סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ים

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004

ים

QriS​(מתחלף) • 31 בינו׳ 2004
היי שלום לך אני מקווה שאני לא חייב לך התנצלות ענקית על יום חמישי.

אני לא זוכר כלום. כלום כלום כלום. עד שבאת כבר הייתי מסטול כמו כלב מת, שיכור ומעופף בספייס טוטאלי..

אני זוכר שעמדנו אחד מול השני וחייכנו וצחקנו, אחר כך אני זוכר שהתחבקנו לרגע..
אני זוכר שאמרתי לך משהו על הבחורה שיש לה פטיש למילים, ואני זוכר שאת יפה ונחמדה ושיוצאת ממך קרינה חיובית וטובה.. אני זוכר שאביס הטוב עומד לידינו ומחייך ואני זוכר שניה של מבוכה ואחר כך זהו, חור שחור, בלאקאאוט טוטאלי.. אני לא יודע מה היה שם, אבל גם אם לא הייתי בשיאי וגם אם לא הצלחתי לחבר שלוש מילים למשפט, אני רק רוצה להגיד לך ששמחתי לפגוש אותך סוף סוף פנים אל פנים, ושאני מצטער שלא הייתי כשיר.

אני גם מקווה שלא נבהלת ממני, או שלא התנפלתי עלייך שם, או שלא חיבקתי אותך מבלי שרצית.. כי אני טיפוס כזה חם שנוגע... ואולי זה לא היה במקום כי אנחנו בכלל לא מכירים, או שזה הכל בראש שלי, כי אני באמת באמת לא זוכר..

את יודעת איך זה, מפחדים ממה שלא יודעים, ככה או ככה, שמחתי להכיר, בפעם הבאה לפני הוודקה לא אחרי, ככה גם נוכל להחליף כמה מילים icon_smile.gif

כל טוב ושבת מצויינת !
קיוריאס
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 1 בפבר׳ 2004
ים_yam​(לא בעסק) • 1 בפבר׳ 2004
היי קיוריס...
אכן היית בספייס מטורף וזו היתה חוויה משעשעת לפגוש אותך.
ראוי לציון שלמרות שהיה לך יותר אלכוהול בוורידים מאשר דם עדיין היית חביב ומנומס להפליא.
אני אשמח לפגוש אותך שוב גם במצב מפוקח...
icon_rolleyes.gif
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 2 בפבר׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 2 בפבר׳ 2004
מזל מזל ענק.

באמת, אני לא יודע מאיפה הריסון לשמור על רמת פרזנטציה גם כשהמוח שלי פשוט טמפורארילי אווט אוף אורדר icon_cool.gif

בפעם הבאה, אני פשוט לא שותה עד שאנחנו מדברים איזה עשר דקות בצורה מפוכחת.
פשוט חבל לי, אני יודע שהיה נחמד, אני פשוט לא זוכר כל כך .. כאילו אני יודע שנהניתי אבל אני לא יודע ממה.. אלכוהול.. איכסא...

ים, את באמת נהדרת. תודה, נשתמע icon_smile.gif
זיקית
לפני 20 שנים • 2 בפבר׳ 2004

אני יכולה לנחש..

זיקית • 2 בפבר׳ 2004
עוד כמה סיבות ללמה נהנית בייב... icon_wink.gif

icon_twisted.gif