אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שק איגרוף - שאלה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 29 בספט׳ 2012
AV, שאלת אם אין דרכים אחרות להרגיע - ברור שיש, הרי אני איכשהו כן מכילה את הימים הרעים של בעלי ומספקת לו מענה בכל מה שהוא מבקש - כמו שהיית מצפה מרעיה ממוצעת.

אבל ת'מבין, יש לי בעיה לעשות את כל הדברים בחיים שלי בצורות נעימות שלא יהוו סיכון. זאת פשוט לא אני, מה אני אגיד לך. אני בעד צורות נעימות, הן נועמות לי מאד, אבל לפעמים אני מרגישה שזה לא מספיק לי.
אני יודעת שזה לא אידאלי אבל אשכרה יש לי צורך לפחד ממנו לפעמים. אני מודעת לפרדוקס, אבל המודעות לא מונעת ממני לחוות את אותם רגשות פרדוקסליים.
שלגי
שלגי • 29 בספט׳ 2012
עולם הפנטזיות שלי הוא הכל חוץ מפוליטיקלי קורקט.
בלי להכנס לכל הפרטים המלוכלכים...
כפי שברור לי שיש שם דברים שבחיים אני לא אממש וכאלה שאולי אממש חלקית עם מישהו שאני מאוד סומכת עליו - אני מניחה שגם לחלק מהקרויים שולטים יש פנטזיות וצרכים כאלה.
לאו דווקא בנושא הספציפי שלורי העלתה...

זה בסדר להתחלחל מזה, אבל אני מניחה שיש אנשים שגם הצורך הזה קיים בהם.
יתכן שהם לעולם לא יממשו אותו, כפי שלכל אחד יש דברים שהוא לעולם לא יממש.

אבל הייתי שמחה לשמוע עוד שיתוף כמו של איון - בתאוריה לפחות, כאן זה המקום לשתף גם באפל ובלא מקובל.
(ברור לי שבפועל קשה מאוד לשתף כאן, אבל אולי יקום הרשע בק״ק שיעשה זאת)
A v​(שולט)

כמו שאמרתי

A v​(שולט) • 29 בספט׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
AV, שאלת אם אין דרכים אחרות להרגיע - ברור שיש, הרי אני איכשהו כן מכילה את הימים הרעים של בעלי ומספקת לו מענה בכל מה שהוא מבקש - כמו שהיית מצפה מרעיה ממוצעת.

אבל ת'מבין, יש לי בעיה לעשות את כל הדברים בחיים שלי בצורות נעימות שלא יהוו סיכון. זאת פשוט לא אני, מה אני אגיד לך. אני בעד צורות נעימות, הן נועמות לי מאד, אבל לפעמים אני מרגישה שזה לא מספיק לי.
אני יודעת שזה לא אידאלי אבל אשכרה יש לי צורך לפחד ממנו לפעמים. אני מודעת לפרדוקס, אבל המודעות לא מונעת ממני לחוות את אותם רגשות פרדוקסליים.

כמו שאמרתי יכול להבין את הרצון הצורך להיות שם.

יכול לכבד את הרצון הזה ואת הדרך הזו.

ברמה המעשית או הפנטזיונרית מעולם לא הייתי שם,וכמעט בטוח שלא אהיה.

אבל הבעלים שלכם זכו,בזה שאתן מוכנות להיות שם ברמות כאלו.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 29 בספט׳ 2012
לא ראיתי את המילה אלימות בפוסט, ולכן אני אניח שזו לא הכוונה. להוציא את העצבים על ידי אלימות, זה כמו לנסות להשחיל חוט לקוף של מחט מחוסר סבלנות, זו עבודה עדינה.

אני לא יודע אם זה עוזר או לא, אבל ייתכן מאד שכבת זוג את מהווה עבורו צינור ניקוז לכעסים. אם מבחינות חיוביות "איזה יופי אני חוזר מהעבודה לאישה מהממת" או מבחינות שליליות של ביקורתיות, חוסר סבלנות, תלונות מוגזמות, ריבים וכדומה.

לגברים יש פנטזיה לראות אישה נופלת על מנת להרים אותה. אם הוא ייפול את תהיי שם בשבילו, אבל מובן שעדיף שלא...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
קושי, לא הבנתי אותך. מה זאת אומרת, עדיף שלא? עדיף שלא יפול? עדיף שאם יפול זה לא יהיה עלי? שלא אהיה זאת שמרימה (כי זה יהרוס לי את התדמית השברירית)? מה?
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 29 בספט׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
קושי, לא הבנתי אותך. מה זאת אומרת, עדיף שלא? עדיף שלא יפול? עדיף שאם יפול זה לא יהיה עלי? שלא אהיה זאת שמרימה (כי זה יהרוס לי את התדמית השברירית)? מה?

עדיף שלא ייפול, התכוונתי.

למרות שגם זה נתון לויכוח, אם הוא נופל וזה מחזק את הקשר, זה טוב או רע?
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 29 בספט׳ 2012
איון, אני רוצה לחדד נקודה שהעלית.
התכוונתי פחות לחייתיות שקיימת בקשר ולסערת רגשות שלפעמים קיימת ובמסגרת הקשר קיים ביניכם דו שיח (כלשהי, לאו דוקא במילים) שמחבר את הכל ביחד לאותו מקום. התכוונתי למשפט הזה שכתבת:
ציטוט: יש כעסים או אגרסיות מהסוג שפשוט סוגרים אצלי הכל. בנוסף, ההתאכזרות והכאבים שמנקים לי הכל הם הרבה פעמים לא רק פיזיים. אז בדרך כלל לא מדובר ב"שק אגרוף" פיזי אבל הרעיון זהה ומשלב גם פיזיות.

אני לא התכוונתי רק לפיזי, כתבתי על הפיזי כי אצלי זה מתחבר למקום הזה, אבל לא רק.
גם לא התכוונתי לקשר בין דברים שהיא עשתה או לא שמעוררים בך כעס, למעשה, אני כמעט לא מדברת על כעס.
אני מדברת על זעם.
אני מתכוונת ללהגיע הביתה אחרי משהו שעורר בך ממש זעם, משהו שיכול לשרוף לך פיוז של עצבים במוח.
אני מדברת על להגיע הביתה, כל כך מוטרף מעצבים, אפילו אין לי דוגמא על מה יכול לחרפן ככה בנאדם, אבל יש מצבים כאלה. אצלי יש בכל אופן. ושם, במקום הזה, להגיע הביתה, אפילו לא להגיד לה להתפשט, אלא להפשיט אותה בכוח לכלות עליה את העצבים. זה המקום שאני מדברת עליו.
לא מקום שבו אתה מכאיב לה כי מותר לך וכו', אלא כדי לנקות את המערכת אצלך.

זה מקום מסוכן בעיניי ומאוד מפחיד, מאוד מאוד מפחיד.
זה מקום שמצד אחד הייתי רוצה לגעת בו, אבל אני יודעת שאני לא אוכל להתקיים איתו אחר כך, גם עם המקום שאליו הגעתי וגם עם אדוני.
זה נראה לי מקום מזוכיסטי בטירוף, בטירוף.

AV, אני חייבת רגע להתייחס למשפט שכתבת פה.
ציטוט: אבל הבעלים שלכם זכו,בזה שאתן מוכנות להיות שם ברמות כאלו.

חשוב לי להדגיש, מדובר ברמת הפנטזיה על הצורך להיות שם.
אישית, אני לא מכירה מישהי שחוותה את זה.
אני לא יודעת אם נכון לומר שהבעלים זכו, כי מצד אחד אמנם אני רוצה להיות פשוט כרית שיפרק עליה ה-כ-ל ומצד שני הם גם מתמודדים כאן עם חיiת פסיכיות (אנחנו בתור החיiת), שיש להן צרכים מטורפים לפעמים והם צריכים לווסת. יש כאן גם מימד של אחריות, אז התמונה רחוקה מלהיות ורודה.

שלגי,
ציטוט: זה בסדר להתחלחל מזה, אבל אני מניחה שיש אנשים שגם הצורך הזה קיים בהם.
אבל הייתי שמחה לשמוע עוד שיתוף כמו של איון - בתאוריה לפחות, כאן זה המקום לשתף גם באפל ובלא מקובל.

קודם כל, אני רואה כאן שיתופים שלא חשבתי שאראה, אז זה כבר ח"ח לכל מי שהגיב פה. זה נושא שהתלבטתי לא פעם אם זה "בסדר" לעלות אותו כאן כי אני בעצמי התחלחלתי מזה שאני שם, עם המחשבות האלה ואני שמחה לראות שכן יש כאן במה לדון בדברים הלא פשוטים האלה.

קושי, אשמח לחידוד של הדברים שכתבת, כי לא הצלחתי להבין למה התכוונת. (ותרגיש חופשי להניח שמדובר גם באלימות).
*מנגינה*{התווים שלו}

זה קורה

*מנגינה*{התווים שלו} • 29 בספט׳ 2012
אני לא יודעת כמה מכם צפו בסרט של אורלי וילנאי וגיא מרוז שתעד את מסע ההתמודדות שלהם עם טיפולי הפוריות.
באחת האפיזודות אורלי, שנמצאת במתח, מטיחה בגיא האשמות ודברים לא נעימים לאוזן.
הוא בתגובה שואל אותה אבל למה את זורקת הכל עלי?
בתשובה היא אומרת: אני במתח ואני עצבנית וכמה טוב שאתה פה כדי לספוג ולעזור לי להתמודד.

בזוגיות ונילית כשיש קשר טוב, זה טבעי שאחד מכיל את השני לטוב ולעיתים גם ברגעים רעים יותר.
בדומה לחזרזירה גם אני כנשלטת מצפה שבקשר בדסמי תהיה לי הזדמנות לספוג גם רגעים קשים של האדון ולהרגיש סיפוק שיש לו אותי לפורקן.
לא יודעת איך הייתי מרגישה כשזה היה קורה?
נראה לי שבאותם רגעים היו תחושות קשות.
יתכן שהאדון נמנע מלעשות זאת כי פוחד " לפגוע" בנשלטת שכל כך יקרה לו.
אני חושבת שהייתי משוחחת איתו על הנושא. מעלה את הרצון שלי לכך מצד אחד ואת החששות מצד שני.
אולי אחרי השיחה וההבהרות, זה יגיע.
וכשזה יגיע יהיה קל יותר לשנינו לתת ולקבל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Cauchy כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

עדיף שלא ייפול, התכוונתי.

למרות שגם זה נתון לויכוח, אם הוא נופל וזה מחזק את הקשר, זה טוב או רע?

לא נראה לי שאפשר באמת לקיים זוגיות של שנים מתוך הנחה שאחד הצדדים לעולם לא יפול. חלק מכל הקטע של זוגיות היא לקבל לגיטימציה גם לרגעי החולשה שלנו.
גם אם אני חיה עם הגבר הכי חזק ומאוזן בעולם, גם לו יש בחיים דברים להתמודד איתם. אז הוא יתמודד איתם בדרך שלו וכמו האיש החזק שהוא, וכשהוא "נופל" אז זה יהיה *יחסית לעצמו*, אבל כל אחד נופל מתישהו, לא? לפחות ב"יחסית לעצמו" שלו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חזרזירה כתב/ה:
איון, אני רוצה לחדד נקודה שהעלית.
התכוונתי פחות לחייתיות שקיימת בקשר ולסערת רגשות שלפעמים קיימת ובמסגרת הקשר קיים ביניכם דו שיח (כלשהי, לאו דוקא במילים) שמחבר את הכל ביחד לאותו מקום. התכוונתי למשפט הזה שכתבת:
ציטוט: יש כעסים או אגרסיות מהסוג שפשוט סוגרים אצלי הכל. בנוסף, ההתאכזרות והכאבים שמנקים לי הכל הם הרבה פעמים לא רק פיזיים. אז בדרך כלל לא מדובר ב"שק אגרוף" פיזי אבל הרעיון זהה ומשלב גם פיזיות.

אני לא התכוונתי רק לפיזי, כתבתי על הפיזי כי אצלי זה מתחבר למקום הזה, אבל לא רק.
גם לא התכוונתי לקשר בין דברים שהיא עשתה או לא שמעוררים בך כעס, למעשה, אני כמעט לא מדברת על כעס.
אני מדברת על זעם.
אני מתכוונת ללהגיע הביתה אחרי משהו שעורר בך ממש זעם, משהו שיכול לשרוף לך פיוז של עצבים במוח.
אני מדברת על להגיע הביתה, כל כך מוטרף מעצבים, אפילו אין לי דוגמא על מה יכול לחרפן ככה בנאדם, אבל יש מצבים כאלה. אצלי יש בכל אופן. ושם, במקום הזה, להגיע הביתה, אפילו לא להגיד לה להתפשט, אלא להפשיט אותה בכוח לכלות עליה את העצבים. זה המקום שאני מדברת עליו.
לא מקום שבו אתה מכאיב לה כי מותר לך וכו', אלא כדי לנקות את המערכת אצלך.

זה מקום מסוכן בעיניי ומאוד מפחיד, מאוד מאוד מפחיד.
זה מקום שמצד אחד הייתי רוצה לגעת בו, אבל אני יודעת שאני לא אוכל להתקיים איתו אחר כך, גם עם המקום שאליו הגעתי וגם עם אדוני.
זה נראה לי מקום מזוכיסטי בטירוף, בטירוף.

AV, אני חייבת רגע להתייחס למשפט שכתבת פה.
ציטוט: אבל הבעלים שלכם זכו,בזה שאתן מוכנות להיות שם ברמות כאלו.

חשוב לי להדגיש, מדובר ברמת הפנטזיה על הצורך להיות שם.
אישית, אני לא מכירה מישהי שחוותה את זה.
אני לא יודעת אם נכון לומר שהבעלים זכו, כי מצד אחד אמנם אני רוצה להיות פשוט כרית שיפרק עליה ה-כ-ל ומצד שני הם גם מתמודדים כאן עם חיiת פסיכיות (אנחנו בתור החיiת), שיש להן צרכים מטורפים לפעמים והם צריכים לווסת. יש כאן גם מימד של אחריות, אז התמונה רחוקה מלהיות ורודה.

שלגי,
ציטוט: זה בסדר להתחלחל מזה, אבל אני מניחה שיש אנשים שגם הצורך הזה קיים בהם.

קודם כל, אני רואה כאן שיתופים שלא חשבתי שאראה, אז זה כבר ח"ח לכל מי שהגיב פה. זה נושא שהתלבטתי לא פעם אם זה "בסדר" לעלות אותו כאן כי אני בעצמי התחלחלתי מזה שאני שם, עם המחשבות האלה ואני שמחה לראות שכן יש כאן במה לדון בדברים הלא פשוטים האלה.

קושי, אשמח לחידוד של הדברים שכתבת, כי לא הצלחתי להבין למה התכוונת. (ותרגיש חופשי להניח שמדובר גם באלימות).

כן, כן, ועוד הפעם כן - בדיוק בדיוק בדיוק - על כל מילה שכתבת פה.