בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילה מוצלח - סיפור פנטזיה - אונס

פולו
לפני 11 שנים • 2 בנוב׳ 2012

לילה מוצלח - סיפור פנטזיה - אונס

פולו • 2 בנוב׳ 2012
תקציר: נערה מתעוררת באמצע הלילה כשפורץ נכנס למיטתה כדי לאנוס אותה.

היא הייתה בת תשע עשרה, שוכבת על גבה מכוסה בסדין הלבן במיטה החמה, עירומה כמו תמיד כשהיא ישנה. לאט לאט, היא יצאה מחלומותיה כששמעה רחש והמיטה זזה מעט. עיניה נפקחו באחת, היא הרגישה יד גדולה שכיסתה את פיה בחושך.

מבולבלת לרגע ממה שקורה, היא הבינה שגוף של גבר נמצא מעליה, מכסה את גופה הקטן לגמרי ומצליח למקם את עצמו בין רגליה המפושקות. האיש ניסה להסיר את הסדין ביניהם, והיא החלה להיאבק מנסה לצעוק למרות היד שעל פיה.

ידיה ורגליה בעטו ודחפו לעברו, אך ללא תוצאות. היא לא יכלה לראות דבר, אבל היא יכלה להרגיש את כובד משקלו כנגדה, מה שהפך את זה לקשה יותר לנשום והיא החלה לבכות. דמעות זלגו מלחייה על הכרית, בידיעה שהוא רוצה לאנוס אותה.

היא הייתה מבוהלת, נאבקת עוד יותר כשהאיש הצליח להסיר את הסדין וכששמעה והרגישה אותו פותח את רוכסן מכנסיו, מתעלם לחלוטין מהבעיטות והמכות שלה על גופו, ורק רוכן יותר לעברה. הגוף שלו עכשיו לגמרי נשען עליה וראשו סמוך אליה, נושם בכבדות לתוך אוזנה הימנית.

היא הרגישה את ראש הזין שלו בין ירכיה, ידו משפשפת את עצמו בזמן שהוא דוחף את הזין שלו כנגד שפתי הכוס שלה. בוכה ומתייפחת היא הזיזה את גופה ככל שיכלה, בהיסטריה מנסה להתחמק, אך ללא הצלחה.

הוא דחף את הזין שלו עוד יותר לכיוונה והיא יכלה לשמוע את הבל פיו באוזנה. גופו הכבד מתחכך בה והוא מכוון את ראש הזין שלו, עם קושי מסוים, בין השפתיים וכנגד הפתח שלה, באנחת עונג שדחתה אותה. הוא שחרר את הזין שלו מידו והניח את ידו השמאלית על ראשה, עדיין שומר בידו האחרת על פיה.

הוא דחף את מותנו באיטיות קדימה, כאילו רוצה ליהנות מהתחושה של האונס שלה, כאילו נהנה להקשיב ליבבותיה כשהוא חודר אליה עם הזין העבה הזה. היא הרגישה את הכוס שלה מתרחב וכואב כשהזין הגדול ניסה להתאים לתוך איברה הצר. היא עצמה את עיניה, מנסה לחשוב על משהו אחר, וויתרה על הבעיטות והדחיפות, מותשת.

אולי הוא יפסיק אם היא לא תילחם, חשבה. היא שכבה רפויה, אבל הבינה שהאיש מתעלם ממנה לחלוטין. הוא רק רוצה לאנוס אותה. הכאב שכך מעט בין רגליה כשהוא נשאר ללא תזוזה ואז הוא דחף עוד יותר, מכריח את הכוס שלה לקבל עוד קצת בפנים מהזין שלו שלוחץ על בתוליה.

היא שמעה את כל סיפורי הזוועה עד כמה זה כואב, ונתנה קרב אחד אחרון בידיה וברגליה, בכי והתפתלות, כשהוא באנחה ארוכה לתוך אוזנה דוחף קדימה, קורע את בתוליה, ודוחף את הזין שלו כל הדרך פנימה.

היא חשבה לרגע שזה כואב כמו כל דבר אחר שהוא עשה, ואז הבינה שהיא כבר לא בתולה עם סיכון למחלות והריון. הנערה התעלפה, הופכת לבובת סמרטוטים.

הגבר הרגיש את התעלפותה אך לא היה לו איכפת. הוא רק רצה לזיין נערה צעירה וצרה. לא היו לו תוכניות לפגוע בה פיזית או להשפיל אותה או להעמיד פנים שהיא אוהבת את זה. הוא רק רצה זיון טוב. היא הייתה הרבה יותר קלה לטיפול כשהיא מעולפת.

עם הזין שלו עמוק בתוכה, הוא הזיז את ידו מפיה והצמיד את גופה הקטן על המיטה, מזיז את עצמו לעמדה טובה יותר כדי להפיק את מרב ההנאה מהנערה. הוא התחיל לנוע פנימה והחוצה בתוך הכוס הצר שלה, הזין שלו כותש אותה והוא גנח בעונג על הכרית, מרגיש את הזין שלו עוד יותר קשה. הוא גנח, דוחף חזק ומהר יותר, לוקח את תמימותה ואת הצורך שלו.

לבסוף, כשהרגיש את האורגזמה שלו מתקרבת, הוא דחף בכוח לתוך הנערה חסרת ההכרה, לוחץ את עצמו אליה ויורה את הזרע שלו לתוכה, נהנה מהתחושה של אורגזמה.

הוא לא התמהמה, משך את המכנסיים שלו למעלה ויצא מחוץ לחלון באותה המהירות שבא נכנס פנימה. זה היה לילה מוצלח עבורו.

סוף
Brave girl
לפני 11 שנים • 3 בנוב׳ 2012
Brave girl • 3 בנוב׳ 2012
מחריד!!!!!!!!
(בעיניי)
Here And There​(נשלטת)

תמיד קשה לי לשמוע על סיפורי

Here And There​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
אונס. כשהם במסגרת איזשהו משחק תפקידים בו היא נהנת זה איכשהו יותר קל לעיכול.
מה שאתה מספר זה מקרה אונס אמיתי לכל דבר.
זה פשוט כפייה של הגבר על מישהי אחרת.
וזה מזעזע. (אותי).
בכל אופן, לי היה קשה לקרוא את זה.
שוסי
שוסי • 3 בנוב׳ 2012
אני דווקא בעד חומרי הרד קור,יש בהם מחסור חמור לאחרונה.
זה בטח עדיף בעייני מעוד שיר תפל של "נשלטת 32{שלו ורק שלו}" לאדון הנשגב שלה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 3 בנוב׳ 2012
מסוג הדברים שאינם צריכים להיות פה.

איני מבקר ספרותי ולרוב נהנה מהכתיבה של יוצר השירשור

אבל..

במקרה הזה מתקיימת לגיטימציה אסורה.

"הבנים על הבנות"- אז הכתוב מותר?

לילה מוצלח?

אדם חדש שיכנס לכאן, מעט מעורער בדעתו (ויש כאן כמה עשרות נכון להרגע)

מבחינתו הפוסט הזה מהווה פלומבה של מותר ואסור.

פריצה היא עבירה על החוק.

אונס הוא עבירה על החוק.

חבל שלגיטימציה לפירסום כזה אינה עבירה על החוק.

מפתיע אותי מאד ענין מיעוט התגובות.

סושה, אני בעד הארדקור.
מאד.

חוקי.
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
אני אומרת שאפשר היה להשקיע קצת יותר
הוא יכל נגיד להכות אותה, מכות רצח
הוא יכל ללכת על אונס אנאלי ברוטאלי, זה אלמנטרי
הוא יכל להביא 3 חברים אלימים
ומה פתאום להמשיך כשהיא מעולפת? מה עם להעיר אותה ולהמשיך???
הוא יכל לפחות לגמור לה על הפנים ולהשתין לסיום.
אבל לא, במקום זה קיבלנו אונס רומנטי מחריד, ועוד בפורום בדסמ.
בחיי גועל נפש.
שוסי
שוסי • 3 בנוב׳ 2012
בודי יקירי,אדם מעורער שיכנס לכאן יכול לראות גם את התמונות ולהחליט שבלי שום הכנה מראש הוא יעשה אותם לחברתו.אדם מעורער יכול להכנס לכל מקום ולהתערר מכל דבר.ככה זה,הוא פשוט מעורער.לא ראיתי בכתיבה כאן הסתה או לגיטימציה למעשה,ראיתי פנטזיה שבתור היותה פנטזיה ולא מציאות היא לגיטימית.אי אפשר(וגם לא רצוי)להגביל את מגוון הפנטזיות למימד החוקי.
פולו
פולו • 3 בנוב׳ 2012
שאלה לי אליכם.
עם יד על הלב, נניח שהפנטזיה הייתה נכתבת כשהאשה היא האונסת והגבר נאנס. האם גם אז הייתם כותבים את אותו דבר? icon_idea.gif
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 3 בנוב׳ 2012
BODYGUARD כתב/ה:
מסוג הדברים שאינם צריכים להיות פה.

איני מבקר ספרותי ולרוב נהנה מהכתיבה של יוצר השירשור

אבל..

במקרה הזה מתקיימת לגיטימציה אסורה.

"הבנים על הבנות"- אז הכתוב מותר?

לילה מוצלח?

אדם חדש שיכנס לכאן, מעט מעורער בדעתו (ויש כאן כמה עשרות נכון להרגע)

מבחינתו הפוסט הזה מהווה פלומבה של מותר ואסור.

פריצה היא עבירה על החוק.

אונס הוא עבירה על החוק.

חבל שלגיטימציה לפירסום כזה אינה עבירה על החוק.

מפתיע אותי מאד ענין מיעוט התגובות.

סושה, אני בעד הארדקור.
מאד.

חוקי.

אם לא פה, אז איפה??
לגמרי בעד החומרים החזקים פה, וגם אני כמו נקבה חושבת שאפשר היה לקחת את הפנטזיה הזו הרבה הרבה יותר רחוק. (בהנחה שלא היית צינית, כי אני לא).
במקרה כזה, הייתי נהנית לקרוא את זה מאוד.

ופולו יקירי,
בכנות, לו היית מתאר אישה שאונסת גבר, לא הייתי נכנסת בכלל לקרוא.