צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילה מוצלח - סיפור פנטזיה - אונס

Brave girl
לפני 11 שנים • 3 בנוב׳ 2012
Brave girl • 3 בנוב׳ 2012
פולו כתב/ה:
שאלה לי אליכם.
עם יד על הלב, נניח שהפנטזיה הייתה נכתבת כשהאשה היא האונסת והגבר נאנס. האם גם אז הייתם כותבים את אותו דבר? icon_idea.gif

אונס זה אונס
אז לגמרי כן מבחנתי
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
BODYGUARD כתב/ה:
...

אדם חדש שיכנס לכאן, מעט מעורער בדעתו (ויש כאן כמה עשרות נכון להרגע)

מבחינתו הפוסט הזה מהווה פלומבה של מותר ואסור.

פריצה היא עבירה על החוק.

אונס הוא עבירה על החוק.

חבל שלגיטימציה לפירסום כזה אינה עבירה על החוק.

אנשים מעורערים בדעתם יעשו דברים גם בלי לחפש להם לגיטימציה סביבתית. בתולדות הכלוב ידועים מקרים של אונס, גם בשנים שבהם לא התפרסמו סיפורים כאלו, ולכן סתימת הפיות אותה אתה מנסה ליזום מיותרת לחלוטין.

ולפולו, הסיפור עצמו לא רע, אבל אם היית נשאר עם נקודת מבט של אחד הדמויות, לאורך כל הסיפור, זה יכול היה להיות חזק יותר, לדעתי.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 3 בנוב׳ 2012
תגובה מכוערת, לוטוס.
לא אצטט אותך אפילו.

סתימת פיות?
על מה ולמה?
על הכרזת אונס שאינו במסגרת משחק תפקידים כרעה חולנית?
כעבירה על חוק?

הצדקנות היא שלך.

ואונס הוא אונס.

פולו הוא כותב מוכשר,
חבל שהוא מבליח לעיתים רחוקות.
הנושא שלו אינו לגיטימי ושום הכשר בסיגנון "ניסיון לסתימת פיות"
לא צריך לעבור את סף הדעת, גם באתר "סוטה" כמו הכלוב.
aka BODYGUARD
זונת סושי אייכן כתב/ה:
בודי יקירי,אדם מעורער שיכנס לכאן יכול לראות גם את התמונות ולהחליט שבלי שום הכנה מראש הוא יעשה אותם לחברתו.אדם מעורער יכול להכנס לכל מקום ולהתערר מכל דבר.ככה זה,הוא פשוט מעורער.לא ראיתי בכתיבה כאן הסתה או לגיטימציה למעשה,ראיתי פנטזיה שבתור היותה פנטזיה ולא מציאות היא לגיטימית.אי אפשר(וגם לא רצוי)להגביל את מגוון הפנטזיות למימד החוקי.

את צודקת בהחלט, יקירתי הסושית,
אבל עם יד על הלב-
מדוע לדחוף את זה עוד קדימה?
אין לי שום דבר נגד הכותב, וההיפך אפילו,
אבל כשלוקחים יד ביד מישהי למרכז לנשים שהותקפו ,
שוב
ושוב
ושוב
הדעת אינה מניחה לתת לזה לעבור מול העיניים כמשהו שמחר נשכח.
אין חובה להסכים איתי, ואפילו חשוב שלא להסכים איתי,
ואת עדיין עושה זאת בחן.

דעתי לא תשתנה.
אונס הוא אונס הוא אונס.
Here And There​(נשלטת)

אז הכל מותר?

Here And There​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
האם בשם חופש הביטוי ובגלל העובדה שמדובר באתר בדס"מי הכל מותר? (כל עוד מדובר בפנטזיה).

ואם זו היתה פנטזיה פדופילית, גם הייתם מגבים אותה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת נוב' 03, 2012 6:09 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
BODYGUARD כתב/ה:
תגובה מכוערת, לוטוס.
לא אצטט אותך אפילו.

סתימת פיות?
על מה ולמה?
על הכרזת אונס שאינו במסגרת משחק תפקידים כרעה חולנית?
כעבירה על חוק?

הצדקנות היא שלך.

ואונס הוא אונס.

פולו הוא כותב מוכשר,
חבל שהוא מבליח לעיתים רחוקות.
הנושא שלו אינו לגיטימי ושום הכשר בסיגנון "ניסיון לסתימת פיות"
לא צריך לעבור את סף הדעת, גם באתר "סוטה" כמו הכלוב.

אני לא יודעת מי האנשים מפה שאתה פוגש, אבל אלו שאני פגשתי מבדילים בין טוב ורע, יודעים מה חוקי ומה לא, ואולי הכי חשוב - יודעים להבדיל בין פנטזיה למציאות, ולא לחפש בסיפורים בכלוב תעודת כשרות למעשים שלהם. אני בעד להפעיל שיקול דעת ולא ספי דעת, וממש נגד משגיחי כשרות מכל סוג.
aka BODYGUARD

Re: מעניין

pet כתב/ה:
האם בשם חופש הביטוי ובגלל העובדה שמדובר באתר בדס"מי הכל מותר? (כל עוד מדובר בפנטזיה).

ואם זו היתה פנטזיה פדופילית, גם הייתם מגבים אותה?

עינייך הרואות, פט...

שכן.

אני מושך את ידיי מהשירשור הזה.
הספיק לי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בנוב׳ 2012
אני קצת מקנא בכל מי שהבדסמ השפוי-בטוח-מוסכם-הדדית הזה ממצה את הפנטזיות, הרצונות והתשוקות שלו בהקשר הסאדו-מאזוכיסטי. אצלי זה לא ככה. הבדסמ הוא פשרה. מענגת למדי, אבל עדיין פשרה. הליבידו שלי אוהב כפייה אמיתית, כאב אמיתי, השפלה אמיתית, שאין בהם שום דבר מוסכם הדדית ושאינם כפופים לכבלי החוק והמצפון אליהם אני כפוף.

נדמה לי שזה לא כל כך נדיר, שהרי בסופו של דבר רובנו צריכים לשכנע את עצמנו, במידה כזו או אחרת, שמה שאנחנו עושים הוא "אמיתי" על מנת להנות ממנו. אבל מה שאנחנו עושים לא "אמיתי", לפחות לא במובן של היעדר הסכמה מוחלט, כי אנחנו יודעים להבדיל בין מה שאנחנו יכולים לעשות לבין מה שעליו אפשר רק לפנטז.

ואפשר לפנטז, ואפשר לכתוב על זה, ואפשר לעשות את זה בדיוק כאן, כי זה קשור בדיוק אלינו ואל הצד הלא-מתורבת והלא-מסורס של החשקים שלנו. מי שלא מבין למה הפנטזיות האלה קשורות לכאן ופנטזיות על פדופיליה לא, כדאי שיבדוק אם הוא עצמו קשור לכאן.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2012
זאלופון כתב/ה:
אני קצת מקנא בכל מי שהבדסמ השפוי-בטוח-מוסכם-הדדית הזה ממצה את הפנטזיות, הרצונות והתשוקות שלו בהקשר הסאדו-מאזוכיסטי. אצלי זה לא ככה. הבדסמ הוא פשרה. מענגת למדי, אבל עדיין פשרה. הליבידו שלי אוהב כפייה אמיתית, כאב אמיתי, השפלה אמיתית, שאין בהם שום דבר מוסכם הדדית ושאינם כפופים לכבלי החוק והמצפון אליהם אני כפוף.

נדמה לי שזה לא כל כך נדיר, שהרי בסופו של דבר רובנו צריכים לשכנע את עצמנו, במידה כזו או אחרת, שמה שאנחנו עושים הוא "אמיתי" על מנת להנות ממנו. אבל מה שאנחנו עושים לא "אמיתי", לפחות לא במובן של היעדר הסכמה מוחלט, כי אנחנו יודעים להבדיל בין מה שאנחנו יכולים לעשות לבין מה שעליו אפשר רק לפנטז.

ואפשר לפנטז, ואפשר לכתוב על זה, ואפשר לעשות את זה בדיוק כאן, כי זה קשור בדיוק אלינו ואל הצד הלא-מתורבת והלא-מסורס של החשקים שלנו. מי שלא מבין למה הפנטזיות האלה קשורות לכאן ופנטזיות על פדופיליה לא, כדאי שיבדוק אם הוא עצמו קשור לכאן.

ופדופילה זה לא חשק לא מסורס, כפייה, השפלה וכאב אמיתי?
בוא תגיד לי מה ההבדל בין חוסר ישע אמיתי של אישה (אומנם 'רק' בסיטואציה מסויימת, אבל עדיין מדובר בחוסר ישע) לבין חוסר ישע של ילד?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

ופדופילה זה לא חשק לא מסורס, כפייה, השפלה וכאב אמיתי?
בוא תגיד לי מה ההבדל בין חוסר ישע אמיתי של אישה (אומנם 'רק' בסיטואציה מסויימת, אבל עדיין מדובר בחוסר ישע) לבין חוסר ישע של ילד?

ההבדל פשוט:

לרבות מהנשים באתר הזה יש פנטזיה שיאנסו אותן, גם אם במסגרת הכללים ולא "באמת". רבות מהנשים באתר הזה רוצות שיקחו אותן בכוח, שישתמשו בהן ובגופן, שלא ישאלו אותן, שיעשו בהן מעשים מגונים גם כנגד רצונן, לפחות לכאורה.

לעומת זאת, לנשים מעטות מאוד כאן, אם בכלל, יש פנטזיה שמערבת ילדים, עם או בלי הסכמה.

את אולי חושבת שלשני הדברים אין כאן מקום, אבל באמת אינך רואה את ההבדל ביניהם? האחד הוא קרוב משפחה של מה שאנחנו אוהבים ועושים והשני הוא בכלל מכוכב אחר.