ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השליח

הנסיכה אנה​(מתחלפת){heidad}
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004

השליח

יום שישי בערב, הממלכה הכחולה מתכנסת ואיתה גם פנים חדשים.
שוב כולם יושבים סביב בשולחן בסלון של קארינה, הרבה יין הרבה צחוקים המון אווירה טובה.
מאסטר בלט מרגיש דגדוג במרכז ביטונו שהולך ומשתלט עליו לאיתו, ובדיסקוס מהיר עם באי הממלכה הוא מרים את הטלפון ומחייג לפיצה מטר.
לא עוברת חצי שעה, פינצי קמע הממלכה, כלבלבית קטנה עם קולר גדול, רצה לדלת ונובחת עליה בטירוף, מאסטר שי קם לפתוח את הדלת, מאחוריה עומד שליח לבוש אוברל כתום ומעיל אופנוע אוחז בידו מגש פיצה ובקבוק שתיה.
הוא מגיש את המגש לבלט, ששוקל האם הפיצה תספיק או האם אליו לטרוף גם את השליח על מנת להשביע את רעבונו. הוא פותח את המגש, השליח כבר עומד בחזרה בפתח הדלת מוכן ליציאה.
איפה הפפרוני שלי צועק בלט, השליח חוזר על עיקבותיו, נועץ מבט בוחן בפיצה, ושולף במומחיות פיסת פפרוני מהבילה מצופה גבינה צהובה.
הוא שוקל לרגע את המצב ובלי להתבלבל הוא מכניס אותה לפיו, וקובע במומחיותו, הנה הפפרוני שלך אדוני.
פתאום מאסטר שי שולף קיין מאחורי גבו של השליח, וזה החצוף לא מבחין, ניגש למטבח לוקח כוס פותח את בקבוק הקולה הצונן.
הדם שבעורקיי מתחיל לבעבע חוצפה מאין כמותה לא נראתה עדיין בממלכה הכחולה.
אני מסמנת לשי להעביר אליי את הקיין, אני אוחזת בו אל מול פניו של השליח החוצפן ומורה לא לסגור את הדלת, כי לא נעים מהשכנים.
הוא נועץ בי מבט מבולבל, אני שולחת אצבע מורה לכיוון הדלת, הוא שוקל פעם נוספת, פאם כבר צועקת תצליפי, הוא ניגש לדלת, פאם צועקת זהרי הוא ייברח, ואני מסמנת לה מאחורי הגב:
"לא יקום האיש שייברח ממבטי היוקד".
הוא חוזר ועוד לפני שהוא מעקל מה עובר עליו, אני מניפה את הקיין בעבירי ומנחיתה אותו ישר על ישבנו העטוף אוברול כתום של השליח.
יולנדה מציעה להפשיט את החוצפןו, אך אני מבטלת אותה בהינף היד, אין לי צורך לענג את ישבנו של שליח ונילי זה, אלא להענישו בלבד.
שי כבר מזהה את מבטי ומעביר לידי שוט זנבות שחור, אני מורה לשליח להסתובב, להניח את ידיו על משענת הכסא.
הוא מנסה לעקל מה בדיוק קורה, אך כאשר הוא מבין שזה לא יקרה ברגע אחד, הו מבצע את הוראותיי, ובשניה שידיו נוגעות במשענת השוט כבר נוחת על ישבנו בפעם הראשונה, השניה והשלישית.
חמישה כאלה, בעוצמה שאינה משתמעת לשני פניםף וברגע שאני רואה שהאנדרופנים שלו מאיימיםפ הלשתחרר (ונילי אל נא תשכחו) אני עוצרת, רוקעת במגפי ומורה לו להתיישר.
עכשיו אתה יכול ללכת אני אומרת.
"תודה" הוא אומר, ויוצא מן הדירה.
במעלית הוא בטח ניסה להבין מה בדיוק קרה...

<סיפור אמיתי שאירע הערב>
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 בינו׳ 2004
שכחת לציין שבלט הוסיף לו 5 ₪ על הטיפ. שקל לכל הצלפה.
נדיב שכמותו.

ובכלל היה ערב נפלא!!!!!!!

כל כך נהניתי לשרת ולפנק את המלכה המדהימה שבאה אתי, שהטריפה אותי לאורך כל הערב ביופיה ואופיה, וגם מכל האווירה והחברים המדהימים מסביב ואני אפילו לא מתחרט שלא עמדתי בפתוי של העוגה.

הייתי זקוק לערב כזה כייפי ומשחרר אז תודה למארחים ולכל שאר החברים. הבטן שלי עוד כואבת מהצחוקים.
מושכת אש​(שולטת)
מושכת אש​(שולטת) • 31 בינו׳ 2004
זה אולי הדבר הכי מרגיז שקראתי בתחום.
אני במקום השליח, מיד בתום השליחות, הייתי ניגשת לתחנת המשטרה ומגישה נגדכם תלונה.
אין לי מילים לתאר את שאט הנפש שאחזה בי בעת קריאת הקטע המתלהב, מלא שגיאות הכתיב והמתלהם. גועל נפש במיטבו. העיקר שאתם מרגישים טוב ש"הראתם מה-זה לוניל שטעם אנשובי"..
המלכה קארינה​(שולטת)
חברי היקרים - אכן היה עוד ערב מדהים לממלכתנו ....

אנה - כתבת בדיוק מה שהיה ואיזה כייף להזכר בזה "על הבוקר"..... תודה על מה שקרה אתמול בחדר , מעריצה אותך יקירתי,
עבדך הנאמן - אין מה להוסיף - נ א מ ן !!!!

אחדי - אני יודעת ושמחה שהיה לך מדהים (אני יודעת לפרוס עוגת דיאטה...)

בלט - האדם הכי מצחיק שאני מכירה ! icon_lol.gif

יולנדה - ברוכה הבאה !!! את יפה !!!! (במיוחד שאת שיכורה icon_wink.gif )

פאם - צריך רק להראות לך סרט עם דם ואת כבר ....

פלין - מקסימה , מצעטרת שלא הצליחו לראות את הסרט עד הסוף... רעש ... וכו ....

ואחרון אחרון - המקסים מכולם , אהובי , מאסטר שי - תודה שאתה קיים - תודה על הערב המיוחד שעשית לי אתמול ... !!!!!! אוהבת אותך !!!!!!!!

להתראות בקרוב (היום בערב אצלי ????? אולי מאסטר רועי יגיע ....)

המשך יום רגוע, מקסים וכחול לכולנו .
icon_profilekiss.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 בינו׳ 2004
תמיד אשה כתב/ה:
זה אולי הדבר הכי מרגיז שקראתי בתחום.
אני במקום השליח, מיד בתום השליחות, הייתי ניגשת לתחנת המשטרה ומגישה נגדכם תלונה.
אין לי מילים לתאר את שאט הנפש שאחזה בי בעת קריאת הקטע המתלהב, מלא שגיאות הכתיב והמתלהם. גועל נפש במיטבו. העיקר שאתם מרגישים טוב ש"הראתם מה-זה לוניל שטעם אנשובי"..

זהו אישה תמיד, שאם את היית השליח, היית מתנהגת אחרת ממנו.
וגם אנחנו היינו מתנהגים אחרת אלייך.
היית חוטפת על הראש על האיחור הגדול, אנחנו היינו מקבלים פיצה חינם, ולא היית עוברת שום חוויה מסעירה - כמו שהוא עבר.
השליח מסתבר, היה אדם קצת יותר פתוח ממך, זרם עם הקטע, נהנה, ואפילו אמר יפה תודה בסוף ולא בגלל שמישהו הכריח אותו.

התכונה הזאת של לקרוא סיפור, חוויה של אחרים, ולשבת לכתוב ביקורת קטלנית שכזאת, לא מגיעה ממקומות חיוביים. אבל אם זו דרכך שיהיה לך לבריאות.

נ.ב.
הערת על שגיאות הכתיב.
אז זהו, שפכת את כל מרי ליבך על אותה חבורה שעושה חיים ונהנית. האנאלפבתים האלה שתופסים אנשים תמימים ומכסחים להם את הצורה.
כשאני חושב על זה - באמת מזעזע.
009​(אחר)
009​(אחר) • 31 בינו׳ 2004

תענוג לקרוא את המעללים שלכם מהלילה הזה

כל הכבוד לכם על הכוחות שעוד נשארו לכם אחרי שבלילה הקודם וכנראה שזה שלפניו לא ישנו.....

אז זהו חברים אהובים

לכו לישון!

009
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 31 בינו׳ 2004
צר לי להשבית לכם את השמחה ואני בטוח שאזכה למנת חרפות מכל המשתתפים, אבל מה שאני קורא כאן זה פשוט תקיפה רגילה של חבורה על אדם בודד, BDSM זה בטח שלא. לא שמעתי ששאלתם את השליח אם הוא מסכים לקבל הצלפות, לא שמעתי שהיתה לו מילת בטחון ,או שדובר על גבולות.

אילו אותו שליח הייה פונה אלי אישית ומספר לי את הסיפור הייתי שולח אותו למשטרה להגיש תלונה. אין ספק שכל "הגיבורים" שהרשו לעצמם לתקוף אדם בודד בגלל שהיו בחבורה, היה נפתח נגדם תיק פלילי ונעצרים מיד לפחות לכמה ימים עם סיכוי טוב שגם בית משפט ידון אותם למאסר ולקנסות בגובה של עשרות אלפי שקלים כפיצוי לשליח.

אני מקווה למענכם שכל הסיפור יסתיים בלי הגשת תלונה במשטרה, אני גם מקווה שתקחו את דברי לתשומת ליבכם כי ברור לי שאחרת זה יקרה שוב ושוב ומהר מאוד תמצאו את עצמכם שקועים עד צאוור. הבעיה היא שאתם גם תכתימו את כל מי שעוסק בBDSM בארץ כאנשים שמתנפלים על אזרחים תמימים ומצליפים בהם לשם שעשוע. אם חס וחלילה זה מה שיקרה נחזור לזמנים שעיסוק בBDSM גם בהסכמה יהיה עבירה פלילית, מי שלא חי בתקופות האלו אני מקווה שלא יצרך לעולם להרגיש מה המובן של זה.
Tame
Tame • 31 בינו׳ 2004
נראה לי קצת מופרך מכדי להיות אמיתי, מצטער על כך שאני לא מגיב תגובה עניינית
פשוט בזמן האחרון גם למדתי שלפעמים מתפרסמים פה סיפורים שמקבלים את התואר "אמיתי" (לא שזה תואר כזה נכסף כי אמת היא דבר סובייקטיבי לגמרי) ולבסוף מתבררים כבדיוניים.

מצטער על המשמעויות שמשתמעות מדברי, אבל זה על אותו עיקרון עם הילד שצעק "זאב"...
מתישהו כבר מפסיקים להאמין (וזה קצת חבל).
הנסיכה אנה​(מתחלפת){heidad}

תעשו את ההבחנה

א. שהו סיפור שכתוב בצורת סיפור, ועל מנת האפקט הספרותי שבענייןם הושמטו כמובן פרטים, הדבר נעשה בהסכמה מלאה, הוא נשאל שוב ושוב אם הוא רוצה להפסיק, הוא היה מחוייך ולא מבוהל, וצחק איתנו כל הדרך.
ב. אישה אחרת, כוונתו של אחד"ש הייתה שאם היית שם, ולא היית משתפת פעולה וזורמת איתנו, היינו משלמים לך ונותנים לך להמשיך במשמרת, כי היינו רואים שאת לא בקטע, הקיין הסתובב ביננו לא מעט עד שהגיע לישבנו של השליח הנ"ל, הושארו לו ים של אפשרויות לברוח, כי הכל התחיל אחרי ששילמנו לו את החשבון.
ג. הוא גם המשיך לצחוק איתנו אחר כך כמה דקות לפני שהוא הלך, ואמר שהוא ישמח להביא פיצה בכל יום שישי.
ד. שגיאות הכתיב: תנסי את לכתוב פוסט אחרי לילה מטורף שכזה.
ה. וזה מה שגם הממלכה הכחולה לא יודעת, הוא למד איתי בתיכון ואני יודעת שהוא סאב, והוא גם זיהה אותי.