בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Mary Jane
לפני 11 שנים • 24 בנוב׳ 2012
Mary Jane • 24 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
אולי יש כאן נשים וגברים שנראים פחות טוב מהממוצע. ואולי לא.
מה שבטוח הוא שיש כאן ריכוז גדול של אנשים מעניינים, סוערים, רגישים ולא שגרתיים, במיניותם ובאורח חייהם, וזה הרבה יותר שווה - כך לטעמי - מסתם להיות יפה חיצונית. לעומת זאת, הרחובות גדושים באנשים יפים לפי הסטנדרטים המקובלים, אך מעניינים כצנון. צריך, על כן, לציין גם את מעלות האתר, בין שלל הקיטורים (:

את כל כך סקסית שזה לא משנה מה תגידי, אמן ואמן icon_smile.gif

אני בראש ובראשונה בת אדם שמצפה שיתייחסו לדבריה בכבוד ובאופן ענייני בלי קשר למראה החיצוני. וכך גם יתר הנשים בשרשור הזה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בנוב׳ 2012
רפאל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
לא אחד, לא שניים ולא שלושה סבורים שיש באתר ריכוז גדול מן הממוצע של נשים שאינן נראות טוב. אולי אף אחד מהם עוד לא ערך מחקר מדעי בנושא, אבל זו לא סיבה לבטל את הטענה הזו כשטות. באופן אישי, דווקא נדמה לי שיש דברים בגו. עכשיו, מדובר באתר הכרויות. ולמרות כל מיני טענות צדקניות ונפוחות, המראה של אדם משפיע עד מאוד על הבחירות שאנשים עושים בשאלה את מי להכיר ואת מי לא. כך שגם בעיני השאלה של פותח השרשור היא לגיטימית (גם אם לא כל אחד חייב להתעניין בה).

מה שמדהים הוא שכל פעם שהנושא הזה עולה ישנה חבורה של נשים (הרבה פעמים - אותן הנשים) שמגיבות באובססיביות, באלימות, ובחוסר פרופורציה. ככל שהשרשורים האלו מתנפחים זה נעשה יותר ויותר ברור שיש כאן נשים שלא יכולות לשאת את הרעיון שיערך דיון בנושא של נשים שאינן נראות טוב. משהו בנושא הזה פשוט גורם להן להשתולל. זה נעשה יותר ויותר ברור שהרבה מאוד נשים שכאן סובלות מדיסוננס קוגנטיבי קשה ביחס למראה שלהן. בפועל הן מחפיצות את עצמן ומיחסות למראה שלהן חשיבות עצומה , אבל בתיאוריה הן מנפנפות ומבטלות כל התיחסות למראה שלהן כסימן של רדידות ושובניזם. וכרגיל, כל פעם שיש פער כל כך גדול בין האופן שבו אדם באמת חש וחושב, לבין התיאוריה שהוא מנפנף בה, והסתירה הזו לוחצת עליו חזק מבפנים, הרי שהוא מנצל כל הזדמנות שנקראת בדרכו כדי לצעוק ולהתווכח בנושא. לא כדי לשכנע מישהו אחר, אלא כדי לשכנע את עצמו ולהרגיע את הדיסוננס שלוחץ עליו מבפנים.

אני מוצא שמרבית התגובות כאן הן דוחות עד בלתי-נסבלות.

מוזר ומעניין.

בוא נעשה ניסוי. בוא ננסה אני ואתה להתייחס לשאלה של פותח השרשור: למה אין פה נשים שנראות טוב? אתה תתחיל. אני בטוחה שיש לך כבר כמה תאוריות.

יאללה, בואי נעשה ניסוי. (:

קודם כל תיקון. יש פה נשים שנראות מעולה. הטענה שבדרך כלל משמיעים אינה שאין פה נשים שנראות טוב, אלא שמתרכזות פה הרבה מאוד נשים שאינן נראות טוב.

למה?
אני אתחיל:
זה דומה למה שקורה בעולם האמנות. אם אדם מתעקש להיות צייר, למרות שהוא נטול כישרון, רק לעיתים רחוקות הוא ינסה את כוחו בציור ראליסטי, ובדרך כלל הוא יעדיף אקספרסיוניזם מופשט או אמנות קונספטואלית. ולכן, כשאת הולכת לגלריות שמציגות אמנים ראליסטים, את רואה באופן טבעי עבודות טובות יותר ועבודות טובות פחות. לעומת זאת, כשאת הולכת היום לגלריות שמציגות אקספרסיוניזם מופשט ואמנות קומספטואלית - את רואה הרבה מאוד בולשיט וחוסר כשרון.

עכשיו תורך.

רפאל, לא הבנתי. בשיא הרצינות לא הבנתי. לפעמים האנדרסטייטמנט שלך הוא יותר מדי אפילו בשבילי.

אני עדיין חושבת על תשובה רצינית ועניינית (כלומר, כשאני לא עושה דברים אחרים) ודי מתקשה בזה. אני ממש משתדלת אבל ואני מקווה שאצליח לחזור אליך עם *משהו* שאומר *משהו* ולא עם אוסף אסוציאציות וחוויות אישיות כמו תמיד.
Stoli
Stoli • 24 בנוב׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
Stoli כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
אולי יש כאן נשים וגברים שנראים פחות טוב מהממוצע. ואולי לא.
מה שבטוח הוא שיש כאן ריכוז גדול של אנשים מעניינים, סוערים, רגישים ולא שגרתיים, במיניותם ובאורח חייהם, וזה הרבה יותר שווה - כך לטעמי - מסתם להיות יפה חיצונית. לעומת זאת, הרחובות גדושים באנשים יפים לפי הסטנדרטים המקובלים, אך מעניינים כצנון. צריך, על כן, לציין גם את מעלות האתר, בין שלל הקיטורים (:

את כל כך סקסית שזה לא משנה מה תגידי, אמן ואמן icon_smile.gif

אני בראש ובראשונה בת אדם שמצפה שיתייחסו לדבריה בכבוד ובאופן ענייני בלי קשר למראה החיצוני. וכך גם יתר הנשים בשרשור הזה.

לא התכוונתי למראה, אלא דווקא לסקסיות שבאה לידי ביטוי בכתיבתך.
בכל מקרה כמובן שאת צודקת, אבל מראה חיצוני הוא פרמטר חשוב ונראה שההתפלגות פה שונה מזו שבאוכלוסיה הרגילה. השאלה למה, זו היתה השאלה, זה שזה הפך לדיון סוער זו כבר סוגיה אחרת
נערת אמצע​(אחרת){!}
נערת אמצע​(אחרת){!} • 24 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
על פי היכרות של כמה עשרות פה, תמונות של כאלה מהצ'ט, מסיבות וכו'.

אני מנסה לנתח את הסיטואציה מבחינה חברתית, האם יש במשיכה לתחום הזה משהו שמושך יותר בחורות שהמראה שלהן לא מלבב. היתכן שמקבלים פה יותר מראה מוזר? שונה? דברים שלא עוזרים לפופולריות בעולם הונילי

מותק

רוב העולם לא נראה טוב.
ונילי או לא.
תפנים.
תביט ברחוב סביבך ואולי בלי שאני מכירה אותך גם בראי.
לא כותבת לך אחוזים אבל רוב הציבור לא היה זוכה בתחרות מלכות היופי
וכנראה גם לא בתחרות מלכות האופי

אתה יכול לקטר
אתה יכול להתבגר
אתה יכול להמשיך להתמרמר
ואתה יכול לעבוד ולמצוא את מי שאתה מחפש

ככה זה
מה לעשות?

תקרא פעם אחת ופעם שנייה
ואז פשוט תלך באיזה רחוב ראשי לשם וחזרה
אם אתה רואה יותר מ50 אחוז נשים מהממות אני באה ומתנצלת בעירום מלא
הכי הכי הכי עירום מלא

קבענו?
Stoli
Stoli • 24 בנוב׳ 2012
נערת אמצע כתב/ה:
Stoli כתב/ה:
על פי היכרות של כמה עשרות פה, תמונות של כאלה מהצ'ט, מסיבות וכו'.

אני מנסה לנתח את הסיטואציה מבחינה חברתית, האם יש במשיכה לתחום הזה משהו שמושך יותר בחורות שהמראה שלהן לא מלבב. היתכן שמקבלים פה יותר מראה מוזר? שונה? דברים שלא עוזרים לפופולריות בעולם הונילי

מותק

רוב העולם לא נראה טוב.
ונילי או לא.
תפנים.
תביט ברחוב סביבך ואולי בלי שאני מכירה אותך גם בראי.
לא כותבת לך אחוזים אבל רוב הציבור לא היה זוכה בתחרות מלכות היופי
וכנראה גם לא בתחרות מלכות האופי

אתה יכול לקטר
אתה יכול להתבגר
אתה יכול להמשיך להתמרמר
ואתה יכול לעבוד ולמצוא את מי שאתה מחפש

ככה זה
מה לעשות?

תקרא פעם אחת ופעם שנייה
ואז פשוט תלך באיזה רחוב ראשי לשם וחזרה
אם אתה רואה יותר מ50 אחוז נשים מהממות אני באה ומתנצלת בעירום מלא
הכי הכי הכי עירום מלא

קבענו?

נשמעת עסקה מעניינת, וברור שאת צודקת. אבל השאלה לא האם הרוב נראים טוב, ברור שלא. השאלה למה פה האחוז נמוך משמעותית בהשוואה למה שתראי בהליכה אקראית בדיזינגוף
רפאל
רפאל • 24 בנוב׳ 2012
פרלין כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
יאללה, בואי נעשה ניסוי. (:

קודם כל תיקון. יש פה נשים שנראות מעולה. הטענה שבדרך כלל משמיעים אינה שאין פה נשים שנראות טוב, אלא שמתרכזות פה הרבה מאוד נשים שאינן נראות טוב.

למה?
אני אתחיל:
זה דומה למה שקורה בעולם האמנות. אם אדם מתעקש להיות צייר, למרות שהוא נטול כישרון, רק לעיתים רחוקות הוא ינסה את כוחו בציור ראליסטי, ובדרך כלל הוא יעדיף אקספרסיוניזם מופשט או אמנות קונספטואלית. ולכן, כשאת הולכת לגלריות שמציגות אמנים ראליסטים, את רואה באופן טבעי עבודות טובות יותר ועבודות טובות פחות. לעומת זאת, כשאת הולכת היום לגלריות שמציגות אקספרסיוניזם מופשט ואמנות קומספטואלית - את רואה הרבה מאוד בולשיט וחוסר כשרון.

עכשיו תורך.

רפאל, לא הבנתי. בשיא הרצינות לא הבנתי. לפעמים האנדרסטייטמנט שלך הוא יותר מדי אפילו בשבילי.

אני עדיין חושבת על תשובה רצינית ועניינית (כלומר, כשאני לא עושה דברים אחרים) ודי מתקשה בזה. אני ממש משתדלת אבל ואני מקווה שאצליח לחזור אליך עם *משהו* שאומר *משהו* ולא עם אוסף אסוציאציות וחוויות אישיות כמו תמיד.

באסה שלא הבנת, דווקא הייתי מבסוט מאוד מהמשל. אז הנה זה בלי המשל:

אצל אנשים נורמלים משיכה אינה מרחשת רק במישור האפלטוני של ה"אישיות", אלא שהיא מתרחשת גם במישור הארצי של הגוף. אנשים נמשכים למראה, לשפת גוף, לריח ולקול. לכן, אדם שאינו נראה טוב, או שאינו מריח טוב, או שיש לו קול מצחיק וכו'... יהיה פחות אטרקטיבי בעיני מרבית הציבור. ואפשר שהוא יזכה להידחות כמה פעמים בנסיבות שבהן לא היה נדחה אם רק היה נראה אחרת. מבאס, אבל ככה זה.

עכשיו, מראה זה לא הכל. אז מעלות אישיותיות כמו טוב לב, חוש הומור, נדיבות, חוכמה וכו' יכולות לפצות על כרס או תחת גדול. גם מעלות אישיותיות כמו היותך שפחה, או היותך אוהבת-לקבל-בתחת, או היותך אוהבת-לזין-בתחת, או היותך אוהבת-שמלקקים-את-העקבים-שלך וכו'... יכולות לפצות על מום זה או אחר במראה. icon_smile.gif

אני מניח שהרבה מאוד אנשים מגעים לכאן מהסיבה הפשוטה שהם אוהבים בדס"מ, בין אם הם חתיכים או מכוערים. אבל נדמה לי שיש קבוצה בלתי מבוטלת של נשים שמגיעות לכאן למרות שאין להן עניין מיוחד בבדס"מ. כמו הרבה נשים אחרות הן אולי אוהבות גברים כריזמטיים שיודעים לכבוש ולהוביל, ויש להן איזו פנטזיית אונס עמומה מהסוג שיש להרבה מאוד נשים בעולם. אבל זהו. ובכל זאת הן באות לכאן, ו"מטפחות" את הצד הבדס"מי שלהן, מן הסיבה הפשוטה שכאן תשומת הלב עוברת מן המראה שלהן (שהן לא מרגישות איתו בנוח) אל האישיות הבדס"מית שלהן. ובאחת - הן נעשות נשים הרבה יותר אטרקטיביות.

למה דווקא נשים ולא גם גברים שלא נראים טוב? אני חושב שבחברה שלנו נשים נשפטות הרבה יותר על בסיס המראה שלהן. ואילו גברים נשפטים כל בסיס הביצועים וההשגים שלהם. ואני אמנם חושב שיש כאן קבוצה בלתי מבוטלת של גברים שההשגים שלהם והביצועים שלהם לא משהו, והבדס"מ שלהם כאילו מחפה על זה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 25 בנוב׳ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 בנוב׳ 2012
זה לא קצת פשטני מדי?

גם אני פחות או יותר חשבתי על אותה תאוריה, אני מודה, אבל פסלתי אותה ביני לבין עצמי עקב פשטנות יתר. אני יודעת שבשבילי להיות בדסמית היה ועדיין ממש לא פשוט. זה לא משהו קל לאמץ או להודות בינך לבין עצמך.

התיאור שלך, על אף שנראה לי נכון "כלכלית" לא מסתדר עם מורכבות בני האדם. בדסמ זה לא אקססוריז, לא? אי אפשר להחליט שאני רוכשת לי סט של תשוקות בדסמיות רק כי אני נראית בהן טוב.

אני קצת יותר בכיוון של בכוח וונוס, כי אני חושבת שהשנים שמעצבות את המיניות שלך הן השנים שבהן בד בבד אתה מבין את מידת האטרקטיביות שלך. להיות נערה לא מושכת זו חוויה מתמשכת של השפלה. אני הייתי נערה שמנה והגברים שהתעניינו בי היו גברים, מעולם לא נערים בגילי. והם היו בוטים ומהסוג שנמשך לנערות שמנות ומבולבלות. לא העדית של החברה, נקרא לזה ככה. והחוויה שלי איתם, בשנים האלה, הייתה חוויה בדסמית למהדרין אפילו ללא מעורבות שוטים, בגדי עור, או כל זה.

אבל הייתי נערה והייתי מינית בטירוף וזה היה חייב לבוא לידי ביטוי איפושהו. וככה זה בא לידי ביטוי, בצורה מוזרה, סוטה וכזו שעד הימים האלה מדליקה אותי בטירוף.
אחחחח, נוסטלגיה....

מה שאני מנסה לומר הוא שאנשים שנדחקים לשולי החברה, מכל מיני סיבות, ימצאו לעצמם את הדרכים שלהם לפרוץ. זה לא מתחיל ב"כלוב" כל התהליך הזה. הכלוב הוא בדרך כלל אחת התחנות האחרונות., אני חושבת. זה מתחיל הרבה יותר מוקדם.

מעניין אם הצלחתי להיות קוהרנטית באיזושהי צורה בשבע בבוקר.
the rain song
the rain song • 25 בנוב׳ 2012
פרלין כתב/ה:
בדסמ זה לא אקססוריז, לא? אי אפשר להחליט שאני רוכשת לי סט של תשוקות בדסמיות רק כי אני נראית בהן טוב.

בודאי שאפשר ורבים עושים זאת. גברים ונשים.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2012

לא אמרתי שמראה לא חשוב בכלל בשום צורה.
אני לא אומרת שאם מישהי עושה לך בחילה אתה צריך להתראות איתה בכח.
אני כן עומדת מאחורי מה שכתבתי, כי אני מכירה את הסוג המטופש הזה של אנשים
והוא בטח קורא מכוערת לכל מי שעברה את 55 קילו.

יש פה גברים מכוערים פיזית ונפשית, יש פה נשים כאלו גם כן.
גבר או אישה זה לא משנה.
יש פה נשים מהממות ויש פה גברים שלא הייתי מקיאה עליהם.
יש הכל מהכל!

זה שאני ניראת טוב או לא, לא קשור לעובדה שגם כאלו שלא היו הטעם שלי בהתחלה כשהאופי שלהם נגלה בפני, הם הפכו נחשקים יותר, הם כן הפכו לטעם שלי בגלל הראש שלהם.
בגלל מי שהוא באמת, מעבר למבט הראשון שבו את קולטת את המראה שלו.
חתיך ככל שיהיה איזה -מר בחור- שאני אכיר פה, זה לא יספיק בשביל שאני ארייר לכיוונו ליותר משלושים שניות.
סורי. לי אכפת יותר שיהיה לי עם מי לדבר מאשר מי שרק אוכל להסתכל עליו.

כל אחד המינימום שהוא מוכן לקחת ואם מישהו פה רוצה מיני בר רפאלי שיבושם לו.
אבל, וזה אבל גדול- זה לא נותן לו לגיטימציה לקרוא לכל הנשים פה מכוערות רק כי הוא שטחי או כי הוא חושב שמגיע לו סופר מודל!!!
(שלא נדבר על זה ש-90% מהזמן אלו גברים שלא ממש מחוברים למציאות לגבי איך שהם ניראים אבל זה כבר נשמע כמו התקפה אישית במקום פשוט נסיון.
תכלס, זה קול הנסיון שלי. אולי אני טועה אולי לא.

עניין של טעם זה עניין של טעם, מי שחושב שאני מכוערת, זכותו.
מי שחושב שאני יפה, גם זכותו.

לא צריך לשבת ולללכלך על העולם רק כי הוא חושב שהוא יודע.

בכל מקרה, אני חושבת שסיימתי את חלקי בדיון הזה, האכלנו אותו מספיק.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 25 בנוב׳ 2012
אני לא בטוחה שהבנתי את השרשור הזה. שאטולי , הוא ג בר מכוער,זה כל כך ברור. אז עם מי מתוכחים ? עם גבר מכוער ?