בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השליח

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004
אחד שמבין​(נשלט) • 31 בינו׳ 2004
המלך אריה הראשון כתב/ה:
צר לי להשבית לכם את השמחה ואני בטוח שאזכה למנת חרפות מכל המשתתפים, אבל מה שאני קורא כאן זה פשוט תקיפה רגילה של חבורה על אדם בודד, BDSM זה בטח שלא. לא שמעתי ששאלתם את השליח אם הוא מסכים לקבל הצלפות, לא שמעתי שהיתה לו מילת בטחון ,או שדובר על גבולות.

אילו אותו שליח הייה פונה אלי אישית ומספר לי את הסיפור הייתי שולח אותו למשטרה להגיש תלונה. אין ספק שכל "הגיבורים" שהרשו לעצמם לתקוף אדם בודד בגלל שהיו בחבורה, היה נפתח נגדם תיק פלילי ונעצרים מיד לפחות לכמה ימים עם סיכוי טוב שגם בית משפט ידון אותם למאסר ולקנסות בגובה של עשרות אלפי שקלים כפיצוי לשליח.

אני מקווה למענכם שכל הסיפור יסתיים בלי הגשת תלונה במשטרה, אני גם מקווה שתקחו את דברי לתשומת ליבכם כי ברור לי שאחרת זה יקרה שוב ושוב ומהר מאוד תמצאו את עצמכם שקועים עד צאוור. הבעיה היא שאתם גם תכתימו את כל מי שעוסק בBDSM בארץ כאנשים שמתנפלים על אזרחים תמימים ומצליפים בהם לשם שעשוע. אם חס וחלילה זה מה שיקרה נחזור לזמנים שעיסוק בBDSM גם בהסכמה יהיה עבירה פלילית, מי שלא חי בתקופות האלו אני מקווה שלא יצרך לעולם להרגיש מה המובן של זה.

טוב, כשזו היתה רק "תמיד אישה" חשבתי שאולי אני טועה.
אבל כשאני רואה שהתופעה הולכת ומתפשטת, אות הקלון הוטבעה על מצחנו - אני מתחיל לחשוש וכבר דאגתי לי לעו"ד טוב.

לא, לא בשביל להתגונן בפני תלונה עתידית של אותו שליח פיצה מקסים, שבודאי ישמח להיות מוזמן שוב לאותה דירה בחברתנו. אלא כדי לנסח הודעות עם סיפורים שיהלמו את כל היועצים המשפטיים שמסתובבים פה.

בעצם אולי יותר פשוט לא לכתוב, לא לספר, ולא לשתף אנשים שכמותכם.

ולכל אותם יועצים נוספים אציין מספר עובדות בעצתו של עוה"ד החדש שלי:
א. הכל נעשה בהסכמה מלאה - מתוך רצון ומתוך שתוף פעולה מלא.
ב. לשליח הוצע לקבל 3 הצלפות, אך הוא פשוט ביקש יפה עוד שתיים וקיבל.
ג. לשליח שלום.

וכן, גם אנחנו היינו המומים משיתוף הפעולה והפתיחות שלו.
Tame
Tame • 31 בינו׳ 2004
וואי, אפילו לא הייתי צריך לחכות לסיפוק.. זה היה כל כך מיידיicon_smile.gif

icon_cool.gif
פייה{O}
פייה{O} • 31 בינו׳ 2004
אחדש - אני מוכרחה להודות שאם לא הייתי מכירה אתכם ויודעת בודאות שאף אחד מכם לא היה מוכן שלשניה יקרה משהו שלא בהסכמה, הייתי בטח מגיבה כמו המלך אריה ותמיד אישה.
לא צריך עורך דין, ובטח לא צריך להמנע מלכתוב (בטח לא סיפורים שכאלה...), צריך פשוט לשים לב שלא ישתמע משהו לא נכון.

icon_twisted.gif
shaydav​(שולט){TomahDav}

אז זהו !

shaydav​(שולט){TomahDav} • 31 בינו׳ 2004
שגם אלו וגם אלו צודקים ! icon_confused.gif

בצורת הסיפור המסופר גם אני הייתי מגיב כך icon_mad.gif אם כי לא בכזאת חומרה !
אבל icon_exclaim.gif
כאחד שהיה שם icon_cool.gif ויודע איך התגלגלו העינינים אין מקום להערות האלו
המצב היה בהחלט ברמת הסבבה icon_wink.gif והשליח אפילו הודה לנו אחרי שהכל נגמר (דרך כל שיכבות בגדיו אינני בטוח כלל שהרגיש את ההצלפות icon_whipper.gif הנ"ל (גם גטקס גם סרבל שלחים וגם מעיל אופנוענים שהיה גדול עליו בכמה וכמה מידות) icon_moon.gif
הכל אבל הכל נעשה בחיוך icon_biggrin.gif (שלנו ובעיקר של השליח) ולא ממבוכה או מפחד icon_redface.gif פשוט כי הוא הרגיש חופשי מידי בשביל השליח הממוצע שבא נותן את הפיצה לוקח כסף והולך bat.gif
נ.ב.
אם נתחיל להעיר לכל שוכני פורום זה על שגיאות כתיב לא נצא מזה
כי כבר הסכמנו בשירשורים קודמים כי רמת ה I.q. פה היא מעל לממוצע ומחקרים רבים מספור קובעים כי בקרב המוכשרים שיכלית יש אחוז גבוה מאוד של בעלי לקות למידה זו או אחרת (אני בקירבם ! אז נא רסנו את הערותכם בנושא ! )
shaydav​(שולט){TomahDav}

Re: אולי באמת עדיף לא לספר לשכמותנו.

shaydav​(שולט){TomahDav} • 31 בינו׳ 2004
אליאס כתב/ה:
בעיקר אם מסתמכים על סיפור טרי שזה עתה קרה בלי לתת את כל התמונה בשלמותה.

סיפור זה לא. זו האמת וכפי שהיא נצטיירה בפוסט המקורי ללא ההסברים הפתלתלים של אנה ואחד שמבין, ספק אם היה פה מקום להערות. אבל הבחירה הקמאית היתה שגויה ומי ששוגה שלא יצפה שלא תמתח עליו בקורת. אני לא נהנתי בכל אופן, אני דורשת את כספי חזרה!

צר לי אבל זו סוף העונה ואין החזרות ! icon_lol.gif
אני רק יכול להמליץ על פיצה מטר בראשון (יש להזמין פיצה חצי מטר .... רבע פפרוני רבע בטטה עם תוספת בולגרית מעל ! ולדרוש שיאחרו לפחות חצי שעה icon_eek.gif )
loren
loren • 31 בינו׳ 2004
אתם לא אוהבים זתים? icon_eek.gif
זיקית

וחוצמזה...

זיקית • 31 בינו׳ 2004
הסייף וורד היתה "אנשובייייייי !"

וכבר שמעתי משונות מאלה..

icon_twisted.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 31 בינו׳ 2004
ושלא תופתעו שבפעם הבאה השליח של הפיצות יהיה מחופש ל-009

009
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 31 בינו׳ 2004
loren את גדולה !!!

חחח..... איזו הערה מצחיקה...... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

.