לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבחורה שדפקה לי את החיים- סיפור אמיתי

zop
zop
לפני 11 שנים • 9 באוק׳ 2012

הבחורה שדפקה לי את החיים- סיפור אמיתי

zop • 9 באוק׳ 2012
הסיפור הבא אמיתי לחלוטין והוא קרה לי לפני 8 שנים ואני מפרסם אותו כי סוף סוף הרשתי לעצמי להיסחף עם מה שאלילה אחת עשתה לי אז, היא החליטה ובלי לשאול אותי שאני לא ראוי לחיים סטנדרטים ושינתה לי הכל.
אתם מוזמנים להאמין או לא, זה ממש לא משנה, מה שמנה שהגע הזמן שיותר אנשים חוץ משנינו נדע ל הסיפור הזה.
כשהייתי בן 19 עשיתי שנת שירות באחת העיירות בדרום, חיינו 9 חבר'ה ביחד, 4 בנים ו5 בנות וגרנו בשתי דירות שכנות, העבודה הייתה בעיקר סביב המתנ"ס המקומי וקן הצופים,
לי תמיד הייתה חולשה לעקבים גבוהים, בדגש על מגפיים, בחורף אנשים שהלכו לידי ברחוב חשדו שאני אוטיסט בגלל שהעיניים שלי עקבו בשיטטיות במדרכה, יותר נכון באוסף של נעליים סגורות, מגפונים ומגפיים שהדירו שינה מעיני, ברור שידעתי איפה אני עומד, שליטה נשית תמיד הייתה הדבר המיני היחידי שעניין אותי, ראיתי רק פורנו bdsm אבל בד בבד ידעתי שזאת פנטזיה שלעולם אני לא אממש, סטיה שאין לה מקום בהתנהלות חברתית נורמלית, עד השנת שירות היו לי 2 חברות רציניות והיחסים שלי איתן היו וונילים לחלוטין, הפנמתי שזה ישאר לעד כלוא בפנטזיות הכמוסות שלי.
נחזור לשנת שירות, בתיכון הייתי פעיל די רציני בתנועת הנוער ליד ביתי, הייתי גם יו"ר מועצת תלמידים ובעל עבר בעשייה חברתית עם בני נוער ולכן באופן טבעי הציבו אותי במתנ"ס במחלקת פעילותבלתי פורמאלית לנוער,
הייתי הפרוייקטור של המחלקה, ועכשיו הפרט המשמעותי בסיפור ובחיי, המחלקה מנתה אדם אחד חוץ ממני, בת אדם אחת יותר נכון... בעצם הכי נכון לכנות אותה אלילה.
אני בחיים לא אשכח את הפעם הראשונה שראיתי אותה,
הייתה לנוארוחת ערב חגיגית לכניסת הגרעין החדש עם צוות המתנ"ס ומחלקת החינוך של העייריה, מנהל המתנ"ס הציג את הנוכחים שאיתם נעבוד השנה אבל אותי זה לא עניין, כבר חצי שעה שהייתי ממוקד באישה מדהימה, היא לא הייתה דוגמנית, גיזרה רזה אומנם אך קצת שמנמנה, אבל הפנים שלה היו מושלמות!
עיניים ירוקות, עצמות לחיים גבוהות, שיער שחור ארוך וחלק שהיה אסוף בקוקו, היא הייתה מטופח בצורה חריגה אבל זה לא גרם לה בכלל להיראות כמו פריחה, היא פשוט נראתה אצילית, ציפורניים משוחות בלק אדום איפור קל, ודם ושחור לעניים, היא לבשה בגדים שגם לא תאמו את מזג האוויר הקיצי וגם גרמו לזין שלי לעמוד במשך שעה של הארוחה, חולצה ירקה הדוקה שהדגישה שדיים גדולים בולטים וסימטריים, ג'ינס סקיני ונעליים כחולות וסגורות עם עקב גבוה, לא הפסקתי להיסתכל עליהן זזות עולותו יורדות כל הזמן, כשמנהל המתנ"ס הציג אותה בשם אורטל דנינו, ראש מחלקת פעילות נוער, ידעתי שלא משנה מה יקרה שם אני משתבץ.
אקצר ואגיד שעברו עלי שבועיים מייסרים עד שקיבלתי את ההודעה המאושרת בחיי, שובצתי עם אורטל ואני הולך לעבוד איתה לבד כל שנה.
בתור מעריץ אובססבי אתם יכולים להניח שאוננתי עליה המון עד הפגישה הראשונה שלנו (ובמהלך 8 השנים שעברו מאז...), ואני זוכר בפירוט מה היה שם, נכנסתי למשרדה של אורטל במתנ"ס, המשרד היה ממקום במקלט ליד מחסן הציוד של פעילות הנוער.
אורטל קידמה את פניי בחיוך ובלחיצת יד האלילה שלי הייתה לבושה במכנסי שלושת רבעי לבנים, נעליים שחורות מבריקות עם עקב גבוה ופתח לבוהן וחולצה מכופתרת כחולה, הלק הדום היה שם וגם האיפור,
במהלך שיחת הנהלים ותיאום הציפיות שמתי לב שתיהיה לי בעיה רצינית להסתיר את העובדה שכל הזמן הולך לעמוד לי לידה, ברגע שהיא פתחה את הפה הבנתי שחוץ מהמראה המשגע שלה היא כובשת, היה לה כל מלטף ורגוע, מבט מזלזל קצת לגלגני שכזה, היא הייתה חכמה, תואר ראשון בפסיכולוגיה בספיר ותואר שני בחינוך בלתי פורמלי בבן גוריון, היא הייצתה בת 34 אמא ל2 והיא הייתה ממש כריזמטיתף, היא לא הפסיקה לרדת עליי, ממש נהנתה מזה... אני אדלג קצץת עד להתפתחות הבאה, באזור נובמבר כבר שיננתי את כל הנעלי קיץ של אורטל, פלוס את רוב הבגדים, הזין שלי ממש פחד ממנה בגלל שהוא בקושי שרד את העמידה והשיפשופים הבלתי פוסקים בגללה, בזמן שעבר חברי הגרעין שלי לא הבינו איך הפכתי למתבודד מוזר שמבלה את רוב הזמן שלו בעבודה במתנ"ס ולא מנצל את היתרונות החברתיים של הגרעין.
בקיצור הפכתי להיות שפוט של אורטל בלא ידעתה... או שכן בידעתה...
לאט לאט אורטל התחילה יותר ויותר לסנג'ר אותי במשימות הזויות, סידרתי את המחסן מחדש איזה 7 פעמים, כל פעם היא שינתה את מה שהלך שם,וצחקה עלי שאני ממש טוב בזה, היא ראתה אותי סוחב את כל הציוד שלנו על הגב ולא הציעה עזרה אף פעם, פעם אחת כשישבתי לנוח היא אמרה לי "דור מאמי, אין לנו זמן לסטלנות שלך יאללה עבודה", פעם אחת עשינו יום ספורט לגילאי תיכון ואורטל ישבה במזכירות של המגרש כדורסל ושלחה אותי להביא מלמטה את הכיסא שלה מהמשרד כדי שיהיה לה נוח, עשיתי לה קניות, בהתחלה בתור טובה, אחר כך כחלק מהלו"ז עבודה שלנו, ובפעמיים האחרונות היא ביקשה שאשלם ולי משומה היה ברור שהיא תחזיר לי, מה שבפועל לא קרה...
אז ביום בהיר אחד בנובמבר אורטל נכנסת בבוקר למשרד (שחורות מבריקות וסגורות, גופיה אפורה דמויית עור עם דוגמא מנומרת) ואומרת לי שע"פ החוקים לכל מחלקה מגיע יום גיבוש והיא הרוגה מאתמול אז היום לא עובדים ונוסעים להתגבש, אני ממש זרמתי.. אבל ממש... אשת חלומותי המלכה הבלתי מעורערת שלי מזמינה אותי לדייט.
נכנסנו למכונית שלה ונסענו לבאר שבע, למסעדה חלבית שאורטל אמרהשהיא אוהבת,
כשישבנו שם ותכננו מה להזמין אורטל פתאום פנתה אלי וסיפרה לי שהיא ובעלה רבו אתמול והיא לא ישנה כי היא בכתה כל הלילה, אני ממש הובכתי, בחיים אורטל לא שיתפה אותי במשהו אישי כזה, אבל היא המשיכה לשתף באופן חושפני שלא חלמתי עליו.
"אתמול שלחתי את הילדים לאמא שלי, הכנתי לו אמבטיה, הדלקתי נרות בחדר שינה, וחיכיתי לו על המיטה מוכנה לתת לו את הלילה של החיים שלו, והבן זונה מגיע בשעה וחצי איחור, אומר לי שאחלה והוא חרמן אבל אין לו כוח לאמבטיה ושטויות תופס אותי נותן לי דפיקונת של 5 דקות גומר ונרדם, כל הלילה בכיתי בסלון...", בלב הזה הפה שלי נפתח ונסגר איזה 100 פעם ויצאו לי כמה הברות מוזרות שנשמעו יותר כמו גירגורים של חתול.. האדמתי בטירוף ואמרתי בקושי" מסכנה",
"נכון" אורטל אמרה," ומה הקטע? המניאק השמן הזה היה מת להשיג אותי עכשיו, אני עדיין כוסית כמו ביום שהכרנו והוא רק ניהיה דוחה יותר ויותר, דור אין לך מושג איך הייתי שווה כשהייתי בגילך" "אני יכול לתאר" פתאום נפלט לי משפט אמיץ "את מדהימה עכשיו ואין סיכוי שנראית יותר טוב פעם",
אורטל הסתכלה לי חזק בעיניים, ופתאום חייכה את החיוך הכי מתנשא שקיבלתי בחיים שלי, "אז מה ילד? חירמנתי אותך קצת?" הדמתי בטירוף, הרגשתי שחטפתי אגרוף ללב מרוב בושה, "מה פתאום" מלמלתי תוך כדי השפלת מבט.
ואז הרגשתי את האצבע של מלכתי מרימה לי את המסנטר וראיתי את העיניים הירוקות שלה מסתכלות עליי חזק, "תגיד ילד, אתה חושב שאני לא רואה אותך כל היום מתסכל לי על הנעליים?"
ואז... הרגשתי אותה, חלקה, שחורה ועם עקב דוקר... מטפסת ויורדת על הרגל שלי, אורטל ליטפה לי את הרגל עם הנעל שלה.
"אז מה?" היא שאלה תוך כדי שהיא תופסת לי חזק את הסנטר..."הולך להיות מעניין"
    התגובה האהובה בשרשור
רוזנבאום​(נשלט)

Re: הבחורה שדפקה לי את החיים- סיפור אמיתי

רוזנבאום​(נשלט) • 9 באוק׳ 2012
zop כתב/ה:
הסיפור הבא אמיתי לחלוטין והוא קרה לי לפני 8 שנים ואני מפרסם אותו כי סוף סוף הרשתי לעצמי להיסחף עם מה שאלילה אחת עשתה לי אז, היא החליטה ובלי לשאול אותי שאני לא ראוי לחיים סטנדרטים ושינתה לי הכל.
אתם מוזמנים להאמין או לא, זה ממש לא משנה, מה שמנה שהגע הזמן שיותר אנשים חוץ משנינו נדע ל הסיפור הזה.
"

לא מאמין.
zop
zop
zop • 9 באוק׳ 2012
תראה, זה באמת ההייחסות היחידה שלי לעניין אז אם תיהיה לך תגובה על זה אני לא אענה, אבל... קדמו לזה חודשיים של שיגרה באותו משרד יום יוםחיזור ע"י שני הצדדים, כולל פילרטוטים ורמיזות, בעיקר שלה, וגם כשהיא שמה את הדברים על השולחן קדמה לכך שיחה די ארוכה, תחשוב, כמו כל דבר בחיים אין כאן פסקול ו4 משפטים ממצים, אבל התיאורים והמשפטים, והליטוף עם הרגל קרו (למזלי) והיו פתיח לשלוש שנים של קשר שלא יפורט כאן, ערב טוב חבר,ומקווה שקיבלת
רוזנבאום​(נשלט)

אל תקח קשה, אחויה.

רוזנבאום​(נשלט) • 9 באוק׳ 2012
מה זה משנה אם מאמינים לך או לא? אתה נהנית ממגפיה המחודדים ? זה מה שחשוב.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 9 באוק׳ 2012
כתוב יפה וגם מסקרן
תמשיך

slavealfred
לפני 11 שנים • 10 באוק׳ 2012
slavealfred • 10 באוק׳ 2012
בבקשה תמשיך....רוצים לדעת מה קרה אחר כך
lola3333

זו

lola3333 • 10 באוק׳ 2012
פשוט חרמנות לשמה, לעונג שיהיה.
lola3333

זו

lola3333 • 10 באוק׳ 2012
פשוט חרמנות לשמה, לעונג שיהיה.
Wolf Cub​(נשלטת){LE}

קצת מפריע לי...

Wolf Cub​(נשלטת){LE} • 10 באוק׳ 2012
שפירסמת את השם המלא שלה.... בכל זאת, לא בטוח שהיא רוצה להיחשף ככה ואתה לא יכול לדעת אם מישהו שמכיר אותה אולי נמצא באתר.
מעבר לזה הכתיבה יפה ומסקרנת, נהנתי לקרא.