳ 2012
אני מבינה שמדובר בפנטזיה שלך.

אבל במציאות, נראה לי שמי שיש לה את הצורך הזה, הופכת קצת להיות "אישה מוכה", לא?

ואגב, אם אדונך היה עושה כזה דבר, בטוח שהיית יכולה להמשיך לקרוא לו "אדונך"? הרי זה מרגיש כמו סוג של איבוד שליטה, להוציא אגרסיות שלא קשורים אליך, עליך.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 בספט׳ 2012
מהכרות אישית עם האיש,
זה לא יקרה.

כל אדם מוציא את האגרסיות המצטברות בו בדרכים שונות.
אני מכה בשק איגרוף (אמיתי..), יוצא לכביש 6 ומותח את הספידומטר
או שפשוט ניגש למטווח עם 300 כדורים, לוחץ על כפתור הדימיון,
האפליקציה החכמה הזו מדמה את הפרצוף שצריך להעלים ו... בום בום.

לא חושב שאחד מתפקידיה אל הנשלטת הוא לשמש כשק איגרוף אנושי
להוצאת אגרסיות ותיסכולים של השולט.
תקשורת טובה, ארוחה טעימה, יין משובח, רוח ים וסקס פרוע והנה...

על מה דיברנו?
אגרסיות ושקי איגרוף.. הכל נשכח.

ואז עושים סשן חזק וטוב.

icon_cool.gif
A v​(שולט)

לוקחים..

A v​(שולט) • 29 בספט׳ 2012
כמה חתיכות עץ...

משייפים דופקים מדביקים קודחים..

או פשוט מפרקים את המקרר לגורמים מנקים בקפדנות.

האגרסייה נעלמת..

ואז אפשר להנות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 29 בספט׳ 2012
אני לא חושבת שהיא שאלה איך מתמודדים עם תסכולים, אלא אם הצורך הזה להיות זו שפורקים עליה גם תסכולים וזעם מתקיים.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 29 בספט׳ 2012
kore כתב/ה:
אני מבינה שמדובר בפנטזיה שלך.

אבל במציאות, נראה לי שמי שיש לה את הצורך הזה, הופכת קצת להיות "אישה מוכה", לא?

ואגב, אם אדונך היה עושה כזה דבר, בטוח שהיית יכולה להמשיך לקרוא לו "אדונך"? הרי זה מרגיש כמו סוג של איבוד שליטה, להוציא אגרסיות שלא קשורים אליך, עליך.

זה באמת בעייתי. מי שיש לה את הצורך הזה לא הופכת להיות אישה מוכה. כדי להיות אישה מוכה היא צריכה לשאוב לשם בצורה לא מודעת "גבר מכה/אלים", ולהכנס למעגל ההתמכרות/קורבנות הזה.

בדס"ם מאפשר ונטיל לכל מיני צרכים במרחב מוגן ומודע, בין היתר לצרכים אגרסיביים מאוד.
את צודקת שאפשר לראות מערכת בדס"מית כזו כבעלת אלמנט של אובדן שליטה מצד השולט, אבל מצד שני את יכולה להחשיב את זה גם כקבלת עוד סוג של שירות מהנשלטת, שמייצר אצל אדונה פורקן.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 29 בספט׳ 2012
אני ביקשתי מהקינקי הראשון שלי שיתפרע עלי. למרבה המזל, הוא לא הסכים...
אבל כן. מזדהה עם הצורך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כן, בהחלט, אני חווה את הצורך הזה ומפנטזת על זה המון. לפעמים זה אפילו נורא מתסכל אותי שזה לא קורה. פעם אפילו הייתי מנסה להתחיל איתו ריבים בשביל לגרום לזה לקרות. אפילו ניסיתי להרביץ לו בעצמי בשביל לגרום לזה לקרות.
זה לא עבד אף פעם והפסקתי לנסות.

אז נכון שזה שהוא בחיים לא יעשה את זה זה חלק מהגבר שבו התאהבתי ואולי אם הוא היה מתייחס אלי ככה לא הייתי יכולה להרגיש כלפיו את כל מה שאני מרגישה. מצד שני לפעמים נדמה לי שהוא פשוט לא מעכל שמותר לו. מצד שלישי אני לא יודעת אם באמת מותר לו. אין לי מושג איך ארגיש אם דבר כזה יקרה. אני מנסה לדמיין ונדמה לי שאני אהיה בסדר עם זה אבל כנראה שאי אפשר לדעת.

אני לא חושבת שהפנטזיה תדעך מתישהו. אני לא בטוחה אבל נראה לי שבאמת הייתי רוצה שזה יקרה. גם אם זה מאד יכאב באותו רגע, הייתי רוצה שזה יקרה. זה עובר לי בראש בתדירות מאד, מאד גבוהה.