סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ריקות מתוכן

Snitch
לפני 11 שנים • 13 באוק׳ 2012
Snitch • 13 באוק׳ 2012
קנטור כתב/ה:
מנגינה. לא כוווווווווווווווולם גרים באתר ומודעים לכך שיש 10 גברים על כל אישה פה. ושעל כל הודעה שהם מקבלים את מקבלת 150.
האם עלה בדעתך שיכול להיות שבן אדם הציץ בפרופיל שלך חשב שאת נראת נחמדה, ואפילו שהוא לא הצליח לחשוב על משוה שנון במיוחד החליט להגיד שלום ולקוות שתמצאו נושא שיחה?
בלוסום​(לא בעסק)

מצטערת,

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2012
אבל שמתם לב לפרופיל של בנות ובנים פה?...
אנשים באמת משקיעים לשווק את עצמם -
רוב הפרופילים שאני מכירה - מניבים לפחות תגובה של שורה או שתיים מעבר לאיזה נושא סתמי של הודעה.
מה גם שזה מקדם את שולח ההודעה לקבל תשובה, ועוד אפילו אולי תשובה חיובית... icon_smile.gif
Snitch
Snitch • 13 באוק׳ 2012
אני בטוח במיליון אחוז שאני מקבל פחות הודעות ממרבית הנשים באתר(טוב נו פאקאיט, גם מהגברים),
אבל הנה 2 שקיבלתי לאחרונה-
"לא רגילה לכתוב הודעות" כותרת בלבד, בלי תוכן.
"שלום icon_smile.gif" "אשמח אם תיצור קשר".

אז כן, לא רק נשים מקבלות הודעות סתמיות וחסרות אמירה אישית וזה בסדר, הכל טוב.
יש אנשים עילגים יותר ועילגים פחות, שנונים יותר ושנונים פחות וכמובן, יש הרבה אנשים שפשוט מתקשים ליצור את הקשר הראשוני.
אין חובה ללכת לקופירייטר שיעזור למצוא משפט פתיחה ואין כל רע ופסול בסוטים חביבים שפשוט גרועים בתקשורת בינאישית.
אפשר לבחור לענות להם ולראות איך השיח מתגלגל, לסנן אותם, להתעלם, או סתם להשתעשע איתם, אבל לכעוס וללעוג להם? מרגיש לי קצת יהיר מדי וממש מוגזם.
בלוסום​(לא בעסק)

הנה טיפ -

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2012
משהו שאני משתמשת בו כל הזמן -

שבירת משפטים.

חצי מהמשפט בכותרת, ואחרי מילת מפתח אני פשוט שוברת את

המשפט וממשיכה בהודעה... icon_wink.gif
GlenRoth
GlenRoth • 13 באוק׳ 2012
היה נחמד אם היית מוסיפה הוראות מעשיות כיצד אמורה הודעת היכרות להיראות ומה עליה להכיל
בצירוף דוגמא או שתיים, ולא היית מסתפקת בתלונה ריקה מתוכן.

יצא לי לקבל הודעות מנשים פה ולא אחת קרה שהן היו בנות מילה או שתיים. באופן טבעי נכנסתי לפרופיל של השולחת ואם הוא עניין אותי החזרתי תשובה והשיחה התפתחה, או לא.
הציפייה שכל פניה תהיה מלווה בפואמה מרגשת קצת תמימה בעיניי. גם מחוץ לוירטואליה היכרויות נוצרות לא אחת מ "היי" או אפילו מחיוך חסר מילים. זה טבעי, ולא צריך להיעלב מזה.
Melody303​(נשלטת)
Melody303​(נשלטת) • 13 באוק׳ 2012
GlenRoth כתב/ה:
היה נחמד אם היית מוסיפה הוראות מעשיות כיצד אמורה הודעת היכרות להיראות ומה עליה להכיל
בצירוף דוגמא או שתיים, ולא היית מסתפקת בתלונה ריקה מתוכן.

יצא לי לקבל הודעות מנשים פה ולא אחת קרה שהן היו בנות מילה או שתיים. באופן טבעי נכנסתי לפרופיל של השולחת ואם הוא עניין אותי החזרתי תשובה והשיחה התפתחה, או לא.
הציפייה שכל פניה תהיה מלווה בפואמה מרגשת קצת תמימה בעיניי. גם מחוץ לוירטואליה היכרויות נוצרות לא אחת מ "היי" או אפילו מחיוך חסר מילים. זה טבעי, ולא צריך להיעלב מזה.

למה הפניה הגיעה מכתחילה? כי אני בת אדם? או כי עניינתי אותו?
אם זה הראשון, לא תודה. זה לא מספיק.
אם זה השני, אפשר להרחיב. מה בי עניין אותו? איזשהי אינדקציה שהוא קרא את הפרופיל, שיש בו די הרבה נושאים להתחיל מהם שיחה. להעיד על עניין ספציפי משותף מעבר להיות שנינו חברים במין האנושי.
...אבל זה בכלל מפספס את הנקודה שהעלתי בתחילת השרשור. אם לפחות מאחורי הירייה באפלה, ה-''היי, מה נשמע'' היה מסתתר משהו מעניין הלאה, במיוחד שמכוונים את היורה לאן לא לכוון את האקדח... ושהוא יורה שוב באותו בכיוון בדיוק. מה אפשר להגיד?
''לא, לא הבנת. שלום'' זה מה שהיה לי להגיד לסיכום בשיחה שציטטתי בתחילת השרשור.

במקרה קודם, שאמרתי לפונה שלא כדאי לו להסתמך על שאלותי כדי להתקדם, כי אני פאסיבית לרוב, וכי זה יוביל למבוי סתום. מה לעשות שהתגובה שלו הייתה ''אני מבין, ואני מעוניין.''. בנקודה הזאת נגמר לי הרצון ונגמרה לי הפתיחות עוד לפני שנגמרו לי השאלות.

או במקרים קודמים אחרים שבהם הגבתי ל''היי'' ב''היי'', וההודעה הבאה הייתה ''מה שלומך?'' ... איזה טעם יש בלטרוח לענות ''בסדר'' או אפילו במגילה שלמה על שלומי למישהו שאין סיבה שיזיז לו בכלל שלומי בנקודה זו? השאלה הזו ריקה בנקודה אפסית כזאת בהיכרות, ומשרתת בדיוק את אותו תפקיד שה''היי'' הראשוני משרת.
בנקודה הזאת אני מצטערת על זה שנתתי צ'אנס למישהו שהתחיל ללא תוכן בהנחה שהוא לא רוצה להשקיע לפני שהוא יודע שתהיה תגובה. בהנחה שלאחר תגובה, הוא ישקיע יותר.

אז די, מתמקדים באלה שמשקיעים ויוצרים משיכה ועניין מההתחלה.
או לפחות באלה שיודעים שהמדיום הזה לא מתאים לתקשורת כל *כך* ריקה מתוכן.

או אם היה להם תוכן בפרופיל. תכונה נדירה כאן.... הייתי אז יכולה להגיד מעוניינת או לא לפי מה שאני יודעת עליו מהפרופיל. אבל זה כבר בגדר פנטזיה לא מציאותית כאן.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 11 שנים • 14 באוק׳ 2012
למי שתוהה: לי אין אף תלונה על הודעות, איכות או כמות, ולא ממש מבינה את המתלוננות - חלק מהפניות בלינק נראו לעיני הנבוכה בסדר גמור..
כמה פעמים יחזרו ויגידו לכן להתעלם? או שפשוט מעצבן שאם היו פונים "כמו שצריך" הם כן היו ראויים?
אני מתחילה לחשוד שהשרשורים האלה נועדו לחנך! ROTFL
אולי כל מי שזה מפריע לה תיתן דוגמת פניה בפרופיל הארוך והמעניין שלה? סתם הצעה
שבוע טוב שיהיה icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 14 באוק׳ 2012
אולי בקורס הזה שנפתח ללימודי הבדסמ צריכים להיות גם שיעורים בכתיבה יוצרת?

מלודי, כמה צחקתי מההודעה הראשונה שלך. איזה נאום הבאת לבחור....icon_smile.gif icon_smile.gif
באמת חשבת שהוא יגיב אחרת?
לורי בכלל הרגה אותי מצחוק עם הדו שיח. במיוחד עם ה"חח" של הבחור האומלל

מנגינה, בלינק שהבאת יש הודעות שמתייחסות אלייך באופן ישיר. כלומר הבחורים הנ"ל בהחלט קראו את הפרופיל שלך וגם את הבלוג.

לא קרה לכן שנפגשתן עם גבר במציאות והיתה פגישה נורא משעממת? שלא היה על מה לדבר?
באמת נראה לכן שכל גבר בעולם יהיה מרתק עבורכן?

תמשיכו במאמץ המלחמתי לחנך את הגברים כאן. בטוח תצליחו.
חן חן לכולם על שתי דקות מצחיקות מאוד בבוקרו של יום ראשון זה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2012
GlenRoth כתב/ה:

אבל אנחנו לא בעולם המציאותי - אנחנו בוירטואליה, ופה אין אפשרות לראות אחד לשניה בעינים -
פה צריך מילים בשביל להתקדם...

ועוד משהו: באמת באמת שיש גבול לכמה עלג אדם יכול להיות שהוא לא יכול להנפיק משפט א ח ד שאפשר להתחיל ממנו איזושהי תקשורת מסוימת.. (כתבתי על כך הודעה אחת מעליך!)