ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלף בי, ג'ובניק...........

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 29 בינו׳ 2004

הצלף בי, ג'ובניק...........

כתבה שפורסמה באתר וואלה על עולם הבדסמ והמציאות הישראלית........

http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?t=38422

כנסו, קיראו, החוו דיעה.

רחפנית-הדומית המרחפת.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
טעות במהירות ההקלדה , הנה הלינק שמקשר ישירות לכתבה:

http://e.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=1000&id=498580
Tame
Tame • 29 בינו׳ 2004
זו פעם ראשונה בה אני חושב על סצינת הבדס"מ מזוית המצב החברתי/ביטחוני בארץ..
אולי ההצעה הסופית למשחקי תפקידים יכולה לתפוס פה, אבל פרט לכך אני לא רואה שום קשר בין בדס"מ למצב...
יתרה מכך, משיחות עם המון אנשים ניתן לראות שהנטיה ה"סאדו מזוכיסטית" מתפתחת בגיל יחסית צעיר, כשהאדם עדיין תמים יחסית ולא מודע לגודל האלימות שמסביבו.
לדעתי לקבוע שנטיות סאדו מזוכיסטיות נוצרות באדם בגלל המצב הארצי/לאומי/חברתי במדינתו זה דבר מופרך כמעט כמו לקבוע שזו מחלת נפש...
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 בינו׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 30 בינו׳ 2004
היא צודקת בדבר אחד: אנחנו הדוניסטים. כמעט כולנו. כן כן, גם מחוץ לבדסמ. כהדוניסטים, אנחנו חיים בבועה שלנו: מנתקים את עצמנו מהמחסומים והנשים המוכות ומתמקדים באהבות, התאוות והמימוש העצמי שלנו. אני ומי שאיתי, זה מה שמעניין הדוניסט כמוני בשעה בדסמית, ושיילכו האוטובוסים המתפוצצים לעזאזל. כיוון שכך, מן הסתם אין שום קשר ישיר בין המצב בארץ לבין האופי הפרטני שלובש הבדסמ אצל האנשים הספציפיים העוסקים בו. הקשר, אם בכלל, יכול להתבטא רק ברמה המאד כללית של "החברה מעצבת את אופיו של האדם", שבשביל זה לא היינו צריכים את הכתבה הזו וזה לא נוגע ישירות לבדסמ. באורח פלא יש לנו המון דפוסי אופי שונים, חלקם מקסימים ורגישים למרות החברה המיליטריסטית הכוחנית קונפורמיסטית מטומטמת שהכתבת וכנראה גם אנחנו חיים בה, והם לא מכתיבים לנו סוג יחיד וברוטלי של בדסמ.
חבל דווקא, כי חלק ממה שהיא אומרת כן מעניין ובעל אחיזה במציאות, גם אם הקשר ל"מציאות האלימה" מופרך. הכללות שטחיות הרגו הרבה רעיונות יפים, וגוון פוליטי מובהק מעולם לא תרם לשום תיאוריה.

נ.ב.
לא הייתי ולא ראיתי קהילות בדסמיות בחו"ל, אבל מכל מה שאני יודע על אנשי חו"ל - הם לא אלוהים חיים, לא מושלמים, לא נטולי פאקים (אפילו גדולים) באופי ובוודאי שלא ראויים כקולקטיב להוות איזשהו מודל להערצה. חלאס עם ההתגמדות של "זה לא כמו בחו"ל". סו פאקינג וואט?
Tame
לפני 20 שנים • 30 בינו׳ 2004
Tame • 30 בינו׳ 2004
זאלופון, מההודעה שלך נשמע כאילו הדוניזם הוא דבר שלילי... icon_twisted.gif

icon_wink.gif