אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שק איגרוף - שאלה

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 16 באוק׳ 2012
Brave Dwarf • 16 באוק׳ 2012
MasterKey כתב/ה:
משתתפים יקרים,

מה אתם עושים בדיון הזה?

גמד - תאור השיחה שלך מרתק ותודה על השיתוף. מה רצית להשיג כאשר הערת את אישתך באמצע הלילה? לעניות דעתי רצית להשיג את אישורה לכך, כי האלימות והסדיזם שלך כלפיה נעשו בהסכמה מלאה, שכן אז זה הופך מסתם אלימות והכאת נשים לבדסם. כנראה לא היית בטוח בכך ולכן היית זקוק לאישורה. בעיניין הזה אני איתך לחלוטין.
.

עשרים שניות על כנימות ועל השם הרע שיצא להן:

כנימה אינה חרק מזיק. נהפוך-הוא. מאסטרקי אדם כנימתי והוא פעל בשרשור בדומה לכנימות בגינה. הוא תקף את המקומות החלשים (עלים חולים ונפולים) ועורר דיונים עמוקים (חיזוק של אדמה ושורשי הצמח בכלים שלא אלאה לגביהם). הכינוי "כנימה" מעליב אך ורק אם מתייחסים למראה החיצוני של הכנימות ולחוסר נעימות שהן גורמות במראן ואכן מאסטרקי, למרות המעלות והיעילות שציינתי, בלתי נעים בתגובותיו. נכון, יכולתי לכתוב את כל זה במילים אלה. אבל כבר כתבתי את כל זה בעמוד תשיעי ולא מצאתי לנכון לחזור על עצמי.
אוסיף שהתנהגות של החברה שתקפו את מאסטרקי הזכירה לי את האנשים שאוחזים בקונפידור ומתחילים להרעיל את הכנימות ועל הדרך לעקר את האדמה, להחליש את הצמח ולרצוח את כל האורגניזמים החיים בסביבה ובסוף נותרים עם גושי חול ריקים, צמחים מורעלים וחולים ובסביבה מעוקרת מכל טוב. כנימות ייצורים חיוביים. הן אחראיות על פינוי פסולת, הן מהוות מזון לצרעות ולחיפושיות והן אות אזהרה קולוסלי לבעיות בקרקע.

אז אם נעלבת כאשר כיניתי אותך "כנימה", אני מתנצל.

מאסטרקי, קשה לי להשיב על תגובות שמתחילות ב: "מה אתם עושים בדיון הזה?" אנחנו מביעים את דעתנו, חשבתי שזה ברור.

ולא, אתה לא אתי. אתה לחלוטין עם עצמך. לגבי השאלה ששאלת אותי אי שם בין עובדות שקבעת לעניות דעתך, השבתי עליה לחדה כי מן הסתם, שאלה אחרת.

(העירו לי שירדתי ברמה בתגובתי אליך. הרגשתי צורך להסביר את עצמי.)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ועוד מילה לגבי הסכמה (בלי לחלוק על דברי רפאל):

אני לא חושבת שהסכמה עומדת בשיקוף למילים "אני מסכים". אפשר לתת הסכמה תחת מניפולציה ואפשר גם לא לומר את המילים אבל להבהיר במעשים. קיימת גם הסכמה שבשתיקה וקיימת גם אי-הסכמה שבשתיקה. לא בכל המצבים הסכמה היא דבר ברור. הרבה פעמים היא משוערת.

בנוסף, אני לא חושבת שהסכמה היא תרוץ לשום דבר, גם כאשר היא מפורשת. זה שמישהו נתן הסכמה מודעת ומפורשת לכך שיעשו לו משהו, זה עוד לא אומר שבהכרח רצוי או מוסרי לעשות לו את זה. ובמקביל, זה שאני מסרבת למשהו, עוד לא אומר שלהכריח אותי זה כל כך נורא. ברמה יומיומית, אנחנו מכריחים זה את זה כל הזמן, לפעמים בלי לשים לב.

אני בהחלט מסכימה עם רפאל בכך שלא זו צריכה להיות מילת המפתח במרכז הדיון. זו מילה שמתאימה לדיון משפטי, לא רגשי (וגם אותו היא משבשת עם כל הבעיות הנלוות אליה).

* * *

חזרה לנושא: השאלה היא לא אם הוא יעשה לי משהו שאני לא מסכימה לו. זו שאלה שלא קיימת בזוגיות שלנו. הסכמתי להתחתן איתו, זה מכיל את כל השאר (לא לכל זוג נשוי - כן בשבילנו. וכן, דיברנו על זה לפני החתונה).
השאלה היא האם הוא ישתמש בי לפריקת מתחים ולא רק יצרים.

באשר לבעל שלי - כנראה שלא - כי אצלו מתחים ויצרים הם תחומים נפרדים.
אצלי, למשל, הם לא. מתח הופך ליצר ויצר הופך למתח. ולי כן הגיוני לפרוק עליו.
כן? מותר להגיד את זה? הכל יוצא עליו. אולי בגלל זה אני רוצה שזה יהיה דו כיווני?
כי לא חשבתי על זה ככה. זו פשוט פנטזיה של להיות שק איגרוף.
אם לא הייתי בזוגיות שבמסגרתה האפשרות להגשים הרבה פנטזיות מאד נגישה, בטח לא הייתי חושבת על זה כל כך הרבה. פנטזיה, וזהו. אבל עכשיו אני בתקופה בחיים שלי שבה פנטזיות ניתנות להגשמה. ואז יש מה לחשוב עליהן.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: אני לא רואה הבדל בין

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 16 באוק׳ 2012
pet כתב/ה:
ציטוט: פט, העובדה היא שלא לורי ולא מנגה וגם לא יולי טענו שהן חושבות שזה מה שמגיע להן.
הסיבה הפשוטה היא הרצון הזה לספק את כל צרכי השולט, להיות בשבילו גם בתור "מקור להוצאת אגרסיות". לנסות לשנות את מה שהן אמרו, זה פשוט להלביש את מה שאנחנו חושבים ושופטים.

ממתי זה נהיה כזה פסול לשים צרכים של אחר לפני שלך?
כשיש ילדים למשל, לרוב, הצרכים שלהם באים לפני וגם במערכות יחסים וניליות הצרכים של האחר עוברים לעתים את הצרכים שלך.
בגלל זה יש פשרות.
ובתור מישהי שהייתה בשתי המקומות, התחושה היא מאוד שונה.
אישה מוכה מרגישה בושה, אשמה, חרא עם עצמה.
נשלטת מרגישה גאווה, אושר, היא קורנת- כשזה נעשה בצורה נכונה.
ועוד משהו, ממתי להחליף עם שוט למשל לא יכול גם להחשב לאישה מוכה? כי זה מקובל יותר? כל אקט של "אלימות" בהקדמת יכול להחשב לגבר/אישה מוכים.

אצלי ספרטי יודע, עם חגורה לא מתקרבים אלי, כי חגורה בשבילי זה אישה מוכה.
אז אני באמת מתקשה להבין כאן את הנחרצות של אישה מוכה.

ולרצות לספוג עבור השולט, זה לא לחשוב שזה מגיע לך?
כי אם זה לא מגיע לך, למה שתרצי את זה?

בנוגע להשמת צרכים של מישהו אחר לפניך, את משווה קשר של אמא ובן לקשר זוגי? והשמת הצרכים של הבן זוג בצורה כזו קיצונית לבין השמת הצרכים של הילד, שלרוב מתבצע בצורה מתונה יותר?

אגב, גם בקשר של הורים וילדים, הרבה פעמים ההורים מציבים לילדים גבולות שהמשמעות של זה זה שההורה שם את הצורך שלו קודם.

כפי שאת אמרת, זה עניין מאוד דינמי ויש הרבה פשרות, איפה בסיטואציה שאנחנו מדברות עליו יש פשרה מצד השולט?

בסוף את כתבת שבן הזוג שלך לא מתקרב אליך עם חגורה כי מבחינתך זה יהפוך אותך לאישה מוכה, במילים אחרות, את הצבת לעצמך את הגבול בין מה שלגיטימי מבחינתך ללא לגיטימי (החגורה), אז למה שאני מציבה את הגבול (שק איגרוף) זה נראה לך מאוד שיפוטי?

לא, לרצות לספוג עבור השולט שלך זה לא לחשוב שמגיע לך. זה פשוט כמו שזה נשמע- לספוג בשבילו ונמנעו. השאלה של "האם זה מגיעה לי" לא קשורה במקרה הזה. אני ארצה את זה, כי אני פשוט רוצה לעשות לו הכי טוב שאני יכולה, אני חושבת שלורי ומגנה הסבירו את זה כבר.
למה צריכה להיות פשרה של שני הצדדים בכל מקרה?
כששואלים לאיזה סרט ללכת, אחד רומנטי והשני קומיקסים- רק אחד מתפשר, לא שניהם ( לרוב).
בדרך כלל, כאשר יש שני רצונות שמתנגדים אז אחד מוותר ולוקח צעד אחרונית על מנת להגשים את הצורך הרגעי של האחר וזה מתקיים בכל מערכת יחסים, גם בין חברים.
מערכת הרסנית ייחודית יותר כי עקרונית, בהרבה מקרים, היא לא שוויונית. אבל אם שני הצדדים נהנים, אז למי אכפת?
בנוגע להצבת הגבול. את החגורה שמתי כגבול עבורי, אבל אם מישהי אחרת כאן תוצלף עם חגורה, אני לא אקרא לה אישה מוכה. זה ההבדל.
אני לא שיפוטית על חגורה, אני שמה את זה כגבול בזוגיות שלי, אבל אני לא מתיימר ללכת הנשלטת ולומר לה בנחרצות שזה שהוא מחליף בה עם חגורה זה הופך אותה לאישה מוכה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: תיקון טעות

purple phoenix כתב/ה:
הרסנית = זוגית בדסמית

ככה זה כשכותבים תגובה דרך הפלאפון icon_smile.gif

הו, האירוניה icon_smile.gif

יולי Yuli כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
הרסנית = זוגית בדסמית

כן כן, זה גם מה שעבר לי בראש!
מישהו צריך לתת כמה שיעורים למי שבנה את מערכת התיקון האוטומטי icon_biggrin.gif
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 16 באוק׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
משתתפים יקרים,

מה אתם עושים בדיון הזה?

גמד - תאור השיחה שלך מרתק ותודה על השיתוף. מה רצית להשיג כאשר הערת את אישתך באמצע הלילה? לעניות דעתי רצית להשיג את אישורה לכך, כי האלימות והסדיזם שלך כלפיה נעשו בהסכמה מלאה, שכן אז זה הופך מסתם אלימות והכאת נשים לבדסם. כנראה לא היית בטוח בכך ולכן היית זקוק לאישורה. בעיניין הזה אני איתך לחלוטין.
.

עשרים שניות על כנימות ועל השם הרע שיצא להן:

כנימה אינה חרק מזיק. נהפוך-הוא. מאסטרקי אדם כנימתי והוא פעל בשרשור בדומה לכנימות בגינה. הוא תקף את המקומות החלשים (עלים חולים ונפולים) ועורר דיונים עמוקים (חיזוק של אדמה ושורשי הצמח בכלים שלא אלאה לגביהם). הכינוי "כנימה" מעליב אך ורק אם מתייחסים למראה החיצוני של הכנימות ולחוסר נעימות שהן גורמות במראן ואכן מאסטרקי, למרות המעלות והיעילות שציינתי, בלתי נעים בתגובותיו. נכון, יכולתי לכתוב את כל זה במילים אלה. אבל כבר כתבתי את כל זה בעמוד תשיעי ולא מצאתי לנכון לחזור על עצמי.
אוסיף שהתנהגות של החברה שתקפו את מאסטרקי הזכירה לי את האנשים שאוחזים בקונפידור ומתחילים להרעיל את הכנימות ועל הדרך לעקר את האדמה, להחליש את הצמח ולרצוח את כל האורגניזמים החיים בסביבה ובסוף נותרים עם גושי חול ריקים, צמחים מורעלים וחולים ובסביבה מעוקרת מכל טוב. כנימות ייצורים חיוביים. הן אחראיות על פינוי פסולת, הן מהוות מזון לצרעות ולחיפושיות והן אות אזהרה קולוסלי לבעיות בקרקע.

אז אם נעלבת כאשר כיניתי אותך "כנימה", אני מתנצל.

מאסטרקי, קשה לי להשיב על תגובות שמתחילות ב: "מה אתם עושים בדיון הזה?" אנחנו מביעים את דעתנו, חשבתי שזה ברור.

ולא, אתה לא אתי. אתה לחלוטין עם עצמך. לגבי השאלה ששאלת אותי אי שם בין עובדות שקבעת לעניות דעתך, השבתי עליה לחדה כי מן הסתם, שאלה אחרת.

(העירו לי שירדתי ברמה בתגובתי אליך. הרגשתי צורך להסביר את עצמי.)

גמד,
לא יכול לומר שנעלבתי. פשוט הצחיק אותי (אם היית מכיר אותי היית מבין עד כמה הכינוי כנימה אינו קשור למציאות) וגם התאכזבתי קלות משום שציפיתי ממך לתגובה עינינית ולא סתם מתגוננת.

אני בהחלט איתך גם אם אתה לא חושב כך. העובדה שלא היית בטוח, כי האלימות כלפי זוגתך (ומה שאנחנו עושים בבדסם היא אלימות לכל דבר) הינה בהסכמתה המלאה, והרגשת צורך לקבל את אישורה המחודש לעיניין מוסיפה לך הרבה נקודות והערכה בעיניי (ואילו כמובן רק המשקפיים שלי).
שלגי

שלגי • 16 באוק׳ 2012
purple phoenix כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
הרסנית = זוגית בדסמית

התכוונת לכמה הצלפות, לא? (-:

שלגי כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
purple phoenix כתב/ה:
הרסנית = זוגית בדסמית

התכוונת לכמה הצלפות, לא? (-:

כן... ואז המילה בדסמ תקבל תיקון אוטומטי של "גבר מוכה" icon_smile.gif
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 11 שנים • 20 באוק׳ 2012
מאלף סוררות​(שולט) • 20 באוק׳ 2012
BODYGUARD כתב/ה:
מהכרות אישית עם האיש,
זה לא יקרה.

כל אדם מוציא את האגרסיות המצטברות בו בדרכים שונות.
אני מכה בשק איגרוף (אמיתי..), יוצא לכביש 6 ומותח את הספידומטר
או שפשוט ניגש למטווח עם 300 כדורים, לוחץ על כפתור הדימיון,
האפליקציה החכמה הזו מדמה את הפרצוף שצריך להעלים ו... בום בום.

לא חושב שאחד מתפקידיה אל הנשלטת הוא לשמש כשק איגרוף אנושי
להוצאת אגרסיות ותיסכולים של השולט.
תקשורת טובה, ארוחה טעימה, יין משובח, רוח ים וסקס פרוע והנה...

על מה דיברנו?
אגרסיות ושקי איגרוף.. הכל נשכח.

ואז עושים סשן חזק וטוב.

icon_cool.gif

מתחבר מילה במילה.
ובחורה שרוצה שיפוצצו אותה צריכה לחפש בחור ממש אבל ממש עדין.