שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Venus in Furs
לפני 11 שנים • 18 בנוב׳ 2012
Venus in Furs • 18 בנוב׳ 2012

אפתח ואומר שאני דווקא פגשתי כאן הרבה בחורות ונשים שנראו ממש טוב, שמנות רזות ובאמצע, אבל אני אניח לצורך הדיון שהטעמים שלנו שונים ושהטעם שלך ספציפי ומשיק פחותויותר לאידאל היופי של תקופתנו.

בהנחה שזה אכן כך, מן הסתם יש משו בהנחת היסוד שלך.

נשים וגברים אשר נחשבים ליפים על ידי רבים, באמת זוכים בדרך כלל לילדות נעימה וטובה יותר, לאיכות חיים גבוהה יותר, הם מתקבלים יותר לעבודות ולמעגלים חברתיים, מוצאים בני זוג יותר בקלות, ובאופן כללי החיים שלהם יותר נוחים. זה לא בהכרח עושה אותם מאושרים, והם גם עשויים להיות מתוסבכים עד היסוד, אבל נראה לי שפייר להגיד שיותר קל להם להשיג את מה שהם רוצים, גם אם זה יחסי שליטה, והם לא צריכים לתור אחרי זה במסיבות פטיש ובאתרי סאדו. וכן, יש גם מצב שהם פחות מתוסבכים, עם פחות חסכים, עם פחות צדדים אפלים, עם פחות חורים שצריך למלא, מה שמביא רבים אל עולם השליטה (חוץ כמובן ממך ומכל יתר הנורמאלים שעשויים להיעלב). icon_smile.gif

אז אם להתרשמותך האחוז הסטטיסטי של נשים שקרובות לאידאל היופי של תקופתנו נמוך יותר כאן מאשר במקומות אחרים, יש מצב שאלו הסיבות.

יופי זה הון, זה מטבע עובר לסוחר. כשיש שבעה גורי כלבים שמחכים לאימוץ, ליפים יותר יש סיכוי הרבה יותר טוב למצוא בית חם.

"היופי נעלה על הכישרון, כי את היופי לא צריך להוכיח" (אוסקר ווילד)

תוכי אאוט.

icon_cool.gif
נוריתE
נוריתE • 18 בנוב׳ 2012
מעשה היה בשועל, שהתהלך ביער כל הימים והיה מכריז באזני החיות והעוברות(בין אם עיניין אותן או לא) שהוא הכי חכם והכי מוכשר ותמיד יודע למצא את הענבים הכי בשלים ויפים ועוד היה מוסיף עיצות לכולם, איך ואיפה אפשר למצא שכאלו.

יום אחד, הוא יצא בשיטוטיו אל מחוצ ליער והיגיע לכרם, והענבים בו היו יפים ובשלים ועסיסיים והמיץ נוזל מהם והמראה והריח שיגעו אותו לטעום מהם,
הוא התחיל להסתובב מחפש פירצה בגדר ולא מצא ואז קפץ פעם ועד פעם ועוד הרבה פעמים אבל הגדר, היתה גבוהה ולענבים, הוא לא היגיע...

חזר השועל, בזנב מקופל בין רגליו, אל היער, התיישב והתחיל ליילל :
כל הענבים בעולם הם מגעילים, חמוצים מרים ולא בשלים ולא שווים מאמץ בכלל, עדיף לי כבר לאכול גזר ואז זחל אל מאורתו, רעב, לקול גיחוכיי כל החיות שמסביב.

ומאז ישנו משפט ידוע ביער :

אם יש לך רגליים קצרות, אל תתפלא ,שכל הגדרות בעולם, גבוהות.
או בקיצור :
"לך לאכול גזר".

מלכתא

אני בשוק

מלכתא • 18 בנוב׳ 2012
בשוק שאף אחת עוד לא שאלה את השאלה המתבקשת-
איך זה שאין פה זכרים עם מוח ????
icon_lol.gif

נ.ב.: וגם שנראים טוב...
נוריתE

Re: אני בשוק

נוריתE • 18 בנוב׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
בשוק שאף אחת עוד לא שאלה את השאלה המתבקשת-
איך זה שאין פה זכרים עם מוח ????
icon_lol.gif

נ.ב.: וגם שנראים טוב...

הדרישות והציפיות
כלפיהם ומהם,
נמוכות הרבה יותר מאשר אלינו.
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 18 בנוב׳ 2012
ma zo כתב/ה:
אין לי תגובה "מלומדת". אבל זה מרחב וירטואלי, אתה צריך להיות שמח שאנחנו מספיק כנות כדי לא "לרמות" אותך ושמות תמונה שמשקפת גם את המימד הפיזי שלנו.
לנהל דיון פילוסופי/פסיכולוגי למה (לדעתך) יש פה רוב בחורות שנראות "לא טוב" (ע"פ הגדרתך)- אני חושבת שזה מיותר. אל תצפה מנשים לא לגונן על עצמן כשאתה יוצא בהצהרה כזו.

או לחילופין-אל תצפה מאף בחורה (יפה או לא) עם גרם של כבוד עצמי לתת איזשהו יחס לגבר שפותח שרשור כזה.
עלוב החיים

נושא מעניין

עלוב החיים • 18 בנוב׳ 2012
במקום לענות תשובות לא אינטליגנטיות (ראה ערך מלכתא - למה אין פה זכרים עם מוח), יש פה עניין חברתי מעניין מאוד ועולות כמה שאלות שראוי לחשוב עליהן - האם רוב השולטות חוו דחייה חברתית? האם רוב השולטות מתקשות בעולם הונילי? האם רוב השולטות הכעורות הגיעו לבדסם ממקום של חוסר בטחון עצמי או מפלט אחרון?
/
איני אומר שזה לבטח המצב, אבל אלה הן נקודות ראויות להתייחסות ודיון.
מלכתא

Re: נושא מעניין

מלכתא • 18 בנוב׳ 2012
כספומט כתב/ה:
במקום לענות תשובות לא אינטליגנטיות (ראה ערך מלכתא - למה אין פה זכרים עם מוח), יש פה עניין חברתי מעניין מאוד ועולות כמה שאלות שראוי לחשוב עליהן - האם רוב השולטות חוו דחייה חברתית? האם רוב השולטות מתקשות בעולם הונילי? האם רוב השולטות הכעורות הגיעו לבדסם ממקום של חוסר בטחון עצמי או מפלט אחרון?
/

כמו שהיתה השאלה- כזאת היתה התשובה.
אני לפחות דיברתי בצחוק, נראה שיש אנשים שחוסר מוח והתנשאות היא נחלתם הבלעדית.

וכמה מטומטם אפשר להיות להתייחס לזה ברצינות...
רוב השולטות חוו דחייה? נו באמת, האם לכל הנשלטים הרביצו בילדות? (על אותו משקל, אני ממשיכה להראות לכם כמה אתה מגוחכים)
Agent cooper​(שולט)

אבחנה פיזיותרפית

Agent cooper​(שולט) • 18 בנוב׳ 2012
סטאטוס זה מעיד על שרירי יד ימין חזקים במיוחד של הכותב. פרוגנוזה, הם עומדים להתחזק יותר ויותר בעתיד הנראה לעין
רפאל

Re: דווקא יש לי תשובה מלומדת!

רפאל • 18 בנוב׳ 2012
פרלין כתב/ה:
תראה חבר, שאלת שאלה ממש אידיוטית, אז הייתי חייבת לענות תשובה ממש אדיוטית. זה היה חזק ממני.
מעניין לאיזו תשובה את מצפה. נ.צ. למקום שבו יש בחורות שנראות טוב? טפיחה על השכם? אחוות גברים? כאילו, ברצינות, מה אתה מצפה שיענו לך?

אולי אם תצליח לנסח לעצמך מה אתה רוצה לדעת נצליח לענות לך.

נ.ב : אני לא כל כך מרירה, האמת. נשואה באושר וכל זה. אבל אני נורא ותיקה ושמעתי את השאלה הזו בוריאציות שונות כבר המון פעמים ואני עדיין לא כל כך מבינה לאן חותרים אלה ששואלים אותה, זו תעלומה בעיניי.

פרלין,

נפתח שרשור על נשים כעורות, אז קיבלת צו-8 והגעת כדי להגיב בפורומים? icon_smile.gif
אם הייתי יודע שזה מה שיחזיר אותך לכתוב כאן כבר מזמן הייתי פותח שרשור בנושא בעצמי.
עלוב החיים

Re: נושא מעניין

עלוב החיים • 18 בנוב׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
כספומט כתב/ה:
/

כמו שהיתה השאלה- כזאת היתה התשובה.
אני לפחות דיברתי בצחוק, נראה שיש אנשים שחוסר מוח והתנשאות היא נחלתם הבלעדית.

וכמה מטומטם אפשר להיות להתייחס לזה ברצינות...
רוב השולטות חוו דחייה? נו באמת, האם לכל הנשלטים הרביצו בילדות? (על אותו משקל, אני ממשיכה להראות לכם כמה אתה מגוחכים)

את יכולה להתעלם מזה עד מחר, אני משוכנע שיש יותר שולטות כעורות ולא אטרקטיביות מאשר נשלטים לא אינטליגנטיים.
בוודאי שאפשר להתייחס לזה ברצינות - זו שאלה מעניינת מאוד מהרבה מאוד היבטים, בעיקר פסיכולוגיים וחברתיים.